Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Transmission: The Creation - 21.11.2015

tm_2015_creation_240.jpg

Vloženo 28.11.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Robert Burian & Mairee & Yanco - They don\'t know
07.02.2016
Náhled klipu Tristan D & Garry Heaney - Nostradamus
04.02.2016
Náhled klipu Saad Ayub & Jennifer Rene - Move On
03.02.2016
Náhled klipu Timecop1983 - My First Crush (feat. Trevor Something)
31.01.2016
Náhled klipu Manufactured Superstars feat. Danni Rouge - Great Escape
25.01.2016
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.35
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Versus vol. 27

ATC - Around The World versus The Disco Boys - Around The World:
Rok 2000 a další z úspěšných projektů Alexe Christensena A Touch of Class, zkráceně ATC. Debutový La La La singl tehdy došel pro zlato v Německu, Rakousku i Švýcarsku. Nějakou dobu vedl i CzDC, pokud se nemýlým, a vedle z něj byli i Holanďané. Šlo přitom jen o šikovně přeloženou dva roky starou ruskou písničku Pesenka. Po dvanácti letech teď v její pomoc doufá oblíbená dvojice The Disco Boys, která se v poslední době začala poněkud vytrácet.Cygnus X - Superstring (Original Mix) versus Cygnus X - Superstring (Jordan Suckley IO remix)
Konečně pořádně energický remích taneční klasiky z třiadevadesátého. Kdekoli se tenhle anthem objeví, způsobí pořádný poprask. Doposud nejlepší verzi (a že jich bylo) vyvedli Rank 1 v roce 2000. Ta, co se vyšla na štědrý den, je od britského producenta, jenž se povětšinou pohybuje na hranách progressivu. Samozřejmě se svým předchůdcům nevyrovná, ale opět dokazuje nesmrtelnost tématu.Real McCoy - Another Night versus Rob Mayth - Another Night 2k12:
Konečně zas jeden pořádný hands up z dílny německého mistra v oboru Robina Brandese. V poslední době soustředil veškerou pozornost na projekt Dave Darell a zdálo se, že Rob Mayth má útrum. Originál samozřejmě pochází z devadesátých let a všichni si díky němu jistě vzpomněli na Real McCoye, který s ním obletěl a zbořil doslova celý svět.Sean Tyas - Lift versus Sean Tyas - Lift 2011:
Koncem roku vyšel nadupaný duopack s remixy jedné z prvních velkých sólo prací téměř geniálního upliftera Seana Tyase. Mezi nejlepší řadím verze Estigmy, Darrena Portera a v dobrém světle se předvedla i Lisa Lashes. Znovuvydání doprovázela remixová soutěž, kterou vyhrál Matt Skyer jen o ždibíček před zmiňovaným Porterem.Topmodelz - L´esperanza versus Topmodelz - L´esperanza 2012:
Z původního projektu hvězd labelu Aqualoop zbyl jen Pulsedriver a Franky Tunes paběrkující na starších hitech. Protentokrát zkouší štěstí s jejich druhým megaúspěšným singlem Infinity z roku 2001. Doba je zlá a remake je až směšně zabržděný, bez jakékoli hybné síly, nápadu, ničeho. Snesitelnost releasu naštěstí zachraňuje nefalšováný hands-upový Raindropz! remix.York - Reachers Of Civilization versus York - Reachers Of Civilization (Pedro del Mar Remix):
Německý projekt York se momentálně snaží navázat na sukces z přelomu tisíciletí a znovu se vrátit na taneční scénu. Jednak vyšlo album plné starých kousků a druhak se blíží to s fungl novým matrošem. Nový sound mě zatím nikterak neohromil, co se jsem ale uvítal, byl dvanáctkový remix klasiky z roku 2000 Reachers Of Civilization. Jaký jiný než baleárský kabát plně vyzdobený kytarovými akordy by si mohla tahle nádhera zasloužit.Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 13.2.
Allen Watts
Allen Watts, BluEye, Thomas Verden b2b LukeUp, Trancer
Granatina, Praha

Kompletní přehled akcí

Allen Watts @ The Club Granatina


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.