Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Nifra feat. Seri - Army of Lights
02.08.2015
Náhled klipu Above & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days
28.07.2015
Náhled klipu W&W - The One
27.07.2015
Náhled klipu Paul Kalkbrenner - Mothertrucker
11.07.2015
Náhled klipu Paul Kalkbrenner - Cloud Rider
11.07.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Versus vol. 27

ATC - Around The World versus The Disco Boys - Around The World:
Rok 2000 a další z úspěšných projektů Alexe Christensena A Touch of Class, zkráceně ATC. Debutový La La La singl tehdy došel pro zlato v Německu, Rakousku i Švýcarsku. Nějakou dobu vedl i CzDC, pokud se nemýlým, a vedle z něj byli i Holanďané. Šlo přitom jen o šikovně přeloženou dva roky starou ruskou písničku Pesenka. Po dvanácti letech teď v její pomoc doufá oblíbená dvojice The Disco Boys, která se v poslední době začala poněkud vytrácet.Cygnus X - Superstring (Original Mix) versus Cygnus X - Superstring (Jordan Suckley IO remix)
Konečně pořádně energický remích taneční klasiky z třiadevadesátého. Kdekoli se tenhle anthem objeví, způsobí pořádný poprask. Doposud nejlepší verzi (a že jich bylo) vyvedli Rank 1 v roce 2000. Ta, co se vyšla na štědrý den, je od britského producenta, jenž se povětšinou pohybuje na hranách progressivu. Samozřejmě se svým předchůdcům nevyrovná, ale opět dokazuje nesmrtelnost tématu.Real McCoy - Another Night versus Rob Mayth - Another Night 2k12:
Konečně zas jeden pořádný hands up z dílny německého mistra v oboru Robina Brandese. V poslední době soustředil veškerou pozornost na projekt Dave Darell a zdálo se, že Rob Mayth má útrum. Originál samozřejmě pochází z devadesátých let a všichni si díky němu jistě vzpomněli na Real McCoye, který s ním obletěl a zbořil doslova celý svět.Sean Tyas - Lift versus Sean Tyas - Lift 2011:
Koncem roku vyšel nadupaný duopack s remixy jedné z prvních velkých sólo prací téměř geniálního upliftera Seana Tyase. Mezi nejlepší řadím verze Estigmy, Darrena Portera a v dobrém světle se předvedla i Lisa Lashes. Znovuvydání doprovázela remixová soutěž, kterou vyhrál Matt Skyer jen o ždibíček před zmiňovaným Porterem.Topmodelz - L´esperanza versus Topmodelz - L´esperanza 2012:
Z původního projektu hvězd labelu Aqualoop zbyl jen Pulsedriver a Franky Tunes paběrkující na starších hitech. Protentokrát zkouší štěstí s jejich druhým megaúspěšným singlem Infinity z roku 2001. Doba je zlá a remake je až směšně zabržděný, bez jakékoli hybné síly, nápadu, ničeho. Snesitelnost releasu naštěstí zachraňuje nefalšováný hands-upový Raindropz! remix.York - Reachers Of Civilization versus York - Reachers Of Civilization (Pedro del Mar Remix):
Německý projekt York se momentálně snaží navázat na sukces z přelomu tisíciletí a znovu se vrátit na taneční scénu. Jednak vyšlo album plné starých kousků a druhak se blíží to s fungl novým matrošem. Nový sound mě zatím nikterak neohromil, co se jsem ale uvítal, byl dvanáctkový remix klasiky z roku 2000 Reachers Of Civilization. Jaký jiný než baleárský kabát plně vyzdobený kytarovými akordy by si mohla tahle nádhera zasloužit.Translator

Nejbližší akce
pixel
Kompletní přehled akcí

Summer Party


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Climax
@ Dance radio Spustit v online přehrávači 19:00 - 22:00
Chris Sadler
Anjunabeats Worldwide
@ DI.fm Trance Spustit v online přehrávači 20:00 - 22:00


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.