Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl
23.08.2015
Náhled klipu Tritonal - GAMMA GAMMA
22.08.2015
Náhled klipu Kara Sun - Into The Sun (CJ Mars & Tyom Remix)
11.08.2015
Náhled klipu Las Salinas - London (Max Freegrant Remix)
02.08.2015
Náhled klipu Nifra feat. Seri - Army of Lights
02.08.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Versus vol. 28

Armin Van Buuren - Communication versus Armin van Buuren - Communication (Tomas Heredia 2012 Mix):
Nesmrtelná Arminova raná produkce se znovu objevila v playlistech. Pro letošní rok v remixu Argentince, kterému, když Communication poprvé vylétla do světa, bylo sedm. Nová verze zní báječně, respektuje originál a zároveň disponuje sílou aktuálních klubových fláků.Dutch Force - Deadline versus Dutch Force - Deadline (Sean Truby 2012 Update):
Dutch Force byla jedna z bokovek Benna De Goeij, jež bohužel neměla dlouhého trvání. Deadline z roku 1999 s nádhernými melodiemi a nábojem mladého tranceu šetrně a překvapivě dobře přepracoval Sean Truby z britského Newcastleu.Ferry vs. Armin - Brute (Manuel le Saux for Fun Mix) versus Ferry vs. Armin – Brute (Angel Ace Remix):
Výtečná klubovka, která po letech spojila um dvou velikánu nizozemské trance music, se líbí nejen prostým posluchačům, ale mezi své oblíbené ji řadí mnoho předních producentů. Toto je netradičně souboj dvou žánrově podobných remixů, jenž pecku Brute posunuly do krapet jiné dimenze. Jeden si pro radost vytvořil Manuel le Saux, což byste možná poznali sami, druhý dorazil také z jihu Evropy, Angel Ace jej již brzy vydá v rámci Serenade Music.


Ice MC - Think About The Way versus Groove Coverage - Think About The Way:
Diskotékovou klasiku od Ice MC už jsme tu měli nespočetněkrát. Dnes soupeří s podáním německého projektu Axela Konrada a Melanie Munch pro tento případ posíleného o rappera Rameeze. Singl, který je předvojem nového alba Riot On The Dancefloor, ještě nevyšel a už teď je v TOP 20 německé DDP.Niels Van Gogh - Pulverturm versus Niels Van Gogh - Pulverturm (2012 Update Club mix):
Již několikátého remakeu se dočkala i čtrnáct let stará bomba, kterou Van Gogh nikdy nepřekonal. Nejlepší remích patří Tomcraftovi, nejspíš proto, že oba pánové tehdy spolupracovali s Eniacem, kterému ten výtečný sound přičítám. Pozitivní je, že zabržděná dvanáctková verze nebzučí ani nevrže.Robert Miles - Children versus Scotty - Children:
Copak asi dělá Robert Miles? Zrovna nedávno jsem si říkal, že už se dlouho neobjevila nová verze Children a hopla, máme ji tu. Myslel jsem, že Scotty už ji na seznamu předělávek dávno má, ale mýlil jsem se. Jeho cover není z nejlepších, ale alespoň ponechal úžasnou nevinnou atmosféru originálu. Pochválit musím také Pulsedrivera coby remixéra, který se tentokrát vyvaroval větších býkáren.Rank 1 feat. Shanokee – Such Is Life versus Rank 1 feat. Shanokee – Such Is Life (W&W Rework):
Wéčka reinkarnují jeden klasický kousek za druhým. V Moskvě na 550. ASOTu představili rework někdejší hymny Sensation Such Is Life. Kluci mají tu přednost, že s takovými památnými originály zachází velmi opatrně. Musí být radost slyšet vokál Shanokee spolu s plavnými melodiemi live.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 5.9.
CLASSICS parník
LukeUp, Thomas Verden, Trancer
parník Tyrš

Kompletní přehled akcí

Classics Parník 5. 9. 2015


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.