Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu MONOM - Apache from Karachi
20.05.2015
Náhled klipu The Chemical Brothers - Go
06.05.2015
Náhled klipu Axwell / Ingrosso - Sun Is Shining
05.05.2015
Náhled klipu Markus Schulz feat Delacey - Destiny
03.05.2015
Náhled klipu MaRLo feat. Christina Novelli - Hold It Together
03.05.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Above & Beyond feat. Richard Bedford - On My Way To Heaven
Přidáno 11.07.2012
Přestože vím, že Above&Beyond své klipy nikdy neflákají, opět mě dostali do kolen. Mistrovský kus, který dramatické video dovedlo k naprosté dokonalosti. "Někdo mi nedávno řekl, že slova na "On My Way To Heaven" znějí jako zhudebněný shakespearovský monolog. Je to nádherná a velmi lichotivá myšlenka. Idee obsazení populárního shakespearovského herce do klipu se proto nedalo odolat. Mou první volbou byl Steven Berkoff, který překvapivě kývl," říká Tony McGuinness.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuMONOM - Apache from Karachi
Abyste věděli, že existují i jiné hudební styly než ty, které Vám zde představujeme, tak pojďte mrknout na videoklip ethno-houseového projektu ze Slovinska skrývající se pod názvem MONOM. Ten chystá 9. června album s názvem Around The World, které vyjde na No Ego Records a první vlašťovkou je právě skladba Apache from Karachi. Zajímavá, hypnotická práce.
Náhled klipuThe Chemical Brothers - Go
Chemičtí bratři opět vystrkují růžky, i vzhledem k tomu, že 17. června vydají nové album s názvem Born In The Echoes. Go je první vlašťovka, pro kterou si videoklip připravil Michel Gondry, takže očekávejte parádní práci. A muziku musíte posoudit sami. Podle nás je v tom nejlepším možném duchu The Chemical Brothers.
Náhled klipuAxwell / Ingrosso - Sun Is Shining
Švédská mafie stále ví, jak nás má učarovat, když si chceš nadělat novou letní vybrnkávačkou, která bude znít na všech plážových parketech po celém světě. Jo a také v reklamě na hadry od HM, díky které jsem se k této produkci také dostal :-) Sun Is Shining je poctivý letní nářez, který nenechá nikoho chladným.
Náhled klipuMarkus Schulz feat Delacey - Destiny
To, že hlavní roli ve videoklipu novinky od Markuse Schulze, bude mít osud, je snad jasné úplně všem. Destiny je ale taktéž výborný počin, kterým se Markus Schulz může chlubit do aleluja. Delacey svým tajuplným hláskem vytvořila krásně poctivou, temnou atmosféru a originalita klipu vše jen podpořila.
Náhled klipuMaRLo feat. Christina Novelli - Hold It Together
Setkání těchto dvou trance jmen už předem vytvořilo domněnku, že se bude jednat o kvalitní kolaboraci. Hold It Together to tak od počátku měl velice složité. Výsledkem je ale hutná vokálová práce, která Christinu zobrazuje ve velice barevném světle. Jedná se o současný big-room sound, ale baví. A to je hlavní. Včetně videoklipu, který zahrnuje jak příběh, tak klubové scény, které si MaRLo vysloveně užívá.
Náhled klipuEric Prydz VS CHVRCHES - Tether
Že je Eric Prydz velkým hudebním jménem, jste mohli zjistit již tolikrát, až by byla škoda to tu znovu opakovat. Prostě se jen zaposlouchejte do jedné z jeho poslední produkce a užívejte si úžasné hypnotické momenty, které jeho muzika může přivodit. Včetně skvělého videoklipu.
Náhled klipuMoonbeam & Indifferent Guy feat. Eva Pavlova - Follow Me
Plnohodnotný text, emotivní vokály, hutný progressive a dokonale navozená atmosféra, to jsou Moonbeam v plné parádě. Jejich novince navíc nechali udělat klip, který též přináší několik originálních nápadů a který opět svěřili do rukou Igoru Kiselevovi.
Náhled klipuFriends Of Mayday - Making Friends
Ačkoli už Mayday není, co bývala, stále přitahuje tisíce lidí. I letos mají fanoušcí EDM zakroužkované datum 30. dubna, kdy se v Dortmundu otevřou brány legendární párty, poslední z původních akcí, která zůstala živu. Hymna nesoucí podtitul čtyřiadvacátého ročníku není na dnešní dobu vůbec zlá a udržela si tvář svých předchůdkyň.
Náhled klipuRobert Burian - BABY
Jeden z největších autorů elektronické scény Slovenska si před třemi měsíci udělal radost velice příjemným a nápaditým trackem s neméně zajímavým videoklipem, který se odehrává komplet ve slovenské Nitře. Pohodové město, pohodová produkce, co opět potvrzuje velkou hudební šíři, kterou je Robert obklopován.
Náhled klipuMario Piu & Maskmada - Minotaur
Jak už jsme hlásili, italský technař Mario Piú je zpět na scéně a ze studia hrne muziku prvotřídní kvality jako před lety. Tahle hutná a řádně ponurá novinka inspirovaná řeckou mytologií vznikla ve spolupráci s krajanem Alessiem Mereuem. Krev v žilách bude někomu tuhnout dvojnásob, páč track doprovází video plné adrenalinu a extrémních sportovních výkonů.
Náhled klipuCalvin Harris - Slow Acid
To, že je Calvin Harris, producent, který sic skládá v současné době oblíbenou elektroniku, všichni dobře víme. To, že je ale opravdovým producentem, který si na nic nemusí hrát, Vám ukáže v jeho produkci pojmenované Slow Acid, která nabízí přesně to, co si pod názvem představíte. K tomu počítejte s velice kvalitním videoklipem a o zajímavý zážitek z EDM scény je minimálně zaděláno.
Náhled klipuNew World Punx - Memories
Schulz s Corstenem započali čtvrtou sezónu veselým a vlezlým progy-houseovým anthemem. Předčasně vyletněnou zpívánku s Američankou Carou Salimando, doprovází i patřičně uvolněný festivalový videoklip.
Náhled klipuKygo - Stole The Show feat. Parson James
Hodně zajímavý, pozitivně laděný videoklip z jedné akce, ke které se náhodou nachomejtl astronaut a chytře napsaná elektronická muzika, která prostě musí bavit. To je Kyro. Producent, který si zaslouží Vaši pozornost!
Náhled klipuQulinez feat. Belle Humble - Body Dancing
Dnes už můžeme říct, že dnešní moderní house vznikl ve svitu švédského slunce. Taková Švédská mafie by mohla vyprávět. No a právě od této doby právě v této zemi vzniklo mnoho projektů skrývající se pod řadou producentů, kteří se drží stejného mustru. Jedním takovým je i Qulinez. Bonusem pro něj budiž fakt, že Body Dancing je příjemně pozitivní. Včetně videoklipu.
Náhled klipuArmin van Buuren presents Rising Star feat. Betsie Larkin - Safe Inside You
Armin van Buuren obnovil projekt Rising Star a přizval si k němu Betsie Larkin. Co jiného byste tedy mohli čekat, než kvalitní kousek s názvem Safe Inside You. Klip jasně andělský, produkce poctivě čistá a průzračná, jak voda. Nevíme, jak Vy, ale my tyhle návraty velkých jmen k poctivému tranceu máme moc rádi.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 23.5.
Time:Tunnel vs. Trance Is The Air LIVE
BluEye, Trancer
parník Tyrš

Kompletní přehled akcí

Time:Tunnel vs. Trance Is The AirAlt+Trance: Spring 2015


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.