Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Yoji Biomehanika - Wake Up To Reality
25.09.2015
Náhled klipu Parov Stelar feat. Claudia Kane - Six Feet Underground
21.09.2015
Náhled klipu Axwell / Ingrosso - On My Way
16.09.2015
Náhled klipu Aly & Fila with SkyPatrol feat. Sue McLaren - Running
13.09.2015
Náhled klipu Yahel & Omiki Feat Liya - Black Hole
09.09.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Above & Beyond feat. Richard Bedford - On My Way To Heaven
Přidáno 11.07.2012
Přestože vím, že Above&Beyond své klipy nikdy neflákají, opět mě dostali do kolen. Mistrovský kus, který dramatické video dovedlo k naprosté dokonalosti. "Někdo mi nedávno řekl, že slova na "On My Way To Heaven" znějí jako zhudebněný shakespearovský monolog. Je to nádherná a velmi lichotivá myšlenka. Idee obsazení populárního shakespearovského herce do klipu se proto nedalo odolat. Mou první volbou byl Steven Berkoff, který překvapivě kývl," říká Tony McGuinness.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuYoji Biomehanika - Wake Up To Reality
DJ, nad jehož schopnostmi zůstává rozum stát, a producent, jehož produkce se prolíná od hard-stylu po techno, Yoji Biomehanika ožil a letos v létě vydal páté studiové album Chapter X. Je pravdou, že i jeho sound se ubírá jistým směrem, ale v základu zůstalo mnohé z toho starého ďábla, který ani po tolika letech nestárne a rozhodně neubírá na extravaganzi, o čemž se ostatně můžete přesvědčit v tomto nebo i tomto videu.
Náhled klipuParov Stelar feat. Claudia Kane - Six Feet Underground
Parov Stelar si před pár měsíci vydal další album s názvem The Demon Diaries a skladba Six Feet Underground je kouskem, ze kterého má největší radost. Ještě aby ne. Je mimo veškeré konvence tradičního electro swingu, tudíž zaručuje pořádnou porci originality v podobě kvalitního EDM. Tudíž počítejte se zajímavou produkcí, to Vám v tomto ohledu zajistit rozhodně můžeme. I když Parov Stelar málokdy zklame...že.
Náhled klipuAxwell / Ingrosso - On My Way
"No time to pretend..." Takhle začíná jedna z dalších vydařených skladeb, které má na svědomí dvojka Axwell, Ingrosso. On My Way je melodicky nesmírně chytlavý house počin s příjemnými melodickými výkyvy, pozitivní melodií a hlavně více než kvalitním videoklipem. Jen tak dál...
Náhled klipuAly & Fila with SkyPatrol feat. Sue McLaren - Running
Začátkem roku vydali Aly & Fila album The Chill Out, které dalo některým jejich skladbám zcela nový rozměr. Podtrhuje tvůrčí schopnost egyptského dua stejně jako smysluplnost a poslání jednotlivých textů. Po Shine máme možnost se ponořit do vlastního světa emocí s báječnou Sue McLaren.
Náhled klipuYahel & Omiki Feat Liya - Black Hole
Yahel, jeden z předních představitelů izraelské taneční scény, stále čerpá z báječného, v pořadí již desátého alba Time Travel. Black Hole je ukázkový psytrance, na kterém spolupracoval s méně známým kolegou Omri Amarem. Robotický voice patří pravidelné návštěvnici jeho studia Liye. Tématické video, které se Yahelovi líbilo natolik, že jej pojal za oficiální, vytvořil amatérský nadšenec DjMiBsweden.
Náhled klipuBobina feat. Natalie Gioia - Addicted
Po krátké upliftingové epizodě se Bobina vrací s chytlavou progresivní produkcí, jež v sobě ukrývá šikovně zakomponované retro prvky a hypnotický hlas Dmitryovy krajanky Natalie Gioia. Tu si dostatečně užijete i v klipu, který také vychází z osvědčených scén a tudíž v něm neuvidíte nic, co byste už předtím neviděli jinde. Jako bychom se vrátili na počátek milénia.
Náhled klipuEnd Of The World - Black Sheep
Letos zaručeně větší psycho track neseženete. Psycho nejen v provedení, ale i ve videoklipu, který je...o čem že vlastně je? Jistý oldschoolový hard-trance s pomalejším beatem a jednou zprasenou anglickou říkankou. To je panejo nářez! Díky za upozornění BluEyovi. Tento track si pozornost rozhodně zaslouží! :-D
Náhled klipuOrkidea & Activa - Z21
Album Harmonia přineslo několik zajímavých kolaborací propojujících různé hudební světy. Z21, na kterém se podílel britský matador Activa, je nejen díky dramatickému breaku zahalen do stínu tajemna. Vysoce tanečním tempem směřuje k aktuálně populárnímu psy-tranceu, při čemž trancová složka mírně převažuje. Jednoduše řečeno tento kód obsahuje veškerou genialitu obou jeho tvůrců.
Náhled klipuATB & York - Back To You
Pakliže patříte mezi ty, kteří se neradi loučí s létem, nejspíše vám přijde vhod poslední společná práce Tannebergera s Yorkem, z níž léto přímo sálá. Song původně opatřený vokály JES pochází z alba Contact a kromě aktuálního instrumentálního remixu s jemu typickou baleárskou kytarkou mu Torsten letos v létě v Karibiku obstaral i tématické video.
Náhled klipuAnna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl
Aktuálně je muziky podobného ražení nějak moc. A to vlastně tento post-apokalyptický název melancholické zoufalosti započal Lost Frenquencies. Vše posunula dál Anna Naklab a musím říct, že mě to dost baví! Příjemná muzika na poslech.
Náhled klipuTritonal - GAMMA GAMMA
Tritonal vždy produkovali na samotném okraji snesitelně dobrého tranceu. Snesitelného v duchu, že často koketovali s trouse (house) vlnou a vždy chybělo málo, aby ji přešli. Jenže i když takto koketovali, ve většině případů jejich muzika dokázala být dobrá a originální. To, co uslyšíte s příchodem jejich novinky GAMMA GAMMA Vás tak jednoduše sejme. Jedná se o brutální elektro střihnuté dnešním big room housem. Jediná opravdová zajímavá věc je videoklip, který je poměrně úsměvný a ještě se točil na Hawaii, konkrétne na ostrově Maui.
Náhled klipuKara Sun - Into The Sun (CJ Mars & Tyom Remix)
Německá DJka, trancová nadšenkyně a příležitostná producentka Kara Sun letos oprášila svůj debut z roku 2010, na kterém byly stejně jako dnes nejpodstatnější remixy. Tehdy jí trvalo tři roky, než si splnila svůj sen v podobě vlastního releasu, cesta k letošním verzím vedla přes remixérskou soutěž. V té vystudovanou tělocvikářku natolik oslovila práce ukrajinského dua CJ Mars & Tyom, že se rozhodla natočit k ní video, ve kterém se promenáduje po Maltě a dokazuje, že sebedůvěra jí rozhodně nechybí.
Náhled klipuLas Salinas - London (Max Freegrant Remix)
U Vanditu moc dobře vědí, proč si drží duo Las Salinas. Dvojka z Tel-Avivu občas dokáže učarovat, jejich vyjížďka Londýnem se zkušeným Ukrajincem Maxem Freegrantem za volantem je parádní progresivní záležitostí jako stvořenou pro noční bezcílnou jízdu. Téma videa je pochopitelně předem dané.
Náhled klipuNifra feat. Seri - Army of Lights
Spojení progressive tranceové divy Nifry a originálně tajuplného hlasu skrývajícím se pod jménem Seri nechal vzniknout moc pěkné vokálové práci, kterou Coldharbour Recordings podpořilo ještě samotným videoklipem, což nikdy není u kvalitní produkce na škodu. Obě holky ve videoklipu i hrají, takže každý si zaručeně přijde na své...
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days
Úžasná letní pohodovka s brilantním a neokoukaným vokálem, ke které pochopitelně patří video s pořádnou love story. Skladba je plná emocí, jisté dávky melancholie a hlavně přítulných tónů a melodií.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 10.10.
Trance Cream
DJ Beck, David Justian, Andre Yreli, Dominik Rox, DJ Moon
Pantheon music club, Plzeň

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Intercity
@ Afterhours Spustit v online přehrávači 21:00 - 22:00
Lange


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.