Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Super8 & Tab feat. Julie Thompson - No Frontiers
26.08.2014
Náhled klipu Dash Berlin & Jay Cosmic ft. Collin Mcloughlin - Here Tonight
21.08.2014
Náhled klipu Dennis Sheperd feat. Chloe Langley - Bring You Home
21.08.2014
Náhled klipu Above & Beyond Feat. Alex Vargas - Blue Sky Action
16.08.2014
Náhled klipu Röyksopp & Robyn - Monument
16.08.2014
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.47
Simon Patterson 9.29
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
Sebastian Brandt 9.04
Giuseppe Ottaviani 9
James Dymond 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Above & Beyond feat. Richard Bedford - On My Way To Heaven
Přidáno 11.07.2012
Přestože vím, že Above&Beyond své klipy nikdy neflákají, opět mě dostali do kolen. Mistrovský kus, který dramatické video dovedlo k naprosté dokonalosti. "Někdo mi nedávno řekl, že slova na "On My Way To Heaven" znějí jako zhudebněný shakespearovský monolog. Je to nádherná a velmi lichotivá myšlenka. Idee obsazení populárního shakespearovského herce do klipu se proto nedalo odolat. Mou první volbou byl Steven Berkoff, který překvapivě kývl," říká Tony McGuinness.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuSuper8 & Tab feat. Julie Thompson - No Frontiers
Finská dvojka Super8 & Tab si připravila vokálový počin s jednou z vokálových legend - Julií Thompson. No Frontiers pak vyjde klasicky na Anjunabeats, která také připravila velice originální videoklip, plný filozofie.
Náhled klipuDash Berlin & Jay Cosmic ft. Collin Mcloughlin - Here Tonight
Dash Berlin už dávno není sám sebou, avšak zdá se, že je to horší, než si mnozí z nás mysleli.
Náhled klipuDennis Sheperd feat. Chloe Langley - Bring You Home
Denis Sheperd rozjel vlastní label A Tribute To Life, prý aby mu už nikdo nediktoval, jak má jeho muzika znít a kde jsou hranice žánru. Jak originální. Asi jako debutový release Bring You Home.
Náhled klipuAbove & Beyond Feat. Alex Vargas - Blue Sky Action
Above and Beyond si pro toto léto připravili neočekávaně vydařený kousek s názvem Blue Sky Action. To, že se jedná o velkou událost tohoto vele úspěšného projektu svědčí i videoklip, který je, taktéž velice překvapivě, postapokalyptické sci-fi!
Náhled klipuRöyksopp & Robyn - Monument
Severská kombinace Röyksopp & Robyn společné album Do It Again pojali opravdu ve velkém. Aktuálně představují již třetí videoklip z celkového počtu pěti skladeb, které se na mini albu nachází. A opět to stojí za to!
Náhled klipuKyau & Albert - Down
Po dlouhé době pustil Albert k mikrofonu také někoho jiného a hned to zní lépe. Píseň je plná citů a melancholie, když k přidáte video sestříhané z krátkého filmu Sophie´s Tree, budete mít o čem přemýšlet.
Náhled klipuArnej - Ambrosia
Po dlouhé době přichází Arnej s dobrou novinkou v jeho tradiční kombinaci progresivu s tranceovými melodiemi. Ambrosia je oproti mnohým svým předchůdcům pozitivní záležitost, která opět zdůrazňuje Kanaďanovy muzikální přednosti.
Náhled klipuBasement Jaxx - Never Say Never ft. ETML
Každý kdo neignoruje elektronickou scénu určitě moc dobře zná legendární projekt Basement Jaxx. Vždyť i v Praze točili jeden ze svých legendárních klipů ke skladbě Where Is Your Head At? Novinkou nicméně je housově znějící novinka Never Say Never, která opět přichází s velice originálním videoklipem, který Vám zaručeně zodpoví otázku, jak se naučit tančit. Mimochodem nám tuto skladbu doporučuje i Nitrous Oxide!
Náhled klipuRöyksopp, Robyn - Do It Again
Další naprosto luxusní klip se zrodil u norské dvojky Röyksopp, kteří aktuálně slaví vydání alba Do It Again, na kterém spolupracovali se švédskou zpěvačkou Robyn. Titulní skladba Do It Again je komerčně nejumírněnější skladba z tohoto alba, klip Vám pro změnu ukáže jednu nepovedenou akci, ale i daleko hlubší tématiku.
Náhled klipuMoonbeam - Soulstring
Moonbeam se nezapomněli, nebojte se. Ani jsme na ně nezapomněli my. I když uznáváme, poslední dobou na ně nebyl moc čas. A je to obrovská škoda, protože jejich novinka s názvem Soulstring dokazuje, že od svého řemesla stále neodstoupili. A to jak po hudební, tak filmařské stránce. Jedná se totiž dokonce o jeden z nejlepších videoklipů, co jsem tento rok viděl. A to stačí jenom dobrá kompozice a nápad!
Náhled klipuAlex M.O.R.P.H. - Nitro
Fungl nový nabušený singl německého matadora Alexe M.O.R.P.H.a jsme podrobněji rozebrali v recenzi, teď je na řadě omrknout tématické video, v poslední době pro Vandit přímo typické.
Náhled klipuCosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game
Že je kolaborace Cosmic Gate s Orjanem Nilsenem klubová záležitost, o tom jste si mohli přečíst i v naší nedávné recenzi. Tak je tedy vnímám i videoklip, který nepřináší nic nového a tudíž ani nijak závratně nezaujme. Armada Music jím ale chtějí podpořit aktuální album Cosmic Gate a tak ho vysílá do světa spolu s dalším singlem.
Náhled klipuNature One Inc - The Golden Twenty
Zatímco pod hard tranceovou desítkou byli v roce 2004 podepsání Nic Chagall, DJ Shog a spol., poslední tři roky má její houseovou podobu na svědomí Jerome Isma-Ae, což hovoří za vše. Vokál nápadně připomíná hvězdu 90. let Jade 4U, video klasicky sestřihané z uplynulých eventů.
Náhled klipuATB with Boss and Swan - Raging Bull
Třetí singl z posledního alba André Tannebergra je dosud nejslabším singlem z alba. Také nejvzdálenější jeho produkci a stejně tak i nejlevnějším videoklipem, protože se jedná jen o soubor klipů z turné, které ATB provedl v jeho oblíbené Americe.
Náhled klipuKoglin & Fassbender - Taiko
Hutnou, ale kultivovanou produkci doručili Mike Koglin a Torsten Fassbender z Wllenraush. Track s tajuplnou atmosférou duní pod vlivem japonských Wadaiko bicích, perkusí a dalších východoasijských instrumentů. Dostanete toho samozřejmě mnohem více a co se klipu týče, s těmi se u Vanditu v poslední době příliš nepářou.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 6.9.
Parník Luboše Nováka
Luboš Novák
Parník Tyrš

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.