INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Náhled klipu Andrew Rayel feat. Emma Hewitt - My Reflection
12.11.2017
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Akce 

AkceV sobotu 25. listopadu 2017 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, který je na české scéně již 12 let. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show.
AkceLéto už je skoro za námi a i parníková sezóna se nám chýlí ke konci. Poslední rozlučková plavba zná své datum.
AkcePo úspěšné party s kolumbijským Khomhou v Brně chystají další klubovku, tentokráte s headlinerem ze země trancu zaslíbené a sice z Holandska! Za mixem v rámci nového večera From Dusk Till Dawn vystoupí talentovaný Holanďan Estiva!
AkceJiž zanedlouho bude nově zrekonstruovaný pražský P.M. Club hostit akci Trance Carneval. Jak již název napovídá, bude se jednat o taneční party zaměřenou na trance music s několika zahraničními hosty.
AkceDobrá věc se podařila a kdo dorazil na poslední parník Luboše Nováka, tak už to stejně ví, ale teď to můžeme vykřičet do světa také pro ostatní. Díky návštěvnosti jste zajistili to, že další plavba bude!
AkceDobrá věc se podařila a tak další parník Luboše Nováka vypluje! Kouzelné datum je 8.7.2017, kdy Luboš opět zasedne za pomyslné kormidlo té nejlepší trancové plavby na Vltavě.
AkceKlub Centrála vám přináší nový druh akce, GLOW ME PARTY. Celý večer se ponese v duchu zářivých elementů a prvotřídní trancové muziky. Pojďme si představit DJs, kteří za ni budou zodpovědní.
AkceJiž tuto sobotu 27. května se od náplavky odrazí první letošní hudební parník Tyrš a asi netřeba zdůrazňovat, že i letos sezónu zahájí ten nejpovolanější - Luboš Novák - muž, který vás obklopí.
AkceUž se to blíží! Již tento pátek proběhne v nejstarším pražském klubu nejnabitější oldschool akce posledních let!
Akce24. února příštího roku budeme mít možnost vrátit v čase do dob, kdy elektronická hudba pořádně šlapala a zároveň zažít koncept západních rave parties které jsou momentálně na výsluní v Německu, Holandsku nebo Belgii, protože se v Brně v Bobycentru uskuteční první TIME TRAVEL RAVE v České republice.
AkceNechte se unést za hranice všedních dní a vychutnejte si další výjimečné okamžiky. S potěšením Vám oznamujeme, že termín pro letošní Transmission je 25. listopadu 2017. Omezený počet zvýhodněných Early Bird vstupenek bude v prodeji od čtvrtka 6. dubna 2017 9:00.
AkcePo loňské premiérové akci s Benem Nicky přiváží United Energy zdejšími trancery doslova vymodleného skotského tvrďase Marka Sherryho.
AkcePo podzimní edici s Temple One a Skyverem přiváží Trancesated do Brna další hvězdu nemalých rozměrů. První březnový víkend roztančí Club Eleven Roger Shah. Podrobnosti uvnitř naší pozvánky.
AkceJiž tento týden vypukne v pražské Radosti FX trancový mejdan obsazený šesti skvělými zahraničními hosty.
AkceNěkdo bude hledat ztracené mládí, někdo dohánět hudební vzdělání, ale většině z nás se 3. prosince splní sen zažít live legendární projekt Nu NRG, tedy alespoň jeho polovinu v rámci speciální edice oblíbené klubovky Port of Trance.
AkcePo páteční rozehřívačce jsme vyrazili do vyprodané O2 Areny, kam se sjeli příznivci taneční muziky, aby společně oslavili desetileté výročí nejvelkolepější halovky ve střední Evropě - Transmission. A stálo to za to!
AkcePoslední, ještě k tomu prodloužený, víkend se v Praze nesl v duchu tranceu. Na místní hudební scéně se totiž uzavřela voda za desátou epizodou nyní již světové hudební akce Transmission, jejíž sláva se nesla již o den dříve v klubu Mecca na neméně zajímavé Pre-party. Jak se nám na ní líbilo?
AkceNejvětší taneční akce ve střední Evropě, která se každoročně koná v naší pražské O2 areně, oslaví letos svou dekádu v sobotu 29. října. Organizátor akce, United Music Events, má na poslední říjnový víkend připravenou úplně novou show s názvem "The Lost Oracle"...
Akce21. října tohoto roku vystoupí v historických prostorách Trojhalí Karolina legendární umělec známý po celém světě Paul van Dyk. Jaké bude kompletní obsazení akce a kdo bude mít čest vystoupit po jeho boku na hlavním pódiu?
AkceUteklo to rychleji než voda ve Vltavě a my vás zveme na poslední parník dvacáté sezóny s Lubošem Novákem za hudebním kormidlem.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 25.11.
Transmission Prague 2017
Aly & Fila, Simon Patterson, Gouryella 2.0, Coming Soon!!!, Markus Schulz, Purple Haze, Super8 and Tab
O2 Arena, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.