INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Friends Of Mayday - True Rave
25.04.2017
Náhled klipu Showtek & Brooks - On Our Own
24.04.2017
Náhled klipu ATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
08.04.2017
Náhled klipu Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
13.02.2017
Náhled klipu Gareth Emery & Standerwick feat. Haliene - Saving Light
05.02.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Akce 

Akce24. února příštího roku budeme mít možnost vrátit v čase do dob, kdy elektronická hudba pořádně šlapala a zároveň zažít koncept západních rave parties které jsou momentálně na výsluní v Německu, Holandsku nebo Belgii, protože se v Brně v Bobycentru uskuteční první TIME TRAVEL RAVE v České republice.
AkceNa konci května se v klubu Radost FX v Praze uskuteční premiérová edice nové klubové noci Golden Age. Ta bude zaměřena na klasickou taneční hudbu zejména žánru trance, který zažíval své zlaté období v 90. letech a na začátku milénia.
AkceDo kalendáře si poznamenejte 27. května 2017, to je přesně ten den, kdy se od náplavky odrazí první letošní parník Tyrš a asi netřeba zdůrazňovat, že i letos sezónu zahájí nejpovolanější muž, který vás obklopí - Luboš Novák.
AkceCover place vám přináší nový druh akce, GLOW ME PARTY. Celý večer se ponese v duchu zářivých elementů a prvotřídní trancové muziky. Pojďme si představit DJs, kteří za ni budou zodpovědní.
AkceNechte se unést za hranice všedních dní a vychutnejte si další výjimečné okamžiky. S potěšením Vám oznamujeme, že termín pro letošní Transmission je 25. listopadu 2017. Omezený počet zvýhodněných Early Bird vstupenek bude v prodeji od čtvrtka 6. dubna 2017 9:00.
AkcePo loňské premiérové akci s Benem Nicky přiváží United Energy zdejšími trancery doslova vymodleného skotského tvrďase Marka Sherryho.
AkcePo podzimní edici s Temple One a Skyverem přiváží Trancesated do Brna další hvězdu nemalých rozměrů. První březnový víkend roztančí Club Eleven Roger Shah. Podrobnosti uvnitř naší pozvánky.
AkceJiž tento týden vypukne v pražské Radosti FX trancový mejdan obsazený šesti skvělými zahraničními hosty.
AkceNěkdo bude hledat ztracené mládí, někdo dohánět hudební vzdělání, ale většině z nás se 3. prosince splní sen zažít live legendární projekt Nu NRG, tedy alespoň jeho polovinu v rámci speciální edice oblíbené klubovky Port of Trance.
AkcePo páteční rozehřívačce jsme vyrazili do vyprodané O2 Areny, kam se sjeli příznivci taneční muziky, aby společně oslavili desetileté výročí nejvelkolepější halovky ve střední Evropě - Transmission. A stálo to za to!
AkcePoslední, ještě k tomu prodloužený, víkend se v Praze nesl v duchu tranceu. Na místní hudební scéně se totiž uzavřela voda za desátou epizodou nyní již světové hudební akce Transmission, jejíž sláva se nesla již o den dříve v klubu Mecca na neméně zajímavé Pre-party. Jak se nám na ní líbilo?
AkceNejvětší taneční akce ve střední Evropě, která se každoročně koná v naší pražské O2 areně, oslaví letos svou dekádu v sobotu 29. října. Organizátor akce, United Music Events, má na poslední říjnový víkend připravenou úplně novou show s názvem "The Lost Oracle"...
Akce21. října tohoto roku vystoupí v historických prostorách Trojhalí Karolina legendární umělec známý po celém světě Paul van Dyk. Jaké bude kompletní obsazení akce a kdo bude mít čest vystoupit po jeho boku na hlavním pódiu?
AkceUteklo to rychleji než voda ve Vltavě a my vás zveme na poslední parník dvacáté sezóny s Lubošem Novákem za hudebním kormidlem.
AkceV sobotu 29. října oslaví Transmission Festival své 10 ti leté výročí s premiérovou show nazvanou "The Lost Oracle" (Ztracená věštkyně). Tato jedinečná akce nám slibuje, že se stane nezapomenutelnou nocí. Nová show nás zavede do chrámu, kde se pokusíme získat informace o budoucnosti a rozluštit ji z magické krychle.
AkcePrázdniny se přehouply do druhé půli, dva parníky Luboše Nováka už máme za sebou a ten třetí už houká na obzoru.
AkceLéto je sice teprve na začátku, my už však máme skvělý plán, jak se s ním budeme loučit. Klubovou sezónu totiž v rámci nového projektu United Energy otevře sám Ben Nicky.
AkceDovolte nám vás pozvat na další ze série nezapomenutelných párty na Vltavě. Čas prázdnin otevře Luboš Novák.
AkceJiž příští týden čeká Českou republiku velkolepá klubová trance akce. V sobotu 18.6.2016 se sejdou ve věhlasném klubu RADOST FX v Praze zástupci tří národů, skutečných mistrů ve svém oboru působících více než 15 let na taneční scéně.
AkceTěšíte se na léto, které už nám pomalu klepe na dveře? Vidíte se někde na pláži na lehátku s pohodou na mysli? Pláž tu pro Vás sice nemáme, ale možnost užít si jednu takovou rozehřívací akci, kterou se na letní měsíce můžete předpřipravit, tu pro vás určitě máme!
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 13.5.
Trancextasy with Ronski Speed
Ronski Speed, Carl Reins, Re-Minder a další
EXIT Club Brno

Kompletní přehled akcí

Golden Age 26.5.2017


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.