INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Friends Of Mayday - True Rave
25.04.2017
Náhled klipu Showtek & Brooks - On Our Own
24.04.2017
Náhled klipu ATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
08.04.2017
Náhled klipu Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
13.02.2017
Náhled klipu Gareth Emery & Standerwick feat. Haliene - Saving Light
05.02.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Alba 

AlbaNěmec Para X už dávno nepatří mezi vycházející hvězdy, přesto v jeho diskografii doposud chyběla položka v podobě studiového alba. Ta bude již brzy doplněna a my už víme, čím.
AlbaDlouho očekávané debutové album britského mladíka Craiga Connellyho je konečně venku a chvála na něj je slyšet ze všech stran. Je opravdu tak dobré? Je! Pojďte ho s námi blíže prozkoumat.
AlbaMarcello Pacheco se nám po nějakou dobu uzavřel do světa temnoty, aby s ní vzešel s novým projektem, na kterém pracoval déle jak tři roky. Jak jeho oficiální druhé album s názvem Wolves dopadlo, to se dozvíme v této recenzi.
AlbaDalší z velkých albových událostí je dlouho slibované dlouhohrající dílo od Driftmoon. Dočkat bychom se jej měli snad již příští měsíc. Máme pro vás tracklist, osoby a obsazení, hudební ukázku a mnoho zajímavých informací.
AlbaDlouho jsme od něj neslyšeli nic nového, přitom na scéně patřil mezi opěvované hudebníky. Teď se Eco vrací do hry a přináší i vysvětlení svého výpadku. Těšit se můžeme na promakané album s osobní zpovědí a také něčím speciálním - s knihou.
AlbaTřetí studiové album německého velikána Alexe M.O.R.P.H.a je venku a pokud jste se na něj těšili stejně jako my, určitě už jej doma testujete. Tady je naše recenze a zajímají nás pochopitelně vaše názory.
AlbaPo roce vychází nový, v pořadí již sedmý díl mixované kompilace Magic Island: Music For Balearic People a s ním se do našich domácností opět dostává čerstvý přímořský vánek, prosluněné melodie a bezstarostná idylka situovaná na některý z baleárských ostrovů.
AlbaKoncem měsíce očekáváme na trhu výbušné zboží v podobě mixované kompilace Prism, s níž Mark Shery a jeho tým podtrhnou dva roky úspěšného působení labelu Outburst Records na taneční scéně. Více info uvnitř článku.
AlbaOd roku 2004 vždy na jaře vydává Armin van Buuren dvojdiskovou kompilaci skladeb, které podle něj nejlépe reprezentují svět tranceu. V pondělí 6. května vyšel výběr pro rok 2016. Pojďme jej omrknout.
AlbaJe tomu už dlouhých pět let, co Solarstone přišel s originálním konceptem Pure Trance. A zároveň je to již dvanáct měsíců, kdy se na scéně objevila poslední kompilace pojmenované po samotném konceptu. Je tedy na čase představit jejího nástupce.
AlbaDlouhé tři roky se na to irský producent Sneijder připravoval a už je to tady. Chystá se vydání jeho debutového alba s názvem Everything Changes!
AlbaRAM si za posledních několik let prošel celou řadou emotivně silně vypjatých momentů. Vrcholem všeho je pak debutové album Forever Love, jehož hlavním tématem je tento článek.
AlbaFinský projekt Orkidea není zrovna jménem, o kterém by nikdo nikde nevěděl. Spíše naopak. Skrz svou produkci se dostal i k pár legendárním produkcím, na které nikdy nezapomeneme. Jak na tom ale je jeho nejnovější album s názvem Harmonia?
AlbaČtenáři InSoundu jistě vědí, co je Kearnage. A pokud se přece jen najde někdo, kdo tápe, následující kompilace je to nejlepší možné vysvětlení. Autorem není nikdo jiný než Bryan Kearney, jenž si za parťáka vybral Willa Atkinsona.
AlbaBobina - ruský tandem na trance scéně, která si drží úroveň již několik let, se rozhodl vydat něco naprosto jedinečného a originálního. Výsledkem je album #Uplifting. Jaký je jeho koncept a jak dopadlo?
AlbaAmerický producent a DJ Michael Badal, který pochází z věčně prosluněného Los Angeles si po mnoha letech na scéně konečně přichystal své debutové album. Jaké je?
AlbaNení nad to, když Váš oblíbený autor vydá album nebo alespoň EP. Jak asi myslíte, že takový kousek s názvem Do Androids Dream mohl dopadnout? Více se dozvíte v této recenzi.
AlbaMáme tu první zásadní album tohoto roku. Na svědomí ho má Lostly, talentovaný zástupce Discover Music z Jihoafrické republiky, a vymyslel pro něj třináct špičkových a ryze tranceových kousků.
AlbaSlavná série mixovaných kompilací, jejíž historie sahá do roku 1999, má nové pokračování. Po loňském velevydařeném díle od Aly &Fila byla důvěra vložena do rukou další legendy - Simona Pattersona. A ten nezklamal.
AlbaNení nad to, když Vám těsně před Vánoci na stole přistane taneční album, na které se těšíte, a ve které doufáte, že si ho náležitě užijete. Jak dopadlo, to se dozvíte v této recenzi.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 13.5.
Trancextasy with Ronski Speed
Ronski Speed, Carl Reins, Re-Minder a další
EXIT Club Brno

Kompletní přehled akcí

Golden Age 26.5.2017


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.