Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Anna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl
23.08.2015
Náhled klipu Tritonal - GAMMA GAMMA
22.08.2015
Náhled klipu Kara Sun - Into The Sun (CJ Mars & Tyom Remix)
11.08.2015
Náhled klipu Las Salinas - London (Max Freegrant Remix)
02.08.2015
Náhled klipu Nifra feat. Seri - Army of Lights
02.08.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Alexander Popov - When The Sun
Přidáno 05.06.2012
Na výsost pohodová záležitost a premiérový videoklip ruského talenta, kterého mají u Armady čím dál raději. Ona je také jeho muzika čím dál lepší a o svých dalších kvalitách přesvědčil i v rámci Trancefusion.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuAnna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl
Aktuálně je muziky podobného ražení nějak moc. A to vlastně tento post-apokalyptický název melancholické zoufalosti započal Lost Frenquencies. Vše posunula dál Anna Naklab a musím říct, že mě to dost baví! Příjemná muzika na poslech.
Náhled klipuTritonal - GAMMA GAMMA
Tritonal vždy produkovali na samotném okraji snesitelně dobrého tranceu. Snesitelného v duchu, že často koketovali s trouse (house) vlnou a vždy chybělo málo, aby ji přešli. Jenže i když takto koketovali, ve většině případů jejich muzika dokázala být dobrá a originální. To, co uslyšíte s příchodem jejich novinky GAMMA GAMMA Vás tak jednoduše sejme. Jedná se o brutální elektro střihnuté dnešním big room housem. Jediná opravdová zajímavá věc je videoklip, který je poměrně úsměvný a ještě se točil na Hawaii, konkrétne na ostrově Maui.
Náhled klipuKara Sun - Into The Sun (CJ Mars & Tyom Remix)
Německá DJka, trancová nadšenkyně a příležitostná producentka Kara Sun letos oprášila svůj debut z roku 2010, na kterém byly stejně jako dnes nejpodstatnější remixy. Tehdy jí trvalo tři roky, než si splnila svůj sen v podobě vlastního releasu, cesta k letošním verzím vedla přes remixérskou soutěž. V té vystudovanou tělocvikářku natolik oslovila práce ukrajinského dua CJ Mars & Tyom, že se rozhodla natočit k ní video, ve kterém se promenáduje po Maltě a dokazuje, že sebedůvěra jí rozhodně nechybí.
Náhled klipuLas Salinas - London (Max Freegrant Remix)
U Vanditu moc dobře vědí, proč si drží duo Las Salinas. Dvojka z Tel-Avivu občas dokáže učarovat, jejich vyjížďka Londýnem se zkušeným Ukrajincem Maxem Freegrantem za volantem je parádní progresivní záležitostí jako stvořenou pro noční bezcílnou jízdu. Téma videa je pochopitelně předem dané.
Náhled klipuNifra feat. Seri - Army of Lights
Spojení progressive tranceové divy Nifry a originálně tajuplného hlasu skrývajícím se pod jménem Seri nechal vzniknout moc pěkné vokálové práci, kterou Coldharbour Recordings podpořilo ještě samotným videoklipem, což nikdy není u kvalitní produkce na škodu. Obě holky ve videoklipu i hrají, takže každý si zaručeně přijde na své...
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days
Úžasná letní pohodovka s brilantním a neokoukaným vokálem, ke které pochopitelně patří video s pořádnou love story. Skladba je plná emocí, jisté dávky melancholie a hlavně přítulných tónů a melodií.
Náhled klipuW&W - The One
Willem & Ward už jsou definitivně v jiném světě. Jejich aktuální novinka podpořená Armadou je čistoskvoucí house, v němž už není slyšet ani špetička jejich originálního soundu. Ona celkově naní příliš originální, alespoň lehkým zpestřením je animovaný klip, který však díky své nataženosti stačí též vidět jen jednou.
Náhled klipuPaul Kalkbrenner - Mothertrucker
Druhá část z plánované videoklipové trilogie, kterou si Paul Kalkbrenner připravil. Florian se vrátil ze své cesty, kde dostal do držky a ještě mu ukradli přehrávač a je z toho na dně. K tomu odpovídá i těžko tonážní pečlivě vybroušená elektronika.
Náhled klipuPaul Kalkbrenner - Cloud Rider
Videoklip ke skladbě Cloud Rider vypráví o mladém imigrantovi Florianovi, který by rád sdílel radost z poslechu muziky s někým jiným, ale bývá nepochopen. Tento videoklip je prvním z trilogie, kterou si Paul Kalkbrenner připravil.
Náhled klipuStarfighter - Apache (John O Callaghan Remix)
John O´Callaghan oprášil klasiku belgického projektu Starfighter z roku 1999. Nic extra nepředělával, jen krapet poupravil sound, aby se bitevní letoun mohl znovu prohánět nad hlavami rozvlněných davů se stejným efektem a silou jako před lety. A dobře udělal.
Náhled klipuBen Nicky - 680
Počtvrté za posledních dvanáct měsíců prezentuje Nicky svoji tvorbu prostřednictvím Vandit Records. Track s atypickým názvem je odvážnou, leč vydařenou klubovou mordou prošpikovanou acidovou linií a hromadou akčních efektů. Skrývá v sobě však i nadmíru povznášející break a měkké melodické polštářky.
Náhled klipuAndy Duguid & Audrey Gallagher - This Is Life
Audrey Gallagher, úžasná a podmanivá jako vždy, a spolu s ní Andy Duguid, mistr progresivního tranceu. Zdálo by se, že se urodila další z tradičních srdcervoucích vokálovek, ale ona to tak úplně není pravda. Duguid předvedl zase něco ze svých inovací a lehce šokuje. Bohužel na úkor pořádných melodických linií. Alespoň, že se skladbě dostalo plnohodnotného videa, i když podobné náměty už jsme tu měli.
Náhled klipuBORDER1355 featuring Ghost WARS - Torture
Daniel Wanrooy se skrývá pod svým novým projektem pojmenovaným BORDER1355 a s radostí nám nabízí něco naprosto odlišného, než si běžný fanoušek Daniela dokáže byť jen představit. Těžce progresivní elektronickou záležitost s velice zajímavými vokály projektu Ghost WARS. Celkově na mě Torture vyznělo velice zajímavě a nezůstanu u jednoho poslechu. Stejně tak jako nezůstanu u jednoho shlédnutí samotného videoklipu, který je v rámci těch uměleckých, ale perfektně se s muzikou doplňuje.
Náhled klipuAelyn - New Day
Videoklip je to možná více než statický, ale to nic nemění na tom, že paní v něm vyobrazená je skutečná Aelyn. Ta si mimochodem skladbu nejen složila, ale i si ji nazpívala. A nutno dodat, že v rámci vokálové produkce je více než obstojná. Takže se tedy pohodlně usaďte a užijte si videoklip plný Aelyn. Neuškodí a svým minimalistickým dojmem ani nezklame :-)
Náhled klipuFerry Corsten presents Gouryella - Anahera
Ferry Corsten, jak sám uvedl, zničehonic v hlavě vymyslel hudební nápad, který si žádal po tranceovém zpracování ne nepodobném s tím, co dříve skládal pod projektem Gouryella. A tak zničehonic vznikla novinka Anahera, která je asi tím nejkrásnějším a nejemotivnějším, co za letošní rok vzniklo. Včetně videoklipu, který je dle očekávání naprosto úžasný. Ne-li dokonalý!
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 5.9.
CLASSICS parník
LukeUp, Thomas Verden, Trancer
parník Tyrš

Kompletní přehled akcí

Classics Parník 5. 9. 2015


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.