Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Tourist feat. Will Heard - I Can\'t Keep Up
21.09.2014
Náhled klipu David Gravell - The Last Of Us
21.09.2014
Náhled klipu Cosmic Gate with Jerome Isma-Ae - Telefunken
21.09.2014
Náhled klipu Fritz Kalkbrenner - Back Home
18.09.2014
Náhled klipu Richard Durand & Fisher - In Your Hands
19.09.2014
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.47
Simon Patterson 9.29
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
Sebastian Brandt 9.04
Giuseppe Ottaviani 9
James Dymond 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Aligator feat. Daniel Kandi - The Perfect Match
Přidáno 08.06.2012
Daniel Kandi a dánský veterán DJ Aligator, který se chystá na vydání alba, předvedli něco, co se ve světě tranceu již zase tak často nevidí. Nabídli totiž nádherný hudební zážitek, který je podpořen překrásným, leč smutným příběhem. Konečně po dlouhé době někdo dokázal vizuálně popsat emoce, jaké dokáže posluchači nabídnout právě trance.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuTourist feat. Will Heard - I Can\'t Keep Up
Armada Music se pod svá křídla snaží dostávat čím dál tím více zajímavých tváří elektronické scény. Jednou takovou je i alternativní umělec z Londýna skrývající se pod projektem Tourist. Ten na deep housové scéně řádí již několik let a tak je na čase, aby se předvedl i u Armada Music. Ti si pro něj připravili příjemný videoklip zaměřující se na přírodu, což musím i já sám uvítat. Zároveň ale počítejte s tím, že skladba se velice pozvolně rozvádí, včetně samotného místy až soulového vokálu od Willa Hearda.
Náhled klipuDavid Gravell - The Last Of Us
David Gravell je mladý, talentovaný a pochází z Amsterdamu. Na to Armada Music slyší a proto mu dává šanci. Ještě aby ne. Snaží se zalíbit tech-trancem, který před lety skládali například Wéčka. Výsledek musíte posoudit sami. Osobně se mi ale zdá, že právě David se inspiroval jak Wéčky, tak Marcem V. Výsledek je více než rozporuplný a videoklip se neodehrává nikde jinde, než na jedné z řady akcí, které David již stihl navštívit.
Náhled klipuCosmic Gate with Jerome Isma-Ae - Telefunken
Cosmic Gate nám tímto videoklipem podsouvají fakt, abychom je neodsuzovali. Jsou totiž součástí jedné velké elektronické rodiny, k čemuž vlastně inklinuje i samotný videoklip, který se na akci Electronic Family odehrával. Hudebně a vzhledově nezajímavý videoklip, ale třeba se někomu zalíbí.
Náhled klipuFritz Kalkbrenner - Back Home
Berlínský producent Fritz Kalkbrenner čeří vody novinkou Back Home, která je zároveň první vlašťovkou z nového alba s názvem Ways Over Water. Opět se jedná o jeho klasický styl, neskutečně jednoduchý nápad a naprosto překrásně natočený videoklip s naprosto úžasnými islandskými panoramaty a s filozofickým textem v pozadí. Není třeba víc dodávat, tohle je hudební skvost!
Náhled klipuRichard Durand & Fisher - In Your Hands
Máte rádi nezaměnitelný hlas zpěvačky Fisher a tranceoidní prvky Richarda Duranda? Tak si pojďte užít jejich společnou novinku In Your Hands, která aktuálně dostála i videoklipu. Ten je v duchu prosluněné krajiny a zbytečně přehnanému nasvícení. Skladba nicméně velice kvalitní!
Náhled klipuArmin van Buuren - Hystereo
Armin van Buuren se nedávno opět představil s novinkou Hystereo. Libivá zvonkohra na sebe nenechala dlouho čekat a na světě je i videoklip. Podle mě naprosto nesmyslný videoklip, který ukazuje záběry z akcí, kde Armin hraje, ale i záběry lidí, kteří když dostanou sluchátka na uši, začnou vytvářet roztodivné pohyby jen trošku podobné tanci.
Náhled klipuLost Frequencies - Are You With Me
Belgický producent skrývající se pod projektem Lost Frequencies je jeden z mála čistě deep housových producentů, kterými se může Armada Music pochlubit a zároveň v sobě mají obrovskou kopu talentu. Are You With Me je neuvěřitelně jednoduchý, ale zároveň neskutečně osobitý track, který musíte procítit. Na noční poslech při jízdě automobilem po naprosto prázdné dálnici naprosto ideální kousek.
Náhled klipuAndrew Rayel feat. Jonathan Mendelsohn - One In A Million
Andrew Rayel zarmadověl a připravil si libivou vokálovou práci, pod kterou se podepsal Jonathan Mendelsohn. Jméno, které už kolikrát dokázalo, že nutně nemusí být součástí průměrných popíkovitých vokálů. Nicméně název přeložený jako jeden z miliónu dokazuje, že zároveň může být jeden z miliónu a snadno se ztratí. Výsledek je totiž více než zřejmý. Klasický Armada trancík s přívlastkem libivý a s minimem osobitosti Andrew Rayela.
Náhled klipuMaor Levi feat. Angela McCluskey - Pick Up The Pieces
Izraelský producent prudce změnil styl a jeho parketou se stal progresivní house doplněný výraznými elektro prvky. Jeho novinka působí poměrně těžce, zajímavým elementem je energický vokál. Co se klipu s usmiřovací zápletkou týče, má skvělý střih.
Náhled klipuGusGus - Mexico
Islandští techno veteráni nedávno vydali album s názvem Mexico a z něj taktéž pochází titulní skladba s tentýž názvem. Očekávejte opět umělecký zážitek, silné synthy, osobitou atmosféru a pomalou poctivou techno basovou linku. Pakliže Vás skladba zaujme, dejte šanci i samotnému albu. Má v sobě řadu vřelejších skladeb, než je právě tato titulovka.
Náhled klipuWatermät - Bullit
Začátkem léta se na scéně objevila skladba Bullit od francouzského producenta, který se pojmenoval Watermät. Po celé léto jeho skladba byla jedna z nejhledanějších v aplikaci Shazam. Tudíž musíte sami pochopit důvod, proč se k ní tak zpětně vracíme. Marketing totiž u této skladby příliš neuspěl. Nicméně vše napravujeme a tento neuvěřitelně vyvedený progresivní house Vám přinášíme v plné polní. Jednoduché a přesto neuvěřitelně vydařené!
Náhled klipuBlank & Jones with Mike Francis - Survivor
Co je na tom, že žijeme rok 2014, Blank & Jones se nadobro uvelebili hluboko v osmdesátých letech, které jsou pro ně již delší dobu jedinou hudební inspirací. S přispěním někdejší italské popstar vyrobili song, se kterým propagují již osmý díl z řady kompilací Relax, doplněný stylovým prosluněným videoklipem.
Náhled klipuSuper8 & Tab feat. Julie Thompson - No Frontiers
Finská dvojka Super8 & Tab si připravila vokálový počin s jednou z vokálových legend - Julií Thompson. No Frontiers pak vyjde klasicky na Anjunabeats, která také připravila velice originální videoklip, plný filozofie.
Náhled klipuDash Berlin & Jay Cosmic ft. Collin Mcloughlin - Here Tonight
Dash Berlin už dávno není sám sebou, avšak zdá se, že je to horší, než si mnozí z nás mysleli.
Náhled klipuDennis Sheperd feat. Chloe Langley - Bring You Home
Denis Sheperd rozjel vlastní label A Tribute To Life, prý aby mu už nikdo nediktoval, jak má jeho muzika znít a kde jsou hranice žánru. Jak originální. Asi jako debutový release Bring You Home.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 26.9.
Crossover Party
Arisen Flame, Driftmoon, David Gravell, Thomas Coastline
Storm Club, Praha

Sobota 27.9.
South Wave
Adam Ellis, Boxi, N-Rico, Erick Pride, J-ZO
Kotnov, Tábor

Kompletní přehled akcí

Trancefusion: The Legends


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Mellomania Deluxe
@ ETN Spustit v online přehrávači 20:00 - 22:00
Pedro del Mar & Sasha da Link


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.