Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Legends

tf2014_legends_160.jpg

Vloženo 17.11.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Scooter - Can't Stop The Hardcore
05.12.2014
Náhled klipu Ronski Speed feat. Lucy Saunders - Calm Before The Storm
19.11.2014
Náhled klipu Roger Shah presents Sunlounger & JES - Glitter & Gold
17.11.2014
Náhled klipu Maayan Rechler & Mantrastic - I Need You
01.11.2014
Náhled klipu Above & Beyond feat. Zoë Johnston - We\'re All We Need
21.10.2014
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.29
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Sebastian Brandt 9.04
Giuseppe Ottaviani 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Aligator feat. Daniel Kandi - The Perfect Match
Přidáno 08.06.2012
Daniel Kandi a dánský veterán DJ Aligator, který se chystá na vydání alba, předvedli něco, co se ve světě tranceu již zase tak často nevidí. Nabídli totiž nádherný hudební zážitek, který je podpořen překrásným, leč smutným příběhem. Konečně po dlouhé době někdo dokázal vizuálně popsat emoce, jaké dokáže posluchači nabídnout právě trance.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuScooter - Can't Stop The Hardcore
Scooteři letos načali pátou kapitolu více než dvacetileté existence a singlem Can´t Stop The Hardcore udělali radost svým nejvěrnějším fandům. V tracku je použita populární melodie ze skladby Zorba slavného skladatele Mikise Theodorakise. V klipu si H.P. a spol s humorem jim vlastním vystřihli tématickou scénku na řecké svatbě...
Everybody everywhere - You can´t stop the hardcore - Middle fingers in the air - You can´t stop the hardcore - Drinking Vodka Belvedere - You can´t stop the hardcore - Naked bitches overthere - You can´t stop the hardcore!!!
Náhled klipuRonski Speed feat. Lucy Saunders - Calm Before The Storm
Po několika nevýrazných tracích přichází Ronski Speed a jeho Maracaido Records s potenciálním megahitem Calm Before The Storm, pro který ulovil Lucy Saunders. Aby byla jeho propagace co nejúčinnější, opatřil jej party klipem ještě před vydáním. Očekávejte klasickou výstavbu, snadně zapamatovatelný text a vlezlé melodie.
Náhled klipuRoger Shah presents Sunlounger & JES - Glitter & Gold
V roce 2012 se spolu sešli, aby spolu složili kousek Higher Than The Sun. No a v roce 2014 je tu máme znova. Sice na podzim, ale to proto, aby nám v záplavě šedivých dní zlepšili náladu baleárskou kytárkou, hlasem JES a příjemnými letními melodiemi, které se jen tak neztratí. Videoklip připomíná slavná 20. a 30. léta, takže si připravte deštník, klobouk a sako. Budete ho potřebovat.
Náhled klipuMaayan Rechler & Mantrastic - I Need You
Izraelský progressive house se dočkal krásně nasnímaného videoklipu, který si musíte poslechnout. Třeba se zaposloucháte do rytmu tónů šumějícího moře, kterého jste byli nebo byste si přáli být součástí v letošním roce.
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Zoë Johnston - We\'re All We Need
Další melancholickou záležitost si nachystalo britsko-finské trio Above and Beyond. Dokonce i samotný hlas Vám nebude neznámý - Zoë Johnston. Očekávejte tedy přesně to, co byste od starých dobrých Above and Beyond očekávali. Do toho se skvělým videoklipem plným svobody, který nelze jinak, než si do sytosti užít.
Náhled klipuMarkus Schulz & Klauss Goulart feat. Paul Aiden - Fireworks
Markus Schulz s radostí oficiálně vydává další singl z nedávno vydané placky Scream 2. Jedná se o další vokálový kousek s názvem Fireworks, na kterém naprosto luxusně zazpíval Paul Aiden. Markus se na této produkci inspiroval jeho nejoblíbenější kapelou - Coldplay a nebyl na to sám. Přispěchal mu na pomoc jeho kamarád a kolega z Brazílie Klauss Goulart. Armada jim k tomu všemu dodala vzpomínkově vydařený videoklip, který stojí za to vidět a stejně tak i skladbu slyšet.
Náhled klipuAndy Duguid & Jaren - Battlecry
Podruhé v letošním roce se mistr nezávislého progressivu Andy Duguid spojil s Jaren Cerf a podruhé v tomto roce vydávají neuvěřitelně silnou klubovou bombu. Nechte se oslovit, obklopit emocemi a vtáhnout do děje. Poctivý videoklip s aktuálním poselstvím navíc slibuje pokračování.
Náhled klipuPharrell Williams (feat. Daft Punk) - Gust of Wind
Možná Vás překvapí, že se tu nachází videoklip zrovna na takovýto kousek. Pakliže jste ale příznivci elektronické muziky, tak Vás určitě bude zajímat i tato novinka, kterou mají na starosti opět Daft Punk. Spolupráce s Pharrellem Williamsem tedy nejspíš stála za to, protože málokdy umělci naváží na své kooperace. Gust of Wind je příjemná elektro popová záležitost s klasickým Pharrellovým hlasem. Zajímavostí je například i to, že videoklip natočil Edgar Wright. Režisér, který má na starosti filmy jako Soumrak mrtvých, Hot Fuzz nebo Scott Pilgrim proti zbytku světa. Důkaz toho, že u této práce se sešlo opravdu slušné množství talentů.
Náhled klipuFabio XB feat. Adina Butar - Stay
Tradičně příjemnou vokálovou práci si nachystal pro podzim tohoto roku Fabio XB. Navíc si připravil první vokálovou spolupráci s Adinou Butar a podle kvalitně zpracovaných vokálů to vypadá na jednu z vokálovek podzimu, na kterou dlouho nebudeme čekat, a přivítáme i následovný follow-up. Skladbě Stay by slušel, fakt totiž stojí za poslech.
Náhled klipuSander van Doorn & Oliver Heldens - THIS
Jak je Sander van Doorn mimo od původní tech-trance produkce se dozvíte, když zamíříte k videoklipu ke skladbě THIS, na které spolupracoval s krajanem Oliverem Heldensem. Musíme uznat, že určité prvky by v tracku byly, výsledek je ale jedno velký klubový mejdlo, ve kterém neexistuje melodie, jen přehršel mnohdy dost primitivních zvuků. This is THIS!
Náhled klipuMoguai & Benny Benassi - Gangsta
Dva hudební vandalové - Moguai a Benny Benassi již z hudebního pravěku se dali dohromady, aby nám ukázali, jak se svými dobře známými prvky jsou schopni připravit brutální elektronický výplach, který podkresluje dnešní hudebně agresivní dobu. Na jejich současné poměry relativně solidní kousek, to se musí nechat...včetně zajímavého kresleného videoklipu.
Náhled klipuElectric Youth - Runaway
Sympatické, jak si elektronická muzika vede ve světě. Takoví Electric Youth se zaměřují na příjemný elektro popík s nádechem osmdesátek a k tomu si nechávají vytvářet atmosferické videoklipy. Stylové a věřím, že stylovější bude i se samotným albem Innerworld, který spolu s tímto klipem vyšel do světa.
Náhled klipuFederation - Be There
Pár Britů, co se podepsalo pod projektem Federation a jeho vůdčí osobností je Ben Lost, se rozhodlo pro vydání novinky s názvem Be There. Jedná se o ryzí pure trance a k tomu se váže i samotná skutečnost ohledně videoklipu. Svižnější a údernější jste dlouho neviděli, tedy ehm...neslyšeli!
Náhled klipuScooter And Vassy - Today
Scooter na nás po odchodu jednoho z lídrů kapely chystá jedno z nejvydařenějších alb za několik posledních let s názvem The Fifth Chapter. Bude to taková brutální směška všeho, až Vám z toho bude na zemdlení. Nicméně kvalitně na tom bude jako právě tenhle kousek s názvem Today. A to se počítá!
Náhled klipuMarkus Schulz & Rex Mundi - Towards The Sun
Markus Schulz nám svojí novinkou Towards The Sun opět dokazuje, že se umí chytnout zajímavých kolaborací. Rex Mundi mu na něm rovnou i zazpívali. Sice to už není ten progressive, na který jsme byli tak zvyklí, ale zlé to není. A za zajímavost stojí i samotný videoklip, který je z pohledu takovém, že spíš uvidíte sami...:-)
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 13.2.
Citadela 2015
Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani Live, Bryan Kearney, Lucca, Michael Burian, Matamar
Bobycentrum, Brno

Kompletní přehled akcí

Vandit Night @ Forum, 12.12.2014


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Nocturnal
@ DI.fm Trance Spustit v online přehrávači 21:00 - 23:00
Matt Darey


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.