Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Super8 & Tab feat. Julie Thompson - No Frontiers
26.08.2014
Náhled klipu Dash Berlin & Jay Cosmic ft. Collin Mcloughlin - Here Tonight
21.08.2014
Náhled klipu Dennis Sheperd feat. Chloe Langley - Bring You Home
21.08.2014
Náhled klipu Above & Beyond Feat. Alex Vargas - Blue Sky Action
16.08.2014
Náhled klipu Röyksopp & Robyn - Monument
16.08.2014
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.47
Simon Patterson 9.29
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
Sebastian Brandt 9.04
Giuseppe Ottaviani 9
James Dymond 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Andy Moor feat. Jessica Sweetman - In Your Arms
Přidáno 21.06.2012
6. července vyjde Andyho dlouho očekávané album Zero Point One a tohle je poměrně zajímavé a hlavně vysoce pohodové lákadlo s vybrnkávanou ústřední melodií, jež navozuje lehce záhadnou atmosféru, která se náramně pasuje ke zvolenému vokálu. Release přináší parádní remixy Aly&Fila či Rafaela Frosta. Jen ten klip mi moc nesedí.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuSuper8 & Tab feat. Julie Thompson - No Frontiers
Finská dvojka Super8 & Tab si připravila vokálový počin s jednou z vokálových legend - Julií Thompson. No Frontiers pak vyjde klasicky na Anjunabeats, která také připravila velice originální videoklip, plný filozofie.
Náhled klipuDash Berlin & Jay Cosmic ft. Collin Mcloughlin - Here Tonight
Dash Berlin už dávno není sám sebou, avšak zdá se, že je to horší, než si mnozí z nás mysleli.
Náhled klipuDennis Sheperd feat. Chloe Langley - Bring You Home
Denis Sheperd rozjel vlastní label A Tribute To Life, prý aby mu už nikdo nediktoval, jak má jeho muzika znít a kde jsou hranice žánru. Jak originální. Asi jako debutový release Bring You Home.
Náhled klipuAbove & Beyond Feat. Alex Vargas - Blue Sky Action
Above and Beyond si pro toto léto připravili neočekávaně vydařený kousek s názvem Blue Sky Action. To, že se jedná o velkou událost tohoto vele úspěšného projektu svědčí i videoklip, který je, taktéž velice překvapivě, postapokalyptické sci-fi!
Náhled klipuRöyksopp & Robyn - Monument
Severská kombinace Röyksopp & Robyn společné album Do It Again pojali opravdu ve velkém. Aktuálně představují již třetí videoklip z celkového počtu pěti skladeb, které se na mini albu nachází. A opět to stojí za to!
Náhled klipuKyau & Albert - Down
Po dlouhé době pustil Albert k mikrofonu také někoho jiného a hned to zní lépe. Píseň je plná citů a melancholie, když k přidáte video sestříhané z krátkého filmu Sophie´s Tree, budete mít o čem přemýšlet.
Náhled klipuArnej - Ambrosia
Po dlouhé době přichází Arnej s dobrou novinkou v jeho tradiční kombinaci progresivu s tranceovými melodiemi. Ambrosia je oproti mnohým svým předchůdcům pozitivní záležitost, která opět zdůrazňuje Kanaďanovy muzikální přednosti.
Náhled klipuBasement Jaxx - Never Say Never ft. ETML
Každý kdo neignoruje elektronickou scénu určitě moc dobře zná legendární projekt Basement Jaxx. Vždyť i v Praze točili jeden ze svých legendárních klipů ke skladbě Where Is Your Head At? Novinkou nicméně je housově znějící novinka Never Say Never, která opět přichází s velice originálním videoklipem, který Vám zaručeně zodpoví otázku, jak se naučit tančit. Mimochodem nám tuto skladbu doporučuje i Nitrous Oxide!
Náhled klipuRöyksopp, Robyn - Do It Again
Další naprosto luxusní klip se zrodil u norské dvojky Röyksopp, kteří aktuálně slaví vydání alba Do It Again, na kterém spolupracovali se švédskou zpěvačkou Robyn. Titulní skladba Do It Again je komerčně nejumírněnější skladba z tohoto alba, klip Vám pro změnu ukáže jednu nepovedenou akci, ale i daleko hlubší tématiku.
Náhled klipuMoonbeam - Soulstring
Moonbeam se nezapomněli, nebojte se. Ani jsme na ně nezapomněli my. I když uznáváme, poslední dobou na ně nebyl moc čas. A je to obrovská škoda, protože jejich novinka s názvem Soulstring dokazuje, že od svého řemesla stále neodstoupili. A to jak po hudební, tak filmařské stránce. Jedná se totiž dokonce o jeden z nejlepších videoklipů, co jsem tento rok viděl. A to stačí jenom dobrá kompozice a nápad!
Náhled klipuAlex M.O.R.P.H. - Nitro
Fungl nový nabušený singl německého matadora Alexe M.O.R.P.H.a jsme podrobněji rozebrali v recenzi, teď je na řadě omrknout tématické video, v poslední době pro Vandit přímo typické.
Náhled klipuCosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game
Že je kolaborace Cosmic Gate s Orjanem Nilsenem klubová záležitost, o tom jste si mohli přečíst i v naší nedávné recenzi. Tak je tedy vnímám i videoklip, který nepřináší nic nového a tudíž ani nijak závratně nezaujme. Armada Music jím ale chtějí podpořit aktuální album Cosmic Gate a tak ho vysílá do světa spolu s dalším singlem.
Náhled klipuNature One Inc - The Golden Twenty
Zatímco pod hard tranceovou desítkou byli v roce 2004 podepsání Nic Chagall, DJ Shog a spol., poslední tři roky má její houseovou podobu na svědomí Jerome Isma-Ae, což hovoří za vše. Vokál nápadně připomíná hvězdu 90. let Jade 4U, video klasicky sestřihané z uplynulých eventů.
Náhled klipuATB with Boss and Swan - Raging Bull
Třetí singl z posledního alba André Tannebergra je dosud nejslabším singlem z alba. Také nejvzdálenější jeho produkci a stejně tak i nejlevnějším videoklipem, protože se jedná jen o soubor klipů z turné, které ATB provedl v jeho oblíbené Americe.
Náhled klipuKoglin & Fassbender - Taiko
Hutnou, ale kultivovanou produkci doručili Mike Koglin a Torsten Fassbender z Wllenraush. Track s tajuplnou atmosférou duní pod vlivem japonských Wadaiko bicích, perkusí a dalších východoasijských instrumentů. Dostanete toho samozřejmě mnohem více a co se klipu týče, s těmi se u Vanditu v poslední době příliš nepářou.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 6.9.
Parník Luboše Nováka
Luboš Novák
Parník Tyrš

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.