Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trance Department: End of Year Countdown - 14.12.2013

td_eoyc_184.jpg

Vloženo 27.12.2013


Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu DJ Aiden Jude - Tonight
17.04.2014
Náhled klipu Don Diablo - Black Mask
12.04.2014
Náhled klipu Leon Bolier - Whirlpool
12.04.2014
Náhled klipu Orjan Nilsen & Jonathan Mendelsohn - Apart
04.04.2014
Náhled klipu Las Salinas & Sue McLaren - Break the Spell
02.04.2014
Více...
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.46
Simon Patterson 9.3
Indecent Noise 9.27
Sebastian Brandt 9.05
Armin van Buuren 9.04
Arctic Moon 9
James Dymond 9
Sandeagle 9
Darren Porter 9
Matt Bowdidge 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Andy Moor feat. Jessica Sweetman - In Your Arms
Přidáno 21.06.2012
6. července vyjde Andyho dlouho očekávané album Zero Point One a tohle je poměrně zajímavé a hlavně vysoce pohodové lákadlo s vybrnkávanou ústřední melodií, jež navozuje lehce záhadnou atmosféru, která se náramně pasuje ke zvolenému vokálu. Release přináší parádní remixy Aly&Fila či Rafaela Frosta. Jen ten klip mi moc nesedí.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuDJ Aiden Jude - Tonight
Už jste slyšeli nejmladšího EDM producenta? Pochází z New Yorku, je mu deset let a aktuálně vydává svůj debut s názvem Tonight. Je to až směšně ironické, že tak mladý kluk skládá v dnešní době populární progresivní house. Nicméně nutno dodat, že to není na poměry onoho stylu vůbec zlé. Jeho otec je ale známý New Yorský Dj a tak se dá předpokládat, že na tomto singlu Aiden nedělal zase tak úplně sám.
Náhled klipuDon Diablo - Black Mask
Spinnin Recordings vždy podporovalo klubové vypalováky. Jeden takový si zrovna nedávno připravil Don Diablo. Producent, který se po dlouhé době opět vrací na místo, kde se jeho kariéra řádně rozbouřila. Pakliže očekáváte tech-house s těmi nejdivočejšími zvuky, jste na správném místě. Zároveň tento kousek ocenil takový Tiesto, David Guetta, W&W nebo Sander Van Doorn. Skoro mi je z té podpory až smutno...
Náhled klipuLeon Bolier - Whirlpool
Leon Bolier už dávno není ten producent, díky jehož muzice jsme ho poznali. Proměnil se a aktuálně předvádí mnohdy naprosto čisté elektro. Nicméně k této produkci klobouk dolů. Přináší pro něj typické zvuky a nanáší je do dosti osobité basové linky, která dohromady se melodií vytváří něco...nad čím musím přemýšlet. I dosti depresivní videoklip stojí za shlédnutí.
Náhled klipuOrjan Nilsen & Jonathan Mendelsohn - Apart
Jonathan Mendelsohn v tomto roce bude vracet úder jednou letní hitovkou vedle druhé. Vždy v podpoře předního producenta trance scény. I když, je těžké říct, zdali tuto skladbu stále můžeme považovat za trance. Hudebně je to melodicky naprosto průměrná záležitost a Jonathan spíš ječí, než-li by zpíval. Však posuďte sami...
Náhled klipuLas Salinas & Sue McLaren - Break the Spell
Vanditu se urodila výtečná emotivní, harmonická a do jisté míry poutavá vokálovka, na jejíž kráse má z devadesáti procent podíl Sue McLaren. DJ Mag ji vyhlásil skladbou měsíce a její celkové pohodové náladě i tématu odpovídá video demonstrující příchod jara.
Náhled klipuBryan Kearney - Te Amo
Typický Kearney! Ani nevím, jak dlouho jeho fandové museli na release této pecky čekat. Mistr sám ji hrál již loni v srpnu v Praze. O klip v podobě jakéhosi aftermovie uplynulého roku se postaralo studio Super11, které již vytvořilo podobná dílka pro Alíky, Callaghana nebo Dash Berlina.
Náhled klipuRonski Speed & Shannon Hurley - Summer Always Ends
Sotva začalo jaro a báječná Shannon Hurley nám v dokonalém souznění s Ronski Speedem zpívá o nezvratném konci léta. Příjemný song, jenž rozhodně neurazí, což platí i o klipu, ve kterém se prakticky celou dobu díváte do tváře zpěvačky.
Náhled klipuKlubbheads - Klubbhopping (2014 Remix)
Ožívá legendární holandský projekt Klubbheads a jeho bomba z roku 1996. Bohužel jde jen o prostý marketingový tah, takže nečekejte...no, vlastně vůbec nic nečekejte. Kvalitu remixu nejlépe vystihuje jeden z komentářů na youtube: "It's a zombie under cocaine but not a new version of a classic tracka279;"
Náhled klipuLange & Betsie Larkin - Insatiable
Lange se nám v posledním rozhovoru pochlubil tím, že jeho nadcházející produkce by měla být v duchu kvalitního tranceu. No a od té doby, co řekl, mu nemůžu dát jinak, než za pravdu. Insatiable je opět hodně zajímavý vokálový trance. Betsie předvádí nadpozemsky kvalitní práci a Lange do toho sype kytarové riffy jak za mlada. Spokojenost veliká. Videoklip samotný je pak v hlavní režii samotné Betsie. Pokud ji máte rádi, určitě si ji v tomto videu na plno užijete.
Náhled klipuChristish pres. MANA - Kimochi
Ruská producentka a DJka je nejen pohlednou krasavicí, také se v ní skrývá hodně slušný producentský duch. Její skladba Kimochi, která nyní vychází na Suanda Music, je bezesporu hudební nádherou, nad kterou se Vám tranceové srdce jasně rozsype jako klubko sirek. Ono vydavatelství k této skladbě taktéž připravilo "oficiální" videoklip sestřihem různě krásných záběrů z koutu naší země.
Náhled klipuAndrew Rayel - Power Of Elements (Trancefusion 2014 Anthem)
Netrpělivě očekávaný anthem letošní obří Trancefusion je tady. Dobře si jej naposlouchejte, v noci z 19. dubna nezazní jen jednou. Jedná se o pravděpodobně nejlepší hymnu, která kdy byla pro jakoukoli tuzemskou párty stvořena. Má vše, co si můžete přát: energii, emotivní break s piankem, jednoduchý vybrnkávaný motiv táhnoucí ruce do vzduchu a hlavně žádné trousové kvílení. Je dost možné, že Rayel tuhle věc vymyslel před tím, než podlehl temné síle, každopádně mile překvapil.
Náhled klipuFabio XB & Liuck feat. Christina Novelli - Back To You
Zrovna nedávno jsme Vám v této recenzipředstavili vydařenou vokálovou práci, na kterou si přichystala hlas dost talentovaná a v dnešní době vele úspěšná zpěvakča Christina Novelli. Jak se povedl videoklip se dozvíte již níže...
Náhled klipuBT, JES & Fractal - Letting Go
BT pravidelně doplňuje svoji produkci obrazovým materiálem a nešidí ani dlouhé verze. Na první pohled je jasné, že video tvořilo stejné studio jako Skylarking. Oproti ostatním pártyklipům je tohle hotové filmové dílo. Jeho cílem bylo zdokumentovat příliv a odliv na různých místech Tichého oceánu. Některé záběry pod vodou natáčel sám Brian, který je vášnivým potápěčem. Pokračování, které se zaměří na Atlantik, se chystá ke skladbě Vervoeren.
Náhled klipuRichard Durand - Super Dad
Jednoduchá, leč účinná, taková je další z řady typicky Durandovských řachand. Abyste věděli, jak to dokáží obě strany roztočit, je tu klip v podobě krátké afermoive z legendárního klubu Gallery.
Náhled klipuRoman Messer feat. Christina Novelli - Frozen
Začalo to před dvěma roky a od té doby každý, kdo Christinu Novelli oslovil, neprodělal. Její hlas dokázal zúročit i ruský tvůrce Roman Messer, ale to jsme již rozebrali v recenzi. Pětiminutová lovestory dokonce dostala i vlastní "hraný" videoklip.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 25.4.
Zlatoparník na suchu
Luboš Novák, Sandeagle, K1apča, ProggyBoy
Magnum, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.