INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Fady & Mina - Wonder Why
20.11.2016
Náhled klipu Roger Shah, Antillas & Zara Taylor - Fire
18.11.2016
Náhled klipu Eco - Darkness In The Light
18.11.2016
Náhled klipu W&W - Caribbean Rave
16.11.2016
Náhled klipu Susanne Sundfør - Accelerate
13.11.2016
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Andy Moor feat. Jessica Sweetman - In Your Arms
Přidáno 21.06.2012
6. července vyjde Andyho dlouho očekávané album Zero Point One a tohle je poměrně zajímavé a hlavně vysoce pohodové lákadlo s vybrnkávanou ústřední melodií, jež navozuje lehce záhadnou atmosféru, která se náramně pasuje ke zvolenému vokálu. Release přináší parádní remixy Aly&Fila či Rafaela Frosta. Jen ten klip mi moc nesedí.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuFady & Mina - Wonder Why
Video plné úsměvů, taneční eufórie a bezstarostných okamžiků doprovází přímo učebnicový uplift dua Fady & Mina. Wonder Why vlévá proudem do žil trancovou energii a povznáší mysl tak, jak to dokáží snad jen egyptští producenti.
Náhled klipuRoger Shah, Antillas & Zara Taylor - Fire
Pro Rogera Shaha byl rok 2016 ve znamení návratu k jeho nejslavnějšímu baleárskému období. Spojením s Italem Antillasem a Kanaďankou Zarou Taylor se pokouší navázat na báječnou klasiku Lost. Už to sice nemá takovou sílu, ale stále tisíckrát lepší než jeho trousové hokusy.
Náhled klipuEco - Darkness In The Light
Nedlouho po vydání alba Wolves přichází Eco s titulní skladbou Darkness In The Light, jež je výchozím bodem celého vlčího příběhu. Už tak zajímavý žánrový experiment dovedla k dokonalosti dojemným klipem Jessa Gaul.
Náhled klipuW&W - Caribbean Rave
Willem & Wart pokračují v úspěšném bigroomovém tažení, které protentokrát kromě halekání Evy Simons ozdobili také karibskými perkusemi. Genialita tracku odpovídá úměrně jeho videu.
Náhled klipuSusanne Sundfør - Accelerate
Byla by, v naší sbírce videoklipů, hrozná škoda nezmínit jeden kousek, který se dočkal premiéry přesně před rokem. Norská zpěvačka Susanne Sundfør totiž ze svého alba Ten Love Songs vydala singl Accelerate a připravila si pro něj neméně zajímavý videoklip. Zajímavé na něm je ale to, že se jedná o hodně slušnou elektroniku, čímž nám udělala velkou radost. Hudbu mimochodem složil Jonatham Bates z projektu Big Black Delta a my musíme uznat, že to má sakra koule!
Náhled klipuThe Chemical Brothers - C-h-e-m-i-c-a-l
Někdo tvrdí, že touto novinkou se na scénu vrátili staří dobří Chemici. Jednoznačně je to ale krok zpět do historie, kde v jednoduchosti byla síla. Ta pramení nejenom v muzice, ale ve videoklipu, který je stejně tak minimalistický. Jak se novinka Chemiků líbí Vám?
Náhled klipuReOrder - Venice Beach
Momentálně nejjasnější hvězda slovenské taneční scény Tibor Tomečko září s upliftovou mordou Venice Beach. Zatímco poslední videoklip natáčel na parníku Zlatky, tenhle už je přímo z oslav FSOE a jen dokládá, jak ReOrder hudbu prožívá a jaký je šoumen.
Náhled klipuAndrew Rayel - The Heart of Moldova
Takto Rayel před lety vstupoval do světa trance music. Působivé orchestrální pasáže, barokní pianko, smysluplné melodie... Pak nastal zvrat jménem Armada Music a dnes už si troufne takový pěkný kousek natočit jen coby propagaci k neslavné anketě DJ Magu. Alespoň víme, že to ještě umí.
Náhled klipuSimon Patterson feat. Dave Wright - Vapour Trails
Simon Patterson představuje vymazlenou novinku s impozantními vokály britského hudebníka Davida Wrighta, kterému není elektronika vůbec cizí. Dokončení skladby dalo Pattersonovi pořádně zabrat, předělával ji snad šedesátkrát, než mu přišla dokonalá. Vapour Trails se řadí mezi jeho srdcové záležitosti, ke které ho inspirovali skuteční hudebníci jako třeba Coldplay nebo Jon Hopkins, kteří vědí, jak napsat skutečně působivou hudbu a texty. Dojem udělá i samotné video natočené kdesi v Bulharsku v chátrající, leč monumentální budově stojící uprostřed nedotčené krajiny. Pokryta nápisy napříč celou její historií se stává tím správným místem, kde mohou např. parkouristé posouvat hranice jejich umění.
Náhled klipuFerry Corsten & Cosmic Gate - Event Horizon
V minulosti si mnohokrát navzájem remixovali, společně však do studia zasedli až letos. Cosmici s Corstenem se radují z celkem umírněné progresivní spolupráce, jež je sice poměrně chudá na melodie, zato bohatá na basový doprovod. Nejste-li nároční, chytne vás jednoduchá melodie v elektro stylu. Důvodem ke zhlédnutí klipu je fakt, že zachycuje obdivuhodnou práci slavného malíře Nortona Williamse.
Náhled klipuLost Frequencies - What Is Love 2016
Ano, slavná devadesátková odrhovačka se dočkala dalšího přepracování. Belgičan Félix De Laet alias poslal do světa další vlaštovku z chystaného alba. What Is Love dostala pod jeho rukama zcela nový rozměra hlavně charakteristický Lost Stories proggy sound.
Náhled klipuJustice - Randy
Francouzská dvojka Justice se pomalu probouzí a dělá vše proto, aby odpropagovala jejich nejnovější, již třetí, album s názvem Woman. Jeden ze singlů je i skladba Randy, která se dočkala vysloveně vychytaného videoklipu. V něm se o celou zábavu postaralo 25 televizorů SONY CRT Triniton z roku 1987. Tudíž počítejte s parádní elektrinockou muzikou a nejlepším možným návratem do osmdesátých let. Režisér Thoma Jumin se na těchto televizích vysloveně vyřádil.
Náhled klipuBen Nicky - Chapel Street
V den, kdy se Bad Boy od Vanditu představil v pražské Radosti, vyšla klubová modra Chapel Street pulzující tak trochu v Suckleyho stylu. Podstatný je ale okouzlující break dávající skladbě mnohem trancovější rozměr, což už jsme probrali v recenzi. Video obsahuje sestříhaný materiál z několika velkých Benových akcí, většinu času se bohužel díváme na jeho záda.
Náhled klipuRöyksopp - Never Ever ft. Susanne Sundfør
Fanoušci Röyksopp mohou jásat. Oblíbená norská dvojka je zpět a to i přesto, že tvrdila, že s klasickým vydáváním alb končí, což si mnozí vysvětlili jako konec projektu. Půl roku jsme ale o nich nic nevěděli, aby náhle překvapili příjemnou retro skladbou Never Ever, na kterou se dali do kupy se Susanne Sundfør, která nás již několikrát potěšila krásnými skladbami nejen s norskou dvojkou, ale například i s projektem M83!
Náhled klipuDJ Dean & Airwaze - Tokyo Overdrive
Dnešní videoklip bude pro milovníky hard-tranceu z přelomu tisíciletí. DJ Dean totiž stále nepřestal produkovat a neustále vydává další novou muziku, která je technicky vymakanější, ale náladou připomíná to nejlepší z vrcholového období hard-tranceu...a nutno dodat, že je to pořád boží muzika!
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 21.1.
Trancenation: Follow Your Dreams
Sean Tyas, Lange, Airwave
Radost FX, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.