INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Anske


SKUTEČNÉ JMÉNO:Andrius Anskinas
NÁRODNOST: Vilnius, Litva
OFICIÁLNÍ STRÁNKY: Anske Facebook
STYL: Progressive Trance

Tento rok si, ostatně jako každý jiný rok, může plno producentů zapsat do svých zápisků, coby rokem, ve kterém si splnili jeden velký hudební sen. Jeden takový si splnil i talentovaný producent a DJ, který se skrývá pod projektem Anske.

Pod projektem Anske se nachází litevský rodák Andrej Anskinas. Přezdívku Anske získal již na základní škole, tudíž bylo jednoduché přemýšlet nad tím, jak by se v tranceovém světě mohl prezentovat. Ten pro něj začal být zajímavý v momentě, kdy se přestěhoval do Velké Británie, kde začal studovat. Studia má nicméně již za sebou a tak to vypadá, že by se mohl začít orientovat nejenom na produkci, ale i na DJing. Dosavadní úspěchy si o to vysloveně říkají.
Andrej svojí první produkci vydal již v roce 2009. Tenkrát se jednalo o dvě EP na takřka neznámém Sharktone Recordings. Už tenkrát ale ukázal, že dokáže skládat originální trance, který si snaží vzít jen to nejlepší jak z melodického, tak z progresivního tranceu...což samo o sobě zajímavé bezesporu je. Následující produkce, která mu vyšla v roce 2010, už měla tu čest se objevit jak u Armina nebo Markuse v setech. A nutno dodat, že nejen v jejich pořadech. Skladba s názvem When It Was a Secret vyšla v rámci The Dark That Matters EP na Ampified Digital a její úspěch nakopl Andreje k další tvorbě.

V následujících letech se jeho produkce objevuje na Silent Shore Records, Abora Recordings, Lange Recordings nebo Always Alive Recordings. Poslední dvě vydavatelství pak nechaly spatřit světlo světa skladbám Dreamcatcher a Vilnius, které se objevily i na jedné z legendárních kompilací In Search Of Sunrise 12 - Dubai. Tento úspěch nakonec způsobil i to, že Andrej rozjel v roce 2015 svojí vlastní show.
Následující úspěchy pak zapříčinili i to, že Andrej se pustil do prvních kolaborací, zkusil si složit i pár orchestrálních věcí a hlavně si připravil půdu na to, že mu Markus Schulz vydá EP na Coldharbour Recordings, což pro něj bylo jeho životním snem. A můžeme říct, že jeho do té doby nejznámější počin Vilnius na tom také měl patřičný podíl.

Rok 2016 se tak hned na jeho začátku stal vysloveně zlomovým. Markus Schulz vydal Andrejovi na Coldharbour Recordings Epika E.P. čítající tři skladby, čímž si zajistil slávu po dobu několik následujících měsíců a možná i let. Zároveň i ukončil studia a tak je možné, že v následujících letech budeme Andreje potkávat na různých hudebních akcích po celém světě. Se svojí produkcí si to rozhodně zaslouží, tudíž jsme zvědavi, co si pro nás v následujících měsících připraví nadále.

DISKOGRAFIE
Odkaz na producentovu diskografii


Ovlivněte oblíbenost tohoto umělce
Vaše hodnocení tohoto DJe (čím více bodů tím lepší):
Aktuální průměr hodnocení je 8 bodů.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.