Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Andy Duguid & Audrey Gallagher - This Is Life
28.06.2015
Náhled klipu BORDER1355 featuring Ghost WARS - Torture
27.06.2015
Náhled klipu Aelyn - New Day
24.06.2015
Náhled klipu Ferry Corsten presents Gouryella - Anahera
24.06.2015
Náhled klipu The Partysquad ft. Maikal X - Bombshell
06.06.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Anthony Rother - Disco Light
Přidáno 02.07.2012
Máte rádi Paula a Fritze Kalkbrennera, tak tady je jedno jeho, takřka, dvojče, které skládá obdobnou muziku a taktéž stojí za poslech. Neznalost neomlouvá a tak i my Vám tu přinášíme dva roky starý počin, který ale stojí za to slyšet!

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuAndy Duguid & Audrey Gallagher - This Is Life
Audrey Gallagher, úžasná a podmanivá jako vždy, a spolu s ní Andy Duguid, mistr progresivního tranceu. Zdálo by se, že se urodila další z tradičních srdcervoucích vokálovek, ale ona to tak úplně není pravda. Duguid předvedl zase něco ze svých inovací a lehce šokuje. Bohužel na úkor pořádných melodických linií. Alespoň, že se skladbě dostalo plnohodnotného videa, i když podobné náměty už jsme tu měli.
Náhled klipuBORDER1355 featuring Ghost WARS - Torture
Daniel Wanrooy se skrývá pod svým novým projektem pojmenovaným BORDER1355 a s radostí nám nabízí něco naprosto odlišného, než si běžný fanoušek Daniela dokáže byť jen představit. Těžce progresivní elektronickou záležitost s velice zajímavými vokály projektu Ghost WARS. Celkově na mě Torture vyznělo velice zajímavě a nezůstanu u jednoho poslechu. Stejně tak jako nezůstanu u jednoho shlédnutí samotného videoklipu, který je v rámci těch uměleckých, ale perfektně se s muzikou doplňuje.
Náhled klipuAelyn - New Day
Videoklip je to možná více než statický, ale to nic nemění na tom, že paní v něm vyobrazená je skutečná Aelyn. Ta si mimochodem skladbu nejen složila, ale i si ji nazpívala. A nutno dodat, že v rámci vokálové produkce je více než obstojná. Takže se tedy pohodlně usaďte a užijte si videoklip plný Aelyn. Neuškodí a svým minimalistickým dojmem ani nezklame :-)
Náhled klipuFerry Corsten presents Gouryella - Anahera
Ferry Corsten, jak sám uvedl, zničehonic v hlavě vymyslel hudební nápad, který si žádal po tranceovém zpracování ne nepodobném s tím, co dříve skládal pod projektem Gouryella. A tak zničehonic vznikla novinka Anahera, která je asi tím nejkrásnějším a nejemotivnějším, co za letošní rok vzniklo. Včetně videoklipu, který je dle očekávání naprosto úžasný. Ne-li dokonalý!
Náhled klipuThe Partysquad ft. Maikal X - Bombshell
Jedna absolutně klasická vypalovačka, která je naprosto poplatná dnešní době. To je Bombshell, od které byste to mohli očekávat již ze samotného názvu. The Partysquad z Holandska si pozvali Maikala X, co svými ragga tóny připravil poměrně i chytlavý bass mind fuck. Videoklip pak mluví sám za sebe.
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Zoë Johnston - Peace Of Mind
Posledním singlem z alba We Are All We Need je další zasněná událost s názvem Peace Of Mind, ke které vokál opět přichystala Zoë Johnston. Myslím si, že nadšenci Above & Beyond nemohou být zklamáni, protože se jedná o melancholickou jízdu plnou nádherných melodických motivů, které tuto trojku tak vehementně proslavily. Vše podpořeno neméně nápaditým videoklipem.
Náhled klipuMONOM - Apache from Karachi
Abyste věděli, že existují i jiné hudební styly než ty, které Vám zde představujeme, tak pojďte mrknout na videoklip ethno-houseového projektu ze Slovinska skrývající se pod názvem MONOM. Ten chystá 9. června album s názvem Around The World, které vyjde na No Ego Records a první vlašťovkou je právě skladba Apache from Karachi. Zajímavá, hypnotická práce.
Náhled klipuThe Chemical Brothers - Go
Chemičtí bratři opět vystrkují růžky, i vzhledem k tomu, že 17. června vydají nové album s názvem Born In The Echoes. Go je první vlašťovka, pro kterou si videoklip připravil Michel Gondry, takže očekávejte parádní práci. A muziku musíte posoudit sami. Podle nás je v tom nejlepším možném duchu The Chemical Brothers.
Náhled klipuAxwell / Ingrosso - Sun Is Shining
Švédská mafie stále ví, jak nás má učarovat, když si chceš nadělat novou letní vybrnkávačkou, která bude znít na všech plážových parketech po celém světě. Jo a také v reklamě na hadry od HM, díky které jsem se k této produkci také dostal :-) Sun Is Shining je poctivý letní nářez, který nenechá nikoho chladným.
Náhled klipuMarkus Schulz feat Delacey - Destiny
To, že hlavní roli ve videoklipu novinky od Markuse Schulze, bude mít osud, je snad jasné úplně všem. Destiny je ale taktéž výborný počin, kterým se Markus Schulz může chlubit do aleluja. Delacey svým tajuplným hláskem vytvořila krásně poctivou, temnou atmosféru a originalita klipu vše jen podpořila.
Náhled klipuMaRLo feat. Christina Novelli - Hold It Together
Setkání těchto dvou trance jmen už předem vytvořilo domněnku, že se bude jednat o kvalitní kolaboraci. Hold It Together to tak od počátku měl velice složité. Výsledkem je ale hutná vokálová práce, která Christinu zobrazuje ve velice barevném světle. Jedná se o současný big-room sound, ale baví. A to je hlavní. Včetně videoklipu, který zahrnuje jak příběh, tak klubové scény, které si MaRLo vysloveně užívá.
Náhled klipuEric Prydz VS CHVRCHES - Tether
Že je Eric Prydz velkým hudebním jménem, jste mohli zjistit již tolikrát, až by byla škoda to tu znovu opakovat. Prostě se jen zaposlouchejte do jedné z jeho poslední produkce a užívejte si úžasné hypnotické momenty, které jeho muzika může přivodit. Včetně skvělého videoklipu.
Náhled klipuMoonbeam & Indifferent Guy feat. Eva Pavlova - Follow Me
Plnohodnotný text, emotivní vokály, hutný progressive a dokonale navozená atmosféra, to jsou Moonbeam v plné parádě. Jejich novince navíc nechali udělat klip, který též přináší několik originálních nápadů a který opět svěřili do rukou Igoru Kiselevovi.
Náhled klipuFriends Of Mayday - Making Friends
Ačkoli už Mayday není, co bývala, stále přitahuje tisíce lidí. I letos mají fanoušcí EDM zakroužkované datum 30. dubna, kdy se v Dortmundu otevřou brány legendární párty, poslední z původních akcí, která zůstala živu. Hymna nesoucí podtitul čtyřiadvacátého ročníku není na dnešní dobu vůbec zlá a udržela si tvář svých předchůdkyň.
Náhled klipuRobert Burian - BABY
Jeden z největších autorů elektronické scény Slovenska si před třemi měsíci udělal radost velice příjemným a nápaditým trackem s neméně zajímavým videoklipem, který se odehrává komplet ve slovenské Nitře. Pohodové město, pohodová produkce, co opět potvrzuje velkou hudební šíři, kterou je Robert obklopován.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 4.7.
Dance Show
Jakub Urban
parník Tyrš

Kompletní přehled akcí

Dance Show


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.