INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Náhled klipu Andrew Rayel feat. Emma Hewitt - My Reflection
12.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

ASOT 550 přilákal na 30.000 fanoušků Trance

Licenci na jeho vysílání mají desítky rádií. ASOT s číslem 550 bylo tedy třeba pořádně oslavit. Toho se ujala, tak jako v loňském roce, nizozemská agentura Alda Events, která s Arminem pravidelně spolupracuje na těch největších trance událostech v Nizozemsku. Letošní ASOT turné, které se konalo v několika různých městech po celém světě, mělo jasný úkol a název - Invaze! Tou nejmasivnější ze všech invazí byla ta poslední, domácí v Den Boschi. Místem konání byl opět halový komplex Brabanthallen, který je postaven ve tvaru písmene U a nabízí tak dostatečně velké prostory pro konání akcí tohoto typu.

Díky menšímu zpoždění, které nás potkalo pár kilometrů před cílem, jsme bohužel nestihli Arminův warm up set a taktéž se nám nepoštěstilo zastihnout hraní Jochena Millera. Tohoto týpka si při nejbližší příležitosti ale ujít určitě nenechám. Po bezproblémovém a rychlém vstupu do areálu následovala tradiční prohlídka všech přilehlých prostor, nákup nějakého toho trička byl samozřejmostí a občerstvení na baru jsme taktéž nevynechali. Naším prvním hudebním zážitkem byl skvělý set norského Orjana Nilsena, který vystupoval na druhé největší scéně - A State Of Green. Orjan zde měl poměrně silné fanouškovské zastoupení, stage byla z více než dvou třetin zcela zaplněná. A aby taky ne, Orjanova produkce obsahuje velice zajímavé kousky. Naše uši zaznamenaly tracky jako třeba „Between The Rays“ a další. Na Orjana jsme měli štěstí asi nejvíce a během celého večera jsme se s ním ještě několikrát setkali.

Nejvíce mě ale lákal line-up na scénách Blue a Green a proto jsme na konci Orjanova setu namířili zpátky na Blue, kde jsme si ještě užili část setu dvojice Gabriel & Dresden. Skvěle zakončili svůj set svým remixem „No One On Earth“ a předali tak prostor hlavnímu hrdinovi ASOTu Arminovi. Nemohla jsem odolat a našla jsem si místo v předních řadách se skvělým výhledem a užívala jsem si skladby jako „Suddenly Summer“ se zpěvem Any Criado , „Skyfire“ od Shoguna nebo našlapanou „Invasion“ od W&W. Skvěle se mi poslouchal Arminův mash up skladeb „Ride The Wave“ a „Burned With Desire“. Během závěrečné „Brute“ se už chystal na stage další hrdina a jeden z mých velkých oblíbenců, Ferry Corsten. Počkala jsem si na „Check It Out“ a pak jsme museli zpátky na Green, abychom se včas dostali přes Red a Yellow na druhý set Armina. Hrozilo totiž, že stage se kvůli naplnění kapacity uzavře. To se také na chvíli později stalo.


Arminův druhý set byl trošku překvapením, jednalo se o přehlídku klasických trance vypalovaček a ke slyšení byla jedna perla za druhou ( Sail, fantastická Serenity, Beautiful Things) a neodpustil si snad nejpovedenější věc Alexe MORPHA „An Angels Love“. Do ,classic´ setu tato novější věc prostě zapadla a je vidět, že je to Arminova velká srdcovka. Slza v očích k téhle skladbě prostě patří a závěr této přehlídky patřil neuvěřitelnému tech-trance finále. Trance zážitek roku byl na světě!
Ačkoliv jsem během večera byla zvědavá jak se předvedou za playery slečny jako Miss Nine, Vicky Devine a Claudia Cazacu, dále borci jako Protoculture, Dennis Sheperd a Sebastian Brandt, tak vzhledem k poskládanému line-upu nebylo v našich silách možné stihnout úplně vše. I přesto se jednalo o jednu z nejlepších trance událostí poslední doby a to především díky usilovné práci celého týmu pořádající Alda Events. Pokud jste ASOT přímo nezažili, byla možnost jej sledovat online. Sám Armin se zmocnil živého vysílání z ASOT studia v pravidelných vstupech. Série akcí ASOT 550 ukázala světu, jak silná stále je celá globální trance scéna. To se v sobotu na vyprodané závěrečné oslavě ASOTu 550 jen potvrdilo. See you next year on ASOT 600!

Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 29.12.
Mindcircus
Kristy Jay, Sheala, Zagio, Bone
Eleven Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Nocturnal
@ DI.fm Trance Spustit v online přehrávači 21:00 - 23:00
Matt Darey


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.