Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Basement Jaxx - Never Say Never ft. ETML
25.07.2014
Náhled klipu Röyksopp, Robyn - Do It Again
21.07.2014
Náhled klipu Moonbeam - Soulstring
20.07.2014
Náhled klipu Alex M.O.R.P.H. - Nitro
16.07.2014
Náhled klipu Cosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game
15.07.2014
Více...
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.38
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.18
Ahmed Romel 9.08
Armin van Buuren 9.07
Sebastian Brandt 9.04
Arctic Moon 9
James Dymond 9
Arnej 8.89
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

ASOT 550 přilákal na 30.000 fanoušků Trance

Licenci na jeho vysílání mají desítky rádií. ASOT s číslem 550 bylo tedy třeba pořádně oslavit. Toho se ujala, tak jako v loňském roce, nizozemská agentura Alda Events, která s Arminem pravidelně spolupracuje na těch největších trance událostech v Nizozemsku. Letošní ASOT turné, které se konalo v několika různých městech po celém světě, mělo jasný úkol a název - Invaze! Tou nejmasivnější ze všech invazí byla ta poslední, domácí v Den Boschi. Místem konání byl opět halový komplex Brabanthallen, který je postaven ve tvaru písmene U a nabízí tak dostatečně velké prostory pro konání akcí tohoto typu.

Díky menšímu zpoždění, které nás potkalo pár kilometrů před cílem, jsme bohužel nestihli Arminův warm up set a taktéž se nám nepoštěstilo zastihnout hraní Jochena Millera. Tohoto týpka si při nejbližší příležitosti ale ujít určitě nenechám. Po bezproblémovém a rychlém vstupu do areálu následovala tradiční prohlídka všech přilehlých prostor, nákup nějakého toho trička byl samozřejmostí a občerstvení na baru jsme taktéž nevynechali. Naším prvním hudebním zážitkem byl skvělý set norského Orjana Nilsena, který vystupoval na druhé největší scéně - A State Of Green. Orjan zde měl poměrně silné fanouškovské zastoupení, stage byla z více než dvou třetin zcela zaplněná. A aby taky ne, Orjanova produkce obsahuje velice zajímavé kousky. Naše uši zaznamenaly tracky jako třeba „Between The Rays“ a další. Na Orjana jsme měli štěstí asi nejvíce a během celého večera jsme se s ním ještě několikrát setkali.

Nejvíce mě ale lákal line-up na scénách Blue a Green a proto jsme na konci Orjanova setu namířili zpátky na Blue, kde jsme si ještě užili část setu dvojice Gabriel & Dresden. Skvěle zakončili svůj set svým remixem „No One On Earth“ a předali tak prostor hlavnímu hrdinovi ASOTu Arminovi. Nemohla jsem odolat a našla jsem si místo v předních řadách se skvělým výhledem a užívala jsem si skladby jako „Suddenly Summer“ se zpěvem Any Criado , „Skyfire“ od Shoguna nebo našlapanou „Invasion“ od W&W. Skvěle se mi poslouchal Arminův mash up skladeb „Ride The Wave“ a „Burned With Desire“. Během závěrečné „Brute“ se už chystal na stage další hrdina a jeden z mých velkých oblíbenců, Ferry Corsten. Počkala jsem si na „Check It Out“ a pak jsme museli zpátky na Green, abychom se včas dostali přes Red a Yellow na druhý set Armina. Hrozilo totiž, že stage se kvůli naplnění kapacity uzavře. To se také na chvíli později stalo.


Arminův druhý set byl trošku překvapením, jednalo se o přehlídku klasických trance vypalovaček a ke slyšení byla jedna perla za druhou ( Sail, fantastická Serenity, Beautiful Things) a neodpustil si snad nejpovedenější věc Alexe MORPHA „An Angels Love“. Do ,classic´ setu tato novější věc prostě zapadla a je vidět, že je to Arminova velká srdcovka. Slza v očích k téhle skladbě prostě patří a závěr této přehlídky patřil neuvěřitelnému tech-trance finále. Trance zážitek roku byl na světě!
Ačkoliv jsem během večera byla zvědavá jak se předvedou za playery slečny jako Miss Nine, Vicky Devine a Claudia Cazacu, dále borci jako Protoculture, Dennis Sheperd a Sebastian Brandt, tak vzhledem k poskládanému line-upu nebylo v našich silách možné stihnout úplně vše. I přesto se jednalo o jednu z nejlepších trance událostí poslední doby a to především díky usilovné práci celého týmu pořádající Alda Events. Pokud jste ASOT přímo nezažili, byla možnost jej sledovat online. Sám Armin se zmocnil živého vysílání z ASOT studia v pravidelných vstupech. Série akcí ASOT 550 ukázala světu, jak silná stále je celá globální trance scéna. To se v sobotu na vyprodané závěrečné oslavě ASOTu 550 jen potvrdilo. See you next year on ASOT 600!

Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 26.7.
Crystal: Summer Closing
Sunny Lax, Thomas Coastline, Martin Gredner, ProggyBoy
Fabric, Ostrava

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.