INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Cosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight
26.07.2017
Náhled klipu Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017
Náhled klipu tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017
Náhled klipu Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017
Náhled klipu Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

ATB feat. Ramona Nerra - Never Give Up
Přidáno 11.06.2012
ATB vydává kompilaci Sunset Beach DJ Session 2 a spolu s ní ryze komerční singl, ve kterém sice dohledáte jeho klasický sound, nicméně vše ostatní jest pouhá účelová záležitost. Zpěvačku rumunského původu, která si na výběru vrzla i v úvodní, mnohem povedenější In And Out Of Love, našel André ve finále loňského Hlasu Německa.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuCosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight
Cosmici navazují na sérii úspěšných spoluprací s australskou rodačkou Emmou Hewitt, jejíž aktivita na taneční scéně v posledním roce výrazně polevila. Zatímco německé duo tak trochu vykrádá samo sebe, jí to zpívá pořád báječně. Song je předzvěstí druhé kapitoly alba Materia.
Náhled klipuNatalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
V plné parádě se nám začátkem léta ve spolupráci s Grotesque představila Natalie Gioia. Celkem obstojným energickým progliftingem ji doprovodil její krajan Dan Thompson. Be In Love je poměrně pestrá skladba, v níž si dosytosti užijete zpěvaččina překrásného hlasu, můžete se nechat unést na vlně zdařilé ústřední melodie a nakonec si i dobře zakřepčíte.
Náhled kliputyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
Jak se vyvinula hudební hvězda tyDi si můžete poslechnout v jeho novince Beautiful War. Stále v ní naleznete prvky, se kterými se Tyson proslavil, ale na druhou stranu taky dost zpomalil a nahodil do své novinky Beautiful War pocit pohody, klidu a tak trošku i popíku. Do rádia dobrý, ale na jeho dřívější produkci to nemá.
Náhled klipuOdonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
Pamatujete si mongolského producenta a DJe, který se skrýval pod projektem Odonbat? Dříve jsme Vám jej představili v řadě recenzí a guestmixu v naší INSOUND Show. To byla doba, kdy ještě tolik známý nebyl, ale za ta léta se v Mongolsku vyšvihl a nyní je tam předním producentem, který ale bohužel trošku zkomerčněl. Tohle je třeba jeden z jeho počinů, který má až nezvykle vysokou poslechovost oproti jeho dřívější produkci. Nicméně musíme uznat, že se docela dá i poslouchat. Na to, že je to mongolský pop :-)
Náhled klipuMarkus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
Tak jako další slavní kolegové se i Schulz vrací ke své někdejší úspěšné bokovce. Dakota se dokonce dočká třetího alba The Nine Skies. Aktuální novinka s vycházející zpěvačkou Bev Wild je vydařenou coververzí songu Kate Bush, nicméně nejde o zcela typický Dakota track.
Náhled klipuGigi D'Agostino - L'Amour Toujours (Wasted Penguinz Bootleg 4)
Tohle je něco pro milovníky klasických melodií, hardstylových překopávek a jumpstylu. Švédská dvojka se totiž znovu vrátila k bootlegu s Agostinem a v tom správném předfestivalovém čase ji trochu vyšperkovala. A i když jim to asi mnoho času nezabralo, náladu publiku jistě L'Amour Toujours v jejich podání pozvedne.
Náhled klipuWice - Star Fighter
Kolem retro synth-wave vlny se poslední dobou točí opravdu slušné množství producentů. A nutno poznamenat, že se jedná o opravdu zajímavé autory. Například právě Wice s produkcí začal poměrně nedávno, ale už dnes ho sleduje celá řada nadšenců tohoto stylu, kteří s každým dalším měsícem stále rostou. Wice a jeho novinka Star Fighter by se měl objevit dokonce na speciálním retro vinylu Magnatron 2.0, který dozajista ocení každý správný fanoušek osmdesátek.
Náhled klipuVegas (Brazil) - Answer From The Stars (Vini Vici vs. Bizzare Contact Remix)
Vini Vici se zase dostali do popředí mého zájmu. A to i přesto, že jim Spinnin Records připravilo oficiální videoklip na remix, na kterém dělali spolu s Bizzare Contact na skladbu, která oficiálně vyšla na Doorn Records. Originál je hudebně takový melodičtější psy-trance, ale to, co z toho vytvořili dnes už izraelské legendy, je to, co chcete slyšet!
Náhled klipuPurple Haze - Neiloj
Temné alter-ego Sandera Van Doorna se vrací na scénu s novinkou Neiloj. S tou slibuje i více živých vystoupení pod tímto alter-egem a taktéž samotné album. Co se nakonec vyplní, to necháme ve hvězdách. Podstatné je to, že na scéně takto podobný temný trance hodně dlouho chyběl. Jedná se totiž o parádní kousek, který se jen tak neztratí!
Náhled klipuScooter - Bora! Bora! Bora!
Scooter otevřeli pátou kapitolu existence, chystají se oslavit pětadvacetileté výročí a vydat album Scooter Forever. Než se tak stane, máme tu jejich 59. singl, se kterým se vrací k jumpstylu a kterým tak trochu vykrádají sami sebe. Ústřední motiv pocházející z osmdesátkové Catch The Fox Dena Harrowa už totiž použili před deseti lety v The United Vibe. No a samozřejmě je tu taky ten odkaz na Mariu. Staříci se každopádně zdají být při síle.
Náhled klipuOmnia feat. Jonny Rose - Why Do You Run
Také Ukrajinec Omnia výrazně zpopovatěl. Jeho zatím poslední singl pro Armind je ve znamení vokálů kalifornského zpěváka Jonathana Roszaka, se kterým už nahrál Two Hands a který má na kontě spolupráce s Pulsedriverem, CJ Stonem, Rayelem nebo Dash Berlinem.
Náhled klipuFriends Of Mayday - True Rave
Také letos se Westfalenhallen v Dortmundu rozduní v rámci legendární Mayday party. Ačkoli oficiální anthem tomu zcela neodpovídá, podtitul šestadvacátého ročníku zní True Rave a line up složený z 29 jmen slibuje silný hudební zážitek napříč žánry. Mimochodem slyšíte tu Westbamovskou inspiraci uprostřed? Více zde
Náhled klipuShowtek & Brooks - On Our Own
Kdybychom vám před lety řekli, že Showtek budou dělat takovouhle zpívanou popinu, měli byste nás za blázny. Pro nizozemské duo jde každopádně o úspěšný výkop do nadcházející festivalové sezóny. Volba americké zpěvačky Natalie Major a spolupráce s dalším Holanďanem Brooksem musí na současné EDM scéně sklidit ovoce. Slovy autorů má navíc významné společenské poselství.
Náhled klipuATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
Poslechnout si nového ATBho může pro někoho být jako skočit z Mostarského mostu a následně vyplout na povrch z řeky. Ze začátku totiž přichází šok z hlasů Robbina a Jonnise, kteří mi do Andrého produkce vůbec nesedí, ale zase je větší pravděpodobnost, že se tento teplomilný hlas objeví v českých rádiích. Na druhou stranu se do skladby pořádně zaposlouchejte, protože po instrumentální stránce není vůbec marná. André to v sobě stále má a my se nemůžeme dočkat nového alba!
Náhled klipuMarkus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
Markus má co do činění s vlezlou fanynkou. Tedy alespoň v klipu k dalšímu singlu z loňského alba Watch The World, jehož vydání perfektně načasoval na valentýnský čas. Americká zpěvačka rozhodně patří k příjemným objevům a pokud vás originál neuspokojuje, zkuste třeba verzi Eddieho Bitara.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 26.8.
Czech This Future - The Wedding Edition
Thomas Verden, TBA
Centrála, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.