Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Legends

tf2014_legends_160.jpg

Vloženo 17.11.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Mario Piu & Maskmada - Minotaur
30.03.2015
Náhled klipu Calvin Harris - Slow Acid
28.03.2015
Náhled klipu New World Punx - Memories
25.03.2015
Náhled klipu Kygo - Stole The Show feat. Parson James
23.03.2015
Náhled klipu Qulinez feat. Belle Humble - Body Dancing
16.03.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Bryan Kearney - Awaken
Přidáno 14.08.2012
Bryan Kearney se dočkal videoklipu, který by se záběry z jeho tour a samotného koncertování nebyl zase až tak zajímavý, když by v breakdownu neměl monolog samotný Jim Carrey. A zní to skvěle. No, vždyť se na to podívejte sami!

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuMario Piu & Maskmada - Minotaur
Jak už jsme hlásili, italský technař Mario Piú je zpět na scéně a ze studia hrne muziku prvotřídní kvality jako před lety. Tahle hutná a řádně ponurá novinka inspirovaná řeckou mytologií vznikla ve spolupráci s krajanem Alessiem Mereuem. Krev v žilách bude někomu tuhnout dvojnásob, páč track doprovází video plné adrenalinu a extrémních sportovních výkonů.
Náhled klipuCalvin Harris - Slow Acid
To, že je Calvin Harris, producent, který sic skládá v současné době oblíbenou elektroniku, všichni dobře víme. To, že je ale opravdovým producentem, který si na nic nemusí hrát, Vám ukáže v jeho produkci pojmenované Slow Acid, která nabízí přesně to, co si pod názvem představíte. K tomu počítejte s velice kvalitním videoklipem a o zajímavý zážitek z EDM scény je minimálně zaděláno.
Náhled klipuNew World Punx - Memories
Schulz s Corstenem započali čtvrtou sezónu veselým a vlezlým progy-houseovým anthemem. Předčasně vyletněnou zpívánku s Američankou Carou Salimando, doprovází i patřičně uvolněný festivalový videoklip.
Náhled klipuKygo - Stole The Show feat. Parson James
Hodně zajímavý, pozitivně laděný videoklip z jedné akce, ke které se náhodou nachomejtl astronaut a chytře napsaná elektronická muzika, která prostě musí bavit. To je Kyro. Producent, který si zaslouží Vaši pozornost!
Náhled klipuQulinez feat. Belle Humble - Body Dancing
Dnes už můžeme říct, že dnešní moderní house vznikl ve svitu švédského slunce. Taková Švédská mafie by mohla vyprávět. No a právě od této doby právě v této zemi vzniklo mnoho projektů skrývající se pod řadou producentů, kteří se drží stejného mustru. Jedním takovým je i Qulinez. Bonusem pro něj budiž fakt, že Body Dancing je příjemně pozitivní. Včetně videoklipu.
Náhled klipuArmin van Buuren presents Rising Star feat. Betsie Larkin - Safe Inside You
Armin van Buuren obnovil projekt Rising Star a přizval si k němu Betsie Larkin. Co jiného byste tedy mohli čekat, než kvalitní kousek s názvem Safe Inside You. Klip jasně andělský, produkce poctivě čistá a průzračná, jak voda. Nevíme, jak Vy, ale my tyhle návraty velkých jmen k poctivému tranceu máme moc rádi.
Náhled klipuHarold van Lennep - Liberation
Jelikož je dnes v módě vyklidněná elektronická muzika, snaží se i Armada Music dát prostor tomuto hudebnímu stylu. Belgicko-nizozemský producent Harold van Lennep si přichystal přesně takovou produkci. Pohoda, klídek, tep na úrovni nula, saxofon a hlas, který dotvoří tu správnou atmosféru. A to vše zabaleno do parádního videoklipu.
Náhled klipuOrkidea - Revolution Industrielle
Je libo špičkovou elektroniku? Orkidea je v tomto oboru mistr a může si proto dovolit modernizaci klasiky od Jean-Michel Jarrea. Jeho pojetí Industriální revoluce zní snad ještě lépe než loňská pecka Purity a dokonale propojuje futuristický originál s aktuálním soundem odkazujícím na kořeny EDM. Britský DJ Mag ji dokonce přirovnal k takovým pokladům jako Bladerunner nebo Oxygene.
Náhled klipuFerry Corsten feat. Haris - Back To Paradise
Novinka Ferryho Corstena předznamenává vydání očekávaného EP Hello World. Tranceři ať raději ani nerozklikávají. Halekačka Back to Paradise není nic jiného než vlezlý tuctový popík v bzíkavém elektro-houseovém závinu, ze kterého si budou náctiletí cvrkat.
Náhled klipuAndrew Rayel feat. Christian Burns - Miracles
Andrew Rayel loni vydal své debutové album, ve kterém hledal harmonii. Sice to už úplně nebylo to, díky čemu jsme si ho tak oblíbili, ale na druhou stranu to pořád bylo album nacvakané zajímavou muzikou. Jedním takovým kouskem je i skladba Miracles, na kterou Christian Burns zazpíval svým hláskem a Heatbeat pro změnu udělali remix. Videoklip je mimochodem parádní!
Náhled klipuChristopher Norman - Sacrifice
Christopher Norman vždy byl silnou vokálovou složkou jakéhokoliv tranceu. Také je ale producentem a z jeho nového alba Process pochází tato skladba s názvem Sacrifice. Jedná se o elektro pohodičku, která nedokáže zklamat za žádných okolností. Tedy pakliže berete v potaz Christophera hlas. Výborná muzika, skvostný videoklip. Tak by to mělo být!
Náhled klipuBass King, SMOLNIY & Marco Farouk - Hurricane
Sympatický big-room house si přichystala ruská partička Bass King, SMOLNIY a evidentně stockholmský přistěhovalec Marco Farouk. Novinka Hurricane jim vyšla na Black Hole Recordings a kupodivu není vůbec špatná v porovnání s jinou produkcí z této odnože. Ani videoklip nezklamal. Celkově tedy velice příjemný hurikán, co jen tak neurazí.
Náhled klipuRone - Sing Song
Pojďme na elektronickou scénu nahlédnout i z jiného úhlu, z toho více uměleckého. Rone je francouzský producent a zároveň silný experimentátor. Často má ale jeho muzika nápad a především originalitu. S tím se pojí i videoklipy, které často mají myšlenku a jsou kreslené. Většinou nakresleny nějakým umělcem z branže kolem tohoto producenta. Jeho novinka Sing Song je z nadcházejícího alba Creatures a je vším, co si dokážete představit pod originalitou, ale třeba i depresí. Přesto i tak...stojí za poslech.
Náhled klipuNadia Ali - Rapture (Avicii Remix)
Nadia Ali si neustále užívá momenty, kdy se zrestartuje její nejslavnější hit Rapture. Aktuálně si tuto příležitost nenechal ujít Avicii a tak je výsledek přesně v jeho duchu. Každopádně, co činí toto video zajímavým, je hlavně fakt, že Nadia v něm má oblečený latex. Speciálně pro fanoušky, prý.
Náhled klipuLostly feat. Amber Traill - No Direction Home
Video není nejnovější, ale vzhledem k vydání skladby je právě aktuální. Lostly coby poslední vlaštovku z alba docela odvážně vybral drum´n´bassovou vokálovku, jež je však natolik líbivá, že se mu snad nemůžeme divit. Po dlouhé době tu máme víceméně hraný klip a ještě méně obvyklejší je fakt, že se v něm divák nedočká happy endu.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 4.4.
Trancefusion: Time To Say Goodbye
Kyau & Albert B2B Stoneface & Terminal, Sean Tyas B2B Menno de Jong, Richard Durand B2B Omnia, Beat Service B2B Mark Sixma, více TBA
Forum, Karlín

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.