INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu DJ Dean & Airwaze - Tokyo Overdrive
28.09.2016
Náhled klipu Saad Ayub feat. Fenja - Ever After
22.09.2016
Náhled klipu Aly & Fila meets Roger Shah and Susana - Unbreakable
30.08.2016
Náhled klipu Giuseppe Ottaviani & Christian Burns - Brightheart
27.08.2016
Náhled klipu Frankmusik - Day Break
20.08.2016
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Bryan Kearney - Awaken
Přidáno 14.08.2012
Bryan Kearney se dočkal videoklipu, který by se záběry z jeho tour a samotného koncertování nebyl zase až tak zajímavý, když by v breakdownu neměl monolog samotný Jim Carrey. A zní to skvěle. No, vždyť se na to podívejte sami!

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuDJ Dean & Airwaze - Tokyo Overdrive
Dnešní videoklip bude pro milovníky hard-tranceu z přelomu tisíciletí. DJ Dean totiž stále nepřestal produkovat a neustále vydává další novou muziku, která je technicky vymakanější, ale náladou připomíná to nejlepší z vrcholového období hard-tranceu...a nutno dodat, že je to pořád boží muzika!
Náhled klipuSaad Ayub feat. Fenja - Ever After
Saad Ayub letos natočil již třetí klip se stejnou partou, což není pro takového nováčka úplně obvyklé. Navíc nejde o žádné laciné záznamy z vystoupení, nýbrž opravdová video s trochou příběhu. Toho dalšího se dočkala jedna z mála poctivých stoosmatřicítek z armadovského sublabelu s takřka egyptským soundem a úžasnými vokály Jaren Cerf.
Náhled klipuAly & Fila meets Roger Shah and Susana - Unbreakable
Špičkový energický nářez Alíků, charismatické vokály Susany a luxusní epické Shahovy melodie - prvotřídní uplift, který si prostě zaslouží video. Přesně takové, jaké natočili ve slunném Španělsku.
Náhled klipuGiuseppe Ottaviani & Christian Burns - Brightheart
Po dlouhé době opět slyšíme britského rockera ve spojení s trancovým producentem. Tím je tentokrát Giuseppe Ottaviani v trochu jiné poloze, než jsme zvyklí. Parádní text s neméně zdařilými vokály, emotivní melodie, super zvuk, hloubavá atmosféra a v neposlední řadě i krásné video. Tím vším láká na blížící se třetí studiové album Alma.
Náhled klipuFrankmusik - Day Break
Poslední dobou se vrací synťáková vlna osmdesátých let a britský hudebník Frankmusik pokouší osud. Do toho ale vydává ještě takový pohodový electro-pop a jeho nejnovější počin je právě Day Break. Co na to říkáte? Jestli je to na Vás moc pop, tak od něj zkuste třeba Overdrive. Zvedne Vám náladu...
Náhled klipuFun Factory - Turn It Up
Hele, kdo je zpátky. Fun Factory vydávají nové album Back To The Factory a takhle zní pilotní singl. Sestava je téměř původní - Toni, Steve i Anthony rapují jako zamlada, refrény vyzpívává Balca Tözün. Muzika samozřejmě odpovídá současným požadavkům mládeže, přesto v sobě nese nefalšovaný devadesátkový feeling, žádnou napodobeninu.
Náhled klipuUmmet Ozcan - Megatron
Festivalová nakládačka Ummeta Ozcana pro toto léto nese název Megatron. Nic velkého ale nečekejte, po dramatickém úvodu na vás dolehne tradiční hopsavý bigroom s několika dalšími zajímavými momenty a mocnými synthy v hlavní vybrnkávačce. Nejhezčí na tom všem je ale robůtek z videa, jehož téma také není z nejoriginálnějších.
Náhled klipuW&W - How Many
To není Scooter, takhle zní nová Wéčka a jejich festivalový anthem pro rok 2016. Agresivní přízemní bigroom, jenž stále vládne hlavním pódiím, s přídavkem dobře vytyčené vybrnkávačky a zatraceně chytlavých vokálových samplů.
Náhled klipuSaad Ayub & Cristina Soto - Daylight
Saad Ayub je jeden z nejvýraznějších objevů poslední doby, o kterém se hodně mluví. Po parádní Move On s Jennifer Rene je tu s další příjemnou vokálovkou s přitažlivou melodií tak akorát pro letní čas. Ve videu je ale pochopitelně mnohem více vidět vokalistka Cristina Soto známá např. díky spolupráci s Tritonal a dojde i na povinné festivalové křepčení.
Náhled klipuFerry Corsten presents Gouryella - Neba
Ferry to má s projektem Gouryella jednoduchý. Jediné složitosti má s melodií, kterou musí připravit dostatečně epickou. Tu pak, jako jakoukoliv jinou skladbu z projektu Gouryella, zasadí do klasické basové linky, která přesně vystihuje samotný projekt. No a výsledek je další hudební skvost, který Vás bude bavit, těšit a zvedne Vás ze židle. Neba je totiž opět super kousek a dočkal se opět technologicky zajímavého videoklipu.
Náhled klipuThomas Puskailer - Chýba Nám
Thomas Puskailer je slovenský zpěvák, který již řadu let spolupracuje s Miroslavem Vrlikem. A jedna z jejichnovějších skladeb s názvem Chýba Nám se nyní dočkala i videoklipu. Co říkáte na tuto atypickou a netranceovou produkci o Miroslava? Hudebně zní velice zajímavě.
Náhled klipuArmin van Buuren feat. BullySongs - Freefall
To za vámi přijde šéf, nařídí celozávodní pauzu na kafe, kde prohodí pár vřelých slov, a pak vám řekne, ať si s ním ještě dnes skočíte z letadla. Armin vypouští do světa další vlaštovku z alba Embrace a asi takhle nějak vypadal scénář k jejímu videu, jehož natáčení si zřejmě všichni náležitě užili a hlavně přežili.
Náhled klipuRone - Vood(oo)
Francouzský hudební zázrak Rone před nedávnem představil novinkový videoklip, který opět podtrhuje jeho hudební kvality. A připravte se na to, že hlavní roli v tomto videoklipu má pes. Kdyby Vás náhodou tato produkce zaujala, tak vězte, že Rone bude hrát živě letos na Colours of Ostrava!
Náhled klipuPhats & Small - Turn Around
Armada Music získala práva a oprášila jeden z nejzásadnějších housových anthemů historie - Turn Around od britské dvojky Jason "Phats" Hayward a Russell Small. Jejich debut z roku 1999 si pozornost rozhodně zaslouží a kdekdo si jej rád zapěje i dnes, trocha nostalgie neuškodí. Dvě stě tisíc prodaných kusů a číslo dvě v Británii, trojka v Rakousku, dvojka v Belgii a number one v naší Czech Dance Charts. Song neztratil své kouzlo ani po sedmnácti letech, jen to přehrabování se v obchodě s muzikou mi chybí.
Náhled klipuMaRLo - Darkside
Parádní video vymyslelo 351 Studio pro děsivou a prudce energická techy novotu Marla Hoogstratena. Ta už celkem zaslouženě pokořila top 100 na Beatportu a zařadí se mezi klubové velikány letošního roku.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 15.10.
Port of Trance
DJ Beck, Proggyboy, Guntro, Siva, Dom
Atelier Club, Praha

Kompletní přehled akcí

Transmission: The Lost Oracle


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.