INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Bryan Kearney


SKUTEČNÉ JMÉNO: Bryan Kearney
NÁRODNOST: Dublin, Irsko
OFICIÁLNÍ STRÁNKY: Bryan Kearney MySpace
STYL: Tech-Trance

Bryan Kearney patří v současné době na přední příčky nejoblíbenějších anglicko-irských producentů. Bylo by tedy dobré se i o tomto jméně zmínit, jelikož s produkcí začal již v roce 2007 a přinesl do světa tranceu svěží vítr invence, která kdekoho překvapila, potěšila, zaujala, ale především se oblíbila. Kde ale Bryan vůbec začínal? Bylo to v roce 2000, kdy začal fungovat jako běžný DJ. Už v té době se vyžíval v mixování dvou zásadních elektronických stylů: trance a techno. Samozřejmě s velkou várkou energie, bez které by nemohl ani žít.

Celou svojí hudební kariéru byl závislý na irské hudební scéně. Mezi lety 2002-2003 tak získal možnost vysílat svojí show na rádiích Energy FM a Kiss Fm, které vysílali z hlavního města Irska. Nabízel tak poslouchačům nejnovější fláky muziky, kterou tak moc miluje. Jako workoholik, tak mohl v roce 2003 otevřít svojí vlastní noc Tranceformation in the Crypt v legendárním klubu TEmple Theatre. Během této doby také začal objevovat taje produkování. V roce 2005 tak vydal svůj debut se svým irským kamarádem s názvem O'Callaghan & Kearney - Restricted Motion.

Ten ho naučil profesionální produkci a Bryan se okamžitě nenechal zvyklat a zremixoval si svůj nejoblíbenější track Lost Emotions od projektu Fire and Ice k obrazu svému. Jeho verze se nakonec stala tak úspěšná, že to ani on sám v nejkrásnějších snech nečekal. Okamžitě se jeho remix zapsal pod vydavatelství Bonzai Records. Bryan je tím pádem první irský producent, který se zapsal svojí produkcí pod tímto vydavatelstvím.

Skladba, která ho ale dostala mezi smetánku, vyšla v roce nadcházejícím, tedy 2006. Jmenovala se Exactly a opět na ní spolupracoval s John O´Callaghanem. Všimli si jí ale takoví DJové jako Armin van Buuren nebo Paul van Dyk. Oba se tak představili v tom nejjasnějším světle s nejzářivějším melodickým trancem pod sluncem. John Askew si mohl mnout ruce, jelikož od začátku tyto dvě jména spadali pod jeho vydavatelství Discover (a prakticky až dodnes).

V roce 2007 se Bryan osamostatnil a začal produkovat sám. Předevedl se ve více temnější formě a nabízel posluchači daleko tajuplnější kousky. A posluchači ho za to začali milovat. Dostal se díky své muzice do takových klubů jako The Gallery, Ministry of Sound, ale dokonce i na Ibizu. Úspěšné období tak pokračovalo i v nadcházejícím období. V anketě "Irish Dance Music Awards" získal dvě nominace: "nejlepší irský DJ" a "největší objev roku". Také se představil jako velice schopný tech-trance producent po boku John O´Callaghana. V roce 2008 Bryan vydal také jeho jeden z nejlepších tracků s názvem You Will Never Be Forgotten, který složil na pamatáku kamaráda a producenta / DJe Barryho Connella. Jako DJ Bryan také procestoval značnou část světa. Od roku 2008 byl pozván na akce do Polska nebo Austrálie, kde zahrál na Sensation White na Silvestra. Na tuto noc prý nikdy v životě nezapomene.

Nicméně ani rok 2009 nezkřížil šavle s jeho slibně rozjetou kariérou. Umístil se na druhém místě v anketě o nejlepšího irského producenta, těsně za John O´Callaghanem. A začal koketovat s produkcí, především kombinovat trance, techno, tech house a electro houseové prvky. V roce 2010 si tak rozeběhl svojí vlastní show Kearnage, kde veškeré tyto styly představuje. Uvidíme tak, co si pro nás připraví i nadále. Jako producent je Bryan velice schopný, je to dříč a hlavně je vidět, že muzikou žije. Takovým lidem na INSOUND.eu fandíme a doufáme, že si pro své posluchače v budoucnu připraví nejedno překvapení. Nápady na to má.

DISKOGRAFIE
Odkaz na producentovu diskografii


Go to Beatport.comGet These TracksAdd This Player


Ovlivněte oblíbenost tohoto umělce
Vaše hodnocení tohoto DJe (čím více bodů tím lepší):
Aktuální průměr hodnocení je 9.5 bodů.
M4R10
01.06.2012 13:59:32

Bryanův font: http://www.dafont.com/dodger.font pohodááá
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.