INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

DefQon.1 2012 přilákal přes padesát tisíc návštěvníků!


Na 55 tisíc příznivců harder stylez přilákal letošní festival DefQon.1 do nizozemského Biddinghuizenu, který se konal ve dnech 21 až 23. června 2012. Pořadatelské agentuře Q-Dance se podařilo, tak jako každý rok, festival vyprodat během několika prvních desítek minut po zahájení předprodeje. A není se čemu divit, Q-Dance si jako pořadatel dává na přípravách všech svých eventů pořádně záležet, návštěvníci tak z jejich tanečních akcí a festivalů odcházejí maximálně spokojeni a v paměti jim vždy zůstanou skvělé vzpomínky na nezapomenutelné zážitky. Díky rozšířeným vstupenkám mohli letošní návštěvníci kempovat přímo v samotném areálu. K dispozici byla vodafone wi-fi zóna, supermarket otevřený po celou dobu konání akce a také možnost se kdykoliv osprchovat. DefQon tedy nabídl opravdu nevšední a luxusní festivalové zázemí.

Letošní ročník nabízel celkem třináct atraktivních stageí, z toho dvě obrovské open air scény, několik menších a také disponoval velkokapacitními stanovými scénami typické pro nizozemské festivaly. Do cíle na Spijkweg 30 jsme dorazili s dostatečným časovým předstihem, a tak zbývalo ještě poměrně dost času na finální přípravy (pro nás slečny) před samotnou událostí, která nám posledních několik týdnů nedala pořádně spát. Natěšeni na hardbassové rytmy a melodické linky jsme před jedenáctou hodinou dopolední vyrazili směrem k hlavním vchodům. Hned za nimi jsme od hostesek obdrželi festivalového průvodce s celým line-upem a kompletním festivalovým plánkem pro usnadnění orientace. O tom, co vše nabízel stánek s merchandisingem se nebudu rozepisovat, výběr byl opravdu bohatý. Bohatý byl i počet umělců, kteří v sobotu v Evenemententerrein vystupovali. Ze zástupců všech možných harder stylez nechyběl snad nikdo a na festivale zahrála skoro kompletní světová elita. Během dne jsme si tedy vychutnali sety od lidí jako Alphaverb, či dvojici Alpha2 na modré scéně. Kvalitní tech-trance sadu odehrál A*S*Y*S aka Frank Ellrich a rovněž i sympatická dvojka Thilo & Evanti, kteří se nám předvedli na menší white scéně. Tohle nás fakt bavilo. Neméně známý Fausto odehrál v sobotu hned dva sety, které jsme si aspoň z části oba poslechli. Hudební zážitky nám zpříjemňovalo hezké počasí, které se pár hodin po poledni umoudřilo a zbytek dne byl takřka celý slunečný, i když to zpočátku festivalu tak nevypadalo a trochu jsme se obávali, aby se počasí nepodobalo tomu loňskému.

Několikrát jsme navštívili hlavní Red scénu, kde se po sobě postupně střídala taková jména jako Technoboy & Tuneboy, Psyko Punkz, Brennan Heart, Headhunterz, Coone a spousta dalších. Na hardcore Black jsme si také našli čas a pořádně se vyřádili na neuvěřitelně energický set, v současnosti velice žádaného týpka, Partyraisera. Atmosféru ještě dokresloval svým hlasem MC Jeff a setem plným mainstream hardcoru až po frenchcorové tracky nás Partyraiser masíroval od prvního až do posledního kicku. Nářez! Po téhle masáži jsme se ještě před samotným závěrem na chvíli přesunuli na tech-tranceovou Orange , a pak honem a rychle zpátky na hlavní open air, kde své vystoupení právě zakončoval Coone. Údolí se pomalu ale jistě plnilo zvědavými partypeople a o půl jedenácté večer na řadu přišla závěrečná Endshow, která byla o deset minut delší než loni. Tahle podívaná stála za to, vybrali jsme si místo v zadní části, kde se nám naskytl krásný výhled na celou obří stage a pohled na tisíce mobilů a foťáků nad hlavami obrovského davu. Dokonalá laserhow, skvělý výběr tracků a několikaminutový tradiční ohňostroj se postarali o opravdu luxusní závěr letošního fantastického ročníku. Tolik ve stručnosti jen pár mých dojmů z prvního letošního festivalu, který patří rozhodně k těm nejlepším. Respekt Q-Dance!


The Endshow (Q-Dance Official)
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.