INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Omnia feat. Jonny Rose - Why Do You Run
02.05.2017
Náhled klipu Friends Of Mayday - True Rave
25.04.2017
Náhled klipu Showtek & Brooks - On Our Own
24.04.2017
Náhled klipu ATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
08.04.2017
Náhled klipu Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
13.02.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Friends Of Mayday - True Rave
Přidáno 25.04.2017
Také letos se Westfalenhallen v Dortmundu rozduní v rámci legendární Mayday party. Ačkoli oficiální anthem tomu zcela neodpovídá, podtitul šestadvacátého ročníku zní True Rave a line up složený z 29 jmen slibuje silný hudební zážitek napříč žánry. Mimochodem slyšíte tu Westbamovskou inspiraci uprostřed? Více zde

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuOmnia feat. Jonny Rose - Why Do You Run
Také Ukrajinec Omnia výrazně zpopovatěl. Jeho zatím poslední singl pro Armind je ve znamení vokálů kalifornského zpěváka Jonathana Roszaka, se kterým už nahrál Two Hands a který má na kontě spolupráce s Pulsedriverem, CJ Stonem, Rayelem nebo Dash Berlinem.
Náhled klipuFriends Of Mayday - True Rave
Také letos se Westfalenhallen v Dortmundu rozduní v rámci legendární Mayday party. Ačkoli oficiální anthem tomu zcela neodpovídá, podtitul šestadvacátého ročníku zní True Rave a line up složený z 29 jmen slibuje silný hudební zážitek napříč žánry. Mimochodem slyšíte tu Westbamovskou inspiraci uprostřed? Více zde
Náhled klipuShowtek & Brooks - On Our Own
Kdybychom vám před lety řekli, že Showtek budou dělat takovouhle zpívanou popinu, měli byste nás za blázny. Pro nizozemské duo jde každopádně o úspěšný výkop do nadcházející festivalové sezóny. Volba americké zpěvačky Natalie Major a spolupráce s dalším Holanďanem Brooksem musí na současné EDM scéně sklidit ovoce. Slovy autorů má navíc významné společenské poselství.
Náhled klipuATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
Poslechnout si nového ATBho může pro někoho být jako skočit z Mostarského mostu a následně vyplout na povrch z řeky. Ze začátku totiž přichází šok z hlasů Robbina a Jonnise, kteří mi do Andrého produkce vůbec nesedí, ale zase je větší pravděpodobnost, že se tento teplomilný hlas objeví v českých rádiích. Na druhou stranu se do skladby pořádně zaposlouchejte, protože po instrumentální stránce není vůbec marná. André to v sobě stále má a my se nemůžeme dočkat nového alba!
Náhled klipuMarkus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
Markus má co do činění s vlezlou fanynkou. Tedy alespoň v klipu k dalšímu singlu z loňského alba Watch The World, jehož vydání perfektně načasoval na valentýnský čas. Americká zpěvačka rozhodně patří k příjemným objevům a pokud vás originál neuspokojuje, zkuste třeba verzi Eddieho Bitara.
Náhled klipuGareth Emery & Standerwick feat. Haliene - Saving Light
Na kontě Garetha Emeryho přibyla další vydařená vokálovka s pořádnou porcí emocí a báječně vystavěnou, silnou a chytlavou stěžejní melodií. Jeho spolupráce se Standerwickem je navíc součástí kampaně #DitchTheLabel a veškerý výdělek za únor bude věnován na charitativní účely. A aby toho nebylo málo, druhým posláním skladby je dostat opět po nějakém čase na numero uno Beatportového žebříčku trance.
Náhled klipuArmin van Buuren & Garibay feat. Olaf Blackwood - I Need You
Nejen muzikou, ale už ani v těch klipech není Armin sám sebou. Ani v club mixu I Need You není moc, o co stát, a tak je novinka s britským producentem, který spolupracoval např. s Kylie Minogue, Enrique Iglesiasem, Will.I.Am nebo Paris Hilton, jen pro opravdu nejvěrnější Holanďanovi příznivce.
Náhled klipuOrkidea feat. Sami Uotila - Strange World
Že vám ty obrázky něco říkají? No ano, Orkidea svůj nejnovější singl se zpěvákem Uotilou, kterému přezdívají finský Gahan a jehož hlas je pro elektroniku jako dělaný, podpořil záběry z Transmission. Byl by hřích té nádherné projekce nevyužít.
Náhled klipuFady & Mina - Wonder Why
Video plné úsměvů, taneční eufórie a bezstarostných okamžiků doprovází přímo učebnicový uplift dua Fady & Mina. Wonder Why vlévá proudem do žil trancovou energii a povznáší mysl tak, jak to dokáží snad jen egyptští producenti.
Náhled klipuRoger Shah, Antillas & Zara Taylor - Fire
Pro Rogera Shaha byl rok 2016 ve znamení návratu k jeho nejslavnějšímu baleárskému období. Spojením s Italem Antillasem a Kanaďankou Zarou Taylor se pokouší navázat na báječnou klasiku Lost. Už to sice nemá takovou sílu, ale stále tisíckrát lepší než jeho trousové hokusy.
Náhled klipuEco - Darkness In The Light
Nedlouho po vydání alba Wolves přichází Eco s titulní skladbou Darkness In The Light, jež je výchozím bodem celého vlčího příběhu. Už tak zajímavý žánrový experiment dovedla k dokonalosti dojemným klipem Jessa Gaul.
Náhled klipuW&W - Caribbean Rave
Willem & Wart pokračují v úspěšném bigroomovém tažení, které protentokrát kromě halekání Evy Simons ozdobili také karibskými perkusemi. Genialita tracku odpovídá úměrně jeho videu.
Náhled klipuSusanne Sundfør - Accelerate
Byla by, v naší sbírce videoklipů, hrozná škoda nezmínit jeden kousek, který se dočkal premiéry přesně před rokem. Norská zpěvačka Susanne Sundfør totiž ze svého alba Ten Love Songs vydala singl Accelerate a připravila si pro něj neméně zajímavý videoklip. Zajímavé na něm je ale to, že se jedná o hodně slušnou elektroniku, čímž nám udělala velkou radost. Hudbu mimochodem složil Jonatham Bates z projektu Big Black Delta a my musíme uznat, že to má sakra koule!
Náhled klipuThe Chemical Brothers - C-h-e-m-i-c-a-l
Někdo tvrdí, že touto novinkou se na scénu vrátili staří dobří Chemici. Jednoznačně je to ale krok zpět do historie, kde v jednoduchosti byla síla. Ta pramení nejenom v muzice, ale ve videoklipu, který je stejně tak minimalistický. Jak se novinka Chemiků líbí Vám?
Náhled klipuReOrder - Venice Beach
Momentálně nejjasnější hvězda slovenské taneční scény Tibor Tomečko září s upliftovou mordou Venice Beach. Zatímco poslední videoklip natáčel na parníku Zlatky, tenhle už je přímo z oslav FSOE a jen dokládá, jak ReOrder hudbu prožívá a jaký je šoumen.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 26.5.
Crystal: CityFest edition
Kristy Jay, BluEye, DJ Beck, Martin Gredner
Fabric, Ostrava

Golden Age
Talla 2XLC, Airwave, Misja Helsloot, Oliver Lieb a další
Radost FX, Praha

Sobota 27.5.
Parník Luboše Nováka
Luboš Novák
Praha Rašínovo nábřeží, Parník Tyrš

Kompletní přehled akcí

Golden Age 26.5.2017Parník Luboše Nováka 2017


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.