Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Legends

tf2014_legends_160.jpg

Vloženo 17.11.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Mario Piu & Maskmada - Minotaur
30.03.2015
Náhled klipu Calvin Harris - Slow Acid
28.03.2015
Náhled klipu New World Punx - Memories
25.03.2015
Náhled klipu Kygo - Stole The Show feat. Parson James
23.03.2015
Náhled klipu Qulinez feat. Belle Humble - Body Dancing
16.03.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Future releases 07/12 část 1.

9. července: ELEVATION vs. GRUBE & HOVSEPAIN – CITY OF ANGELS (Coldharbour)
Jedna z nejlepších skladeb kompilace Los Angeles 12 a hlavně znovuzrození oblíbeného projektu Elevation, který kdysi také objevil Markus Schulz a který asi nejvíc zabodoval trackem Biscayne. Díky němu má City Of Angeles v melodických pasážích klasický nádech zaobalený do ryze klubového kabátce Grube & Hovsepain. K mání bude ještě melodičtější Deep Mix a vkusné přepracování od Beat Service.9. července: LEMON & EINAR K – BIT BY… (A State Of Trance)
Celkem zajímavou vokálovou záležitost s nádhernou melodií si na léto připravila norská dvojka Lemon & Einar K. O to příjemnější, že jde o srdeční trance bez jakéhokoli trendy poskvrnění, který si právem vysloužil ASOTovský titul Tune Of The Week.

9. července: MARK SIXMA vs. FISHERMAN & HAWKINS – PERLAS (Captivating)
Zatím poslední zářez holanďana u Captivating je v podobě ryzího tech-tranceu. Jízda, která už několikrát dokázala, že umí přivést publikum do varu, nepotřebuje bližší komentář.

9. července: RADION 6 – LOST IN SPACE (Reset)
Třicátník Ruud Kretzers už měl rozhodně lepší kousky a nejsem si jist, zda úkrok k Reset Recordings byl tím správným směrem. Melodická idea Lost In Space byla možná zajímavá, při zpracování ale podle mě protekla mezi prsty.

9. července: SNATT & VIX feat. Denise Rivera – HERE FOR THE RUSH (remixes) (Amsterdam)
Na podzim loňského roku se objevila spolupráce rumunských Snatt & Vix s Denise Rivera, jejíž hlas byl to jediné, co na celém releasu stálo za zmínku. Teď je všechno jinak, zapomeňte na originál, protože track si vzal do parády Tomas Heredia a uvařil vynikající energií i emocemi nabitou pecku. Nic nepokazil ani umírněnější Dallaz project.16. července: FISHERMAN & HAWKINS - NIGHTSHIFT (Coldharbour)
Nizozemská producentská dvojice už se představila ve spolupráci se Sixmou na Perlas, týden na to vychází jejich společný debut Nightshift. Typický gradující Coldharbour club sound s „Gaiovským“ pojetím melodií je líbivou sázkou na jistotu, která podle mě zaručeně vyjde.

16. června: JORN VAN DEYNHOVEN – HEADLINER (A State Of Trance)
Deynhoven si dal skutečně načas. Na jeho novinku jsme čekali přes půl roku, ale odměna za to stojí. Headliner je přívětivá, taneční energií nabitá pecka první třídy s magickým breakdownem a chytlavou ústřední melodií. Parádní kus.

16. července: MARCUS SCHOSSOW & MATIAS LEHTOLA feat. Jonathan Mendelsohn – WHO YOU ARE (Tone Diary)
Už to vypadalo, že se Marcus Schossow svého „dirty“ progressive-houseu nepustí. Nakonec ale přece jen ze studia vypustí sladce vokálový song s pop-rockovým breakdownem, hardwellovskými melodiemi a podkladem kolegy Orjana Nilsena.

16. července: NITROUS OXIDE – ANJUNABEATS WORLDWIDE COLLABORATIONS EP (Anjunabeats)
Anjunabeats kdysi patřil mezi mé nejoblíbenější labely, dnes se někdy nestačím divit, co na něm vychází, a podobné je to s Polákem Nitrous Oxide, jehož produkce je čím dál podivnější a nezachrání to ani série spoluprácí se stájovými kolegy. Nautica s Danem Stonem alespoň disponuje příjemnými melodiemi, Energize se Space RockerZ skutečně nerozumím a nechápu ani proč se jmenuje, jak se jmenuje.16. července: SUSANA & ERNESTO vs. BASTIAN with WEZZ DEVALL – BRAVE (Armada)
Jako další singl z alba Brave bych si dokázal představit jinčí věci, ale Susana to zřejmě bere postupně, a tak se můžeme těšit na spolupráci s Ernesto vs. Bastian a Wezz Devall. Nebýt vokálů, nazval bych ji nemastnou, neslanou, a proto se moc těším, jaké remixy release přinese.

Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 4.4.
Trancefusion: Time To Say Goodbye
Kyau & Albert B2B Stoneface & Terminal, Sean Tyas B2B Menno de Jong, Richard Durand B2B Omnia, Beat Service B2B Mark Sixma, více TBA
Forum, Karlín

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.