Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trance Department: End of Year Countdown - 14.12.2013

td_eoyc_184.jpg

Vloženo 27.12.2013


Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu DJ Aiden Jude - Tonight
17.04.2014
Náhled klipu Don Diablo - Black Mask
12.04.2014
Náhled klipu Leon Bolier - Whirlpool
12.04.2014
Náhled klipu Orjan Nilsen & Jonathan Mendelsohn - Apart
04.04.2014
Náhled klipu Las Salinas & Sue McLaren - Break the Spell
02.04.2014
Více...
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.46
Simon Patterson 9.3
Indecent Noise 9.27
Sebastian Brandt 9.05
Armin van Buuren 9.04
Arctic Moon 9
James Dymond 9
Sandeagle 9
Darren Porter 9
Matt Bowdidge 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Future releases 07/12 část 1.

9. července: ELEVATION vs. GRUBE & HOVSEPAIN – CITY OF ANGELS (Coldharbour)
Jedna z nejlepších skladeb kompilace Los Angeles 12 a hlavně znovuzrození oblíbeného projektu Elevation, který kdysi také objevil Markus Schulz a který asi nejvíc zabodoval trackem Biscayne. Díky němu má City Of Angeles v melodických pasážích klasický nádech zaobalený do ryze klubového kabátce Grube & Hovsepain. K mání bude ještě melodičtější Deep Mix a vkusné přepracování od Beat Service.9. července: LEMON & EINAR K – BIT BY… (A State Of Trance)
Celkem zajímavou vokálovou záležitost s nádhernou melodií si na léto připravila norská dvojka Lemon & Einar K. O to příjemnější, že jde o srdeční trance bez jakéhokoli trendy poskvrnění, který si právem vysloužil ASOTovský titul Tune Of The Week.

9. července: MARK SIXMA vs. FISHERMAN & HAWKINS – PERLAS (Captivating)
Zatím poslední zářez holanďana u Captivating je v podobě ryzího tech-tranceu. Jízda, která už několikrát dokázala, že umí přivést publikum do varu, nepotřebuje bližší komentář.

9. července: RADION 6 – LOST IN SPACE (Reset)
Třicátník Ruud Kretzers už měl rozhodně lepší kousky a nejsem si jist, zda úkrok k Reset Recordings byl tím správným směrem. Melodická idea Lost In Space byla možná zajímavá, při zpracování ale podle mě protekla mezi prsty.

9. července: SNATT & VIX feat. Denise Rivera – HERE FOR THE RUSH (remixes) (Amsterdam)
Na podzim loňského roku se objevila spolupráce rumunských Snatt & Vix s Denise Rivera, jejíž hlas byl to jediné, co na celém releasu stálo za zmínku. Teď je všechno jinak, zapomeňte na originál, protože track si vzal do parády Tomas Heredia a uvařil vynikající energií i emocemi nabitou pecku. Nic nepokazil ani umírněnější Dallaz project.16. července: FISHERMAN & HAWKINS - NIGHTSHIFT (Coldharbour)
Nizozemská producentská dvojice už se představila ve spolupráci se Sixmou na Perlas, týden na to vychází jejich společný debut Nightshift. Typický gradující Coldharbour club sound s „Gaiovským“ pojetím melodií je líbivou sázkou na jistotu, která podle mě zaručeně vyjde.

16. června: JORN VAN DEYNHOVEN – HEADLINER (A State Of Trance)
Deynhoven si dal skutečně načas. Na jeho novinku jsme čekali přes půl roku, ale odměna za to stojí. Headliner je přívětivá, taneční energií nabitá pecka první třídy s magickým breakdownem a chytlavou ústřední melodií. Parádní kus.

16. července: MARCUS SCHOSSOW & MATIAS LEHTOLA feat. Jonathan Mendelsohn – WHO YOU ARE (Tone Diary)
Už to vypadalo, že se Marcus Schossow svého „dirty“ progressive-houseu nepustí. Nakonec ale přece jen ze studia vypustí sladce vokálový song s pop-rockovým breakdownem, hardwellovskými melodiemi a podkladem kolegy Orjana Nilsena.

16. července: NITROUS OXIDE – ANJUNABEATS WORLDWIDE COLLABORATIONS EP (Anjunabeats)
Anjunabeats kdysi patřil mezi mé nejoblíbenější labely, dnes se někdy nestačím divit, co na něm vychází, a podobné je to s Polákem Nitrous Oxide, jehož produkce je čím dál podivnější a nezachrání to ani série spoluprácí se stájovými kolegy. Nautica s Danem Stonem alespoň disponuje příjemnými melodiemi, Energize se Space RockerZ skutečně nerozumím a nechápu ani proč se jmenuje, jak se jmenuje.16. července: SUSANA & ERNESTO vs. BASTIAN with WEZZ DEVALL – BRAVE (Armada)
Jako další singl z alba Brave bych si dokázal představit jinčí věci, ale Susana to zřejmě bere postupně, a tak se můžeme těšit na spolupráci s Ernesto vs. Bastian a Wezz Devall. Nebýt vokálů, nazval bych ji nemastnou, neslanou, a proto se moc těším, jaké remixy release přinese.

Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 25.4.
Zlatoparník na suchu
Luboš Novák, Sandeagle, K1apča, ProggyBoy
Magnum, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.