INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Giuseppe Ottaviani a Liam Wilson - 15 let značky Goodgreef

Nazdar hoši, jak se dneska máte?
Giuseppe Ottaviani (GO): Ahoj, překvapivě jsem momentálně v letadle na cestě do velké Ameriky a Kanady, kam vezu svojí show pojmenovanou po svém vydavatelství GOONAIR.
Liam Wilson (LW): Ahoj, já pro změnu sedím doma a pracuji na nějaké nové muzice. Poslední dobou toho mám opravdu hodně, takže se snažím smrsknout čas a najít nějaké místo pro dokončení některé ze svých produkcí.

Co pro Vás znamená jméno Goodgreef?
GO: Již čtrnáct jsem součástí tohoto spojení. Poprvé jsem o něm slyšel někdy kolem roku 2003/2004, kdy jsem jezdil po akcích ještě pod projektem NU NRG. V té době jsem se podepsal u VANDIT Records a ti mi zařizovali různé akce. Takže při této příležitosti jsem se poprvé s pojmem Goodgreef setkal.
LW: Já si poprvé této značky všiml v patnácti letech. Moji přátelé byli zvyklí chodit do klubů ještě předtím, než jsem mohl já sám a často mi o těchto akcích vyprávěli. Nemohl jsem se načekat momentu, kdy na tyto akce začnu chodit i já sám.

Oba máte na kompilaci Goodgreef, která oslavuje patnáct let od jejího vzniku, svůj mix. Jak byste jej popsali?
GO: V podstatě jsem se snažil rozdělit svůj disk na tři části. První je věnovaná novému a exkluzivnímu materiálu, který brzo vyjde do světa od nových autorů. Tak, jak to rád dělám, když mixuji kompilace, zaměřuji se na exkluzivní kousky, které předtím ještě nikdo neslyšel, a které jsem podepsal na svém vydavatelství. Druhá část je věnovaná klasikám. Když Goodgreef slaví 15 let, tak si myslím, že by bylo škoda nezmínit pár osobních srdcovek z minulých let. Starší kousky byly remasterovány, aby zněly lépe a některé se dočkali i mashupu, aby ten set trošku okořenily. Třetí část je pak kolekce tracků, které mám aktuálně osobně nejradši a podporuji je i ve své show.
LW: Můj cíl bylo trefit se do hudebního stylu, pod kterým je podepsaná právě značka Goodgreef. Chtěl jsem svůj mix co nejvíce přiblížit právě této značce a také ukázat svůj styl, coby DJ. Pěkné a úderné od začátku do konce!

Jaký je Váš oblíbený čas pro hraní na akcích?
GO: Opravdu záleží na městě a klubu, kde hraju. Každá noc, ale i klub, má specifickou atmosféru. Kdybych hrál v klubu Goodgreef v Manchesteru, určitě bych si nejraději zahrál ve 2 ráno.
LW: Ačkoliv hraju dost úderně, často se mi stalo, že jsem hrál i na začátku nějaké akce, což pro mě není problém. Myslím si, že jsem adaptabilní s časem. Mám rád DJing a je úplně jedno, kdy zrovna hraju.

Jaké by byly tři přídavná jména, kterými byste museli popsat, jak by se měli cítit Vaši fanoušci na parketě v momentě, kdy byste zrovna hráli vy?
GO: Tohle nemůžu popsat jenom třemi slovy, protože můj anglicky slovník není tak dostatečně bohatý. Nicméně když bych se opravdu snažil, tak je to podle mě o ztracení se v hudbě, jejím sněním mezi všemi těmi nádhernými melodiemi, být tak nadšený, že to ve Vás vyvolá pláč štěstí, tančení až do samotného momentu, kdy budete úplně vyčerpáni. V základu je přesně to, co cítím a doufám, že se snažím svým fanouškům předat.
LW: Tak já to tedy zkusím: ponoření, úžas a nadšení.

Popište prosím tři klíčové skladby (jiné, než z Vaší produkce) ve Vašem mixu, které popisují Váš disk:
GO: Myslím si, že mými favority jsou Active Sight - Tears Of Joy, čistě hlavně proto, že je to taková klasika. Dále DJ Xquizit feat. Tim Hillberts - First To Go (Soniq State Remix) - úžasný nový talent a Tim má úžasný hlas. Třetí pak Alex Di Stefano - Pulse - tato skladba reprezentuje mé temné já. Je součástí energické části disku a to i přesto, že jsem jí musel zrychlit ze 128 BPM na 136BPM, aby mi víc seděla do tohoto setu.
LW: Pro mě to jsou skladby Dark Alliance – Genetic, Marcel Woods - Advanced a Will Atkinson – Victims

V samotných mixech jsou i Vaše nové produkce popř. remixy. Na co se můžeme do budoucna těšit?
GO: Abych to upřesnil, tak jsou tam dva mashupy, které jinde, než na akci neuslyšíte. Nejsou totiž uvolněny volně ke stažení, ale jsou na této kompilaci. Ten důvod, proč jsem je zde vložil je ten, že odkazují na jeden z mých nápadů, které prezentuji ve své rádiové show GOONAIR. Ten se jmenuje #MASHUPSELECTION. Představuji ve své show každý týden jeden z nejlepších mashupů, který vyberu z množství kousků, co mi pošlou samotní producenti. Někdy dostanu opravdu dobré kousky a ty pak dostali možnost se prezentovat i v samotné kompilaci: Aly& Fila vs. Andain - Beautiful Underwater (Lucas Deyong Mashup), Venom One & Tomas Heredia vs. Giuseppe Ottaviani feat. Amba Shepherd - Lost For Moments (Joe Napoli Mashup). Věřím, že tomu disku zvýší jeho hodnotu.
LW: Já do svého disku zahrnul pár svých produkcí, protože fanoušci chtějí slyšet i něco ode mě. První s názvem Aspiration je moje jedna z nejoblíbenějších produkcí, které jsem složil. Má jednoduchou, ale efektivní melodii, u které jsem hledal inspiraci ve starší tranceové produkci. Můj další kousek s názvem The Trip jsem udělal čistě pro účel tohoto disku. Chtěl jsem přidat něco málo bláznivého a techy. Až to uslyšíte, tak to pochopíte :-)

Na závěr se Vás zeptám, co plánujete na aktuální podzimní a zimní sezónu?
GO: Já pracuji na úplně novém živém konceptu, o kterém se dozvíte více již brzy. Dále tvrdě pracuji na mém novém albu. Nemůžu se dočkat, až Vám ho představím!
LW: U mě toho přes zimu bude docela dost. Kromě toho, že mám tuny rozdělané práce, také se chystám na klubovou sezónu, která vše zakončí v prosinci v Londýně na Goodgreef Party. Bude to opravdu náročné.

Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.