INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Indecent Noise


SKUTEČNÉ JMÉNO: Aleksander Stawierej
NÁRODNOST: Varšava, Polsko
OFICIÁLNÍ STRÁNKY: Indecent Noise Website
STYL: Energic Trance, Tech-Trance

Indecent Noise, další jméno na tranceové scéně, které se v dnešní době dokáže vcelku pohodlně touto muzikou živit jako DJ, producent, hudební inženýr a promotér různých akcí po Velké Británii ale i jeho rodném Polsku. Jak se k tomu všemu ale mladý, dnes 26ti letý varšavský producent vůbec dostal? Jeho zájem o elektronickou muziku každopádně přispěchal velice brzy, již v 7mi letech. V té době začal poslouchat hudbu od jmen jako Jean Michelle Jarre a Kraftwerk. V roce 2004 tak pokouší první kroky k tomu stát se skutečným DJem a producentem.

Debut nastal v srpnu roku 2006, když mu vydavatelství J00F Deep vydalo skladbu Viscid - Orange Room (Indecent Noise's Wet Paint Mix). To ho donutilo se svojí produkcí něco udělat, něčím jí vylepšit, vyšperkovat. Následně se stal součástí Neuroscience Recordings a Kerf Music, kde vydal pár skladeb a remixů. Dalším bodem jeho kariéry je přesto vyhrané klání o nejlepší remix skladby Steve Allen & Ben Alonzi Feat Tiff Lacey - Wildfires na vydavatelství Comunicate Recordings v roce 2008. To mu totiž otevřelo dveře do Velké Británie, kde získal mnoho zkušeností jako promotér. Od roku 2010 je nadále součástí v dnešní době legendárních vydavatelství Discover a Fraction Records.

Aleksander na akcích hraje převážně živě. Používá svůj notebook, kde mixuje v Ableton Live a do toho přidává své midi klávesy, které návštěvníci jeho akcí mají tak rádi. Díky tomu jsou jeho sety pokaždé nesmírně originální. V roce 2010 se Alex podepsal pod agenturu Audio Religion, která má pod sebou taková jména jako Manuel Le Saux, Lee Haslam, Fast Distance a Sly One vs. Jurrane. Má i, jako plno producentů v dnešní době, svojí show s názvem Noise Sessions. Také má svůj měsíční pořad na Radiu Bosh.

Čím se projekt Indecent Noise prezentuje, že po něm prahne tolik DJs z celého světa? Možná, pro posluchače, dost nejistá cesta mezi melodií, energií a party pumping odrhovačkou. Nicméně DJs po celém světě jeho muziku milují a právě proto je Indecent Noise součástí celé řady releasů, kterým připravuje své remixy. Nutno dodat, že i jako tvůrce má za sebou celou řadu skladeb a neúnavně nabízí další a další produkci. Rok, co rok. Rob Stevenson z projektu Activa o něm například řekl: "Alex je obrovské jméno z Polska. Prezentuje se rychlou a energickou produkcí, která do mých setů parádně zapadá. V jeho setech a produkci používá kombinaci tvrdé, techy stránky tranceu, o které si plno lidí myslelo, že už jí dávno odzvonilo. Vůbec bych se nedivil, kdyby právě projekt Indecent Noise byl jednou chápán jako jeden z předních producentů tohoto stylu".

S tím se skutečně jinak, než souhlasit nedá. Indecent Noise je skutečně pojem v trance světě, který se v dnešní době příliš k pohledu a poslechu nenaskytne. Můžeme tak být rádi, že trance svět má stále co nabídnout a pokaždé je to něco, co nás uzemní, překvapí, potěší, ale i rozčílí, zklame a otráví. To je prostě hudba a pokud máte rádi parkety, rozhodně budete mít rádi produkci projektu Indecent Noise.

DISKOGRAFIE
Odkaz na producentovu diskografii


Go to Beatport.comGet These TracksAdd This Player


Ovlivněte oblíbenost tohoto umělce
Vaše hodnocení tohoto DJe (čím více bodů tím lepší):
Aktuální průměr hodnocení je 9.56 bodů.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.