INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Friends Of Mayday - True Rave
25.04.2017
Náhled klipu Showtek & Brooks - On Our Own
24.04.2017
Náhled klipu ATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
08.04.2017
Náhled klipu Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
13.02.2017
Náhled klipu Gareth Emery & Standerwick feat. Haliene - Saving Light
05.02.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Mayday 2017 [new]

mayday-2017 Zatímco pro mnohé znamená datum 30. dubna všelijaké kejkle kolem ohňů, především pamětníci ho mají spojené s jedním z nejstarších elektronických eventů konajícím se již od roku 1991. Pojďme omrknout, co se chystá letos.
ciaran-mcauley-the-sunrise-through-your-eyes S blížícím se létem je potřeba mít kromě hřejivého počasí, dostatku volného času, alkoholu, dobrých přátel.. I něco pro pohlazení sluchového aparátu. A kdo jiný by se měl o kvalitní hudební doprovod postarat, než Ciaran McAuley.
alex-di-stefano-what‘s-the-catch Alex di Stefano konečně zaujímá místo v katalogu Kearnage Recordings, pro které pošetřil hned dvě ze svých prací. What‘s The Catch tipujeme na trhák následujících měsíců. Proč? Poslechněte.
time-travel-rave-90s 24. února příštího roku budeme mít možnost vrátit v čase do dob, kdy elektronická hudba pořádně šlapala a zároveň zažít koncept západních rave parties které jsou momentálně na výsluní v Německu, Holandsku nebo Belgii, protože se v Brně v Bobycentru uskuteční první TIME TRAVEL RAVE v České republice.
golden-age Na konci května se v klubu Radost FX v Praze uskuteční premiérová edice nové klubové noci Golden Age. Ta bude zaměřena na klasickou taneční hudbu zejména žánru trance, který zažíval své zlaté období v 90. letech a na začátku milénia.
ultimate-elbrus S železnou pravidelností vydává ruský producent Ultimate ve spolupráci s Infrasonic Recordings skvostné melodické kousky a nezklamal ani tentokrát. Inspirován nejvyšším místem Kavkazu vymyslel neobyčejně povznášející kousek.
parnik-lubose-novaka Do kalendáře si poznamenejte 27. května 2017, to je přesně ten den, kdy se od náplavky odrazí první letošní parník Tyrš a asi netřeba zdůrazňovat, že i letos sezónu zahájí nejpovolanější muž, který vás obklopí - Luboš Novák.
signum-euphoric-hope Nizozemský projekt Signum je v dnešní době v podstatě už legenda. A to, že se po dvou letech opět našel na Who´s Afraid of 138?!, jen dokazuje, čeho nám dovolil se dožít, protože Euphoric Hope je lepší, než cokoliv, co na tomto labelu doposud vydal!
8-wonders-sinister-ep Arnej se nám v letošním roce probudil z dlouhého zimního spánku, založil si label a na něm si vydává co chce. Třeba i tento vzorový příklad toho, jak dříve zněl trance ve třech různých podobách.
conjure-one-feat-leigh-nash-8206;-under-the-gun-kago-pengchi-remix Jihokorejský producent Kago Pengchi se nám během let pěkně otesal a nyní se dostal do stádia, kdy mu extra vychází remixy na skladby legendárního chill-outového uskupení Conjure One, které si před nedávnem pod svá křídla vzala Armada.
arkham-knights-afterworld Dnes již stálice progresivního tranceu - Arkham Knights - opět přichází s další navoněnou novotou, kterou jim v poslední epizodě Global DJ Broadcast představil otec tohoto žánru - Markus Schulz.
para-x-rising-star-preview Němec Para X už dávno nepatří mezi vycházející hvězdy, přesto v jeho diskografii doposud chyběla položka v podobě studiového alba. Ta bude již brzy doplněna a my už víme, čím.
curtis-young-banshee-don-t-bullsh-t Sledujete-li tvorbu Curtise Younga pečlivěji, asi vás nepřekvapí, že si tentokrát dal s posluchači dostaveníčko u Mental Asylum. Obě jeho novinky do puntíku vystihují řád léčebny, takže je předem jasné, co nás čeká.
glow-me Cover place vám přináší nový druh akce, GLOW ME PARTY. Celý večer se ponese v duchu zářivých elementů a prvotřídní trancové muziky. Pojďme si představit DJs, kteří za ni budou zodpovědní.
steve-allen-horus Loni v listopadu oznámilo britské duo Allen & Envy po pěti letech úspěšné spolupráce konec společného projektu. Steve Allen je od té doby o poznání aktivnější než bývalý kolega Scott Envy. Pojďme si poslechnout, jak mu to hraje sólo.
freedom-fighters-ivort-creature-from-the-lost-world-jordan-suckley-sam-jones-remix Něco je za dveřmi.... Do Halloweenu je ještě daleko, ale vzhledem k tomu, že se blíží Ready for DisOrder, kde bude Suckley jedním z hlavních hostů, bylo by dobré omrknout, co se za nimi skrývá.
solarstone--preview Zdá se, že rok 2017 bude abnormálně plodný. Alespoň tedy co se hudby týče. Oznámeno bylo další album a tentokrát uděláme radost fanouškům Solarstona a jeho čistoskvoucího konceptu.
transmission-praha-2017-ma-sve-datum Nechte se unést za hranice všedních dní a vychutnejte si další výjimečné okamžiky. S potěšením Vám oznamujeme, že termín pro letošní Transmission je 25. listopadu 2017. Omezený počet zvýhodněných Early Bird vstupenek bude v prodeji od čtvrtka 6. dubna 2017 9:00.
a-r-d-i-awakening Polský trancer A.R.D.I. má i letos napilno. Blíží se vydání jeho třetího letošního singlu, se kterým se vrací na AVA White a který opět potěší příznivce upliftingu. Udrží si vysokou úroveň předchozích dvou?
livesets V dubnové náloži setů se připravte především na cestu do Bangkoku na Transmission. Připraveno máme ale i mnoho dalších záznamů, jmenovitě Indecent Noise, Manuel le Saux, Sneijder, BluEye a další. Jako vždy se také vypravíme do minulosti, tentokrát s Gielenem.
future-releases-04-17 Ahmed Romel, Ana Criado, Elles de Graaf, Philippe el Sisi, RAM, Sied Van Riel a další zvučná jména čeká v následujícím měsíci release jejich práce. Pojďte s námi omrknout výsledky jejich produkčního snažení, ať víte, na co se máte těšit.
giuseppe-ottaviani-countdown-onair-mix Ottaviani stále čerpá z loňského alba Alma. Čtvrtým singlem bude Countdown, jeden z nejvíce trancy tracků alba, který v OnAir mixu parádně ožil.
sean-tyas-feat-deirdre-mclaughlin-supernatural První věc, kterou nám Sean Tyas v roce 2017 naservíruje, je prudce taneční vokálovka Supernatural do puntíku vystihující filosofii jeho projektu Degeneration a představující Deirdre McLaughlin tak, jak ji neznáme.
stoneface-terminal-beast-in-the-machine Nejnovější přírůstek ze studia Stoneface & Terminal rozhodně není žádný domácí mazlíček. Populární německé duo stvořilo pořádně dravou šelmu a nyní je připraveno vpustit ji na taneční parket.
united-energy-pres-outburst-500 Po loňské premiérové akci s Benem Nicky přiváží United Energy zdejšími trancery doslova vymodleného skotského tvrďase Marka Sherryho.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 13.5.
Trancextasy with Ronski Speed
Ronski Speed, Carl Reins, Re-Minder a další
EXIT Club Brno

Kompletní přehled akcí

Golden Age 26.5.2017


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.