INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Cosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight
26.07.2017
Náhled klipu Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017
Náhled klipu tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017
Náhled klipu Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017
Náhled klipu Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

jes-people-will-go-m-i-k-e-push-remix Zakázku na renovaci skladby People Will Go nedostal nikdo jiný než legendární belgický producent. A pokud někdo prahnul po tom, aby se vrátil starý M.I.K.E., vězte, že lepší už to být nemůže.
nejlepe-placeni-djs Magazín Forbes nedávno zveřejnil žebříček nejlépe placených DJs za posledních 12 měsíců. Kdo myslíte, že je v top 10?
parnik-lubose-novaka Dobrá věc se podařila a kdo dorazil na poslední parník Luboše Nováka, tak už to stejně ví, ale teď to můžeme vykřičet do světa také pro ostatní. Díky návštěvnosti jste zajistili to, že další plavba bude!
dojaty-armin-van-buuren Armin Van Buuren překvapil o uplynulém víkendu návštěvníky rumunského Untold festivalu a dost možná i sám sebe. Jak? Uvidíte uvnitř článku.
sean-tyas-lift-2017-remixes Lift je Tyasovou nejčastěji remixovanou skladbou a už zase burácí nad tanečními parkety v novém mixu. Tentokrát je pod ním podepsán sám Sean a jeho brutalitu naštěstí vyvažuje vyklidněný počit Chrise Vora.
a-z-8-years-later Egyptská dvojka A & Z tvoří již osmým rokem a z nějakého důvodu se rozhodla toto jubileum oslavit parádní produkcí, ze které bude mít jistě radost nejeden fanda poctivého upliftu.
livestes Hlavní náplní červencových setů je pochopitelně Tomorrowland, ale zavítáme i za velkou louži, kde se konalo několik výtečných eventů a v rámci oldschoolového příspěvku zavzpomínáme na jeden z vydařených ročníků Nature One.
soutĚŽ-o-album-matching-stories Už máte doma nové album Kyau & Albert? Ne? A chtěli byste ho mít? Můžete ho u nás zkusit vyhrát.
future-releases-08-17 Je tu pravidelná rubrika zaměřená na blízkou budoucnost. Sesbírali jsme pro vás ukázky nových prací od Joint Operations Centre, Andrea Ribeca, Skylex, Airbase, The Noble Six a dalších, které již zanedlouho rozvlní taneční parkety.
sneijder-nick-callaghan-absorb Po dvou letech od výtečné pecky Collision Course pro Kearnage dali znovu hlavy dohromady ostrovní kolegové Andrew Liggett alias Sneijder a Nick Callaghan a vypadá to na zatím nejsilnější letošní release jeho Afterdark.
trance-carneval-in-prague Na konci prázdnin bude nově zrekonstruovaný pražský P.M. Club hostit akci Trance Carneval. Jak již název napovídá, bude se jednat o taneční party zaměřenou na trance music s několika zahraničními hosty.
first-state-featuring-sarah-howells-reverie-remixes Hvězda projektu First State už dnes není tak jasná, co bývala, a proto se u Magic Muzik rozhodli oprášit jeden ze starých hitů a poslat ho na pódia ve dvou fungl nových remixech. Oba se výjimečně vydařily.
tom-exo-skywatch Jak napsat jednoduchý a přesto důrazný melodický trance se špetkou energie? To Vám vysvětlí německý producent Tom Exo, jež na vydavatelství Suanda True představil svůj nejnovější počin Skywatch.
cold-rush-vs-amine-maxwell-salena Jeden zkušený a druhý mladičký a nadějný. Nebezpečná kombinace pro vytvoření parádního letního hitu. Jedním takovým je totiž právě tento kousek, který kluci věnovali Saleně. Které, to se můžeme jen domnívat. Jak ale na ní vzpomínají, o tom nás obeznámí samotná recenze.
tomac-onebeat-the-fourth-dimension AVA Recordings je stále více než aktivním vydavatelstvím a svojí muzikou zachází již za hranice toho, s čím před lety přišel na trh. I díky tomu máte jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku této kanadsko-polské spolupráce, ze které vzešel vydařený kousek The Fourth Dimension.
space-raven-vs-wavetraxx-told-in-a-whisper Chcete konečně slyšet nějaký epický nářez s pořádně napumpovanou basovou linkou? Tak si pojďte čuchnout k této recenzi. Produkci mají na svědomí dvě jména - Space Raven a Wavetraxx. Hudebně znalí jedinci by už měli vztyčit varovný prst.
perrelli-mankoff-feat-sara-houston-lingering-mind Před dvěma lety se nám na scéně vyloupla další trance dvojice - Perrelli & Mankoff. A jelikož se jim chystá novinkový vokálový singl, zřejmě je na čase, abychom Vám jejich produkcí představili trošku blíže. Lingering Mind je totiž hodně zajímavý kousek.
simon-templar-the-fog-the-mist Druhé lákadlo pro debutové album finského skladatele Simona Templara je toto EP čítající dva kousky The Fog a The Mist. Očekávat opět můžete naprosto ultimátní tranceovou atmosféru, kterou málo kde dostanete!
pierre-pienaar-higher-state Skryté želízko v ohni má na poli tranceu i Namibie, ze které pochází nám dobře známý Pierre Pienaar, jehož muzika tu brázdí mezi námi, posluchači, již hezkou řádku let. Jak zní jeho novinka a zdali se opět navrací za přelom tisíciletí, se dozvíte v této recenzi!
kyau-albert-matching-stories Ralph Kyau a Steven Albert započali spolupráci před více než dvaceti lety. Na své straně mají stále početnou fanouškovskou základnu, která se za ty roky dočkala čtyř studiových alb. Páté je právě na cestě, my jsme jej poslechli a myslíme si, že s ním udělají radost.
cold-blue-the-clash Cold Blue za sebou má velice úspěšný rok. Ne nadarmo je jeho muzika poměrně častým předmětem našich recenzí a minout nemůžeme ani jeho novinku, která se nebezpečnou rychlostí řítí na taneční parket.
kheiro-medi-una-sonrisa Poprvé v tomto roce o sobě dává vědět alžírské duo Kheiro & Medi. Una Sonrisa je vysloveně letní záležitost, jež vykouzlí úsměv každému alespoň trochu emočně založenému trancerovi.
livesets S červnovými sety se pochopitelně ohlédneme za Luminosity a Electric Daisy Carnival, ve světe toho ale proběhlo mnohem více a neméně zajímavého, o co byste neměli přijít. Muziku na cesty jsme vám tedy sbalili.
anske-xplorer Ať už je řeč o klubových vypalovačkách nebo melodickém progresivním trancu, mělo by padnout jméno litevského producenta Anskeho. Ten spojil obě věci v jednu a v nadcházející letní sezóně tak jistě nezůstane pozadu.
future-releases-07-17 Jste zvědaví, jakými novinkami nás obšťastní taneční scéna v první půli léta? Nebojte, na okurkovou sezónu to nevypadá. Máme pro vás ochutnávku z kuchyně Cold Rush, Sied Van Riela, Shugze, Bryana Kearneyho a dalších.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 26.8.
Czech This Future - The Wedding Edition
Thomas Verden, TBA
Centrála, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.