INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Náhled klipu Andrew Rayel feat. Emma Hewitt - My Reflection
12.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

a-state-of-trance-year-mix-2017 Právě dnes vychází Arminova tradiční rekapitulace uplynulého roku. Ta letošní obsahuje zase neuvěřitelné množství editů a ani letos nepřijdeme o vysílání v rámci ASOTu. Více již uvnitř článku.
report-z-ready-for-disorder V sobotu se v Hradci Králové konala další ze série ReOrderových klubvek a nejen hvězdný line-up sliboval hodnotný zážitek. Jaké dojmy si mohli návštěvníci z akce odnést, se dozvíte v reportu od čtenáře Filipa.
alternate-high-laucco-distant-sunrise Na sklonku roku se na scéně objeví jedna novota, z poloviny Česká, která nám dokáže, že emotivní trance stále ještě nevymřel. Má ho na svědomí Laucco (polovina projektu tranzLift) a naděje z Drážďan - Alternate High.
your-armada Armada Music má opět něco nového pro své fanoušky. Jako první label svého druhu přichází s vlastní video platformou obsahující spoustu zajímavého materiálu.
future-releases-12-17 Poslední várka žhavých novinek s pořadovým číslem 17 je tu. Nepovíme vám, co přinese Ježíšek, zaručeně ale můžeme prozradit, co pěkného nám nadělí trancoví producenti jako 4 Strings, Andy Moor, RAM, Solarstone & Indecent Noise či Stoneface & Terminal a další.
livesets Pravidelná dávka setů už se veze a pochopitelně nechybí to nejlepší z nedávné Transmission, ohlédnutí za Dreamstate, Kearnage nebo Subculture Night a mnoho dalšího včetně příjemného oldschool dárku.
asot-850-utrecht Hned zkraje roku se odehraje jedna z největších událostí trancového světa - oslava 850. vydání legendárního pořadu A State Of Trance. To hlavní se odehraje v holandském Utrechtu a my už víme, kdo si zahraje.
report-z-transmission-the-spirit-of-the-warrior Sobotní noc byla ve znamení čtrnácté Transmission. Někteří ji předem zavrhli, jiní sledovali z pohodlí gauče a ti, kteří vyrazili do kotle trancových válečníků, si mohli odnést zážitek podobný tomu našemu.
time-table-a-posledni-dulezite-informace-pro-transmission-praha-2017 Závěrečné přípravy velkolepého Transmission festivalu 'The Spirit of the Warrior' jsou v plném proudu. Přinášíme všechny důležité informace, díky kterým si užijete ničím nerušený zážitek.
cesky-trancovy-dj-thomas-coastline-a-mdma-fashion-spojuji-sily-proti-rakovine Český trancový DJ Thomas Coastline a módní značka MDMA Fashion spojují síly v boji proti rakovině. Společný charitativní projekt přináší fanouškům elektronické hudby, a nejen jim, možnost podpořit koupí originálního trička s logem DJe boj proti rakovině.
ram-darren-porter-the-calling 9. prosince se k příležitosti tří stého vydání RAMova pořadu GrotesQue uskuteční obří párty s luxusním line-upem. A jako každý takový mejdan i tento má svou hymnu, jež je pro tento rok obzvlášť vytuněná.
jordan-suckley-rocket-punch Osmdesátý release Damaged Records patří šéfovi labelu a Jordan Suckley tak na parkety posílá další z řady temných tech-trancových rachotin.
dalsi-sublabel-fsoe Rodina Future Sound Of Egypt se v tomto roce nebývale rozrůstá. Na scéně je další sublabel, který povede jeden z nejproduktivnějších zástupců FSOE Monoverse. Coby první vlaštovka vylétne jeho parádní melodická proggy procházka Painting Shadows.
gabriel-dresden-the-only-road-preview Dobrá věc se podařila! Gabriel & Dresden po dlouhých jedenácti letech vydávají album a podle všeho je to návrat do bodu, ve kterém nás kdysi opustili.
vast-vision-golden-era Dalším z navrátilců je nizozemský projekt Vast Vision. Na své si tentokrát přijdou milovníci vyklidněného upliftíku s dvojitou dávkou příjemných melodií. Kterou ze dvou verzí si vyberete?
onova-revive Letos uplynulo deset let od vydání nezapomenutelné krásky jménem Platitude, jež švédskému trancerovi zajistila slušnou reputaci. Onova se po nějakém čase opět vrací na scénu, aby potěšil energickou náloží v tradičním duchu.
future-releases-11-17 Pravidelná degustace čerstvého zboží, jež se objeví na pultech během listopadu je připravena. Tentokrát něco z kuchyně Simona Pattersona, Shugze, Arctic Moona nebo legendárního DJ Sakina.
transmission-festival-predstavuje-tema-noci-a-kompletni-line-up V sobotu 25. listopadu 2017 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, který je na české scéně již 12 let. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show.
livesets V rámci říjnových Livesets se ohlédneme za každoroční událostí podzimu - Amsterdam Dance Eventu, zavítáme do San Francisca na oldschoolovou párty a několika dalších koutů světa, kde se hrála ta naše taneční muzika.
top-10-synth-wave-projektu-soucasnosti V dnešní době je poměrně populární se jak po hudební, tak po filmové stránce odkazovat do starých dobrých osmdesátých let. U filmů to vlastně bylo vždycky takové, jen poslední dobou je to čím dál tím víc sledované, zjevné a oblibou zavánějící. Pojďte nahlédnout na top deset aktuálně sledovaných synth wave projektů!
pure-trance-v6 Každý rok touto dobou se fandové ryzího trancu třesou nedočkavostí na kompilaci Pure Trance. Představujeme vám její letošní šestý díl, který velde Solarstona připravili Factor B a Robert Nickson.
tranceye-lonesome-feelings Polák TrancEye se chystá vydat letošní již sedmý singl a protože v jeho případě není kvantita na úkor kvality, stojí rozhodně za to, abychom si jej krátce představili. Lonesome Feelings je totiž uplift jako víno.
go-music Giuseppe Ottaviani, který se již příští týden představí v Brně a o měsíc později pak v Hradci Králové, tento měsíc otevřel novou kapitolu jeho labelu, jež by do budoucna mohla být velmi zajímavá. Spolu s tím obohatil scénu o blyštivou elektroniku Lumina.
navrat-do-minulosti-c-1-signalrunners Možná to pro někoho bude novinka, ale pro nás, kteří trancem žijeme již takřka dvacet let, je to dávná vzpomínka, která se v hlavě nezapomíná. No sami posuďte...vzpomenete si ještě někdo na projekt Signalrunners? A to byste sakra měli! Ve své době skládali boží muziku!
amsterdam-dance-event-2017 Veškerá pozornost tanečního světa se v příštím týdnu soustředí do hlavního města Holandska. Od 18. do 22. října totiž proběhne každoroční Amsterdam Dance Event.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 29.12.
Mindcircus
Kristy Jay, Sheala, Zagio, Bone
Eleven Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Nocturnal
@ DI.fm Trance Spustit v online přehrávači 21:00 - 23:00
Matt Darey


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.