INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Náhled klipu Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017
Náhled klipu MaWayy - Wrong
27.08.2017
Náhled klipu FM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
27.08.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

navrat-do-minulosti-c-1-signalrunners Možná to pro někoho bude novinka, ale pro nás, kteří trancem žijeme již takřka dvacet let, je to dávná vzpomínka, která se v hlavě nezapomíná. No sami posuďte...vzpomenete si ještě někdo na projekt Signalrunners? A to byste sakra měli! Ve své době skládali boží muziku!
amsterdam-dance-event-2017 Veškerá pozornost tanečního světa se v příštím týdnu soustředí do hlavního města Holandska. Od 18. do 22. října totiž proběhne každoroční Amsterdam Dance Event.
binary-finary-2018 Přestože diskografie Binary Finary je poměrně obsáhlá, snad každý si tuhle Australskou partu jako první spojí s nesmrtelným hitem 1998. Ano, letí to jako blázen a bude to již dvacet let od doby, kdy vyšla první verze. Víte, co chystají k jubileu?
livesets Festivalová sezóna je definitivně v tahu, ta klubová již v plném proudu. Přinášíme vám to nejzajímavější, co se odehrálo v září. A to doslova. Nechybí ani jeden oldschoolový záznam, se kterým si připomeneme, jak uměli potěšit Above & Beyond.
future-releases-10-17 V pravidelném okénku do blízké budoucnosti vám tentokrát přiblížíme novinky od Gabriel & Dresden, Photographer, Giuseppe Ottaviani, Stoneface & Terminal, Ultimate a dalších světových trancerů. Ale bacha, je tam i jeden czech made.
bjorn-akesson-circles Po dlouhé době přichystal něco nového pro naše sluchové buňky přední švédský trancer Björn Akesson. Pokračuje v úspěšné spolupráci s FSOE a s novotou Circles se vrací do časů rané tvorby.
a-r-d-i-lucien-near-darkness Poněkolikáté v tomto roce vám s radostí představujeme novinku A.R.D.I.ho a jeho labelu AVA White. Tentokrát se pustil do spolupráce se začinajícím kanadským trancerem a výsledkem toho je neskutečně nadupaná morda.
activa-luminosity Activa je zpět! Legendární britský DJ a producent vyslyšel prosby trancerů a po více než dvou letech je připraven vydat nový track. A spolu s Luminosity se vrací tradiční Robertův nadýchaný sound.
marlo-predstavil-vlastni-label Australská djská jednička Marlo Hoogstraten započala další level jeho kariéry ve spojení s jedním z největších hráčů na taneční scéně.
kradez-v-coldharbour-studios V době, kdy přes Miami přechází ničivý hurikán Irma, nám Markus Schulz přinesl velice smutné zprávy na svém Facebookovém účtu. Ksindlové jsou opravdu vždy a všude na každém místě. I tam, kde bychom to nejméně čekali.
anselm-redchild-resurrection Zdá se, že tuzemská trancová scéna zažívá mírný boom. S radostí vám představujeme další nové jméno mezi českými producenty, kterým je Anselm Redchild, jenž dostal příležitost představit se světu prostřednictvím Beyond The Stars Recordings.
ronny-k-david-wurczel-morea Uplifting trance opět zažije mírné probublání na scéně, protože v říjnu si na ní zaručeně smlsne novinka českého producenta, kterého velice dobře známe jako Ronny K. Jaká je jeho novinka a s kým na ní spolupracoval se dozvíte v této recenzi.
novaspace-revelation Švédský producent Novaspace nemá nic společného s dance projektem z let minulých, ale přesto dokázal svojí hudbou uhranout i samotného Markuse Schulze. Uhranul ho tak, že si ho nechal upsat u Coldharbour Recordings a Revelation je již třetím singlem, který zde vydává. Jaký je?
aly-fila-beyond-the-lights-tracklist Čtvrté album Aly & Fila se nezadržitelně blíží. Aby nám ulehčili čekání, zveřejnili alespoň tracklist.
parnik-lubose-novaka-iv-end-of-season Léto už je skoro za námi a i parníková sezóna se nám chýlí ke konci. Poslední rozlučková plavba zná své datum.
sam-laxton-never-alone-again Ferry Tayle a Dan Stone dostali do vínku vydavatelství, které je součástí společenství budoucího zvuku z Egypta a výsledek je, že si nevedou vůbec špatně. Poslední release si připravil Sam Laxton, jehož pohled na uplifting trance by Vás mohl zajímat.
paul-van-dyk-from-then-on-preview Fandové Paul Van Dyka již zcela jistě mají zvýrazněné datum 20. října 2017. To je totiž den, kdy u VANDIT Records vyjde mistrovo dlouho očekávané album. Zároveň s ním Paul rozjíždí i nový koncept live show. Pojďme omrknout, oč kráčí.
livesets Vypravit se v rámci naší pravidelné rubriky na legendární Street Parade či Nature One je samozřejmost. Odehrálo se toho ale mnohem víc, a tak vám opět nabízíme pestrou nadílku setů napříč žánrovým spektrem.
future-releases-09-17 RAM & Arctic Moon, Simon O'Shine, Purple Haze, Talla 2 XLC, Maria Healy, Adam Ellis, Protoculture a mnozí další se chystají vykročit do klubové sezóny s novými fláky. Pojďme se na ně společně připravit.
estiva-v-brne Po úspěšné party s kolumbijským Khomhou v Brně chystají další klubovku, tentokráte s headlinerem ze země trancu zaslíbené a sice z Holandska! Za mixem v rámci nového večera From Dusk Till Dawn vystoupí talentovaný Holanďan Estiva!
nifra-never-forget Nifra má na kontě další novotou ovoněnou skladbu a Vy byste jí neměli za žádných okolností vynechat! Jedná se totiž opět o kvalitní progressive trance nálož.
fm-84-feat-ollie-wride-running-in-the-night-josep-kane-remix Zrovna nedávno jsem si říkal, že je otázka času, kdy se, v současné době velice populární, synth-pop spojí s trancem. A kdo jiný by se tohoto spojení mohl chopit, než Anjunabeats. Nicméně možná budete hodně překvapeni, kdo se za tímto remixem skrývá. Více se dozvíte v recenzi.
discover-200 V současné záplavě labelů je jen pramálo těch, které se mohou pyšnit tolikaletou historií, zvučnou pověstí a diskografií jako Discover Records. Právě tento nedávno oslavil dvoustý release a k této příležitosti také připravil výtečnou mixovanou kompilaci.
trance-carneval-in-prague Již zanedlouho bude nově zrekonstruovaný pražský P.M. Club hostit akci Trance Carneval. Jak již název napovídá, bude se jednat o taneční party zaměřenou na trance music s několika zahraničními hosty.
somna-melissa-loretta-brave Za těch pár let nám kanadský producent a DJ Somna dokázal, že má nadání na kvalitní vokálovou produkci. A jelikož je Melissa Loretta zajímavá zpěvačka, byla by škoda Vám novinku Brave nepřiblížit v recenzi.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 27.10.
Trancextasy with Giuseppe Ottaviani
Giuseppe Ottaviani live 2.0, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.