INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017
Náhled klipu Gigi D\'Agostino - L\'Amour Toujours (Wasted Penguinz Bootleg 4)
20.06.2017
Náhled klipu Wice - Star Fighter
13.06.2017
Náhled klipu Vegas (Brazil) - Answer From The Stars (Vini Vici vs. Bizzare Contact Remix)
07.06.2017
Náhled klipu Purple Haze - Neiloj
04.06.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

anske-xplorer Ať už je řeč o klubových vypalovačkách nebo melodickém progresivním trancu, mělo by padnout jméno litevského producenta Anskeho. Ten spojil obě věci v jednu a v nadcházející letní sezóně tak jistě nezůstane pozadu.
future-releases-07-17 Jste zvědaví, jakými novinkami nás obšťastní taneční scéna v první půli léta? Nebojte, na okurkovou sezónu to nevypadá. Máme pro vás ochutnávku z kuchyně Cold Rush, Sied Van Riela, Shugze, Bryana Kearneyho a dalších.
sam-laxton-argentum V dnešní recenzi se opět vypravíme k AVA White a opět se zaměříme na méně známé jméno. Jeho nositel je však slibným talentem, jenž by mohl zazářit na trancovém nebi.
parnik-lubose-novaka-ii Dobrá věc se podařila a tak další parník Luboše Nováka vypluje! Kouzelné datum je 8.7.2017, kdy Luboš opět zasedne za pomyslné kormidlo té nejlepší trancové plavby na Vltavě.
allen-watts-jak-aggas-slipstream Tyasův label toho zatím od svého vzniku koncem loňského roku mnoho světu nedal. K vydání je nachystána teprve druhé věc pod touto značkou a hledáte-li něco svižného, energií naditého, už dál nemusíte.
thomas-coastline-nautilus Nepochybně špička české hudební produkční scény Thomas Coastline v jeho životně velice náročném období nezahálí. Jak věrní fanoušci vědí, kladenský autor aktuálně prochází velice těžkým bojem a částí jeho života. Ale jelikož se nelekne ani vlka v lese, rozhodl se, že v mezičasech si střihne nějaký ten release...
mino-safy-premonition Zřejmě aktuálně nejsledovanější alžírský producent a DJ Mino Safy dokazuje, že i letošní rok neuhne od dobře rozjeté hudební kariéry kvalitního producenta. Však si pojďte poslechnout jeho novinku Premonition a přesvědčte mě o opaku.
airwave-the-unfinished-ep Zrovna nedávno jste si belgického elegána mohli užít v Praze, u čehož ani nepředpokládám, že by neproběhlo. Airwave je totiž hudební legenda na tranceovém poli a každá jeho novinka je sledována s úpěnlivým očekáváním. Proto se nedivte, že Vám tu představujeme i jeho nejnovější EP s názvem The Unfinished!
carl-daylim-forever-love Mladičký mexický producent Carl Daylim má za sebou už slušnou řádku povedených skladeb. Proto je mi velkým potěšením říci, že dnes recenzovaná novinka Forever Love se hrdě zařadí k těm, které se tomuto nadějnému hudebníkovi povedly nejlépe.
planet-perfecto-bullet-in-the-gun-timelapse-by-marco-v-remix V březnu vyšla legendární Bullet In The Gun ve čtyřech hard remixech, teď se k nim ve správný čas přidá neméně agresivní pojetí Marca V - legendy, jež pamatuje časy originálu, který svého času stanul v top 10 britského singlového žebříčku.
amine-maxwell-before-i-wake Amine Maxwell se na našem webu objevuje jen velmi vzácně. A když, obvykle je to ve spojení s Mhammedem El Alami. Dnes je tu Amine solo, se svou novinkou Before I Wake.
ralphie-b-homestead Ať už udělá cokoli, zůstane Ralp Barendse v pamětích trancerů jako autor klasiky Massive z roku 2001, dále coby Midway a nikdo mu samozřejmě neodpáře ani spoluúčast v projektu First State. Po letech je zpět a kruh se uzavírá.
simon-templar-balance-preview Jedním z alb, na které se hodně těšíme, je debut finského producenta Jussiho Paasonena tvořícího pod aliasem Simon Templar. Vyjít by měl již příští týden, tak se pojďme trochu navnadit.
glow-me Klub Centrála vám přináší nový druh akce, GLOW ME PARTY. Celý večer se ponese v duchu zářivých elementů a prvotřídní trancové muziky. Pojďme si představit DJs, kteří za ni budou zodpovědní.
livesets Pravidelná várka setů je tu a s ní Bryan Kearney, Giuseppe Ottaviani, Heatbeat, Nifra, Sean Tyas, Will Atkinson... a taky jeden dvacetiletý oldschoolový dárek.
future-releases-06-17 Pojďme společně nahlédnout, co nového přinesou následující týdny. Za zmínku jistě stojí Alex Di Stefano, Adam Ellis, Mauro Picotto, Amir Hussain či Simon O'Shine
parnik-lubose-novaka Již tuto sobotu 27. května se od náplavky odrazí první letošní hudební parník Tyrš a asi netřeba zdůrazňovat, že i letos sezónu zahájí ten nejpovolanější - Luboš Novák - muž, který vás obklopí.
golden-age Už se to blíží! Již tento pátek proběhne v nejstarším pražském klubu nejnabitější oldschool akce posledních let!
alex-m-o-r-p-h-eric-lumiere-heart-of-life-skylex-remix Scéna je momentálně plná bigroomového a všelijak popíkově se tvářícího kvílení, producenti dělají vše pro to, aby se dostali do rádií. To však není případ novinky Heart Of Life.
bobina-el-bimbo Svůj další singl opět prostřednictvím Magik Muzik brzy vydá Dmitry Almazov alias Bobina již více než deset let patřící mezi ruskou trancovou špičku. Jeho El Bimbo, ať už to znamená cokoli, je z těch skladeb, jež se poslouchají samy a není to jen tím slavným tématem.
jordan-suckley-kutski-surveillance Nad tanečními parkety budou v brzké době vykonávat dozor dvě britské velehvězdy. Hlavy dohromady konečně dali Jordan Suckley a jeho krajan Kutski. Kromě zajímavého žánrového spojení nabízí novinka také připomenutí starých hard trancových časů.
devon-colombage-nebula Trancový žánr je v Austrálii stále populárnější a tak není divu, že se i u protinožců objevují na scéně noví a noví producenti. S kosmicky laděnou novinkou se prostřednictvím Dark Soho představuje jeden z nich - Devon Colombage
harmonic-rush-pablo-anon-pres-unity-whirlpool Máme tu mezikontinentální spojení. Mladí umělci Harmonic Rush z Dubaje a Pablo Anon ze Sydney představují společný projekt UNiTy s nímž propojují staré časy s přítomností v podobě báječné taneční záležitosti.
lostly-fall Dlouho jsme tu neprobírali nic z fabriky Monster Tunes, ale to se díky Lostlymu mění. Máme tu novinku, která nadchne jak milovníky tradičního soundu, tak mladší tancechtivou generaci.
fsoe-500 Po loňské megaúspěšné tour FSOE 450 po čtyřech světadílech se Aly & Fila chystají na další celosvětové tažení. Tentokrát k příležitosti pětistého vydání jejich týdenní show a již první dva potvrzené termíny hovoří o tom, že bude velkolepé.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 30.6.
Trancextasy - oldschool vinyl edition
Michael C, Stepan Bruck, Carl Reins, Re-Minder, Matony
EXIT Club Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.