INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Friends Of Mayday - True Rave
25.04.2017
Náhled klipu Showtek & Brooks - On Our Own
24.04.2017
Náhled klipu ATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
08.04.2017
Náhled klipu Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
13.02.2017
Náhled klipu Gareth Emery & Standerwick feat. Haliene - Saving Light
05.02.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Klipy 

KlipyPravidelný nášup tanečních klipů je připraven. Tentokrát se na vaše rozkiknutí třesou Betsie Larkin, DJ Shog, Wéčka nebo Robert Miles.
Klipy S lehkým opožděním, zato s extra porcí klipů, servírujeme Clip Zone - přehlídku toho, co v televizi neuvidíte ani kdyby čert na koze jel.
KlipyServírujeme pravidelnou porcičku tanečních klipů, mezi kterými nechybí ATB, Orjan Nilsen, Dakota a výjimečně i vzpomínka na Tillmana Uhrmachera.
KlipyUvařte si něco dobrého, dejte nohy na stůl a vychutnávejte s námi novou várku klipů, které se poslední dobou po čase stagnace opět točí čím dál lepší.
KlipyA je tu další várka klipů, které nejen, že v bedně neuvidíte, ale některé z nich neuslyšíte ani v rádiu. Taková už je doba.
KlipyČistý zvuk a ostrý obraz přináší nejnovější vydání clip zone s novinkami W&W, Above & Beyond, Gaia nebo Sander Van Doorna. Společnost se tentokrát sešla přímo hvězdná.
KlipyMáme pro vás pravidelnou dávku emocí v podobě nejnovějších klipů. Některé už na webu proběhly, jiné mají premiéru. Mezi nimi Moonbeam, Guenta K nebo Daft Punk.
KlipyČerstvá porce novoročních klipů na sebe nenechala dlouho čekat. Máme tu jak novinky, tak věci, které na své vydání ještě čekají a klipy, které rozhodně musíte vidět.
KlipyKaždý na konci roku tak nějak bilancujeme. Přemýšlíme nad osobními top tracky, vzpomínáme na nej párty atd. Já se zaměřil na klípky, které jsme vám tento rok přiblížili a vybral dvanáct nejzajímavějších.
KlipyOriginalita klipů sice vázne, přesto dvacátá Clip Zone potěší všechny příznivce aktuální trance music. Hlavně pak fandy Cosmic Gate, kteří doručili hned dvojitou porci.
KlipyNeuplynul ani měsíc a už jsme nashromáždili dvanáct nových klipů, které stojí za pozornost nebo se minimálně týkají věcí hitparádově úspěšných a které těžko uvudíte v televizi.
KlipyNeuběhl ani měsíc a jsme tu s další náloží hudebních klipů, z nichž všechny až na drobné výjimky stojí za shlédnutí.
KlipyMáme pro Vás čerstvou várku nejnovějších videoklipů, kde Vás bez problémů překvapí noví Underworld, Tomcraft, Sunlounger, Novaspace a Axwell. Mimochodem zajdeme až k dubstepu!
KlipyV oblasti tanečních klipů, které za něco stojí zřejmě nastala okurková sezóna. Pár se jich ale přece jen našlo, včetně ještě horkého Armina, starého dobrého Westbama nebo brutální Swedish House Mafie...
KlipyMám takový pocit, že se točí čím dál více tanečních klipů. Velký podíl na tom má Armada Music, což je patrné i z patnácté Clip Zone.
KlipyPřipravena je pravidelná nálož noých klipů. Dnes s přispěním Armina, Cosmic Gate, Maxe Grahama, StoneBridge a dalších. Těžko je uvidíte na některé z našicg tv stanic (což nevypovídá nic o jejich kvalitě), tak si je řádně vychutnejte.
KlipyDalší várka klipů přinese celou kopu zajímavé produkce od předělávek, přes osobitý trance, po parádní progressive house. Jména Meck, Lange, Dash Berlin a další určitě mluví za sebe.
KlipyTaneční klipy klipy se derou jako houby po dešti a to je dobře. Zejména Armada hodně a dobře vaří. Ve dvanácté zóně omrkneme Alíky, Signum, Susanu, Members Of Mayday a další.
KlipyUplynul další měsíc a přinesl nám hromadu nových obrazových materiálů, které rozhodně stojí za to vidět i slyšet.
KlipyMáme tu desáté klipové okénko. S krátkým komentářem vám dnes představíme dílka od Cosmic Gate, Kyau & Albert, Solarstone a dalších
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 13.5.
Trancextasy with Ronski Speed
Ronski Speed, Carl Reins, Re-Minder a další
EXIT Club Brno

Kompletní přehled akcí

Golden Age 26.5.2017


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.