INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Cosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight
26.07.2017
Náhled klipu Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017
Náhled klipu tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017
Náhled klipu Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017
Náhled klipu Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

 ClipZone

Náhled klipu   Cosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight
26.07.2017

Cosmici navazují na sérii úspěšných spoluprací s australskou rodačkou Emmou Hewitt, jejíž aktivita na taneční scéně v posledním roce výrazně polevila. Zatímco německé duo tak trochu vykrádá samo sebe, jí to zpívá pořád báječně. Song je předzvěstí druhé kapitoly alba Materia.

Náhled klipu   Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017

V plné parádě se nám začátkem léta ve spolupráci s Grotesque představila Natalie Gioia. Celkem obstojným energickým progliftingem ji doprovodil její krajan Dan Thompson. Be In Love je poměrně pestrá skladba, v níž si dosytosti užijete zpěvaččina překrásného hlasu, můžete se nechat unést na vlně zdařilé ústřední melodie a nakonec si i dobře zakřepčíte.

Náhled klipu   tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017

Jak se vyvinula hudební hvězda tyDi si můžete poslechnout v jeho novince Beautiful War. Stále v ní naleznete prvky, se kterými se Tyson proslavil, ale na druhou stranu taky dost zpomalil a nahodil do své novinky Beautiful War pocit pohody, klidu a tak trošku i popíku. Do rádia dobrý, ale na jeho dřívější produkci to nemá.

Náhled klipu   Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017

Pamatujete si mongolského producenta a DJe, který se skrýval pod projektem Odonbat? Dříve jsme Vám jej představili v řadě recenzí a guestmixu v naší INSOUND Show. To byla doba, kdy ještě tolik známý nebyl, ale za ta léta se v Mongolsku vyšvihl a nyní je tam předním producentem, který ale bohužel trošku zkomerčněl. Tohle je třeba jeden z jeho počinů, který má až nezvykle vysokou poslechovost oproti jeho dřívější produkci. Nicméně musíme uznat, že se docela dá i poslouchat. Na to, že je to mongolský pop :-)

Náhled klipu   Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017

Tak jako další slavní kolegové se i Schulz vrací ke své někdejší úspěšné bokovce. Dakota se dokonce dočká třetího alba The Nine Skies. Aktuální novinka s vycházející zpěvačkou Bev Wild je vydařenou coververzí songu Kate Bush, nicméně nejde o zcela typický Dakota track.

Náhled klipu   Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours (Wasted Penguinz Bootleg 4)
20.06.2017

Tohle je něco pro milovníky klasických melodií, hardstylových překopávek a jumpstylu. Švédská dvojka se totiž znovu vrátila k bootlegu s Agostinem a v tom správném předfestivalovém čase ji trochu vyšperkovala. A i když jim to asi mnoho času nezabralo, náladu publiku jistě L'Amour Toujours v jejich podání pozvedne.

Náhled klipu   Wice - Star Fighter
13.06.2017

Kolem retro synth-wave vlny se poslední dobou točí opravdu slušné množství producentů. A nutno poznamenat, že se jedná o opravdu zajímavé autory. Například právě Wice s produkcí začal poměrně nedávno, ale už dnes ho sleduje celá řada nadšenců tohoto stylu, kteří s každým dalším měsícem stále rostou. Wice a jeho novinka Star Fighter by se měl objevit dokonce na speciálním retro vinylu Magnatron 2.0, který dozajista ocení každý správný fanoušek osmdesátek.

Náhled klipu   Vegas (Brazil) - Answer From The Stars (Vini Vici vs. Bizzare Contact Remix)
07.06.2017

Vini Vici se zase dostali do popředí mého zájmu. A to i přesto, že jim Spinnin Records připravilo oficiální videoklip na remix, na kterém dělali spolu s Bizzare Contact na skladbu, která oficiálně vyšla na Doorn Records. Originál je hudebně takový melodičtější psy-trance, ale to, co z toho vytvořili dnes už izraelské legendy, je to, co chcete slyšet!

Náhled klipu   Purple Haze - Neiloj
04.06.2017

Temné alter-ego Sandera Van Doorna se vrací na scénu s novinkou Neiloj. S tou slibuje i více živých vystoupení pod tímto alter-egem a taktéž samotné album. Co se nakonec vyplní, to necháme ve hvězdách. Podstatné je to, že na scéně takto podobný temný trance hodně dlouho chyběl. Jedná se totiž o parádní kousek, který se jen tak neztratí!

Náhled klipu   Scooter - Bora! Bora! Bora!
27.05.2017

Scooter otevřeli pátou kapitolu existence, chystají se oslavit pětadvacetileté výročí a vydat album Scooter Forever. Než se tak stane, máme tu jejich 59. singl, se kterým se vrací k jumpstylu a kterým tak trochu vykrádají sami sebe. Ústřední motiv pocházející z osmdesátkové Catch The Fox Dena Harrowa už totiž použili před deseti lety v The United Vibe. No a samozřejmě je tu taky ten odkaz na Mariu. Staříci se každopádně zdají být při síle.

Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 26.8.
Czech This Future - The Wedding Edition
Thomas Verden, TBA
Centrála, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.