INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

 ClipZone

Náhled klipu   Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018

To byste neuhodli, jak bude znít další singl Armina van Buurena. Pravověrní tranceři se asi ukoušou zděšením. Ti, co holdují funky motivům, by přeci jen mohli být o trošku spokojenější.

Náhled klipu   ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017

Na samém sklonku roku obdaroval ATB fanoušky videoklipem s textem a záběry z cest k jednomu ze singlů z jeho desátého alba neXt Never Without You s vokály amerického mladíka Seana Ryana. Song je sice poplatný dnešní době, budete-li však dobře poslouchat, najdete v něm vše, čím si nás již před lety Tanneberger svým sólovým projektem získal.

Náhled klipu   Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017

Že je Charlotte Gainsbourg i zpěvačka jsem věděl. Hodně jsem jí ale viděl v těch tématicky starých šanzónech, které sice baví, ale nic nového nepřináší. To ale evidentně chtěla změnit s albem Rest, na kterém spolupracovala s francouzským producentem skrývajícím se pod projektem SebastiAn. A jelikož ten se prezentuje francouzským elektrem (hudební styl french electro), tak jsem docela zpozorněl a nakonec byl hodně příjemně překvapený. Na albu je cítit jak Mr. Oizo, se kterým SebastiAn spolupracuje, tak i Daft Punk, z nějž půlka, konkrétně Guy-Manuel de Homem-Christo, na albu taktéž spolupracoval. No a teď něco k samotné skladbě Deadly Valentine. Ta je druhým singlem z alba, které Charlotte aktuálně prezentuje a já musím konstatovat, že je to hodně vydařená, decentní elektronika s hodně tajemným hlasem Šarloty, který mi nikdy nepřišel tak sexy, jak nyní.

Náhled klipu   Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017

Další singl z alba Materia Chapter Two je kromě emotivních vokálů Sarah Lynn zajímavý především svým videem, které je vhodně sestříhané z filmu Falling Up o desetiletém chlapci, jenž zjistí, že má schopnost létat a zatímco společnost se snaží jeho problém opravit, on musí překonat to, co si myslí ostatní, a přijmout, kdo doopravdy je.

Náhled klipu   Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017

Již podeváté pochází hymna stále monstróznější Transmission ze studia Markuse Schulze. I když letos je to pod hlavičkou projektu Dakota, jenž se ve velkém stylu vrátil a jehož album bude také Markus v O2 Areně hojně propagovat. Hymna, které vévodí dramatický orchestrální breakdown, je každopádně jednou z nejlepších, jaké kdy TM měla. Video pár dní před samotnou akcí patřičně navnadí.

Náhled klipu   Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017

Úžasná pohodovka se podařila kanadské dvojce Sultan & Ned Shepard kombinací vokálového popíku s big roomovým soundem. Nejvýraznějším prvkem songu o neochvějné lásce a odloučení, jenž vyšel mířený na festivalovou sezónu v červenci u Armady, je návyková kytara doprovázející báječnou Nadiu Ali, s níž příběh odzpívává jistý IRO.

Náhled klipu   Andrew Rayel feat. Emma Hewitt - My Reflection
12.11.2017

Jeden z nejpovedenějších počinů Rayela v tomto roce, v němž po dlouhé době zase prokazuje jeho skladatelské schopnosti, a navíc spolupráce s populární australskou zpěvačkou. Pastva pro uši a vlastně i pro oči. Díky klipu alespoň můžeme song nazývat tanečním.

Náhled klipu   Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017

Na scéně je další autor ze Švédska, který nemá problém složit jakoukoliv elektronickou muziku a nebude znít blbě. Po poslechu této skladby byste asi nevěřili, že tento producent nemá s původním projektem Novaspace nic společného a už vůbec byste nevěřili, že se nedávno upsal pod Coldharbour Recordings. Tento singl je totiž vzorovým letním hitem, který vyšel již v roce 2016, ale byla by škoda si ho zde neukázat.

Náhled klipu   APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017

Pojďte se zaposlouchat do muziku, kterou aktuálně podporuje Enhanced Recordings. Jedná se o produkci dvou Amíků a výsledek je kombinace aktuálního libivého letního soundu s pár future house prvky, které by mohli obměnit aktuální komerční elektronickou muziku. Nebo na to minimálně sází...

Náhled klipu   Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017

Na rozloučenou s létem přichystal Simon O'Shine upliftové pošušňání v podobě skladby Sunstalgia. Tohle umí polský producent na jedničku. Radost máme dvojnásbnou, poněvadž k ní zařídil plnohodnotný klip stejně prosluněný jako melodie tracku.

Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.