INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Náhled klipu Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017
Náhled klipu MaWayy - Wrong
27.08.2017
Náhled klipu FM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
27.08.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

 ClipZone

Náhled klipu   Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017

Na scéně je další autor ze Švédska, který nemá problém složit jakoukoliv elektronickou muziku a nebude znít blbě. Po poslechu této skladby byste asi nevěřili, že tento producent nemá s původním projektem Novaspace nic společného a už vůbec byste nevěřili, že se nedávno upsal pod Coldharbour Recordings. Tento singl je totiž vzorovým letním hitem, který vyšel již v roce 2016, ale byla by škoda si ho zde neukázat.

Náhled klipu   APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017

Pojďte se zaposlouchat do muziku, kterou aktuálně podporuje Enhanced Recordings. Jedná se o produkci dvou Amíků a výsledek je kombinace aktuálního libivého letního soundu s pár future house prvky, které by mohli obměnit aktuální komerční elektronickou muziku. Nebo na to minimálně sází...

Náhled klipu   Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017

Na rozloučenou s létem přichystal Simon O\'Shine upliftové pošušňání v podobě skladby Sunstalgia. Tohle umí polský producent na jedničku. Radost máme dvojnásbnou, poněvadž k ní zařídil plnohodnotný klip stejně prosluněný jako melodie tracku.

Náhled klipu   MaWayy - Wrong
27.08.2017

Zajímalo by Vás, co aktuálně skládá íránský producent Masoud, kterého jsme u nás dříve hned několikrát recenzovali? Tak zkuste skladbu Wrong z projektu MaWayy, pod kterým se skrývá ještě Brian Wayy. Na léto ideální, ale komerční vlastně nejvíc, jak to dneska asi jenom jde...co na to říkáte Vy? Má to zapotřebí?

Náhled klipu   FM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
27.08.2017

Chtěli byste slyšet, co v dnešní době v Americe táhne a vypadá to, že brzo dorazí i k nám? Je to Synthpop, kterému aktuálně vládně hlas Ollie Wridea. Atmosférou naprosto vzorová osmdesátka, která u Vás doma nahodí naprosto perfektní pohodičku. Co více si v dnešní době přát?

Náhled klipu   Paul van Dyk & Pierre Pienaar - Stronger Together
29.08.2017

Čekání na nové Van Dykovo album zpříjemňuje krásná letní spolupráce s namibijským objevem Pierrem Pienaarem. Jak Paul předesílal, dočkáváme se pokračování jeho Touched by Heaven, jež má snad ještě úžasnější atmosféru a dojemnější melodickou stránku. Po dlouhé době navíc klip, který zaslouží pochvalu.

Náhled klipu   Cosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight
26.07.2017

Cosmici navazují na sérii úspěšných spoluprací s australskou rodačkou Emmou Hewitt, jejíž aktivita na taneční scéně v posledním roce výrazně polevila. Zatímco německé duo tak trochu vykrádá samo sebe, jí to zpívá pořád báječně. Song je předzvěstí druhé kapitoly alba Materia.

Náhled klipu   Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017

V plné parádě se nám začátkem léta ve spolupráci s Grotesque představila Natalie Gioia. Celkem obstojným energickým progliftingem ji doprovodil její krajan Dan Thompson. Be In Love je poměrně pestrá skladba, v níž si dosytosti užijete zpěvaččina překrásného hlasu, můžete se nechat unést na vlně zdařilé ústřední melodie a nakonec si i dobře zakřepčíte.

Náhled klipu   tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017

Jak se vyvinula hudební hvězda tyDi si můžete poslechnout v jeho novince Beautiful War. Stále v ní naleznete prvky, se kterými se Tyson proslavil, ale na druhou stranu taky dost zpomalil a nahodil do své novinky Beautiful War pocit pohody, klidu a tak trošku i popíku. Do rádia dobrý, ale na jeho dřívější produkci to nemá.

Náhled klipu   Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017

Pamatujete si mongolského producenta a DJe, který se skrýval pod projektem Odonbat? Dříve jsme Vám jej představili v řadě recenzí a guestmixu v naší INSOUND Show. To byla doba, kdy ještě tolik známý nebyl, ale za ta léta se v Mongolsku vyšvihl a nyní je tam předním producentem, který ale bohužel trošku zkomerčněl. Tohle je třeba jeden z jeho počinů, který má až nezvykle vysokou poslechovost oproti jeho dřívější produkci. Nicméně musíme uznat, že se docela dá i poslouchat. Na to, že je to mongolský pop :-)

Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 27.10.
Trancextasy with Giuseppe Ottaviani
Giuseppe Ottaviani live 2.0, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.