Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Electric Youth - Runaway
30.09.2014
Náhled klipu Federation - Be There
25.09.2014
Náhled klipu Scooter And Vassy - Today
25.09.2014
Náhled klipu Markus Schulz & Rex Mundi - Towards The Sun
25.09.2014
Náhled klipu Darren Porter - The Oracle (Sam Switch Radio Mix)
23.09.2014
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.47
Simon Patterson 9.29
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
Sebastian Brandt 9.04
Giuseppe Ottaviani 9
James Dymond 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Knife Party - Centipede
Přidáno 19.08.2012
Australská elektronická formace Pendulum má v současné době přestávku. Její hlavní představitel a zpěvák si udělal menší odbočku v podobě projektu Knife Party. Ten zahrnuje především dubstepovou produkci. Co na ní říkáte?

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuElectric Youth - Runaway
Sympatické, jak si elektronická muzika vede ve světě. Takoví Electric Youth se zaměřují na příjemný elektro popík s nádechem osmdesátek a k tomu si nechávají vytvářet atmosferické videoklipy. Stylové a věřím, že stylovější bude i se samotným albem Innerworld, který spolu s tímto klipem vyšel do světa.
Náhled klipuFederation - Be There
Pár Britů, co se podepsalo pod projektem Federation a jeho vůdčí osobností je Ben Lost, se rozhodlo pro vydání novinky s názvem Be There. Jedná se o ryzí pure trance a k tomu se váže i samotná skutečnost ohledně videoklipu. Svižnější a údernější jste dlouho neviděli, tedy ehm...neslyšeli!
Náhled klipuScooter And Vassy - Today
Scooter na nás po odchodu jednoho z lídrů kapely chystá jedno z nejvydařenějších alb za několik posledních let s názvem The Fifth Chapter. Bude to taková brutální směška všeho, až Vám z toho bude na zemdlení. Nicméně kvalitně na tom bude jako právě tenhle kousek s názvem Today. A to se počítá!
Náhled klipuMarkus Schulz & Rex Mundi - Towards The Sun
Markus Schulz nám svojí novinkou Towards The Sun opět dokazuje, že se umí chytnout zajímavých kolaborací. Rex Mundi mu na něm rovnou i zazpívali. Sice to už není ten progressive, na který jsme byli tak zvyklí, ale zlé to není. A za zajímavost stojí i samotný videoklip, který je z pohledu takovém, že spíš uvidíte sami...:-)
Náhled klipuDarren Porter - The Oracle (Sam Switch Radio Mix)
Neoficiální, ale hodně povedené video vytvořil holandský nadšenec Jeroen na Porterovu nejnovější bombu The Oracle. Na pozadí Darrenova vybroušeného upliftingu nabízí stručný pohled na to, kudy se ubírá naše civilizace. "Věštec" vyšel 15. září u Tytanium Recordings a od té doby je jediným právoplatným zástupcem žánru trance v prodejní top 10 na Beatportu.
Náhled klipuTourist feat. Will Heard - I Can\'t Keep Up
Armada Music se pod svá křídla snaží dostávat čím dál tím více zajímavých tváří elektronické scény. Jednou takovou je i alternativní umělec z Londýna skrývající se pod projektem Tourist. Ten na deep housové scéně řádí již několik let a tak je na čase, aby se předvedl i u Armada Music. Ti si pro něj připravili příjemný videoklip zaměřující se na přírodu, což musím i já sám uvítat. Zároveň ale počítejte s tím, že skladba se velice pozvolně rozvádí, včetně samotného místy až soulového vokálu od Willa Hearda.
Náhled klipuDavid Gravell - The Last Of Us
David Gravell je mladý, talentovaný a pochází z Amsterdamu. Na to Armada Music slyší a proto mu dává šanci. Ještě aby ne. Snaží se zalíbit tech-trancem, který před lety skládali například Wéčka. Výsledek musíte posoudit sami. Osobně se mi ale zdá, že právě David se inspiroval jak Wéčky, tak Marcem V. Výsledek je více než rozporuplný a videoklip se neodehrává nikde jinde, než na jedné z řady akcí, které David již stihl navštívit.
Náhled klipuCosmic Gate with Jerome Isma-Ae - Telefunken
Cosmic Gate nám tímto videoklipem podsouvají fakt, abychom je neodsuzovali. Jsou totiž součástí jedné velké elektronické rodiny, k čemuž vlastně inklinuje i samotný videoklip, který se na akci Electronic Family odehrával. Hudebně a vzhledově nezajímavý videoklip, ale třeba se někomu zalíbí.
Náhled klipuFritz Kalkbrenner - Back Home
Berlínský producent Fritz Kalkbrenner čeří vody novinkou Back Home, která je zároveň první vlašťovkou z nového alba s názvem Ways Over Water. Opět se jedná o jeho klasický styl, neskutečně jednoduchý nápad a naprosto překrásně natočený videoklip s naprosto úžasnými islandskými panoramaty a s filozofickým textem v pozadí. Není třeba víc dodávat, tohle je hudební skvost!
Náhled klipuRichard Durand & Fisher - In Your Hands
Máte rádi nezaměnitelný hlas zpěvačky Fisher a tranceoidní prvky Richarda Duranda? Tak si pojďte užít jejich společnou novinku In Your Hands, která aktuálně dostála i videoklipu. Ten je v duchu prosluněné krajiny a zbytečně přehnanému nasvícení. Skladba nicméně velice kvalitní!
Náhled klipuArmin van Buuren - Hystereo
Armin van Buuren se nedávno opět představil s novinkou Hystereo. Libivá zvonkohra na sebe nenechala dlouho čekat a na světě je i videoklip. Podle mě naprosto nesmyslný videoklip, který ukazuje záběry z akcí, kde Armin hraje, ale i záběry lidí, kteří když dostanou sluchátka na uši, začnou vytvářet roztodivné pohyby jen trošku podobné tanci.
Náhled klipuLost Frequencies - Are You With Me
Belgický producent skrývající se pod projektem Lost Frequencies je jeden z mála čistě deep housových producentů, kterými se může Armada Music pochlubit a zároveň v sobě mají obrovskou kopu talentu. Are You With Me je neuvěřitelně jednoduchý, ale zároveň neskutečně osobitý track, který musíte procítit. Na noční poslech při jízdě automobilem po naprosto prázdné dálnici naprosto ideální kousek.
Náhled klipuAndrew Rayel feat. Jonathan Mendelsohn - One In A Million
Andrew Rayel zarmadověl a připravil si libivou vokálovou práci, pod kterou se podepsal Jonathan Mendelsohn. Jméno, které už kolikrát dokázalo, že nutně nemusí být součástí průměrných popíkovitých vokálů. Nicméně název přeložený jako jeden z miliónu dokazuje, že zároveň může být jeden z miliónu a snadno se ztratí. Výsledek je totiž více než zřejmý. Klasický Armada trancík s přívlastkem libivý a s minimem osobitosti Andrew Rayela.
Náhled klipuMaor Levi feat. Angela McCluskey - Pick Up The Pieces
Izraelský producent prudce změnil styl a jeho parketou se stal progresivní house doplněný výraznými elektro prvky. Jeho novinka působí poměrně těžce, zajímavým elementem je energický vokál. Co se klipu s usmiřovací zápletkou týče, má skvělý střih.
Náhled klipuGusGus - Mexico
Islandští techno veteráni nedávno vydali album s názvem Mexico a z něj taktéž pochází titulní skladba s tentýž názvem. Očekávejte opět umělecký zážitek, silné synthy, osobitou atmosféru a pomalou poctivou techno basovou linku. Pakliže Vás skladba zaujme, dejte šanci i samotnému albu. Má v sobě řadu vřelejších skladeb, než je právě tato titulovka.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 11.10.
Trancefusion The Legends
Kai Tracid, Rank 1, Marusha, M.I.K.E., Airscape, Talla 2XLC, Dave 202, Scot Project, Yves Deruyter, Quicksilver, Lucca
Forum Karlín, Praha

Dreamland
Ummet Ozcan
SaSaZu, Praha

Kompletní přehled akcí

Trancefusion: The Legends


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.