Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Transmission: The Creation - 21.11.2015

tm_2015_creation_240.jpg

Vloženo 28.11.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu The Chemical Brothers - Wide Open ft. Beck
09.02.2016
Náhled klipu Robert Burian & Mairee & Yanco - They don\'t know
07.02.2016
Náhled klipu Tristan D & Garry Heaney - Nostradamus
04.02.2016
Náhled klipu Saad Ayub & Jennifer Rene - Move On
08.02.2016
Náhled klipu Timecop1983 - My First Crush (feat. Trevor Something)
31.01.2016
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.35
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Modestep - Show Me A Sign
Přidáno 29.03.2012
Anglická elektro-dubstep-progressive-drumnbassová skupina, která na koncertech hraje na živé nástroje vydává nejnovější počin s názvem Show Me A Sign, který předvádí silnou konkurenci projektu Pendulum a hlavně baví i samotným klipem.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuThe Chemical Brothers - Wide Open ft. Beck
Legendární Chemičtí Bratři vydali na konci ledna další singl z jejich posledního alba Born In The Echoes s názvem Wide Open, který svým hlasem podpořil zpěvák z kapely Beck. Výsledek je, jak to tak u nich bývá, opět velice zajímavý a videoklip se opět řadí mezi ty podařenější, které v letošním roce na EDM scéně potkáte. Také jej má na starosti dvojka Dom a Nic, kteří se už nějakým tím klipem pro Chemical Brothers mohou pochlubit. A nejenom pro ně. Klipy mají na svědomí i k takovým kouskům jako jsou Faithless - We Come 1 nebo Robbie Williams - She´s the One.
Náhled klipuRobert Burian & Mairee & Yanco - They don\'t know
Robert Burian přechází jednotlivými hudebními styly EDM tak ladně jako když si rozmažete máslo nožem na pečivu. They don´t know je totiž klasický klubový track, kde se klade zapamatování samotných vokálů, protože po nich pokaždé přijde totální hudební výplach. Účel dozajista splňuje.
Náhled klipuTristan D & Garry Heaney - Nostradamus
Po dlouhých čtyřech letech se spolu ve studiu znovu sešli dva britští DJové a producenti, aby vyčarovali tuhle parádní oddechovku s takřka kouzelnou atmosférou a povznášející ústřední melodií. Ve Vanditu k ní navíc vymysleli ještě tématické video.
Náhled klipuSaad Ayub & Jennifer Rene - Move On
Po delší době tu mezi klipy máme i solidní a smysluplný vokálový trancík a s ním Jennifer Rene v poloze, ve které ji často neslýcháme. Nicméně i takový energický sound, jaký připravil nadějný Saad Ayub původem z Bangladéše, jí sluší minimálně stejně jako ty bílé šaty. Kdybyste měli touhu prozpěvovat si spolu s autorkou onoho báječného textu, připravila pro vás následující nápovědu
Náhled klipuTimecop1983 - My First Crush (feat. Trevor Something)
Ve světě se nenápadně zvedá nová vlna producentů, kteří se hudebně vrací do 80. let. A to přitom vše začal Francouz Kavinsky. Timecop1983 je aktuálně asi nejzajímavějším autorem, který se svým produkcím snaží připravovat i videoklipy a nutno dodat, že je nemívá vůbec zlé. Ostatně se podívejte sami a pokud by se Vám tato produkce líbila, rozhodně neváhejte poslechnout celé album Reflections, které se řadí mezi to lepší, co Vás za poslední dobu v EDM potká.
Náhled klipuManufactured Superstars feat. Danni Rouge - Great Escape
Koncem roku vydalo americké duo Manfactured Superstars u Black Hole debutové album Party All The Time a takhle příjemně zní pilotní singl, ke kterému na základě těch nejlepších zkušeností znovu přizvali osobitou zpěvačku a textařku Danni Rouge. Housík, proti kterému nemůžeme říci křivého slova.
Náhled klipuHemstock & Jennings - Northern Lights
Koncem roku britští gentlemani Hemstock & Jennings znovu vydali jednu z jejich prvotin Northern Lights. Aktuální verze šalamounsky kombinuje klasický trancový sound s tím novodobým a nechává tak vzpomenout na rok 2001, kdy vyšel originál. Label Xzatic zařídil nejen báječné remixy, ale navíc i oddechový klip s polární září.
Náhled klipuDREWXHILL - Talk To You (Groove Armada Remix)
Po dlouhé době tu máme video, jehož autor se snažil umělecky zapůsobit. Je stejně neobvyklé jako muzika legendárního britského dua Groove Armada, které fantasticky v čistých housových rytmech rozhýbali skladbu o generaci mladších dánských hudebníků z loňského podzimu.
Náhled klipuSound Apparel - Vivere Est Militare (I Was Alone)
Projekt Sound Apparel je zpět s novinkou, která musí potěšit každého milovníka melodií. A Pulsar Recordings, jako je tomu dobrým zvykem, si pro něj připravil více než krásný videoklip. Však se podívejte sami...
Náhled klipuDash Berlin - Heroes Of The Storm (Official Remix)
Armin van Buuren v posledním A State Of Trance zahrál předělávku skladby k poslednímu traileru hry Heroes of the Storm, kterou má na svědomí Blizzard. Zasvěcení ví, ti, co neví, tak ať alespoň zkusí tento kousek, který poupravil Dash Berlin a konečně zase po dlouhé době trošku potěšil.
Náhled klipuOmnia - Shanghai
Omnia je producent, který obšlehl, co mohl, ale pokaždé to obšlehl více než obstojně. Shanghai je vzorový track pro vydavatelství Garuda. Nutno dodat, že vzorový znamená v tomto ohledu velice výraznou pochvalu. Shanghai je totiž super kousek a kromě garudovského stylu v sobě skrývá i prvky norského projektu The Blizzard. To všechno pak můžete slyšet i v samotném videoklipu, který Vám představí, co jiného, než samotnou čínskou metropoli!
Náhled klipuRichard Durand - Art Of Noise
Richard Durand načal novou kapitolu producentského života, přitvrdil a směřuje k undergroundu současné EDM. Využívá k tomu sympatický sound s mnoha techy a oldschool prvky. Novinka Art Of Noise je vysoce taneční záležitost, kterou Durand před kamerami otestoval v rámci polské Mayday.
Náhled klipuDJ Isaac & Crystal Lake - Stick Em
Stick ´em je výsledkem setkání dvou generací hardstylerů a už fakt, že jejich kolaborace vyšla u Spinnin´nevěstí nic dobrého. Origoš je obyčejný bigroom šmejd, mnohem zábavnější je hard mix, kterým alespoň částečně Isaac dostál své někdejší pověsti a kterým publikum Transmission překvapil MarLo.
Náhled klipuArmin van Buuren feat. Cimo Fränkel - Strong Ones
Avizované Buurenovo album Embrace bořící hranice žánrů je venku a s ním také singl Strong Ones s krajanem Fränkelem. Song je ukázkovým komerčním počinem, v němž nenacházíme nic, čím by vybočoval z řady, a zklamání nezmírní ani dobrou náladou hýřící videoklip s rozparáděným Arminem.
Náhled klipuBlutonium Boy - Dirty Drop
Pokud jste čekali další várku klasického hardstyleu, jak bývalo u Dirka zvykem, budete šeredně zklamáni. Ani Blutonium Boy nezůstal sám sebou. Jeho komerčně zacílená novota je totiž ukrutná neoriginální nuda a slátanina všeho možného, se kterou rozhodně neudělá takové terno, jaké si asi představoval.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 13.2.
Allen Watts
Allen Watts, BluEye, Thomas Verden b2b LukeUp, Trancer
Granatina, Praha

Kompletní přehled akcí

Allen Watts @ The Club Granatina


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.