INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Versus vol. 4

2 Brothers On The 4th Floor - Never Alone versus DJ Rebel - Never Alone: Po Mucho Mambo (Sway) si vzal DJ Rebel pod palec rovnou dvě klasiky od megastars zejména první poloviny devadesátých let Capelly a 2 Brothers On The 4th Floor. Vybral jsem Never Alone, páč v rebelove podání je podle mě zdařilejší a hlavně tolik nedrnčí. Ve videoklipu jsou použity záběry z originálního videa z roku 1993 stejně jako vokály zpěvačky Des´Ray.


DJ Sakin & Friends - Protect Your Mind versus Darren Bailie - Protect Your Mind: Darren Bailie není nikdo jiný než zakladatel Guru Josh project, ale to už vám ostatně poví sám. Důležité je, že jeho nový song je vystavěný na slavné Hornerově melodii z filmu Statečného srdce. Té melodii, se kterou se před deseti lety DJ Sakin s přáteli dostal do první pětky prodejnosti v Británii, Německu, ale i u nás. Jak Sakin, tak Bailie na skladbě spolupracovali s renomovaným producentem Torstenem Stenzelem. Nová verze není nikterak strašná, mužský zpěv mne však neoslovil tak, jako vokál Janete Taylor.


Eiffel 65 - Blue versus Eiffel 65 - Blue 2009: Modří mužíčci spolu s Gabry Pontem jsou zpět, všechno je zase úplně modré a aby toho nebylo málo, vydatně pomáhali DJs z Marsu. Před deseti lety přišla trojice z Turína s něčím novým, což se o soundu coververze říci nedá, takže předpokládám, že úspěch z roku 1999, kdy skladba Blue vedla více než patnáct světových hitparád (italská mezi nimi nebyla) se asi opakovat nebude.


John Scatman - Scatman versus Mark ´Oh - Scatman: Za každou cenu se Marko Albrecht snaží o comeback. Tentokrát k tomu využil umění Johna Larkina alias Scatmana. Původně jazzman se na taneční scéně prosadil na přelomu let 1994/95. S debutovým singlem, ze kterého Mark´Oh Ski Ba Bop Ba Dop Bop vysamploval, zbořil vetšinu předních světových žebříčků. V Německu a ve Francii si za celkem 800 tisíc prodaných kopií vysloužil plativovou placku. Snad má John dostatek místa, být jím, obracím se v hrobě.


Marco V - Simulated versus Marco V - Simulated 2010: První věc s příponou 2010, kterou jsem zaznamenal, pochází ze studia Marca V. Jde o čerstvou verzi jednoho z jeho největších fláků Simulated. Proti nové verzi nic nenamítám, stavba tracku zůstala víceméně stejná, Marco jen občerstvil zvuk a dodal nové prvky. Myslím, že takhle by to šlo i v dalších letech. Doporučuji okusit i nové remixy!


Mr. Oizo - Falt Beat versus Flat Eric meets DJ Cruse - Flat Beat 2009: Přesně před deseti trůnil francouzský Mr. Oizo na předních příčkách hitparád na celém světě a roli dostal i v reklamě na džíny. Návrat na scénu je o něco divočejší, ale to nejdůležitější, čili plyšák a basová linka při níž si důkladně procvičíte krční páteř, zůstalo zachováno. Kdoví, co by dokázali Jů&Hele.


Terence - Earth Song versus D.O.N.S. - Earth Song: Tohle je souboj jaksepatří. Král popu je mrtev, najde se jiný, ale než ho MTV zvolí, bude spousta dobrodinců bez servítek čerpat z Jacksonova osvědčeného materiálu, tak jako právě D.O.N.S.. On už se v podstatě ničím jiným než remaky neživí a nutno dodat, že Earth Song je jeden z těch povedenějších. Proti němu stojí v levém rohu zápasník z roku 2002. Tehdy si Michaelův hit vypůjčil a vůbec se s ním nemazlil DJ Terence spřízněný s hudební TV Onyx.

Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.