INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Kdo vystoupí s Arminem van Buurenem příští sobotu v Praze?

Světová DJská jednička Armin van Buuren se vrací do Prahy, a to v rámci světového turné k čtvrté řadě kompilace Universal Religion, aby vystoupil na letos posledním speciálním vydání noci PURE s podtitulem XL Edition v sobotu 24. října v Incheba Areně. Ani tentokrát nebude Armin jediným hostem večera.


Publikum rozehřeje Blake Jarrell, který se začal zajímat o DJing ve svém rodném městě New Orleans. Jak sám říká „Pak se v mém životě stala ta nejhorší, ale nejlepší věc, která mě kdy potkala“. Hrůzný hurikán Kathrina, který zatopil a zničil velkou část města, Blakeu Jarrellovi doslova změnil život. Další cesta byla do Chicaga, kde se zamiloval do house, techna a trance music. Přinesl své demo Arminovi van Buurenovi a zadařilo se. Začal dělat předskokana k jeho koncertům a v dnešní době je již úspěšným producentem a DJem. Armin o něm minulý rok řekl, že je to „Objev roku 2008“! Momentálně sklízí úspěchy se svým posledním albem Concentrate 2009.Dalšími vystupujícími budou holandští Rank 1, kteří sklidili velký úspěch se svým živým vystoupením na loňské Transmission a tentokrát je uvidíte ve speciálním DJ setu. Rank 1 založili tento název jako vtip, neboť rank 1 znamená první místo. Mysleli, že by bylo zajímavé vidět takovýto název projektu na prvních místech hitparád. Tento vtip se však stal skutečností, když jejich první velký hit „Airwave“ zaujal první příčky. Poté měli spoustu dalších skladeb jako „Such Is Life“, která byla hymnou k Sensation 2001, dále pak „Awakening“, „Sensation Anthem 2002“ a „Beats@Rank1.com”, která se stala hymnou k Trance Energy 2005. Piet & Benno mají na svém kontě také remixy pro taková jména jako jsou Freddy Mercury, Ferry Corsten, Cosmic Gate, Marcel Woods či Cygnus X.Domácí taneční scénu zastoupí český DJ a producent Michal Poliak, který jako jeden z mála DJů začal svou kariéru nejprve v zahraničí a už tenkrát si svou podmanivou hudbou okamžitě získal mnoho fanoušků. Úspěchy zaznamenal i se svou produkcí. Vznikají jeho první tracky, které se objevují na kompilaci pro party Citadela a již jeho první deska, kterou vydal ve spolupráci s DJem Orbithem - Phantom EP se setkala s velkým úspěchem a zájmem médií. Mezi největší úspěch můžeme zařadit podporu světového mága taneční hudby Carla Coxe, který zařadil track z desky World Republic do svého Essential mixu na rádiu BBC1. Na desce se objevil například remix známého dua Filterheadz a Eltona D.


O vizuální stránku noci se již tradičně postarají holandští Vision Impossible a chybět nebudou ani krásné Pure tanečnice a dekorace.


Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketpro. Momentálně jsou dostupné poslední vstupenky z druhé vlny za 750 Kč. VIP vstupenky za 1500 Kč jsou již vyprodané.

Sobota 24.10.2009, Incheba Arena, Praha
Pure XL Edition
Armin van Buuren, Rank 1, Blake Jarrell, Michal Poliak
Více info na www.pureprague.cz.Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.