INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Náhled klipu Andrew Rayel feat. Emma Hewitt - My Reflection
12.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Myon & Shane 54


SKUTEČNÉ JMÉNO: Márió Égető & Előd Császár
NÁRODNOST: Maďarsko, Budapešť
OFICIÁLNÍ STRÁNKY: Link
STYL: Progressive "vrzz a la Maďaři" Trance

Pojďme si to říct pěkně popořadě. Maďarský projekt Myon and Shane 54 se skládá ze dvou producentů, tedy Márió Égető (Myon) & Előd Császár (Shane 54). Pro Maďarsko nejdůležitější tahák je právě Shane 54, protože právě on je jedním z nejdůležitějších hudebníků Maďarska vůbec. Celkově je v zemi klobás, guláše a tokajského vína velice oblíbeným. Vydal zde už řadu desek a pro mnohé spojení právě s Myonem byl krok, který málokterý posluchač mohl vůbec tušit. Už jenom proto, že Myon je na rozdíl od svého kamaráda prakticky začátečník, nebo tedy byl. Jeho nejslavnější skladbou je Albion, kterou mu propagoval samotný Tiesto, a to v dosti razantní míře. V dnešní době tomu už je právě naopak. Ještě dodatek…Shane 54 si svoje jméno našel díky známému hudebnímu filmu Club 54 a Myon to pochytil od svého kamaráda, který mu tak začal už v mládí říkat.

Jejich společná produkce začala počátkem roku 2008, kdy si je odchytli hoši z Anjunabeats a dovolili jim vydat release právě u ních. Release Not A Lot Left / The Beach měl velice solidní ohlas. Především tedy od pánů z labelu a tak nebyl důvod přestat. Z dvou Maďarů se časem stali dva nejlepší kamarádi, po vzoru Gabriel and Dresden, a rozhodli se, že půjdou i v jejich stopách. Nejen co se týče produkce, ale především remixérské tvorby. Snad né tedy až do samotného zániku. Každopádně tento release je skutečně nakopl, i když to vlastně není jejich styl, kterým se v dnešní době prezentují.

Jak jinak by se dal jejich styl nazvat než vrzačinou jak cyp, jen s tím rozdílem, že ta jejich skutečně funguje, jak poslechově, tak hlavně na akcích. Dokážou totiž ze skladby vydřít to nejlepší a proložit to jejich schopnými, živými variacemi tak, že to posluchače bavit musí. Remixy si ze začátku jejich spolupráce objednali už taková jména jako jsou Lange, Andy Moor, Jaytech, Ashley Wallbridge a další. V dnešní době to už jsou například Cosmic Gate, Armin van Buuren, Above and Beyond, Dj Shah a další. Samozřejmě hoši jsou pracovití až běda a tak není nouze ani o produkci, která už tak akční není. V průměru tedy tři releasy za rok, každopádně i to stačí.

Dále to tedy byly skladby Trapped, veleznámá Vampire (kterou mimochodem Shane 54 vydal už pod svým nickem, tehdá, v roce 2001, a kterou tak proslavil svým remixem hlavně Gareth Emery)…All Night Rock and Roll a poslední známá Helpless. Svým workoholickým a zaujatým přístupem se dostali pod labely jako jsou Anjunabeats, In Trance We Trust a Armind. Takže Above and Beyond, Tiesto a Armin van Buuren o nich minimálně ví svoje. Vždyť Armin si je pozval na svojí show ke čtyřstovce A State Of Trance, kde zahráli set pouze ze svých věcí. No neznačí to něco?

Myon (správně bych tedy měl s přehláskou nad y) and Shane 54 jsou tedy projektem, který se pokouší nahradit Gabriel and Dresden. Proč nakonec ne?..Je jen třeba si zvyknout na jejich kolísavě vrzající náladu a věřím, že si jejich trance oblíbíte. Podstatné je hlavně to, že oni s tím na rozdíl od jejich amerických kolegů seknout rozhodně nehodlají. Říká se, že opravdových kamarádů za celý život totiž mnoho nenajdete, tak proč by oni měli o tuto možnost přicházet?

DISKOGRAFIE
Not A Lot Left / The Beach Anjunabeats 2008
Trapped In Trance We Trust 2008
Vampire Armind 2008
All Night Rock And Roll Jigsaw Digital 2009
Helpless S107 Recordings 2009
Ovlivněte oblíbenost tohoto umělce
Vaše hodnocení tohoto DJe (čím více bodů tím lepší):
Aktuální průměr hodnocení je 8.33 bodů.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 29.12.
Mindcircus
Kristy Jay, Sheala, Zagio, Bone
Eleven Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Nocturnal
@ DI.fm Trance Spustit v online přehrávači 21:00 - 23:00
Matt Darey


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.