INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Náhled klipu Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017
Náhled klipu MaWayy - Wrong
27.08.2017
Náhled klipu FM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
27.08.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Niko Zografos


SKUTEČNÉ JMÉNO:Niko Zografos
NÁRODNOST: San Francisco, USA
OFICIÁLNÍ STRÁNKY: Niko Zogrofos Facebook
STYL: Melodic Trance

Na scéně se pomalu, ale jistě, vylupuje další tvář tranceu, o které bychom rozhodně měli vědět. Cíle má totiž více než velké.

Niko Zografos se narodil v San Franciscu a ačkoliv se nelze ubránit dojmu, že má řecké předky, je Američanem, jako poleno. Již od útlého dětství byl pro trance vysloveně ulítlý. Také se poměrně brzo začal učit DJing a následně v San Francisu a jeho okolí začal vymetat jeden klub za druhým dokud se nestal rezidentem ve slavném klubu Ruby Skye. Zde také v roce 2014 založil pravidelné akce s názvem Phoria Events, na které již stihl pozvat jména jako jsou Markus Schulz, Cosmic Gate, Simon Patterson nebo Paul Oakenfold. Byla tedy otázka času, kdy se naučí i nějaký ten kus produkce, aby nás poctil svými originálními nápady, které přišli záhy.
V roce 2015 Niko mohl nahlásit svůj debut na Tangled Audio, kde mu vyšla skladba Midnight Skye, na které pracoval spolu s další tváří tamní scény skrývající se pod projektem Dmitri Reign. Jak je patrné, skladba skládá hold onomu klubu, který Nikovi na začátku jeho kariéry podal pomocnou ruku a dnes je jeho nedílnou součástí. Následovala skladba Phoria, která byla v roce 2015 reprezentována slovutným FSOE Recordings. Niko na ní opět nepracoval sám, ale s další producentskou novotou skrývající se pod projektem Mitka. Tento počin byl ale pro něj zásadně zlomový, protože podepsal smlouvu s Armada Music na dobu neurčitou a stal se tedy součástí velké tranceové rodiny, což si vždycky přál.
Začátkem roku 2016 Nikovi konečně na FSOE Recordings vychází čistě jeho projekt s názvem Revelation, který přesně vystihuje produkci, kterou se prezentuje, a na kterou by se rád do budoucna orientoval. Jak si dokážete jistě představit, jedná se o chytlavý melodický trance, kterého si na první pohled jistě všimnete. Niko také neváhal a koncem roku 2015 rozjel i svojí vlastní show s názvem Phoria Audio. A jelikož je obrovským fanouškem producentů jako jsou Aly & Fila, Markus Schulz Sean Tyas, Armin Van Buuren, Above & Beyond, Bjorn Akesson, Ronski Speed, Daniel Kandi, Jorn Van Deynhoven, Deep Voices, Andy Blueman, First State, Jerome Isma-ae, Jaytech, tak si dokážete domyslet, z čeho se skládá i jeho show jako taková.

Niko Zografos je bezesporu zajímavou tváří na taneční scéně. V San Franciscu o něm již nějakou tu dobu vědí. Je tedy na čase, aby se o něm dozvěděl i zbylý svět. Proto na řadu přichází i samotná tvůrčí produkce, která by každého milovníka tranceu měla do budoucna hodně zajímat.

DISKOGRAFIE
Odkaz na producentovu diskografii


Ovlivněte oblíbenost tohoto umělce
Vaše hodnocení tohoto DJe (čím více bodů tím lepší):
Tohoto umělce zatím nikdo nehodnotil.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 27.10.
Trancextasy with Giuseppe Ottaviani
Giuseppe Ottaviani live 2.0, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.