Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Basement Jaxx - Never Say Never ft. ETML
25.07.2014
Náhled klipu Röyksopp, Robyn - Do It Again
21.07.2014
Náhled klipu Moonbeam - Soulstring
20.07.2014
Náhled klipu Alex M.O.R.P.H. - Nitro
16.07.2014
Náhled klipu Cosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game
15.07.2014
Více...
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.44
Indecent Noise 9.43
Simon Patterson 9.3
Darren Porter 9.25
Ahmed Romel 9.15
Armin van Buuren 9.08
Sebastian Brandt 9.04
Arctic Moon 9.04
James Dymond 9
Arnej 8.9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Paul Van Dyk feat. Arty - The Ocean
Přidáno 06.07.2012
Jedna z nejkrásnějších věcí alba Evolutiona hlavně důkaz toho, že Arty ještě umí skládat smysluplnou muziku. Video se dle očekávání nese v osobitém bloumavém duchu dvou jeho předchůdců.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuBasement Jaxx - Never Say Never ft. ETML
Každý kdo neignoruje elektronickou scénu určitě moc dobře zná legendární projekt Basement Jaxx. Vždyť i v Praze točili jeden ze svých legendárních klipů ke skladbě Where Is Your Head At? Novinkou nicméně je housově znějící novinka Never Say Never, která opět přichází s velice originálním videoklipem, který Vám zaručeně zodpoví otázku, jak se naučit tančit. Mimochodem nám tuto skladbu doporučuje i Nitrous Oxide!
Náhled klipuRöyksopp, Robyn - Do It Again
Další naprosto luxusní klip se zrodil u norské dvojky Röyksopp, kteří aktuálně slaví vydání alba Do It Again, na kterém spolupracovali se švédskou zpěvačkou Robyn. Titulní skladba Do It Again je komerčně nejumírněnější skladba z tohoto alba, klip Vám pro změnu ukáže jednu nepovedenou akci, ale i daleko hlubší tématiku.
Náhled klipuMoonbeam - Soulstring
Moonbeam se nezapomněli, nebojte se. Ani jsme na ně nezapomněli my. I když uznáváme, poslední dobou na ně nebyl moc čas. A je to obrovská škoda, protože jejich novinka s názvem Soulstring dokazuje, že od svého řemesla stále neodstoupili. A to jak po hudební, tak filmařské stránce. Jedná se totiž dokonce o jeden z nejlepších videoklipů, co jsem tento rok viděl. A to stačí jenom dobrá kompozice a nápad!
Náhled klipuAlex M.O.R.P.H. - Nitro
Fungl nový nabušený singl německého matadora Alexe M.O.R.P.H.a jsme podrobněji rozebrali v recenzi, teď je na řadě omrknout tématické video, v poslední době pro Vandit přímo typické.
Náhled klipuCosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game
Že je kolaborace Cosmic Gate s Orjanem Nilsenem klubová záležitost, o tom jste si mohli přečíst i v naší nedávné recenzi. Tak je tedy vnímám i videoklip, který nepřináší nic nového a tudíž ani nijak závratně nezaujme. Armada Music jím ale chtějí podpořit aktuální album Cosmic Gate a tak ho vysílá do světa spolu s dalším singlem.
Náhled klipuNature One Inc - The Golden Twenty
Zatímco pod hard tranceovou desítkou byli v roce 2004 podepsání Nic Chagall, DJ Shog a spol., poslední tři roky má její houseovou podobu na svědomí Jerome Isma-Ae, což hovoří za vše. Vokál nápadně připomíná hvězdu 90. let Jade 4U, video klasicky sestřihané z uplynulých eventů.
Náhled klipuATB with Boss and Swan - Raging Bull
Třetí singl z posledního alba André Tannebergra je dosud nejslabším singlem z alba. Také nejvzdálenější jeho produkci a stejně tak i nejlevnějším videoklipem, protože se jedná jen o soubor klipů z turné, které ATB provedl v jeho oblíbené Americe.
Náhled klipuKoglin & Fassbender - Taiko
Hutnou, ale kultivovanou produkci doručili Mike Koglin a Torsten Fassbender z Wllenraush. Track s tajuplnou atmosférou duní pod vlivem japonských Wadaiko bicích, perkusí a dalších východoasijských instrumentů. Dostanete toho samozřejmě mnohem více a co se klipu týče, s těmi se u Vanditu v poslední době příliš nepářou.
Náhled klipuEddie Bitar feat. Christina Novelli - Start Again
Eddie Bitar ukázal, že není jen drzý tech-trancer, a otevřel světu novou dimenzi své produkce. Pro svůj vokálový debut přizval rovnou Christinu Novelli a celé to zvládl lépe než mnozí vokáloví matadoři. Ačkoli je Start Again emotivnějšího ražení, neztratila nic z Eddieho energie. Prostřednictvím klipu můžete zavítat do legendárního londýnského klubu The Gallery.
Náhled klipuDream Dance Alliance - God Is A DJ
Klasika od Faithless už měla hodně podob a kdoví, čeho se ještě dočká. DJ Shog se k ní naštěstí choval zdvořile a tak snad pamětníky neurazí. Tenhle track samozřejmě nevznikl jen tak, jako obvykle je spojen s vydáním populárního výběru Dream Dance.
Náhled klipuPorter Robinson - Sad Machine
Není to sice úplně videoklip, ale rozhodně byste ho neměli přejít bez povšimnutí. Americký producent Porter Robinson je specialista na mnoho elektronických stylů. V tomto případě za poslech rozhodně stojí mírné chill-out electro s jedním smutným příběhem, který Vám rád popíše smutný robot v tomto videu. Doporučuje Petr Leško alias Spark7.
Náhled klipuHeatbeat - Aerys
Argentická dvojka Heatbeat vyladila formu a je tu další pro ně typický kousek. Přestože se často pohybují na hraně, tentokrát se trefili do černého, dobře načasovali vydání a jejich Aerys si zasloužil i jednoduché video.
Náhled klipuAly & Fila with Jaren - For All Time
Boží novotu od Alíků, první release z blížícího se studiového alba, doprovází po dlouhé době podařený klip. Svou zásluhu na tom jistě má i Jaren Cerf v hlavní roli cestovatelky časem a zachránkyně zeleného života na Zemi.
Náhled klipuEric Prydz - Liberate
Je sympatické, že Eric Prydz už dávno po vydání Call On Me stále vydává svojí osobitou house muziku, které se prostě nic jiného nevyrovná. Liberate ještě k tomu má nádech stylu Pryda, tudíž se těšte o jednoduchou, ale výraznou vokálovou záležitost, která Vás opět nezklame, tedy pokud jste jeho fanouškem. Stejně tak i videoklip, který se odehrává vysloveně v moři rozhodně stojí za shlédnutí.
Náhled klipuRoger Shah presents Sunlounger feat. Chase - Surrender
Vývoj produkce Rogera Shaha od počátku tisíciletí je pestrou podívanou. V poslední době však nabrala směr, který trancery tak úplně netáhne, a ne jinak tomu bude s přeslazenou novinkou projektu Sunlounger, jež propaguje vydání pátého dílu kompilace Magic Island
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 2.8.
Nature One
Jorn van Deynhoven, Paul van Dyk, ATB, Ferry Corsten, Markus Schulz, Fisherman & Hawkins, Mark 'Oh, Charly Lownoise & Mental Theo, Dave202, Da Hool a další
Raketenbasis Pydna, Německo

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.