Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Legends

tf2014_legends_160.jpg

Vloženo 17.11.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Ferry Corsten feat. Haris - Back To Paradise
28.02.2015
Náhled klipu Andrew Rayel feat. Christian Burns - Miracles
27.02.2015
Náhled klipu Christopher Norman - Sacrifice
18.02.2015
Náhled klipu Bass King, SMOLNIY & Marco Farouk - Hurricane
17.02.2015
Náhled klipu Rone - Sing Song
11.02.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sebastian Brandt 9.04
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Paul Van Dyk feat. Arty - The Ocean
Přidáno 06.07.2012
Jedna z nejkrásnějších věcí alba Evolutiona hlavně důkaz toho, že Arty ještě umí skládat smysluplnou muziku. Video se dle očekávání nese v osobitém bloumavém duchu dvou jeho předchůdců.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuFerry Corsten feat. Haris - Back To Paradise
Novinka Ferryho Corstena předznamenává vydání očekávaného EP Hello World. Tranceři ať raději ani nerozklikávají. Halekačka Back to Paradise není nic jiného než vlezlý tuctový popík v bzíkavém elektro-houseovém závinu, ze kterého si budou náctiletí cvrkat.
Náhled klipuAndrew Rayel feat. Christian Burns - Miracles
Andrew Rayel loni vydal své debutové album, ve kterém hledal harmonii. Sice to už úplně nebylo to, díky čemu jsme si ho tak oblíbili, ale na druhou stranu to pořád bylo album nacvakané zajímavou muzikou. Jedním takovým kouskem je i skladba Miracles, na kterou Christian Burns zazpíval svým hláskem a Heatbeat pro změnu udělali remix. Videoklip je mimochodem parádní!
Náhled klipuChristopher Norman - Sacrifice
Christopher Norman vždy byl silnou vokálovou složkou jakéhokoliv tranceu. Také je ale producentem a z jeho nového alba Process pochází tato skladba s názvem Sacrifice. Jedná se o elektro pohodičku, která nedokáže zklamat za žádných okolností. Tedy pakliže berete v potaz Christophera hlas. Výborná muzika, skvostný videoklip. Tak by to mělo být!
Náhled klipuBass King, SMOLNIY & Marco Farouk - Hurricane
Sympatický big-room house si přichystala ruská partička Bass King, SMOLNIY a evidentně stockholmský přistěhovalec Marco Farouk. Novinka Hurricane jim vyšla na Black Hole Recordings a kupodivu není vůbec špatná v porovnání s jinou produkcí z této odnože. Ani videoklip nezklamal. Celkově tedy velice příjemný hurikán, co jen tak neurazí.
Náhled klipuRone - Sing Song
Pojďme na elektronickou scénu nahlédnout i z jiného úhlu, z toho více uměleckého. Rone je francouzský producent a zároveň silný experimentátor. Často má ale jeho muzika nápad a především originalitu. S tím se pojí i videoklipy, které často mají myšlenku a jsou kreslené. Většinou nakresleny nějakým umělcem z branže kolem tohoto producenta. Jeho novinka Sing Song je z nadcházejícího alba Creatures a je vším, co si dokážete představit pod originalitou, ale třeba i depresí. Přesto i tak...stojí za poslech.
Náhled klipuNadia Ali - Rapture (Avicii Remix)
Nadia Ali si neustále užívá momenty, kdy se zrestartuje její nejslavnější hit Rapture. Aktuálně si tuto příležitost nenechal ujít Avicii a tak je výsledek přesně v jeho duchu. Každopádně, co činí toto video zajímavým, je hlavně fakt, že Nadia v něm má oblečený latex. Speciálně pro fanoušky, prý.
Náhled klipuLostly feat. Amber Traill - No Direction Home
Video není nejnovější, ale vzhledem k vydání skladby je právě aktuální. Lostly coby poslední vlaštovku z alba docela odvážně vybral drum´n´bassovou vokálovku, jež je však natolik líbivá, že se mu snad nemůžeme divit. Po dlouhé době tu máme víceméně hraný klip a ještě méně obvyklejší je fakt, že se v něm divák nedočká happy endu.
Náhled klipuMarkus Schulz - Bayfront (Miami)
Na další z cestopisných projížděk nás Markus Schulz vezme do slunného Miami. Bigroom toho nejhutnějšího ražení vyvolává myšlenku, jestli jsme náhodou Arminovi nekřivdili.
Náhled klipuLTN feat. Arielle Maren - Let Me Go
LTN připravuje debutové album a hned zkraje roku láká k jeho poslechu delikátním progresivním pomazlením, jež je kombinací kdysi populární deadmau5oviny s baleárskými melodiemi. Více v naší recenzi. Video tak akorát vystihuje náladu a emotivní náboj songu.
Náhled klipuArmin van Buuren - Together [In A State Of Trance]
Hymnu letošních oslav ASOTu si zařídil Armin sám, o to hůře se mi říká, že něco tak nablblého jsem dlouho neslyšel. Téma je blbé natolik, že se do něj veřejně opřel i Geert Huinink. Smutné je, že přesně takovýto byl asi záměr, kterému video plné ultrašťastných lidí a úsměvů nasadilo korunu. Jedno je jasné, trance to není.
Náhled klipuThe Prodigy - Nasty
Vydání nového alba od The Prodigy se kvapem blíží. The Day Is My Enemy vyjde 30. března. Tudíž ten den můžeme považovat za jeden z mála, který na světlo boží vydá něco opravdu zajímavého z EDM letošního roku. Proč to tak sebevědomě tvrdíme? Protože Nasty je prostě nákul jako prase!
Náhled klipuEco & Brooke Forman - Liberation
Eco zpomalil, přidal acidové prvky a našel si čas na spolupráci s další vokalistkou, tentokrát s velice zvláštním hlasem, který v sobě skrývá Brooke Forman. To vše zabalil do nesmírně poutavého videoklipu, který nás opět přesvědčí o tom, že stále v tranceu existují jedinečné hudební úkazy. Jedním takovým je právě skladba Liberation.
Náhled klipuMichael Badal & Shanokee - Blue Skies
Americký producent a DJ Michael Badal se Shanokee na konci roku vydal skladbu Blue Skies, která se zároveň ze strany Black Hole Recordings dočkala i videoklipu. Lehce amatérského videoklipu s příjemnou láskyplnou zápletkou. Hudba je na tom mimochodem daleko lépe. Mimochodem Shanokee je ta, co s Rank 1 tehdá složila Such Is Life!
Náhled klipuFrozen Skies - X (Anniversary Mix)
Po dvou letech se německý producent patřící mezi uznávaná jména tamního undegroundu vrátil ke svému snad nejkrásnějšímu tématu, omladil jej, obdařil hordou remixů a doplnil obrázky. Výsledkem je pohoda na druhou.
Náhled klipuScooter - Can't Stop The Hardcore
Scooteři letos načali pátou kapitolu více než dvacetileté existence a singlem Can´t Stop The Hardcore udělali radost svým nejvěrnějším fandům. V tracku je použita populární melodie ze skladby Zorba slavného skladatele Mikise Theodorakise. V klipu si H.P. a spol s humorem jim vlastním vystřihli tématickou scénku na řecké svatbě...
Everybody everywhere - You can´t stop the hardcore - Middle fingers in the air - You can´t stop the hardcore - Drinking Vodka Belvedere - You can´t stop the hardcore - Naked bitches overthere - You can´t stop the hardcore!!!
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 21.3.
Neprakta Trance Edition
Christina Novelli & Roxanne Emery Live, Thomas Coastline, Niclas, Digital Wave
Klub Neprakta, Most

Trance Edition 2
Christina Novelli & Roxanne Emery live, Thomas Coastline a další
klub Neprakta, Most

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.