INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Playlisty 

PlaylistsASOT s trojkou, jedničkou a osmičkou v názvu tentokrát nabídne mimo jiné Adama Whitea, Ronski Speeda, remixy od Blizzard, Above & Beyond či klasiku by Sasha.
PlaylistsPrůměrný díl, který se dělí na dvě části. První hodina regulérní epizoda a ta druhá záznam z Ibizy v podání dvouch jmen ATB a Nick Warren.
PlaylistsTýden za týdnem se sešel a Armin nás zve k opět dalšímu dílu show, která nestárne a přináší řadu zajímavých novinek a naprosto famózní Tune of The Week od Markuse Schulze.
Playlists Nový díl například s novým singlem od Cosmic Gate, remixem od Daniela Kandiho, hitem Above & Beyond a krátkým záznamem Arminova hraní z Ibizy.


PlaylistsOpět celá dvouhodinovka plná nových fláků například od Nica Chagalla, Bobiny, Signalrunners a jiní. Překvapivě epizoda plná progressivních věcí...
PlaylistsDíl s pořadovým číslem 313 je opět rozdělený na dvě poloviny, ta jedna je regulérní show a ta druhá hodinový záznam z klubu Amnesia.
Playlists23...to je počet skladeb v tomto díle a to je překvapivě dost. Kdy se jich posledně také tolik objevilo. Nové tracky od jmen jako například Nic Chagall, Eric Prydz, Paul van Dyk a velice povedený remix od egyptské dvojky Aly and Fila. Tento díl rozhodně stojí za poslech !
PlaylistsDnešní díl je rozdělen na dvě poloviny, první je regulérní ASOT s novinkami na poli tanečním a druhá je živě z Amnesie na Ibize s peckami, které zazněli v ASOTu mnohokrát.
PlaylistsPřiznávám se: u této epizody jsem se nesnesitelně nudil. Ačkoliv se objeví pár perel, krom toho i FF, který se stal tak nečekaně úspěšným, že udivil i samotného Armina, ale ostatní už pořádně nestojí ani za řeč.
PlaylistsTento díl zní na poslech velice různorodě a chvílemi dosti temně. I tak se v něm objevuje pár opravdu podařených tracků spolu se skladbou Welsh Morphology od Davida Westa, který je pro mě takřka skladbou roku.
PlaylistsTentokráte speciální díl živě přenášený z Ibizy, kde se neobjevuje mnoho novinek, ale již známé skladby z předchozích dílů např. od pánů Angella s Ingrossem, Sandera Van Doorna, Vincent De Moora nebo Filo & Peri.
PlaylistsNabouchaný díl s mnoha zajímavými skladbami a s velkou řádkou slušných remixů např. od Marcuse Schossowa zakončené parádní vzpomínkou.
PlaylistsPoslední červencový díl plný zajímavých pecek v podání Re:Locate & Menno de Jonga, Markuse Schulze ft. Dauby a překvapivě ne moc povedeného Paula van Dyka.
PlaylistsDalší relativně průměrný díl s mnoha novými tracky.
PlaylistsZe začátku relativně průměrný ale později upliftingový nářez a napředzávěr oda na progresivní melodičnost ala Marcel Woods. co dodat? snad jen to, že na konci čeká už jen opravdová legenda v podobě Airwave a jejich hitu Alone in the Dark.
PlaylistsEpizoda s pořadovým číslem 303 plná zajímavých remixů k nové Dogzille nebo Above and Beyond. Celkově různorodá a na oko vydařená epizoda.
PlaylistsOpravdu povedený spíše upliftingový díl plný nejen nejnovějších pecek např. od takových jmen jako Marcel Woods, Sunlounger ale i starších fláků od Airbase, Above and Beyond.
PlaylistsPo euforicky vydařené jubilejní třístovce přichází v poklidu další díl s pár překvapivě výbornými tracky od takových jmén jako např. Dj Shah, Lange, Above and Beyond nebo Menno de Jong.
PlaylistsPředposlední díl scházející k magické třístovce, předposlední díl v rytmu známějších skladeb, ale i zcela nových kusů, které rozhodně stojí za poslech.
PlaylistsDalší díl již očekávající kulaté výročí tohoto pořadu s pár vcelku podařenými tracky, ale celkově spíše lepším průměrem.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 27.1.
Parník In The Club vol. 3
Luboš Novák, N-Rico, BluEye, Thomas Verden, Ramon DM, Jimmy Gellar, Trancer
Prostor Země, Praha

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.