INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Příloha 

PřílohaPravidelná dávka setů už se veze a pochopitelně nechybí to nejlepší z nedávné Transmission, ohlédnutí za Dreamstate, Kearnage nebo Subculture Night a mnoho dalšího včetně příjemného oldschool dárku.
PřílohaV rámci říjnových Livesets se ohlédneme za každoroční událostí podzimu - Amsterdam Dance Eventu, zavítáme do San Francisca na oldschoolovou párty a několika dalších koutů světa, kde se hrála ta naše taneční muzika.
PřílohaFestivalová sezóna je definitivně v tahu, ta klubová již v plném proudu. Přinášíme vám to nejzajímavější, co se odehrálo v září. A to doslova. Nechybí ani jeden oldschoolový záznam, se kterým si připomeneme, jak uměli potěšit Above & Beyond.
PřílohaVypravit se v rámci naší pravidelné rubriky na legendární Street Parade či Nature One je samozřejmost. Odehrálo se toho ale mnohem víc, a tak vám opět nabízíme pestrou nadílku setů napříč žánrovým spektrem.
PřílohaHlavní náplní červencových setů je pochopitelně Tomorrowland, ale zavítáme i za velkou louži, kde se konalo několik výtečných eventů a v rámci oldschoolového příspěvku zavzpomínáme na jeden z vydařených ročníků Nature One.
PřílohaUž máte doma nové album Kyau & Albert? Ne? A chtěli byste ho mít? Můžete ho u nás zkusit vyhrát.
PřílohaS červnovými sety se pochopitelně ohlédneme za Luminosity a Electric Daisy Carnival, ve světe toho ale proběhlo mnohem více a neméně zajímavého, o co byste neměli přijít. Muziku na cesty jsme vám tedy sbalili.
PřílohaPravidelná várka setů je tu a s ní Bryan Kearney, Giuseppe Ottaviani, Heatbeat, Nifra, Sean Tyas, Will Atkinson... a taky jeden dvacetiletý oldschoolový dárek.
PřílohaMáme pro vás pravidelnou dávku setů. Pojďte si poslechnout, jak řádil Mark Sherry, Arctic Moon, John Askew, Jordan Suckley, Craig Connelly, Standerwick... nebo v ještě v minulém tisíciletí Binary Finary.
PřílohaV dubnové náloži setů se připravte především na cestu do Bangkoku na Transmission. Připraveno máme ale i mnoho dalších záznamů, jmenovitě Indecent Noise, Manuel le Saux, Sneijder, BluEye a další. Jako vždy se také vypravíme do minulosti, tentokrát s Gielenem.
PřílohaÚnorové vydání Livesets je pochopitelně z velké části věnované osmistému ASOTu. Ohlédneme se ale i za dalšími významnými trancovými akcemi, takže je opravdu z čeho vybírat a nechybí ani tradiční oldschool set, tentokrát z Ibizy roku 1999.
PřílohaPrvní letošní várka setů už se veze a kromě jiného s sebou přiváží i ohlédnutí za pražskou Trancenation s Manuelem Le Saux a Seanem Tyasem nebo Corstenovu oslavu pětistého Countdownu a jeden oldschool na druhou.
PřílohaKaždý rok vyhlašujeme releasy, které si v našich recenzích od čtenářů vysloužili nejlepší hodnocení. Letos to uděláme o něco zajímavější...
PřílohaPravidelně koncem roku producenti různých žánrů a kvalit nadělují svým příznivcům dárečky v podobě mash-upů, bootlegů, remixů či jiných exkluzivit z jejich setů vypuštěných volně ke stažení. Máme pro vás přehled toho nejzajímavějšího z letošní pestré nadílky.
PřílohaKonec roku bychom vám rádi zpestřili jednou z našich pravidelných dávek záznamů toho nejlepšího, co se v uplynulém měsíci událo na trancových stagích a jako vždy i s hodnotným bonusem z análů.
PřílohaTaké na konec listopadu jsme pro vás přichystali várku naditých setů, jak jste zvyklí. Zpětně zavítáme na párty Subculture, Grotesque nebo Kearnage. Je toho pochopitelně víc a nechybí ani luxusní oldschool.
PřílohaUplynulý měsíc byl především ve znamení Amsterdam Dance Eventu. Z něj také přinášíme několik zajímavých setů. Máme tu však také jeden masivní desetinodinový open to close, dále něco z nekonečných oslav 450. FSOE a pro pamětníky záznam prvního Schulzova vystoupení v rámci Transmission. A to samozřejmě není všechno.
PřílohaPřesně po měsíci valíme další dávku trancových setů. Tentokrát společně zavítáme do Argentiny, kde to poslední dobou neskutečně žije, na Pure Trance do L.A., na zavíračku na Ibizu a jeho toho mnohem více. Doporučujeme také obzvlášť hodnotný oldschoolový dáreček.
PřílohaPo dlouhé pauze se vracíme s rubrikou, ve které nabízíme ke srovnání klasické trancové poklady s jejich aktuálními remixy. V tomto díle omrkneme staronové Coast 2 Coast, Kamaya Painters, Mobyho, Pushe a další.
PřílohaNestihli jste premiéru dalšího dílu populární tuzemské show nebo si prostě jen chcete dát repete? Máme ji pro vás i s tracklistem.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 27.1.
Parník In The Club vol. 3
Luboš Novák, N-Rico, BluEye, Thomas Verden, Ramon DM, Jimmy Gellar, Trancer
Prostor Země, Praha

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.