INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017
Náhled klipu tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017
Náhled klipu Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017
Náhled klipu Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017
Náhled klipu Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours (Wasted Penguinz Bootleg 4)
20.06.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Příloha 

PřílohaS červnovými sety se pochopitelně ohlédneme za Luminosity a Electric Daisy Carnival, ve světe toho ale proběhlo mnohem více a neméně zajímavého, o co byste neměli přijít. Muziku na cesty jsme vám tedy sbalili.
PřílohaPravidelná várka setů je tu a s ní Bryan Kearney, Giuseppe Ottaviani, Heatbeat, Nifra, Sean Tyas, Will Atkinson... a taky jeden dvacetiletý oldschoolový dárek.
PřílohaMáme pro vás pravidelnou dávku setů. Pojďte si poslechnout, jak řádil Mark Sherry, Arctic Moon, John Askew, Jordan Suckley, Craig Connelly, Standerwick... nebo v ještě v minulém tisíciletí Binary Finary.
PřílohaV dubnové náloži setů se připravte především na cestu do Bangkoku na Transmission. Připraveno máme ale i mnoho dalších záznamů, jmenovitě Indecent Noise, Manuel le Saux, Sneijder, BluEye a další. Jako vždy se také vypravíme do minulosti, tentokrát s Gielenem.
PřílohaÚnorové vydání Livesets je pochopitelně z velké části věnované osmistému ASOTu. Ohlédneme se ale i za dalšími významnými trancovými akcemi, takže je opravdu z čeho vybírat a nechybí ani tradiční oldschool set, tentokrát z Ibizy roku 1999.
PřílohaPrvní letošní várka setů už se veze a kromě jiného s sebou přiváží i ohlédnutí za pražskou Trancenation s Manuelem Le Saux a Seanem Tyasem nebo Corstenovu oslavu pětistého Countdownu a jeden oldschool na druhou.
PřílohaKaždý rok vyhlašujeme releasy, které si v našich recenzích od čtenářů vysloužili nejlepší hodnocení. Letos to uděláme o něco zajímavější...
PřílohaPravidelně koncem roku producenti různých žánrů a kvalit nadělují svým příznivcům dárečky v podobě mash-upů, bootlegů, remixů či jiných exkluzivit z jejich setů vypuštěných volně ke stažení. Máme pro vás přehled toho nejzajímavějšího z letošní pestré nadílky.
PřílohaKonec roku bychom vám rádi zpestřili jednou z našich pravidelných dávek záznamů toho nejlepšího, co se v uplynulém měsíci událo na trancových stagích a jako vždy i s hodnotným bonusem z análů.
PřílohaTaké na konec listopadu jsme pro vás přichystali várku naditých setů, jak jste zvyklí. Zpětně zavítáme na párty Subculture, Grotesque nebo Kearnage. Je toho pochopitelně víc a nechybí ani luxusní oldschool.
PřílohaUplynulý měsíc byl především ve znamení Amsterdam Dance Eventu. Z něj také přinášíme několik zajímavých setů. Máme tu však také jeden masivní desetinodinový open to close, dále něco z nekonečných oslav 450. FSOE a pro pamětníky záznam prvního Schulzova vystoupení v rámci Transmission. A to samozřejmě není všechno.
PřílohaPřesně po měsíci valíme další dávku trancových setů. Tentokrát společně zavítáme do Argentiny, kde to poslední dobou neskutečně žije, na Pure Trance do L.A., na zavíračku na Ibizu a jeho toho mnohem více. Doporučujeme také obzvlášť hodnotný oldschoolový dáreček.
PřílohaPo dlouhé pauze se vracíme s rubrikou, ve které nabízíme ke srovnání klasické trancové poklady s jejich aktuálními remixy. V tomto díle omrkneme staronové Coast 2 Coast, Kamaya Painters, Mobyho, Pushe a další.
PřílohaNestihli jste premiéru dalšího dílu populární tuzemské show nebo si prostě jen chcete dát repete? Máme ji pro vás i s tracklistem.
PřílohaV srpnovém vydání se vypravíme na legendární Streetparade, kde měli svoji stage kluci z FSOE, omrkneme neméně proslulou Nature One a další zajímavé eventy, kde se hrála ta nejlepší taneční muzika.
PřílohaS koncem měsíce přichází opět čas na naši pravidelnou rubriku, ve které jsme pro vás tentokrát vybrali něco z Tomorrowlandu, máme pro vás záznam šestihodinového řádění Indecent Noise, představí se nám Saad Ayub a je toho samozřejmě víc. A protože se blíží Nature One, zavzpomínáme na sedmý ročník, kde hráli live RMB.
PřílohaS červnovou várkou setů se podíváme na Van Dykův návrat na pódia, ohlédneme se za Schulzovým turné, zavítáme pochopitelně na Luminosity Beach Festival a v rámci oldschoolu do Berlína na Loveparade.
PřílohaOtevírá se další pravidelná rubrika, ve které za tento měsíc naleznete záznamy vystoupení Seana Tyase, UCasta, Bryana Kearneyho, The Noble Six, S.H.O.K.K.a či třeba objevu poslední doby Saada Ayuba a jako vždy přidáme oldschoolový dárek, tentokrát v podobě deset let starého setu z Prahy.
PřílohaArctic Moon, Ben Nicky, Jordan Suckley, John Askew, Solarstone, Will Atkinson a jiní odehráli v uplynulém měsíci výtečné sety a co je pro nás důležité, neváhali se o ně s námi podělit. Nuže, tady jsou.
PřílohaNebojte, nezapomněli jsme na pravidelnou dávku setů za uplynulý měsíc. Už se veze a v ní záznamy z vystoupení Aly & Fila, Kearneyho, Ottavianiho, M.O.R.P.H.a, DJ Eca a dalších včetně jedné desetileté vzpomínky.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 12.8.
Parník Luboše Nováka III
Luboš Novák
parník Tyrš, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.