INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Recenze 

RecenzeRAM celkem pravidelně zve ke spolupráci kolegy z branže a je pravdou, že mu to vychází a výsledek většinou stojí za to. Mezi jeho oblíbence patří i Brit Ciaran McAuley, s nímž se podíváme do nitra afrického kontinentu.
RecenzeV roce 2016 se na upliftové scéně objevil mladý a nadějný talent z Polska, který se skryl pod projektem DreamLife. Za rok 2017 vydal řadu produkce, jednu i na českém Beyond The Stars Recordings, kde se zalíbil i majiteli vydavatelství. Slovo dalo slovo a Laucco s ním připravil novinku Amaranth. Jak dopadla?
RecenzeV loňském roce jsme si tu britskou dvojici Perrelli & Mankoff představovali zásluhou jejich parádní vokálovky Lingering Mind. Do roku 2018 teď doslova vlétli energií s překypující záležitostí Statusfaction.
RecenzeCraig Connelly za sebou má velmi úspěšný rok a do toho dalšího vstupuje takovým způsobem, aby ve své cestě pokračoval. Těšme se na ukázkový vokálový trance za přispění přitažlivého a dosud neoposlouchaného vokálu norské zpěvačky.
RecenzeJedna z posledních recenzí tohoto roku už míří do toho následujícího. Je totiž věnována novince německého matadora, jenž na Štedrý den oslavil dvaačtyřicáté narozeniny a který bude jedním z vzácných hostů březnové Trancenation.
RecenzeDruhý singl z FSOE Parallels se vysloveně povedl! Je totiž připraven norskou dvojkou, která pro osobitou zimní atmosféru nejde úplně daleko. The Blizzard v poslední době kouzlí jeden skvost za druhým a skladba Decade nebude výjimkou! Pokud máte jejich hudbu rádi, tak se těšte na dokonalý zážitek!
RecenzeNa sklonku roku se na scéně objeví jedna novota, z poloviny Česká, která nám dokáže, že emotivní trance stále ještě nevymřel. Má ho na svědomí Laucco (polovina projektu tranzLift) a naděje z Drážďan - Alternate High.
Recenze9. prosince se k příležitosti tří stého vydání RAMova pořadu GrotesQue uskuteční obří párty s luxusním line-upem. A jako každý takový mejdan i tento má svou hymnu, jež je pro tento rok obzvlášť vytuněná.
RecenzeOsmdesátý release Damaged Records patří šéfovi labelu a Jordan Suckley tak na parkety posílá další z řady temných tech-trancových rachotin.
RecenzeDalším z navrátilců je nizozemský projekt Vast Vision. Na své si tentokrát přijdou milovníci vyklidněného upliftíku s dvojitou dávkou příjemných melodií. Kterou ze dvou verzí si vyberete?
RecenzeLetos uplynulo deset let od vydání nezapomenutelné krásky jménem Platitude, jež švédskému trancerovi zajistila slušnou reputaci. Onova se po nějakém čase opět vrací na scénu, aby potěšil energickou náloží v tradičním duchu.
RecenzePolák TrancEye se chystá vydat letošní již sedmý singl a protože v jeho případě není kvantita na úkor kvality, stojí rozhodně za to, abychom si jej krátce představili. Lonesome Feelings je totiž uplift jako víno.
RecenzePo dlouhé době přichystal něco nového pro naše sluchové buňky přední švédský trancer Björn Akesson. Pokračuje v úspěšné spolupráci s FSOE a s novotou Circles se vrací do časů rané tvorby.
RecenzePoněkolikáté v tomto roce vám s radostí představujeme novinku A.R.D.I.ho a jeho labelu AVA White. Tentokrát se pustil do spolupráce se začinajícím kanadským trancerem a výsledkem toho je neskutečně nadupaná morda.
RecenzeActiva je zpět! Legendární britský DJ a producent vyslyšel prosby trancerů a po více než dvou letech je připraven vydat nový track. A spolu s Luminosity se vrací tradiční Robertův nadýchaný sound.
RecenzeZdá se, že tuzemská trancová scéna zažívá mírný boom. S radostí vám představujeme další nové jméno mezi českými producenty, kterým je Anselm Redchild, jenž dostal příležitost představit se světu prostřednictvím Beyond The Stars Recordings.
RecenzeUplifting trance opět zažije mírné probublání na scéně, protože v říjnu si na ní zaručeně smlsne novinka českého producenta, kterého velice dobře známe jako Ronny K. Jaká je jeho novinka a s kým na ní spolupracoval se dozvíte v této recenzi.
RecenzeŠvédský producent Novaspace nemá nic společného s dance projektem z let minulých, ale přesto dokázal svojí hudbou uhranout i samotného Markuse Schulze. Uhranul ho tak, že si ho nechal upsat u Coldharbour Recordings a Revelation je již třetím singlem, který zde vydává. Jaký je?
RecenzeFerry Tayle a Dan Stone dostali do vínku vydavatelství, které je součástí společenství budoucího zvuku z Egypta a výsledek je, že si nevedou vůbec špatně. Poslední release si připravil Sam Laxton, jehož pohled na uplifting trance by Vás mohl zajímat.
RecenzeNifra má na kontě další novotou ovoněnou skladbu a Vy byste jí neměli za žádných okolností vynechat! Jedná se totiž opět o kvalitní progressive trance nálož.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 27.1.
Parník In The Club vol. 3
Luboš Novák, N-Rico, BluEye, Thomas Verden, Ramon DM, Jimmy Gellar, Trancer
Prostor Země, Praha

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.