INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Náhled klipu Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017
Náhled klipu MaWayy - Wrong
27.08.2017
Náhled klipu FM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
27.08.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Recenze 

RecenzePoněkolikáté v tomto roce vám s radostí představujeme novinku A.R.D.I.ho a jeho labelu AVA White. Tentokrát se pustil do spolupráce se začinajícím kanadským trancerem a výsledkem toho je neskutečně nadupaná morda.
RecenzeActiva je zpět! Legendární britský DJ a producent vyslyšel prosby trancerů a po více než dvou letech je připraven vydat nový track. A spolu s Luminosity se vrací tradiční Robertův nadýchaný sound.
RecenzeZdá se, že tuzemská trancová scéna zažívá mírný boom. S radostí vám představujeme další nové jméno mezi českými producenty, kterým je Anselm Redchild, jenž dostal příležitost představit se světu prostřednictvím Beyond The Stars Recordings.
RecenzeUplifting trance opět zažije mírné probublání na scéně, protože v říjnu si na ní zaručeně smlsne novinka českého producenta, kterého velice dobře známe jako Ronny K. Jaká je jeho novinka a s kým na ní spolupracoval se dozvíte v této recenzi.
RecenzeŠvédský producent Novaspace nemá nic společného s dance projektem z let minulých, ale přesto dokázal svojí hudbou uhranout i samotného Markuse Schulze. Uhranul ho tak, že si ho nechal upsat u Coldharbour Recordings a Revelation je již třetím singlem, který zde vydává. Jaký je?
RecenzeFerry Tayle a Dan Stone dostali do vínku vydavatelství, které je součástí společenství budoucího zvuku z Egypta a výsledek je, že si nevedou vůbec špatně. Poslední release si připravil Sam Laxton, jehož pohled na uplifting trance by Vás mohl zajímat.
RecenzeNifra má na kontě další novotou ovoněnou skladbu a Vy byste jí neměli za žádných okolností vynechat! Jedná se totiž opět o kvalitní progressive trance nálož.
RecenzeZrovna nedávno jsem si říkal, že je otázka času, kdy se, v současné době velice populární, synth-pop spojí s trancem. A kdo jiný by se tohoto spojení mohl chopit, než Anjunabeats. Nicméně možná budete hodně překvapeni, kdo se za tímto remixem skrývá. Více se dozvíte v recenzi.
RecenzeZa těch pár let nám kanadský producent a DJ Somna dokázal, že má nadání na kvalitní vokálovou produkci. A jelikož je Melissa Loretta zajímavá zpěvačka, byla by škoda Vám novinku Brave nepřiblížit v recenzi.
RecenzeJeden z nejoriginálnějších autorů progressive tranceu současnosti - Gai Barone - svojí produkci konečně upíchl i na samotném Coldharbour Recordings. No a co byste asi tak řekli, že mu tady vydali. Pěkně vypečené a hodně kvalitní Un-Theme EP čítající dvě skladby a jeden remix!
RecenzeZakázku na renovaci skladby People Will Go nedostal nikdo jiný než legendární belgický producent. A pokud někdo prahnul po tom, aby se vrátil starý M.I.K.E., vězte, že lepší už to být nemůže.
RecenzeLift je Tyasovou nejčastěji remixovanou skladbou a už zase burácí nad tanečními parkety v novém mixu. Tentokrát je pod ním podepsán sám Sean a jeho brutalitu naštěstí vyvažuje vyklidněný počit Chrise Vora.
RecenzeEgyptská dvojka A & Z tvoří již osmým rokem a z nějakého důvodu se rozhodla toto jubileum oslavit parádní produkcí, ze které bude mít jistě radost nejeden fanda poctivého upliftu.
RecenzePo dvou letech od výtečné pecky Collision Course pro Kearnage dali znovu hlavy dohromady ostrovní kolegové Andrew Liggett alias Sneijder a Nick Callaghan a vypadá to na zatím nejsilnější letošní release jeho Afterdark.
RecenzeHvězda projektu First State už dnes není tak jasná, co bývala, a proto se u Magic Muzik rozhodli oprášit jeden ze starých hitů a poslat ho na pódia ve dvou fungl nových remixech. Oba se výjimečně vydařily.
RecenzeJak napsat jednoduchý a přesto důrazný melodický trance se špetkou energie? To Vám vysvětlí německý producent Tom Exo, jež na vydavatelství Suanda True představil svůj nejnovější počin Skywatch.
RecenzeJeden zkušený a druhý mladičký a nadějný. Nebezpečná kombinace pro vytvoření parádního letního hitu. Jedním takovým je totiž právě tento kousek, který kluci věnovali Saleně. Které, to se můžeme jen domnívat. Jak ale na ní vzpomínají, o tom nás obeznámí samotná recenze.
RecenzeAVA Recordings je stále více než aktivním vydavatelstvím a svojí muzikou zachází již za hranice toho, s čím před lety přišel na trh. I díky tomu máte jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku této kanadsko-polské spolupráce, ze které vzešel vydařený kousek The Fourth Dimension.
RecenzeChcete konečně slyšet nějaký epický nářez s pořádně napumpovanou basovou linkou? Tak si pojďte čuchnout k této recenzi. Produkci mají na svědomí dvě jména - Space Raven a Wavetraxx. Hudebně znalí jedinci by už měli vztyčit varovný prst.
RecenzePřed dvěma lety se nám na scéně vyloupla další trance dvojice - Perrelli & Mankoff. A jelikož se jim chystá novinkový vokálový singl, zřejmě je na čase, abychom Vám jejich produkcí představili trošku blíže. Lingering Mind je totiž hodně zajímavý kousek.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 29.9.
VINI VICI in PRAGUE
Vini Vici
SaSaZu, Praha

From Dusk Till Dawn
Estiva, Martin Michniak, Dusk
Watt Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.