INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017
Náhled klipu tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017
Náhled klipu Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017
Náhled klipu Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017
Náhled klipu Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours (Wasted Penguinz Bootleg 4)
20.06.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Recenze 

RecenzeHvězda projektu First State už dnes není tak jasná, co bývala, a proto se u Magic Muzik rozhodli oprášit jeden ze starých hitů a poslat ho na pódia ve dvou fungl nových remixech. Oba se výjimečně vydařily.
RecenzeJak napsat jednoduchý a přesto důrazný melodický trance se špetkou energie? To Vám vysvětlí německý producent Tom Exo, jež na vydavatelství Suanda True představil svůj nejnovější počin Skywatch.
RecenzeJeden zkušený a druhý mladičký a nadějný. Nebezpečná kombinace pro vytvoření parádního letního hitu. Jedním takovým je totiž právě tento kousek, který kluci věnovali Saleně. Které, to se můžeme jen domnívat. Jak ale na ní vzpomínají, o tom nás obeznámí samotná recenze.
RecenzeAVA Recordings je stále více než aktivním vydavatelstvím a svojí muzikou zachází již za hranice toho, s čím před lety přišel na trh. I díky tomu máte jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku této kanadsko-polské spolupráce, ze které vzešel vydařený kousek The Fourth Dimension.
RecenzeChcete konečně slyšet nějaký epický nářez s pořádně napumpovanou basovou linkou? Tak si pojďte čuchnout k této recenzi. Produkci mají na svědomí dvě jména - Space Raven a Wavetraxx. Hudebně znalí jedinci by už měli vztyčit varovný prst.
RecenzePřed dvěma lety se nám na scéně vyloupla další trance dvojice - Perrelli & Mankoff. A jelikož se jim chystá novinkový vokálový singl, zřejmě je na čase, abychom Vám jejich produkcí představili trošku blíže. Lingering Mind je totiž hodně zajímavý kousek.
RecenzeDruhé lákadlo pro debutové album finského skladatele Simona Templara je toto EP čítající dva kousky The Fog a The Mist. Očekávat opět můžete naprosto ultimátní tranceovou atmosféru, kterou málo kde dostanete!
RecenzeSkryté želízko v ohni má na poli tranceu i Namibie, ze které pochází nám dobře známý Pierre Pienaar, jehož muzika tu brázdí mezi námi, posluchači, již hezkou řádku let. Jak zní jeho novinka a zdali se opět navrací za přelom tisíciletí, se dozvíte v této recenzi!
RecenzeCold Blue za sebou má velice úspěšný rok. Ne nadarmo je jeho muzika poměrně častým předmětem našich recenzí a minout nemůžeme ani jeho novinku, která se nebezpečnou rychlostí řítí na taneční parket.
RecenzePoprvé v tomto roce o sobě dává vědět alžírské duo Kheiro & Medi. Una Sonrisa je vysloveně letní záležitost, jež vykouzlí úsměv každému alespoň trochu emočně založenému trancerovi.
RecenzeAť už je řeč o klubových vypalovačkách nebo melodickém progresivním trancu, mělo by padnout jméno litevského producenta Anskeho. Ten spojil obě věci v jednu a v nadcházející letní sezóně tak jistě nezůstane pozadu.
RecenzeV dnešní recenzi se opět vypravíme k AVA White a opět se zaměříme na méně známé jméno. Jeho nositel je však slibným talentem, jenž by mohl zazářit na trancovém nebi.
RecenzeTyasův label toho zatím od svého vzniku koncem loňského roku mnoho světu nedal. K vydání je nachystána teprve druhé věc pod touto značkou a hledáte-li něco svižného, energií naditého, už dál nemusíte.
RecenzeNepochybně špička české hudební produkční scény Thomas Coastline v jeho životně velice náročném období nezahálí. Jak věrní fanoušci vědí, kladenský autor aktuálně prochází velice těžkým bojem a částí jeho života. Ale jelikož se nelekne ani vlka v lese, rozhodl se, že v mezičasech si střihne nějaký ten release...
RecenzeZřejmě aktuálně nejsledovanější alžírský producent a DJ Mino Safy dokazuje, že i letošní rok neuhne od dobře rozjeté hudební kariéry kvalitního producenta. Však si pojďte poslechnout jeho novinku Premonition a přesvědčte mě o opaku.
RecenzeZrovna nedávno jste si belgického elegána mohli užít v Praze, u čehož ani nepředpokládám, že by neproběhlo. Airwave je totiž hudební legenda na tranceovém poli a každá jeho novinka je sledována s úpěnlivým očekáváním. Proto se nedivte, že Vám tu představujeme i jeho nejnovější EP s názvem The Unfinished!
RecenzeMladičký mexický producent Carl Daylim má za sebou už slušnou řádku povedených skladeb. Proto je mi velkým potěšením říci, že dnes recenzovaná novinka Forever Love se hrdě zařadí k těm, které se tomuto nadějnému hudebníkovi povedly nejlépe.
RecenzeV březnu vyšla legendární Bullet In The Gun ve čtyřech hard remixech, teď se k nim ve správný čas přidá neméně agresivní pojetí Marca V - legendy, jež pamatuje časy originálu, který svého času stanul v top 10 britského singlového žebříčku.
RecenzeAmine Maxwell se na našem webu objevuje jen velmi vzácně. A když, obvykle je to ve spojení s Mhammedem El Alami. Dnes je tu Amine solo, se svou novinkou Before I Wake.
RecenzeAť už udělá cokoli, zůstane Ralp Barendse v pamětích trancerů jako autor klasiky Massive z roku 2001, dále coby Midway a nikdo mu samozřejmě neodpáře ani spoluúčast v projektu First State. Po letech je zpět a kruh se uzavírá.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 12.8.
Parník Luboše Nováka III
Luboš Novák
parník Tyrš, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.