INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Conrad Sewell - Sex, Love & Water
02.02.2018
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Report ze zahájení Armin Only Embrace Tour

Holandský hudební mág Armin van Buuren zahájil minulý víkend další sérii svých sólo eventů Armin Only Embrace. Světová premiéra této fantastické show se konala v luxusních prostorách Ziggo Dome v Amsterdamu. Organizátorem akce je Alda Events.

Embrace - v pořadí šesté autorské album tohoto slavného Holanďana nabízí aktuální charakteristický zvuk současné elektronické hudby. Sám Armin se v tomto případě nechal inspirovat širokou škálou hudebních směrů a netradičních zvuků, kterými okořenil ten svůj vlastní. A jak je u Armina zvykem, po vydání nového alba přichází vždy s novým turné Armin Only. Nejinak tomu bylo i v tomto případě, kdy stejné jako při AO Intense zahájil svou show hned dvěma eventy po sobě. Oba dva večery se konaly minulý víkend, a to v pátek 6. května a v sobotu 7. května v prostorách Ziggo Dome. My si pro Embrace vybrali sobotní show, přeci jen víkendové cestování po Evropě je, co se týká provozu, určitě pohodlnější než pracovní pátek. Do cíle na adrese De Passage 100 jsme dorazili něco kolem půl osmé večer. Měli jsme tak dostatek času na menší přípravy před velkým večerem. Hlavní vchody do Ziggo se pro návštěvníky otevřely ve 21 hodin, současně tak začal v hlavním sále hrát warm up set, který návštěvníky pomalu připravoval na hlavní show. V automatech jsme si nakoupili nějaké ty žetony na občerstvení a pak jsme si našli to "své" místo.Taneční plocha se během úvodních dvou hodin rychle plnila návštěvníky, my si vybrali místo na tribunách. Ne, že bychom zde chtěli sedět, důvod byl jiný. Jelikož jsme byli v Ziggo Dome již poněkolikáté, je to prostě naše tradiční místo. Hned vedle místa na tribunách byl prostor na tancování, bary a toalety hned za rohem a výhled přímo na stage. Nic nám zde nechybělo. Posledních několik minut probíhalo na projekci, ve tvaru písmene A, odpočítávání do startu celé show.

Na sekundu přesně se ve 23 hodin rozezněly tóny úvodní skladby Embrace a na scéně se jako první objevil Eric Vloeimans se svou jazzovou trumpetkou. Při poslechu celého intra mi běhal příjemný mráz po zádech a asi po pěti munutách se naplno rozjel tento úvodní track z nového alba a nastoupil Armin. Embrace show odstartovala v plné síle a v následujícch momentech nastoupil před publikum další interpret, kterým byl rapper a producent Mr. Probz. Jejich „Another You“ je chatlavou věcí s příjemným mužským vokálem a remix Marka Sixmy je na párty jako stvořený. Nemohly samozřejmě chybět další skladby z aktuálního alba. Během čtyřhodinového setu zazněly např. také Make It Right (vokál Angel Taylor), Heading Up High (vokál Kensington), Caught In The Slipstream (vokál BullySongs), Embargo (energický track s působivou atmosférou vznikl jako spolupráce s německými Cosmic Gate) a mnoho dalších. Tanečníci, zpěváci, světla, projekce, ohně a další vychytávky dělali z hudební párty současně i úžasnou podívanou. Alda Events a celý tým Armin Only dovedli tenhle Event k naprosté dokonalosti. Armin během setu nezapomněl ani na starší tracky a při hitovce „This Is What It Feels Like“ z předposledního alba Intense, v remixu od dvojice W&W, se ve vyprodaném Ziggo Dome nenašel snad nikdo, kdo by si nezaskákal. Tohle byla atmosféra s velkým A. Během noci se na scéně objevila i zpěvačka Betsie Larkin se skladbou „Safe Inside You“.Kromě nového alba odehrál Armin část svého setu ve stylu klubových devadesátek a oldschool soundu. Na projekci se objevila obří audiokazeta, která symbolizovala dobu, kdy se jednalo o nejčastěji používaný hudební nosič. Mezitím personál v rychlosti přistavil druhý DJ pult na přední část pódia a Armin měl tak možnost lepší komunikace s fanoušky v půlce haly. Tady nemohla chybět Arminova novinka „Old Skool“, která dokonale zachycuje zvuk té doby.

Pamatujete si na rok 1991 a track Dominator od Human Resource? Leon Shady rework si Armin hodně oblíbil a začínal s ním několik velkých eventů letošního roku včetně setu na Koningsdag v Bredě. Energická jízda pokračovala i s tracky od "Mitchell Niemeyer & Paul Mayson - The Realm“ nebo „Mark Sherry meets Space Frog & Derb - Follow Me“. Na závěr čtyřhodinového setu se na pódiu sešli všichni účinkující, kteří se s návštěvníky loučili při krásné baladě „Looking For Your Name“ s hlasem Gavina DeGrawa.

Jména všech lidí, kteří se na show podíleli, se pomalu promítala na projekci a my jen poslouchali se slzami v očích a byli šťastni za tenhle úžasný večer. Konec byl prostě doják. Hlavní show skončila, ale my věděli, že bude ještě následovat hodinová párty.A ne ledajaká. Armin přišel po mole na přední část pódia s kufrem plných desek přes rameno. Ano následovala hodinka tranceových klasik hraná z vinylů. První deska, kterou vytáhl ze svého DJ bagu byla legendární „Communication Part 3“, následovala klasika „The Orange Theme“ od Cygnus X a do třetice zařadil loňský hit „Anahera“ od Gouryelly Ferryho Corstena. A to právem, protože tohle se jednou bude mezi klasiky řadit. Pro mě nejkrásnější trance skladba roku 2015.

Párty jela dál s takovýma kouskama jako „Shivers“ nebo „Innertia - The Chamber“. Tribuny jsme bořili i při „Play It Louder“ Randyho Katany. Z kufru vytáhl vzpomínku na Love Parade „Remember Love“ projektu DJs United, sáhl i po „Brute“ (spolupráce s Ferrym Corstenem) a jako finální trojici zvolil „Bart Claessen - Playmo, Armin van Buuren - Sail“ a vinyl set zakončil projektem „Veracocha - Carte Blanche“.

Armin van Buuren nám opět ukázal, že je pro nás stále světovou jedničkou. Embrace noc nám nabídla spousty vynikajících trance skladeb a i to nejlepší z aktuální progresive house music. To celé okořeněné kvalitními vokálovkami, klasikami a oldschoolem. Nemohu zapomenout zmínit se o kvalitě ozvučení. Zvuk je v Ziggo Dome prostě dokonalý. Přeci jen je to hala postavena a určena přímo pro konání hudebních akcí a jsem ráda, že se Armin Only konalo právě zde. Akce roku 2016 je jasná.Fotoreport z akce najdete zde!Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 24.2.
Trancextasy with Solarstone
Solarstone, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.