INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Retro Zprávy 

Retro ZprávyMožná to pro někoho bude novinka, ale pro nás, kteří trancem žijeme již takřka dvacet let, je to dávná vzpomínka, která se v hlavě nezapomíná. No sami posuďte...vzpomenete si ještě někdo na projekt Signalrunners? A to byste sakra měli! Ve své době skládali boží muziku!
Retro ZprávyBonzai, jeden z nejdůležitějších labelů historie EDM slaví dvacet let od založení. Řekneme si jak, připomeneme některé zásadní kusy a stručně nastíníme vývoj belgického vydavatelství spojeného se jmény jako Push nebo Yves Deruyter.
Retro ZprávyJeden z nejvýraznějších průkopníků elektronické taneční muziky devadesátých let, Němec Rolf Ellmer alias Jam el Mar, prožívá třiadvacátý rok hudební kariéry, která zdaleka nekončí. Připomeňme si její nejzákladnější pilíře.
Retro ZprávyZářijové retro bude hodně o remixech a coververzích. Zavzpomínáme na několik tranceových legend, ale i již pohaslých hvězd. Jmenovitě Solarstone, Darren Tate, PPK, Public Domane, Sash! a mnoho dalších.
Retro ZprávyDruhá polovina prázdnin roku 2002 byla co se nové muziky týče možná ještě zajímavější než ta první. Thrillseekers, WestBam, Schwarze Puppen, Ravers On Dope, Blutonium Boy a další milé vzpomínky čekají v čerstvém vydání retra.
Retro ZprávyBlank and Jones, Art Of Trance, Plastic Boy a spoustu dalších umělců vzpomeneme v červencovém vydání retra, které je sice po tom minulém poněkud hubenější, přesto ve mně vzbuzuje dojem, že léto 2002 bylo na hity bohatší než je to letošní.
Retro ZprávyLetošní červnové retro je asi to nejnaditější, jaké kdy vyšlo. Udělejte si pohodlí, něco dobrého k chuti a ujistěte se, že nebudete rušeni. Od čtení se hned tak neutrhnete.
Retro ZprávyPřinášíme zaručeně čerstvé květencové retrozprávy. Dnes hodně o coververzích a hard tranceu a kromě jiných zavzpomínáme na ATB, Megara vs. DJ Lee, Accadia, Aquagen, Aurora nebo Derb.
Retro ZprávyNejen pro pamětníky předkládáme březnové ohlédnutí za dnes již klasickými releasy taneční scény. Kai Tracid, Tiesto, Corsten, Noémi, X-Press 2 a mnoho, mnoho dalších čeká na vaše rozkliknutí.
Retro ZprávyDruhé letošní retro přináší jak báječné tranceové klenoty, tak notoricky známé diskotékové tucky a dokonce dvě houseové perličky. Která byla ta vaše?
Retro ZprávyLange, Signum, RMB, DJs@ Work, Warmduscher a kupa dalších jmen byla hojně sklonována začátkem roku 2002. Většinu dnešních retronovinek budete znát z vysílání Zlaté Prahy, ať už ze Zlaťáků nebo předhitparádového Servisu..
Retro ZprávyKonec roku 2001 přinesl hned několik zajímavých releasů. Prosincové retro je věnované vzpomínce na Faithless, Beam vs. Cyrus, Twister´s Silence, Ian Van Dahl a dalším. Nakonec si připomeneme největší hitparádové šlágry RZP.
Retro ZprávyNachystané je další vydání zaručených retrozpráv ze světa dance music. A co že se nám urodilo na pultech? DJ Tiesto, Schiller, SQ1, Brooklyn Bounce, Mauro Picotto a kupa další báječné muziky.
Retro ZprávyŘíjnové retrozprávy se jen třesou na vaše rozkliknutí. V tradičně naditém vydání čekají Oceanlab, Push, Nu NRG, Warp Brothers, E Nomine a další klasické produkce.
Retro ZprávyPřinášíme další ohlédnutí za taneční scénou roku 2001. Mezi releasy, jež spatřili světlo světa přesně před deseti lety, se vyjímají Svenson & Gielen, Kai Tracid, Hypetraxx, Awex nebo The Mystery.
Retro ZprávyPřinášíme zaručeně staré novinky ze světa dance music. A o kom že dnes budeme psát? System F, F/X, Kyau vs. Albert, Scooter, Schiller, Way Out West, Da Hool a další
Retro ZprávyPojďme si odpočinout od tanečních bomb, které vyrýsovalo letošní léto, a připomeňme si ty, které námi hýbaly přesně před deseti lety.
Retro ZprávyMáte tady další zaručené retronovinky. Vyštrachal jsem zase několik věcí, které jistě vyvolají vzpomínky na nejednu vydařenou pařbu.
Retro ZprávyPo páte v letošním roce na chvíli odložíme novinky a podíváme se, co se dělo před deseti lety. Vyhrabal jsem pár tracků, které vám jstě udělají radost. Rozjížděl se Anjunabeats, Shah zkoušel vokály a Tiësto zase nádherně remixoval...
Retro ZprávyV dubnu 2001 se zrodilo hned několik nezapomenutelných záležitostí taneční scény. Tedy zrodily se asi dřív, ale před deseti lety se dostaly k rukám a uším posluchačů.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 27.1.
Parník In The Club vol. 3
Luboš Novák, N-Rico, BluEye, Thomas Verden, Ramon DM, Jimmy Gellar, Trancer
Prostor Země, Praha

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.