INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Rozhovory 

RozhovoryV nabitém letním programu si na několik našich otázek udělal čas jeden z předních polských uplifterů A.R.D.I.
RozhovoryMaria Healy z irského Dublinu patří mezi nejvýraznější zástupkyně dámské trancové scény současnosti. Jsme rádi, že jsme měli možnost položit jí několik otázek o její kariéře, inspiraci a promluvit si o hudební tvorbě.
RozhovoryZnačka Goodgreef se táhne britským ostrovem již patnáct let. K tomu její tvůrci přišli i s kompilací čítající hudební nadšení jak Giuseppe Ottavianiho, tak Liama Wilsona. Ti se nám tak trošku rozpovídali nejenom o samotné značce nebo o tom, co do svých setů namixovali, ale zapřemýšleli i nad tím, co pro nás vlastně v průběhu zimy chystají...
RozhovoryLeon Bolier je jméno, které nám před lety nahánělo husí kůži jak z pozitivního hlediska, tak následně i z toho negativního. Každopádně to, co pro nás chystá, se dozvíte již v tomto monstr rozhovoru!
RozhovoryPopulární německá dvojice Stoneface & Terminal slaví desetiletí, vydává extra EPčka, jezdí po světě a v nabitém programu si udělala čas i na naše otázky týkající se především jejich významného výročí.
RozhovoryJeště jednou se zaměříme na album Harmonia, které nedávno vyšlo finskému velikánovi nám dobře známého coby Orkidea. Ten se nám totiž podrobně rozhodl v tomto jedinečném rozhovoru popsat jednotlivé skladby z tohoto alba s tím, kde všude hledal inspiraci.
RozhovoryGabriel & Dresden je dvojka z Ameriky, která je posluchači tranceu zaslíbeného více než známou. Řeč padla na jejich budoucnost, aktuální tour, ale i na to, co pro ně dnes znamená trance. Více tedy v samotném článku!
RozhovoryNedávno jsme tu představovali Lostlyho album No Direction Home. To nás zaujalo natolik, že jsme jej požádali o rozhovor a guestmix do InSound Show. Na něj si budete muset chvíli počkat, interview zaměřené zejména na zmiňovaný debut už pro vás máme.
RozhovoryJiž příští sobotu ožije Praha obrovským mejdanem, na kterém se potká čtyřicítka světových DJs a mezi nimi také u nás velmi populární duo Kyau & Albert. Jak se těší na Trancefusion a na co se pro změnu můžete těšit vy, prozradí v našem rozhovoru.
RozhovoryTaky se těšíte na Trancefusion? Už se to blíží! Jedním z mnoha důvodů, proč si naposled dopřát transfúzi té správné tranceové energie, je Bryan Kearney, jenž tentokrát vystoupí po boku kolegy Sneijdera.
RozhovoryJiž tento týden se v novém multifunkčním prostoru Forum Karlín uskuteční dlouho očekávaná a prestižní Vandit Night. S Paulem si před jeho návštěvou Prahy organizátoři akce popovídali o Vánocích a dalších zajímavých tématech.
RozhovoryDalším z rozhovorů pro tento měsíc jsme nachystali s britskou bratrskou dvojkou známou jako Arkaham Knights. No a tito rytíři ryzího Coldharbour soundu minulosti Vás přesvědčí o tom, že tento styl stále není mrtvý. Ba naopak...Více tedy v článku!
RozhovoryV pátek jste mohli slyšet jeho muziku v INSOUND Show. Nyní si můžete o něm i něco přečíst v jeho prvním rozhovoru, který exkluzivně připravil pro Vás. Litevský producent Anske se představuje...
RozhovoryZačátkem léta vydal své druhé studiové album francouzský trancer Ferry Tayle. Věnovali jsme mu recenzi, zasoutěžili si o něj a teď je na řadě popovídat si se samotným autorem.
RozhovoryAmir Hussain je jméno, které tranceové vody čeří čím dál častěji a nějakou tu dobu je i v našem hledáčku. Jsme proto moc rádi, že se můžeme podělit o rozhovor, který s námi tento talentovaný producent ochotně provedl.
RozhovoryJiž se blíží další legendární den, ve kterém si mnoho z nás užije neopakovaný zážitek pojmenovaný jako Trancefusion, tentokrát s názvem Power of Elements. DJs, co si tam zahrají, si připravili pár rozhovorů. V tomto se nechali vyzpovídat Aly and Fila.
RozhovoryJes Brieden je zpěvačka, kterou každý pravověrný fanoušek tranceu bezesporu zná. Není tomu zase tak dávno, co nám tu zazpívala pár vytříbených vokálových věcí. I o těchto nocích jsme si v tomto rozhovoru popovídali...
RozhovoryZrovna nedávno Armin z plna hrdla představil jedno dost zajímavé a osobité estonské duo, které se skrývá pod projektem Cold Rush. Jak to mají s muzikou všeobecně, jak se dali dohromady a jestli je estonské pivo opravdu tak dobré se dozvíte v tomto rozhovoru!
Rozhovory3. března vydá Sander van der Waal pod hlavičkou projektu First State třetí album. A právě dílo jménem Full Circle bylo hlavním tématem našeho rozhovoru.
RozhovoryMax Graham je jeden z nejvýraznějších trance producentů dneška. Také je to věčně zaměstnaný člověk. Má toho na krku hodně, ale i přesto si stihl odskočit na krátký rozhovor s naším webem. O poslední kompilaci, o cestování, ale i o pomezí mezi trancem a technem Vám poví samotný Max Graham!
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 27.1.
Parník In The Club vol. 3
Luboš Novák, N-Rico, BluEye, Thomas Verden, Ramon DM, Jimmy Gellar, Trancer
Prostor Země, Praha

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.