Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Legends

tf2014_legends_160.jpg

Vloženo 17.11.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Markus Schulz - Bayfront (Miami)
25.01.2015
Náhled klipu LTN feat. Arielle Maren - Let Me Go
25.01.2015
Náhled klipu Armin van Buuren - Together [In A State Of Trance]
25.01.2015
Náhled klipu The Prodigy - Nasty
13.01.2015
Náhled klipu Eco & Brooke Forman - Liberation
13.01.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.29
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Sebastian Brandt 9.04
Giuseppe Ottaviani 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Sander van Doorn - Chasin'
Přidáno 07.04.2012
Sander van Doorn po všelijakých spolupracích a hudebního experimentování vydává po Koko další trousovou věc, pro kterou si přichystal vcelku vydařený videoklip.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuMarkus Schulz - Bayfront (Miami)
Na další z cestopisných projížděk nás Markus Schulz vezme do slunného Miami. Bigroom toho nejhutnějšího ražení vyvolává myšlenku, jestli jsme náhodou Arminovi nekřivdili.
Náhled klipuLTN feat. Arielle Maren - Let Me Go
LTN připravuje debutové album a hned zkraje roku láká k jeho poslechu delikátním progresivním pomazlením, jež je kombinací kdysi populární deadmau5oviny s baleárskými melodiemi. Více v naší recenzi. Video tak akorát vystihuje náladu a emotivní náboj songu.
Náhled klipuArmin van Buuren - Together [In A State Of Trance]
Hymnu letošních oslav ASOTu si zařídil Armin sám, o to hůře se mi říká, že něco tak nablblého jsem dlouho neslyšel. Téma je blbé natolik, že se do něj veřejně opřel i Geert Huinink. Smutné je, že přesně takovýto byl asi záměr, kterému video plné ultrašťastných lidí a úsměvů nasadilo korunu. Jedno je jasné, trance to není.
Náhled klipuThe Prodigy - Nasty
Vydání nového alba od The Prodigy se kvapem blíží. The Day Is My Enemy vyjde 30. března. Tudíž ten den můžeme považovat za jeden z mála, který na světlo boží vydá něco opravdu zajímavého z EDM letošního roku. Proč to tak sebevědomě tvrdíme? Protože Nasty je prostě nákul jako prase!
Náhled klipuEco & Brooke Forman - Liberation
Eco zpomalil, přidal acidové prvky a našel si čas na spolupráci s další vokalistkou, tentokrát s velice zvláštním hlasem, který v sobě skrývá Brooke Forman. To vše zabalil do nesmírně poutavého videoklipu, který nás opět přesvědčí o tom, že stále v tranceu existují jedinečné hudební úkazy. Jedním takovým je právě skladba Liberation.
Náhled klipuMichael Badal & Shanokee - Blue Skies
Americký producent a DJ Michael Badal se Shanokee na konci roku vydal skladbu Blue Skies, která se zároveň ze strany Black Hole Recordings dočkala i videoklipu. Lehce amatérského videoklipu s příjemnou láskyplnou zápletkou. Hudba je na tom mimochodem daleko lépe. Mimochodem Shanokee je ta, co s Rank 1 tehdá složila Such Is Life!
Náhled klipuFrozen Skies - X (Anniversary Mix)
Po dvou letech se německý producent patřící mezi uznávaná jména tamního undegroundu vrátil ke svému snad nejkrásnějšímu tématu, omladil jej, obdařil hordou remixů a doplnil obrázky. Výsledkem je pohoda na druhou.
Náhled klipuScooter - Can't Stop The Hardcore
Scooteři letos načali pátou kapitolu více než dvacetileté existence a singlem Can´t Stop The Hardcore udělali radost svým nejvěrnějším fandům. V tracku je použita populární melodie ze skladby Zorba slavného skladatele Mikise Theodorakise. V klipu si H.P. a spol s humorem jim vlastním vystřihli tématickou scénku na řecké svatbě...
Everybody everywhere - You can´t stop the hardcore - Middle fingers in the air - You can´t stop the hardcore - Drinking Vodka Belvedere - You can´t stop the hardcore - Naked bitches overthere - You can´t stop the hardcore!!!
Náhled klipuRonski Speed feat. Lucy Saunders - Calm Before The Storm
Po několika nevýrazných tracích přichází Ronski Speed a jeho Maracaido Records s potenciálním megahitem Calm Before The Storm, pro který ulovil Lucy Saunders. Aby byla jeho propagace co nejúčinnější, opatřil jej party klipem ještě před vydáním. Očekávejte klasickou výstavbu, snadně zapamatovatelný text a vlezlé melodie.
Náhled klipuRoger Shah presents Sunlounger & JES - Glitter & Gold
V roce 2012 se spolu sešli, aby spolu složili kousek Higher Than The Sun. No a v roce 2014 je tu máme znova. Sice na podzim, ale to proto, aby nám v záplavě šedivých dní zlepšili náladu baleárskou kytárkou, hlasem JES a příjemnými letními melodiemi, které se jen tak neztratí. Videoklip připomíná slavná 20. a 30. léta, takže si připravte deštník, klobouk a sako. Budete ho potřebovat.
Náhled klipuMaayan Rechler & Mantrastic - I Need You
Izraelský progressive house se dočkal krásně nasnímaného videoklipu, který si musíte poslechnout. Třeba se zaposloucháte do rytmu tónů šumějícího moře, kterého jste byli nebo byste si přáli být součástí v letošním roce.
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Zoë Johnston - We\'re All We Need
Další melancholickou záležitost si nachystalo britsko-finské trio Above and Beyond. Dokonce i samotný hlas Vám nebude neznámý - Zoë Johnston. Očekávejte tedy přesně to, co byste od starých dobrých Above and Beyond očekávali. Do toho se skvělým videoklipem plným svobody, který nelze jinak, než si do sytosti užít.
Náhled klipuMarkus Schulz & Klauss Goulart feat. Paul Aiden - Fireworks
Markus Schulz s radostí oficiálně vydává další singl z nedávno vydané placky Scream 2. Jedná se o další vokálový kousek s názvem Fireworks, na kterém naprosto luxusně zazpíval Paul Aiden. Markus se na této produkci inspiroval jeho nejoblíbenější kapelou - Coldplay a nebyl na to sám. Přispěchal mu na pomoc jeho kamarád a kolega z Brazílie Klauss Goulart. Armada jim k tomu všemu dodala vzpomínkově vydařený videoklip, který stojí za to vidět a stejně tak i skladbu slyšet.
Náhled klipuAndy Duguid & Jaren - Battlecry
Podruhé v letošním roce se mistr nezávislého progressivu Andy Duguid spojil s Jaren Cerf a podruhé v tomto roce vydávají neuvěřitelně silnou klubovou bombu. Nechte se oslovit, obklopit emocemi a vtáhnout do děje. Poctivý videoklip s aktuálním poselstvím navíc slibuje pokračování.
Náhled klipuPharrell Williams (feat. Daft Punk) - Gust of Wind
Možná Vás překvapí, že se tu nachází videoklip zrovna na takovýto kousek. Pakliže jste ale příznivci elektronické muziky, tak Vás určitě bude zajímat i tato novinka, kterou mají na starosti opět Daft Punk. Spolupráce s Pharrellem Williamsem tedy nejspíš stála za to, protože málokdy umělci naváží na své kooperace. Gust of Wind je příjemná elektro popová záležitost s klasickým Pharrellovým hlasem. Zajímavostí je například i to, že videoklip natočil Edgar Wright. Režisér, který má na starosti filmy jako Soumrak mrtvých, Hot Fuzz nebo Scott Pilgrim proti zbytku světa. Důkaz toho, že u této práce se sešlo opravdu slušné množství talentů.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 6.2.
Mecca Wild
Marcel Woods, Meccanicii, Pekos & Chris 93
Mecca, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Nocturnal
@ DI.fm Trance Spustit v online přehrávači 21:00 - 23:00
Matt Darey


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.