Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Moonbeam & Indifferent Guy feat. Eva Pavlova - Follow Me
20.04.2015
Náhled klipu Friends Of Mayday - Making Friends
19.04.2015
Náhled klipu Robert Burian - BABY
13.04.2015
Náhled klipu Mario Piu & Maskmada - Minotaur
30.03.2015
Náhled klipu Calvin Harris - Slow Acid
28.03.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Sander van Doorn - Chasin'
Přidáno 07.04.2012
Sander van Doorn po všelijakých spolupracích a hudebního experimentování vydává po Koko další trousovou věc, pro kterou si přichystal vcelku vydařený videoklip.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuMoonbeam & Indifferent Guy feat. Eva Pavlova - Follow Me
Plnohodnotný text, emotivní vokály, hutný progressive a dokonale navozená atmosféra, to jsou Moonbeam v plné parádě. Jejich novince navíc nechali udělat klip, který též přináší několik originálních nápadů a který opět svěřili do rukou Igoru Kiselevovi.
Náhled klipuFriends Of Mayday - Making Friends
Ačkoli už Mayday není, co bývala, stále přitahuje tisíce lidí. I letos mají fanoušcí EDM zakroužkované datum 30. dubna, kdy se v Dortmundu otevřou brány legendární párty, poslední z původních akcí, která zůstala živu. Hymna nesoucí podtitul čtyřiadvacátého ročníku není na dnešní dobu vůbec zlá a udržela si tvář svých předchůdkyň.
Náhled klipuRobert Burian - BABY
Jeden z největších autorů elektronické scény Slovenska si před třemi měsíci udělal radost velice příjemným a nápaditým trackem s neméně zajímavým videoklipem, který se odehrává komplet ve slovenské Nitře. Pohodové město, pohodová produkce, co opět potvrzuje velkou hudební šíři, kterou je Robert obklopován.
Náhled klipuMario Piu & Maskmada - Minotaur
Jak už jsme hlásili, italský technař Mario Piú je zpět na scéně a ze studia hrne muziku prvotřídní kvality jako před lety. Tahle hutná a řádně ponurá novinka inspirovaná řeckou mytologií vznikla ve spolupráci s krajanem Alessiem Mereuem. Krev v žilách bude někomu tuhnout dvojnásob, páč track doprovází video plné adrenalinu a extrémních sportovních výkonů.
Náhled klipuCalvin Harris - Slow Acid
To, že je Calvin Harris, producent, který sic skládá v současné době oblíbenou elektroniku, všichni dobře víme. To, že je ale opravdovým producentem, který si na nic nemusí hrát, Vám ukáže v jeho produkci pojmenované Slow Acid, která nabízí přesně to, co si pod názvem představíte. K tomu počítejte s velice kvalitním videoklipem a o zajímavý zážitek z EDM scény je minimálně zaděláno.
Náhled klipuNew World Punx - Memories
Schulz s Corstenem započali čtvrtou sezónu veselým a vlezlým progy-houseovým anthemem. Předčasně vyletněnou zpívánku s Američankou Carou Salimando, doprovází i patřičně uvolněný festivalový videoklip.
Náhled klipuKygo - Stole The Show feat. Parson James
Hodně zajímavý, pozitivně laděný videoklip z jedné akce, ke které se náhodou nachomejtl astronaut a chytře napsaná elektronická muzika, která prostě musí bavit. To je Kyro. Producent, který si zaslouží Vaši pozornost!
Náhled klipuQulinez feat. Belle Humble - Body Dancing
Dnes už můžeme říct, že dnešní moderní house vznikl ve svitu švédského slunce. Taková Švédská mafie by mohla vyprávět. No a právě od této doby právě v této zemi vzniklo mnoho projektů skrývající se pod řadou producentů, kteří se drží stejného mustru. Jedním takovým je i Qulinez. Bonusem pro něj budiž fakt, že Body Dancing je příjemně pozitivní. Včetně videoklipu.
Náhled klipuArmin van Buuren presents Rising Star feat. Betsie Larkin - Safe Inside You
Armin van Buuren obnovil projekt Rising Star a přizval si k němu Betsie Larkin. Co jiného byste tedy mohli čekat, než kvalitní kousek s názvem Safe Inside You. Klip jasně andělský, produkce poctivě čistá a průzračná, jak voda. Nevíme, jak Vy, ale my tyhle návraty velkých jmen k poctivému tranceu máme moc rádi.
Náhled klipuHarold van Lennep - Liberation
Jelikož je dnes v módě vyklidněná elektronická muzika, snaží se i Armada Music dát prostor tomuto hudebnímu stylu. Belgicko-nizozemský producent Harold van Lennep si přichystal přesně takovou produkci. Pohoda, klídek, tep na úrovni nula, saxofon a hlas, který dotvoří tu správnou atmosféru. A to vše zabaleno do parádního videoklipu.
Náhled klipuOrkidea - Revolution Industrielle
Je libo špičkovou elektroniku? Orkidea je v tomto oboru mistr a může si proto dovolit modernizaci klasiky od Jean-Michel Jarrea. Jeho pojetí Industriální revoluce zní snad ještě lépe než loňská pecka Purity a dokonale propojuje futuristický originál s aktuálním soundem odkazujícím na kořeny EDM. Britský DJ Mag ji dokonce přirovnal k takovým pokladům jako Bladerunner nebo Oxygene.
Náhled klipuFerry Corsten feat. Haris - Back To Paradise
Novinka Ferryho Corstena předznamenává vydání očekávaného EP Hello World. Tranceři ať raději ani nerozklikávají. Halekačka Back to Paradise není nic jiného než vlezlý tuctový popík v bzíkavém elektro-houseovém závinu, ze kterého si budou náctiletí cvrkat.
Náhled klipuAndrew Rayel feat. Christian Burns - Miracles
Andrew Rayel loni vydal své debutové album, ve kterém hledal harmonii. Sice to už úplně nebylo to, díky čemu jsme si ho tak oblíbili, ale na druhou stranu to pořád bylo album nacvakané zajímavou muzikou. Jedním takovým kouskem je i skladba Miracles, na kterou Christian Burns zazpíval svým hláskem a Heatbeat pro změnu udělali remix. Videoklip je mimochodem parádní!
Náhled klipuChristopher Norman - Sacrifice
Christopher Norman vždy byl silnou vokálovou složkou jakéhokoliv tranceu. Také je ale producentem a z jeho nového alba Process pochází tato skladba s názvem Sacrifice. Jedná se o elektro pohodičku, která nedokáže zklamat za žádných okolností. Tedy pakliže berete v potaz Christophera hlas. Výborná muzika, skvostný videoklip. Tak by to mělo být!
Náhled klipuBass King, SMOLNIY & Marco Farouk - Hurricane
Sympatický big-room house si přichystala ruská partička Bass King, SMOLNIY a evidentně stockholmský přistěhovalec Marco Farouk. Novinka Hurricane jim vyšla na Black Hole Recordings a kupodivu není vůbec špatná v porovnání s jinou produkcí z této odnože. Ani videoklip nezklamal. Celkově tedy velice příjemný hurikán, co jen tak neurazí.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Kompletní přehled akcí

Parník Luboše Nováka 2015Alt+Trance: Spring 2015


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.