Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Röyksopp, Robyn - Do It Again
21.07.2014
Náhled klipu Moonbeam - Soulstring
20.07.2014
Náhled klipu Alex M.O.R.P.H. - Nitro
16.07.2014
Náhled klipu Cosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game
15.07.2014
Náhled klipu Nature One Inc - The Golden Twenty
15.07.2014
Více...
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Bryan Kearney 9.47
Indecent Noise 9.38
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.18
Ahmed Romel 9.08
Armin van Buuren 9.07
Sebastian Brandt 9.04
Arctic Moon 9
James Dymond 9
Arnej 8.89
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Sander van Doorn - Chasin'
Přidáno 07.04.2012
Sander van Doorn po všelijakých spolupracích a hudebního experimentování vydává po Koko další trousovou věc, pro kterou si přichystal vcelku vydařený videoklip.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuRöyksopp, Robyn - Do It Again
Další naprosto luxusní klip se zrodil u norské dvojky Röyksopp, kteří aktuálně slaví vydání alba Do It Again, na kterém spolupracovali se švédskou zpěvačkou Robyn. Titulní skladba Do It Again je komerčně nejumírněnější skladba z tohoto alba, klip Vám pro změnu ukáže jednu nepovedenou akci, ale i daleko hlubší tématiku.
Náhled klipuMoonbeam - Soulstring
Moonbeam se nezapomněli, nebojte se. Ani jsme na ně nezapomněli my. I když uznáváme, poslední dobou na ně nebyl moc čas. A je to obrovská škoda, protože jejich novinka s názvem Soulstring dokazuje, že od svého řemesla stále neodstoupili. A to jak po hudební, tak filmařské stránce. Jedná se totiž dokonce o jeden z nejlepších videoklipů, co jsem tento rok viděl. A to stačí jenom dobrá kompozice a nápad!
Náhled klipuAlex M.O.R.P.H. - Nitro
Fungl nový nabušený singl německého matadora Alexe M.O.R.P.H.a jsme podrobněji rozebrali v recenzi, teď je na řadě omrknout tématické video, v poslední době pro Vandit přímo typické.
Náhled klipuCosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game
Že je kolaborace Cosmic Gate s Orjanem Nilsenem klubová záležitost, o tom jste si mohli přečíst i v naší nedávné recenzi. Tak je tedy vnímám i videoklip, který nepřináší nic nového a tudíž ani nijak závratně nezaujme. Armada Music jím ale chtějí podpořit aktuální album Cosmic Gate a tak ho vysílá do světa spolu s dalším singlem.
Náhled klipuNature One Inc - The Golden Twenty
Zatímco pod hard tranceovou desítkou byli v roce 2004 podepsání Nic Chagall, DJ Shog a spol., poslední tři roky má její houseovou podobu na svědomí Jerome Isma-Ae, což hovoří za vše. Vokál nápadně připomíná hvězdu 90. let Jade 4U, video klasicky sestřihané z uplynulých eventů.
Náhled klipuATB with Boss and Swan - Raging Bull
Třetí singl z posledního alba André Tannebergra je dosud nejslabším singlem z alba. Také nejvzdálenější jeho produkci a stejně tak i nejlevnějším videoklipem, protože se jedná jen o soubor klipů z turné, které ATB provedl v jeho oblíbené Americe.
Náhled klipuKoglin & Fassbender - Taiko
Hutnou, ale kultivovanou produkci doručili Mike Koglin a Torsten Fassbender z Wllenraush. Track s tajuplnou atmosférou duní pod vlivem japonských Wadaiko bicích, perkusí a dalších východoasijských instrumentů. Dostanete toho samozřejmě mnohem více a co se klipu týče, s těmi se u Vanditu v poslední době příliš nepářou.
Náhled klipuEddie Bitar feat. Christina Novelli - Start Again
Eddie Bitar ukázal, že není jen drzý tech-trancer, a otevřel světu novou dimenzi své produkce. Pro svůj vokálový debut přizval rovnou Christinu Novelli a celé to zvládl lépe než mnozí vokáloví matadoři. Ačkoli je Start Again emotivnějšího ražení, neztratila nic z Eddieho energie. Prostřednictvím klipu můžete zavítat do legendárního londýnského klubu The Gallery.
Náhled klipuDream Dance Alliance - God Is A DJ
Klasika od Faithless už měla hodně podob a kdoví, čeho se ještě dočká. DJ Shog se k ní naštěstí choval zdvořile a tak snad pamětníky neurazí. Tenhle track samozřejmě nevznikl jen tak, jako obvykle je spojen s vydáním populárního výběru Dream Dance.
Náhled klipuPorter Robinson - Sad Machine
Není to sice úplně videoklip, ale rozhodně byste ho neměli přejít bez povšimnutí. Americký producent Porter Robinson je specialista na mnoho elektronických stylů. V tomto případě za poslech rozhodně stojí mírné chill-out electro s jedním smutným příběhem, který Vám rád popíše smutný robot v tomto videu. Doporučuje Petr Leško alias Spark7.
Náhled klipuHeatbeat - Aerys
Argentická dvojka Heatbeat vyladila formu a je tu další pro ně typický kousek. Přestože se často pohybují na hraně, tentokrát se trefili do černého, dobře načasovali vydání a jejich Aerys si zasloužil i jednoduché video.
Náhled klipuAly & Fila with Jaren - For All Time
Boží novotu od Alíků, první release z blížícího se studiového alba, doprovází po dlouhé době podařený klip. Svou zásluhu na tom jistě má i Jaren Cerf v hlavní roli cestovatelky časem a zachránkyně zeleného života na Zemi.
Náhled klipuEric Prydz - Liberate
Je sympatické, že Eric Prydz už dávno po vydání Call On Me stále vydává svojí osobitou house muziku, které se prostě nic jiného nevyrovná. Liberate ještě k tomu má nádech stylu Pryda, tudíž se těšte o jednoduchou, ale výraznou vokálovou záležitost, která Vás opět nezklame, tedy pokud jste jeho fanouškem. Stejně tak i videoklip, který se odehrává vysloveně v moři rozhodně stojí za shlédnutí.
Náhled klipuRoger Shah presents Sunlounger feat. Chase - Surrender
Vývoj produkce Rogera Shaha od počátku tisíciletí je pestrou podívanou. V poslední době však nabrala směr, který trancery tak úplně netáhne, a ne jinak tomu bude s přeslazenou novinkou projektu Sunlounger, jež propaguje vydání pátého dílu kompilace Magic Island
Náhled klipuMatisse & Sadko - Azonto
Divili byste se, co všechno vyjde pod záštitou Armada Music. A protože novinka ruského bratrského dua houserů Matisse & Sadko je jubilejním releasem labelu Trice Recordings, dostala darem klip. Takový, který se před lety pravidelně objevoval na tv VIVA.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 26.7.
Crystal: Summer Closing
Sunny Lax, Thomas Coastline, Martin Gredner, ProggyBoy
Fabric, Ostrava

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Welcome to the Club
@ Sunshine Live Spustit v online přehrávači 20:00 - 24:00
DJ Klubbingman


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.