INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Náhled klipu Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017
Náhled klipu MaWayy - Wrong
27.08.2017
Náhled klipu FM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
27.08.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Showtek & Brooks - On Our Own
Přidáno 24.04.2017
Kdybychom vám před lety řekli, že Showtek budou dělat takovouhle zpívanou popinu, měli byste nás za blázny. Pro nizozemské duo jde každopádně o úspěšný výkop do nadcházející festivalové sezóny. Volba americké zpěvačky Natalie Major a spolupráce s dalším Holanďanem Brooksem musí na současné EDM scéně sklidit ovoce. Slovy autorů má navíc významné společenské poselství.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuNovaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
Na scéně je další autor ze Švédska, který nemá problém složit jakoukoliv elektronickou muziku a nebude znít blbě. Po poslechu této skladby byste asi nevěřili, že tento producent nemá s původním projektem Novaspace nic společného a už vůbec byste nevěřili, že se nedávno upsal pod Coldharbour Recordings. Tento singl je totiž vzorovým letním hitem, který vyšel již v roce 2016, ale byla by škoda si ho zde neukázat.
Náhled klipuAPEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
Pojďte se zaposlouchat do muziku, kterou aktuálně podporuje Enhanced Recordings. Jedná se o produkci dvou Amíků a výsledek je kombinace aktuálního libivého letního soundu s pár future house prvky, které by mohli obměnit aktuální komerční elektronickou muziku. Nebo na to minimálně sází...
Náhled klipuSimon O\'Shine - Sunstalgia
Na rozloučenou s létem přichystal Simon O'Shine upliftové pošušňání v podobě skladby Sunstalgia. Tohle umí polský producent na jedničku. Radost máme dvojnásbnou, poněvadž k ní zařídil plnohodnotný klip stejně prosluněný jako melodie tracku.
Náhled klipuMaWayy - Wrong
Zajímalo by Vás, co aktuálně skládá íránský producent Masoud, kterého jsme u nás dříve hned několikrát recenzovali? Tak zkuste skladbu Wrong z projektu MaWayy, pod kterým se skrývá ještě Brian Wayy. Na léto ideální, ale komerční vlastně nejvíc, jak to dneska asi jenom jde...co na to říkáte Vy? Má to zapotřebí?
Náhled klipuFM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
Chtěli byste slyšet, co v dnešní době v Americe táhne a vypadá to, že brzo dorazí i k nám? Je to Synthpop, kterému aktuálně vládně hlas Ollie Wridea. Atmosférou naprosto vzorová osmdesátka, která u Vás doma nahodí naprosto perfektní pohodičku. Co více si v dnešní době přát?
Náhled klipuPaul van Dyk & Pierre Pienaar - Stronger Together
Čekání na nové Van Dykovo album zpříjemňuje krásná letní spolupráce s namibijským objevem Pierrem Pienaarem. Jak Paul předesílal, dočkáváme se pokračování jeho Touched by Heaven, jež má snad ještě úžasnější atmosféru a dojemnější melodickou stránku. Po dlouhé době navíc klip, který zaslouží pochvalu.
Náhled klipuCosmic Gate & Emma Hewitt - Tonight
Cosmici navazují na sérii úspěšných spoluprací s australskou rodačkou Emmou Hewitt, jejíž aktivita na taneční scéně v posledním roce výrazně polevila. Zatímco německé duo tak trochu vykrádá samo sebe, jí to zpívá pořád báječně. Song je předzvěstí druhé kapitoly alba Materia.
Náhled klipuNatalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
V plné parádě se nám začátkem léta ve spolupráci s Grotesque představila Natalie Gioia. Celkem obstojným energickým progliftingem ji doprovodil její krajan Dan Thompson. Be In Love je poměrně pestrá skladba, v níž si dosytosti užijete zpěvaččina překrásného hlasu, můžete se nechat unést na vlně zdařilé ústřední melodie a nakonec si i dobře zakřepčíte.
Náhled kliputyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
Jak se vyvinula hudební hvězda tyDi si můžete poslechnout v jeho novince Beautiful War. Stále v ní naleznete prvky, se kterými se Tyson proslavil, ale na druhou stranu taky dost zpomalil a nahodil do své novinky Beautiful War pocit pohody, klidu a tak trošku i popíku. Do rádia dobrý, ale na jeho dřívější produkci to nemá.
Náhled klipuOdonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
Pamatujete si mongolského producenta a DJe, který se skrýval pod projektem Odonbat? Dříve jsme Vám jej představili v řadě recenzí a guestmixu v naší INSOUND Show. To byla doba, kdy ještě tolik známý nebyl, ale za ta léta se v Mongolsku vyšvihl a nyní je tam předním producentem, který ale bohužel trošku zkomerčněl. Tohle je třeba jeden z jeho počinů, který má až nezvykle vysokou poslechovost oproti jeho dřívější produkci. Nicméně musíme uznat, že se docela dá i poslouchat. Na to, že je to mongolský pop :-)
Náhled klipuMarkus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
Tak jako další slavní kolegové se i Schulz vrací ke své někdejší úspěšné bokovce. Dakota se dokonce dočká třetího alba The Nine Skies. Aktuální novinka s vycházející zpěvačkou Bev Wild je vydařenou coververzí songu Kate Bush, nicméně nejde o zcela typický Dakota track.
Náhled klipuGigi D'Agostino - L'Amour Toujours (Wasted Penguinz Bootleg 4)
Tohle je něco pro milovníky klasických melodií, hardstylových překopávek a jumpstylu. Švédská dvojka se totiž znovu vrátila k bootlegu s Agostinem a v tom správném předfestivalovém čase ji trochu vyšperkovala. A i když jim to asi mnoho času nezabralo, náladu publiku jistě L'Amour Toujours v jejich podání pozvedne.
Náhled klipuWice - Star Fighter
Kolem retro synth-wave vlny se poslední dobou točí opravdu slušné množství producentů. A nutno poznamenat, že se jedná o opravdu zajímavé autory. Například právě Wice s produkcí začal poměrně nedávno, ale už dnes ho sleduje celá řada nadšenců tohoto stylu, kteří s každým dalším měsícem stále rostou. Wice a jeho novinka Star Fighter by se měl objevit dokonce na speciálním retro vinylu Magnatron 2.0, který dozajista ocení každý správný fanoušek osmdesátek.
Náhled klipuVegas (Brazil) - Answer From The Stars (Vini Vici vs. Bizzare Contact Remix)
Vini Vici se zase dostali do popředí mého zájmu. A to i přesto, že jim Spinnin Records připravilo oficiální videoklip na remix, na kterém dělali spolu s Bizzare Contact na skladbu, která oficiálně vyšla na Doorn Records. Originál je hudebně takový melodičtější psy-trance, ale to, co z toho vytvořili dnes už izraelské legendy, je to, co chcete slyšet!
Náhled klipuPurple Haze - Neiloj
Temné alter-ego Sandera Van Doorna se vrací na scénu s novinkou Neiloj. S tou slibuje i více živých vystoupení pod tímto alter-egem a taktéž samotné album. Co se nakonec vyplní, to necháme ve hvězdách. Podstatné je to, že na scéně takto podobný temný trance hodně dlouho chyběl. Jedná se totiž o parádní kousek, který se jen tak neztratí!
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 27.10.
Trancextasy with Giuseppe Ottaviani
Giuseppe Ottaviani live 2.0, TBA
EXIT Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.