Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
90s No Limit! - 20.3.2015

90s_unl2014_052.jpg

Vloženo 06.04.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Above & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days
28.07.2015
Náhled klipu W&W - The One
27.07.2015
Náhled klipu Paul Kalkbrenner - Mothertrucker
11.07.2015
Náhled klipu Paul Kalkbrenner - Cloud Rider
11.07.2015
Náhled klipu Starfighter - Apache (John O Callaghan Remix)
10.07.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.11
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Tiësto & Showtek - Hell Yeah!
Přidáno 18.06.2012
Tiësto už si sám ani nevrzne. Spolupráce se Showtek není ničím novým, i když tahle stojí za starou bačkoru. Podle jejích tvůrců ideální festivalová bomba, podle mě další tupý elektrohouse se zneužitými prvky hardstyleu. Co se klipu týče raději mlčím...

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Gemma Hayes - Counting Down The Days
Úžasná letní pohodovka s brilantním a neokoukaným vokálem, ke které pochopitelně patří video s pořádnou love story. Skladba je plná emocí, jisté dávky melancholie a hlavně přítulných tónů a melodií.
Náhled klipuW&W - The One
Willem & Ward už jsou definitivně v jiném světě. Jejich aktuální novinka podpořená Armadou je čistoskvoucí house, v němž už není slyšet ani špetička jejich originálního soundu. Ona celkově naní příliš originální, alespoň lehkým zpestřením je animovaný klip, který však díky své nataženosti stačí též vidět jen jednou.
Náhled klipuPaul Kalkbrenner - Mothertrucker
Druhá část z plánované videoklipové trilogie, kterou si Paul Kalkbrenner připravil. Florian se vrátil ze své cesty, kde dostal do držky a ještě mu ukradli přehrávač a je z toho na dně. K tomu odpovídá i těžko tonážní pečlivě vybroušená elektronika.
Náhled klipuPaul Kalkbrenner - Cloud Rider
Videoklip ke skladbě Cloud Rider vypráví o mladém imigrantovi Florianovi, který by rád sdílel radost z poslechu muziky s někým jiným, ale bývá nepochopen. Tento videoklip je prvním z trilogie, kterou si Paul Kalkbrenner připravil.
Náhled klipuStarfighter - Apache (John O Callaghan Remix)
John O´Callaghan oprášil klasiku belgického projektu Starfighter z roku 1999. Nic extra nepředělával, jen krapet poupravil sound, aby se bitevní letoun mohl znovu prohánět nad hlavami rozvlněných davů se stejným efektem a silou jako před lety. A dobře udělal.
Náhled klipuBen Nicky - 680
Počtvrté za posledních dvanáct měsíců prezentuje Nicky svoji tvorbu prostřednictvím Vandit Records. Track s atypickým názvem je odvážnou, leč vydařenou klubovou mordou prošpikovanou acidovou linií a hromadou akčních efektů. Skrývá v sobě však i nadmíru povznášející break a měkké melodické polštářky.
Náhled klipuAndy Duguid & Audrey Gallagher - This Is Life
Audrey Gallagher, úžasná a podmanivá jako vždy, a spolu s ní Andy Duguid, mistr progresivního tranceu. Zdálo by se, že se urodila další z tradičních srdcervoucích vokálovek, ale ona to tak úplně není pravda. Duguid předvedl zase něco ze svých inovací a lehce šokuje. Bohužel na úkor pořádných melodických linií. Alespoň, že se skladbě dostalo plnohodnotného videa, i když podobné náměty už jsme tu měli.
Náhled klipuBORDER1355 featuring Ghost WARS - Torture
Daniel Wanrooy se skrývá pod svým novým projektem pojmenovaným BORDER1355 a s radostí nám nabízí něco naprosto odlišného, než si běžný fanoušek Daniela dokáže byť jen představit. Těžce progresivní elektronickou záležitost s velice zajímavými vokály projektu Ghost WARS. Celkově na mě Torture vyznělo velice zajímavě a nezůstanu u jednoho poslechu. Stejně tak jako nezůstanu u jednoho shlédnutí samotného videoklipu, který je v rámci těch uměleckých, ale perfektně se s muzikou doplňuje.
Náhled klipuAelyn - New Day
Videoklip je to možná více než statický, ale to nic nemění na tom, že paní v něm vyobrazená je skutečná Aelyn. Ta si mimochodem skladbu nejen složila, ale i si ji nazpívala. A nutno dodat, že v rámci vokálové produkce je více než obstojná. Takže se tedy pohodlně usaďte a užijte si videoklip plný Aelyn. Neuškodí a svým minimalistickým dojmem ani nezklame :-)
Náhled klipuFerry Corsten presents Gouryella - Anahera
Ferry Corsten, jak sám uvedl, zničehonic v hlavě vymyslel hudební nápad, který si žádal po tranceovém zpracování ne nepodobném s tím, co dříve skládal pod projektem Gouryella. A tak zničehonic vznikla novinka Anahera, která je asi tím nejkrásnějším a nejemotivnějším, co za letošní rok vzniklo. Včetně videoklipu, který je dle očekávání naprosto úžasný. Ne-li dokonalý!
Náhled klipuThe Partysquad ft. Maikal X - Bombshell
Jedna absolutně klasická vypalovačka, která je naprosto poplatná dnešní době. To je Bombshell, od které byste to mohli očekávat již ze samotného názvu. The Partysquad z Holandska si pozvali Maikala X, co svými ragga tóny připravil poměrně i chytlavý bass mind fuck. Videoklip pak mluví sám za sebe.
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Zoë Johnston - Peace Of Mind
Posledním singlem z alba We Are All We Need je další zasněná událost s názvem Peace Of Mind, ke které vokál opět přichystala Zoë Johnston. Myslím si, že nadšenci Above & Beyond nemohou být zklamáni, protože se jedná o melancholickou jízdu plnou nádherných melodických motivů, které tuto trojku tak vehementně proslavily. Vše podpořeno neméně nápaditým videoklipem.
Náhled klipuMONOM - Apache from Karachi
Abyste věděli, že existují i jiné hudební styly než ty, které Vám zde představujeme, tak pojďte mrknout na videoklip ethno-houseového projektu ze Slovinska skrývající se pod názvem MONOM. Ten chystá 9. června album s názvem Around The World, které vyjde na No Ego Records a první vlašťovkou je právě skladba Apache from Karachi. Zajímavá, hypnotická práce.
Náhled klipuThe Chemical Brothers - Go
Chemičtí bratři opět vystrkují růžky, i vzhledem k tomu, že 17. června vydají nové album s názvem Born In The Echoes. Go je první vlašťovka, pro kterou si videoklip připravil Michel Gondry, takže očekávejte parádní práci. A muziku musíte posoudit sami. Podle nás je v tom nejlepším možném duchu The Chemical Brothers.
Náhled klipuAxwell / Ingrosso - Sun Is Shining
Švédská mafie stále ví, jak nás má učarovat, když si chceš nadělat novou letní vybrnkávačkou, která bude znít na všech plážových parketech po celém světě. Jo a také v reklamě na hadry od HM, díky které jsem se k této produkci také dostal :-) Sun Is Shining je poctivý letní nářez, který nenechá nikoho chladným.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Kompletní přehled akcí

Summer Party


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.