INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
13.02.2017
Náhled klipu Gareth Emery & Standerwick feat. Haliene - Saving Light
05.02.2017
Náhled klipu Armin van Buuren & Garibay feat. Olaf Blackwood - I Need You
15.01.2017
Náhled klipu Orkidea feat. Sami Uotila - Strange World
18.12.2016
Náhled klipu Fady & Mina - Wonder Why
20.11.2016
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

Tiësto & Showtek - Hell Yeah!
Přidáno 18.06.2012
Tiësto už si sám ani nevrzne. Spolupráce se Showtek není ničím novým, i když tahle stojí za starou bačkoru. Podle jejích tvůrců ideální festivalová bomba, podle mě další tupý elektrohouse se zneužitými prvky hardstyleu. Co se klipu týče raději mlčím...

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuMarkus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
Markus má co do činění s vlezlou fanynkou. Tedy alespoň v klipu k dalšímu singlu z loňského alba Watch The World, jehož vydání perfektně načasoval na valentýnský čas. Americká zpěvačka rozhodně patří k příjemným objevům a pokud vás originál neuspokojuje, zkuste třeba verzi Eddieho Bitara.
Náhled klipuGareth Emery & Standerwick feat. Haliene - Saving Light
Na kontě Garetha Emeryho přibyla další vydařená vokálovka s pořádnou porcí emocí a báječně vystavěnou, silnou a chytlavou stěžejní melodií. Jeho spolupráce se Standerwickem je navíc součástí kampaně #DitchTheLabel a veškerý výdělek za únor bude věnován na charitativní účely. A aby toho nebylo málo, druhým posláním skladby je dostat opět po nějakém čase na numero uno Beatportového žebříčku trance.
Náhled klipuArmin van Buuren & Garibay feat. Olaf Blackwood - I Need You
Nejen muzikou, ale už ani v těch klipech není Armin sám sebou. Ani v club mixu I Need You není moc, o co stát, a tak je novinka s britským producentem, který spolupracoval např. s Kylie Minogue, Enrique Iglesiasem, Will.I.Am nebo Paris Hilton, jen pro opravdu nejvěrnější Holanďanovi příznivce.
Náhled klipuOrkidea feat. Sami Uotila - Strange World
Že vám ty obrázky něco říkají? No ano, Orkidea svůj nejnovější singl se zpěvákem Uotilou, kterému přezdívají finský Gahan a jehož hlas je pro elektroniku jako dělaný, podpořil záběry z Transmission. Byl by hřích té nádherné projekce nevyužít.
Náhled klipuFady & Mina - Wonder Why
Video plné úsměvů, taneční eufórie a bezstarostných okamžiků doprovází přímo učebnicový uplift dua Fady & Mina. Wonder Why vlévá proudem do žil trancovou energii a povznáší mysl tak, jak to dokáží snad jen egyptští producenti.
Náhled klipuRoger Shah, Antillas & Zara Taylor - Fire
Pro Rogera Shaha byl rok 2016 ve znamení návratu k jeho nejslavnějšímu baleárskému období. Spojením s Italem Antillasem a Kanaďankou Zarou Taylor se pokouší navázat na báječnou klasiku Lost. Už to sice nemá takovou sílu, ale stále tisíckrát lepší než jeho trousové hokusy.
Náhled klipuEco - Darkness In The Light
Nedlouho po vydání alba Wolves přichází Eco s titulní skladbou Darkness In The Light, jež je výchozím bodem celého vlčího příběhu. Už tak zajímavý žánrový experiment dovedla k dokonalosti dojemným klipem Jessa Gaul.
Náhled klipuW&W - Caribbean Rave
Willem & Wart pokračují v úspěšném bigroomovém tažení, které protentokrát kromě halekání Evy Simons ozdobili také karibskými perkusemi. Genialita tracku odpovídá úměrně jeho videu.
Náhled klipuSusanne Sundfør - Accelerate
Byla by, v naší sbírce videoklipů, hrozná škoda nezmínit jeden kousek, který se dočkal premiéry přesně před rokem. Norská zpěvačka Susanne Sundfør totiž ze svého alba Ten Love Songs vydala singl Accelerate a připravila si pro něj neméně zajímavý videoklip. Zajímavé na něm je ale to, že se jedná o hodně slušnou elektroniku, čímž nám udělala velkou radost. Hudbu mimochodem složil Jonatham Bates z projektu Big Black Delta a my musíme uznat, že to má sakra koule!
Náhled klipuThe Chemical Brothers - C-h-e-m-i-c-a-l
Někdo tvrdí, že touto novinkou se na scénu vrátili staří dobří Chemici. Jednoznačně je to ale krok zpět do historie, kde v jednoduchosti byla síla. Ta pramení nejenom v muzice, ale ve videoklipu, který je stejně tak minimalistický. Jak se novinka Chemiků líbí Vám?
Náhled klipuReOrder - Venice Beach
Momentálně nejjasnější hvězda slovenské taneční scény Tibor Tomečko září s upliftovou mordou Venice Beach. Zatímco poslední videoklip natáčel na parníku Zlatky, tenhle už je přímo z oslav FSOE a jen dokládá, jak ReOrder hudbu prožívá a jaký je šoumen.
Náhled klipuAndrew Rayel - The Heart of Moldova
Takto Rayel před lety vstupoval do světa trance music. Působivé orchestrální pasáže, barokní pianko, smysluplné melodie... Pak nastal zvrat jménem Armada Music a dnes už si troufne takový pěkný kousek natočit jen coby propagaci k neslavné anketě DJ Magu. Alespoň víme, že to ještě umí.
Náhled klipuSimon Patterson feat. Dave Wright - Vapour Trails
Simon Patterson představuje vymazlenou novinku s impozantními vokály britského hudebníka Davida Wrighta, kterému není elektronika vůbec cizí. Dokončení skladby dalo Pattersonovi pořádně zabrat, předělával ji snad šedesátkrát, než mu přišla dokonalá. Vapour Trails se řadí mezi jeho srdcové záležitosti, ke které ho inspirovali skuteční hudebníci jako třeba Coldplay nebo Jon Hopkins, kteří vědí, jak napsat skutečně působivou hudbu a texty. Dojem udělá i samotné video natočené kdesi v Bulharsku v chátrající, leč monumentální budově stojící uprostřed nedotčené krajiny. Pokryta nápisy napříč celou její historií se stává tím správným místem, kde mohou např. parkouristé posouvat hranice jejich umění.
Náhled klipuFerry Corsten & Cosmic Gate - Event Horizon
V minulosti si mnohokrát navzájem remixovali, společně však do studia zasedli až letos. Cosmici s Corstenem se radují z celkem umírněné progresivní spolupráce, jež je sice poměrně chudá na melodie, zato bohatá na basový doprovod. Nejste-li nároční, chytne vás jednoduchá melodie v elektro stylu. Důvodem ke zhlédnutí klipu je fakt, že zachycuje obdivuhodnou práci slavného malíře Nortona Williamse.
Náhled klipuLost Frequencies - What Is Love 2016
Ano, slavná devadesátková odrhovačka se dočkala dalšího přepracování. Belgičan Félix De Laet alias poslal do světa další vlaštovku z chystaného alba. What Is Love dostala pod jeho rukama zcela nový rozměra hlavně charakteristický Lost Stories proggy sound.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 8.4.
Ready For DisOrder
ReOrder, Jordan Suckley, Ferry Tayle, Sied van Riel, Driftmoon, OverDoz
Mecca, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel
Trancefusion Night
@ Dance radio Spustit v online přehrávači 19:00 - 21:00
Thomas Coastline


Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.