Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Transmission: The Creation Pre-Party - 20.11.2015

tm_2015_preparty_117.jpg

Vloženo 24.11.2015
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu DJ Isaac & Crystal Lake - Stick Em
24.11.2015
Náhled klipu Armin van Buuren feat. Cimo Fränkel - Strong Ones
30.10.2015
Náhled klipu Blutonium Boy - Dirty Drop
23.10.2015
Náhled klipu LTN feat. Adara - Outside The Lines
23.10.2015
Náhled klipu The Chemical Brothers - Sometimes I Feel So Deserted
15.10.2015
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.32
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Giuseppe Ottaviani 9.05
Sneijder 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

W&W & Jochen Miller - Summer
Přidáno 01.07.2012
Spolupráce, od které se toho čekalo mnohem víc, nakonec skončila jako průměrný trouse. Díky klipu je track mnohem zábavnější a vy máte možnost strávit den s Wéčky i Jochenem.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuDJ Isaac & Crystal Lake - Stick Em
Stick ´em je výsledkem setkání dvou generací hardstylerů a už fakt, že jejich kolaborace vyšla u Spinnin´nevěstí nic dobrého. Origoš je obyčejný bigroom šmejd, mnohem zábavnější je hard mix, kterým alespoň částečně Isaac dostál své někdejší pověsti a kterým publikum Transmission překvapil MarLo.
Náhled klipuArmin van Buuren feat. Cimo Fränkel - Strong Ones
Avizované Buurenovo album Embrace bořící hranice žánrů je venku a s ním také singl Strong Ones s krajanem Fränkelem. Song je ukázkovým komerčním počinem, v němž nenacházíme nic, čím by vybočoval z řady, a zklamání nezmírní ani dobrou náladou hýřící videoklip s rozparáděným Arminem.
Náhled klipuBlutonium Boy - Dirty Drop
Pokud jste čekali další várku klasického hardstyleu, jak bývalo u Dirka zvykem, budete šeredně zklamáni. Ani Blutonium Boy nezůstal sám sebou. Jeho komerčně zacílená novota je totiž ukrutná neoriginální nuda a slátanina všeho možného, se kterou rozhodně neudělá takové terno, jaké si asi představoval.
Náhled klipuLTN feat. Adara - Outside The Lines
Indonéský hudebník Louis Tanuatmadja, jednoduše LTN, je známý pro svůj příjemný a často vysoce melodický progresívek. Reputaci si nepokazil ani v případě Outside The Lines - elegantní a nostalgický kousek, pro který oslovil Američanku Adaru, jež mistrně zpracovala originální text. Sunrise Mix je ještě vláčnější než original a tomu také odpovídá tempo videa, jehož záběry odrážejí náladu písně.
Náhled klipuThe Chemical Brothers - Sometimes I Feel So Deserted
The Chemical Brothers v létě slavili návrat v podobě alba s názvem Born In The Echoes. První vlašťovku s názvem Go jsme Vám tu tenkrát představili a tak by nebylo od věci se mrknout i na tvrdší elektronickej kousek Sometimes I Feel So Deserted, který je přesně tak industriální, jak si u Chemiků dokážete představit. Jo a taky je plnej nafty...
Náhled klipuYoji Biomehanika - Wake Up To Reality
DJ, nad jehož schopnostmi zůstává rozum stát, a producent, jehož produkce se prolíná od hard-stylu po techno, Yoji Biomehanika ožil a letos v létě vydal páté studiové album Chapter X. Je pravdou, že i jeho sound se ubírá jistým směrem, ale v základu zůstalo mnohé z toho starého ďábla, který ani po tolika letech nestárne a rozhodně neubírá na extravaganzi, o čemž se ostatně můžete přesvědčit v tomto nebo i tomto videu.
Náhled klipuParov Stelar feat. Claudia Kane - Six Feet Underground
Parov Stelar si před pár měsíci vydal další album s názvem The Demon Diaries a skladba Six Feet Underground je kouskem, ze kterého má největší radost. Ještě aby ne. Je mimo veškeré konvence tradičního electro swingu, tudíž zaručuje pořádnou porci originality v podobě kvalitního EDM. Tudíž počítejte se zajímavou produkcí, to Vám v tomto ohledu zajistit rozhodně můžeme. I když Parov Stelar málokdy zklame...že.
Náhled klipuAxwell / Ingrosso - On My Way
"No time to pretend..." Takhle začíná jedna z dalších vydařených skladeb, které má na svědomí dvojka Axwell, Ingrosso. On My Way je melodicky nesmírně chytlavý house počin s příjemnými melodickými výkyvy, pozitivní melodií a hlavně více než kvalitním videoklipem. Jen tak dál...
Náhled klipuAly & Fila with SkyPatrol feat. Sue McLaren - Running
Začátkem roku vydali Aly & Fila album The Chill Out, které dalo některým jejich skladbám zcela nový rozměr. Podtrhuje tvůrčí schopnost egyptského dua stejně jako smysluplnost a poslání jednotlivých textů. Po Shine máme možnost se ponořit do vlastního světa emocí s báječnou Sue McLaren.
Náhled klipuYahel & Omiki Feat Liya - Black Hole
Yahel, jeden z předních představitelů izraelské taneční scény, stále čerpá z báječného, v pořadí již desátého alba Time Travel. Black Hole je ukázkový psytrance, na kterém spolupracoval s méně známým kolegou Omri Amarem. Robotický voice patří pravidelné návštěvnici jeho studia Liye. Tématické video, které se Yahelovi líbilo natolik, že jej pojal za oficiální, vytvořil amatérský nadšenec DjMiBsweden.
Náhled klipuBobina feat. Natalie Gioia - Addicted
Po krátké upliftingové epizodě se Bobina vrací s chytlavou progresivní produkcí, jež v sobě ukrývá šikovně zakomponované retro prvky a hypnotický hlas Dmitryovy krajanky Natalie Gioia. Tu si dostatečně užijete i v klipu, který také vychází z osvědčených scén a tudíž v něm neuvidíte nic, co byste už předtím neviděli jinde. Jako bychom se vrátili na počátek milénia.
Náhled klipuEnd Of The World - Black Sheep
Letos zaručeně větší psycho track neseženete. Psycho nejen v provedení, ale i ve videoklipu, který je...o čem že vlastně je? Jistý oldschoolový hard-trance s pomalejším beatem a jednou zprasenou anglickou říkankou. To je panejo nářez! Díky za upozornění BluEyovi. Tento track si pozornost rozhodně zaslouží! :-D
Náhled klipuOrkidea & Activa - Z21
Album Harmonia přineslo několik zajímavých kolaborací propojujících různé hudební světy. Z21, na kterém se podílel britský matador Activa, je nejen díky dramatickému breaku zahalen do stínu tajemna. Vysoce tanečním tempem směřuje k aktuálně populárnímu psy-tranceu, při čemž trancová složka mírně převažuje. Jednoduše řečeno tento kód obsahuje veškerou genialitu obou jeho tvůrců.
Náhled klipuATB & York - Back To You
Pakliže patříte mezi ty, kteří se neradi loučí s létem, nejspíše vám přijde vhod poslední společná práce Tannebergera s Yorkem, z níž léto přímo sálá. Song původně opatřený vokály JES pochází z alba Contact a kromě aktuálního instrumentálního remixu s jemu typickou baleárskou kytarkou mu Torsten letos v létě v Karibiku obstaral i tématické video.
Náhled klipuAnna Naklab feat. Alle Farben & YOUNOTUS - Supergirl
Aktuálně je muziky podobného ražení nějak moc. A to vlastně tento post-apokalyptický název melancholické zoufalosti započal Lost Frenquencies. Vše posunula dál Anna Naklab a musím říct, že mě to dost baví! Příjemná muzika na poslech.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 28.11.
Paník in the club
Thomas Verden, Luboš Novák, BluEye
The Club Granatina, Praha

Kompletní přehled akcí

Parník In The Club vol. 1


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.