Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Trancefusion: The Power Of Elements - 19.4.2014

tf2014poe_213.jpg

Vloženo 24.04.2014
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Above & Beyond feat. Zoë Johnston - We\'re All We Need
21.10.2014
Náhled klipu Markus Schulz & Klauss Goulart feat. Paul Aiden - Fireworks
21.10.2014
Náhled klipu Andy Duguid & Jaren - Battlecry
10.10.2014
Náhled klipu Pharrell Williams (feat. Daft Punk) - Gust of Wind
07.10.2014
Náhled klipu Fabio XB feat. Adina Butar - Stay
06.10.2014
Více...
ClipZone TV [new]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.5
Bryan Kearney 9.47
Simon Patterson 9.29
Darren Porter 9.29
Ahmed Romel 9.14
Armin van Buuren 9.1
Arctic Moon 9.07
James Dymond 9.06
Sebastian Brandt 9.04
Giuseppe Ottaviani 9
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel

W&W - Moscow
Přidáno 28.07.2012
Kde myslíte, že chlapci pořídili video k téhle pecce? No samozřejmě, jde o sestříhané nejžhavější momenty jejich fantastického vystoupení v Moskvě na 550. ASOTu.

Přehrát na YouTube.com
Zpět na výpis klipů


Nejnovější klipy:
Náhled klipuAbove & Beyond feat. Zoë Johnston - We\'re All We Need
Další melancholickou záležitost si nachystalo britsko-finské trio Above and Beyond. Dokonce i samotný hlas Vám nebude neznámý - Zoë Johnston. Očekávejte tedy přesně to, co byste od starých dobrých Above and Beyond očekávali. Do toho se skvělým videoklipem plným svobody, který nelze jinak, než si do sytosti užít.
Náhled klipuMarkus Schulz & Klauss Goulart feat. Paul Aiden - Fireworks
Markus Schulz s radostí oficiálně vydává další singl z nedávno vydané placky Scream 2. Jedná se o další vokálový kousek s názvem Fireworks, na kterém naprosto luxusně zazpíval Paul Aiden. Markus se na této produkci inspiroval jeho nejoblíbenější kapelou - Coldplay a nebyl na to sám. Přispěchal mu na pomoc jeho kamarád a kolega z Brazílie Klauss Goulart. Armada jim k tomu všemu dodala vzpomínkově vydařený videoklip, který stojí za to vidět a stejně tak i skladbu slyšet.
Náhled klipuAndy Duguid & Jaren - Battlecry
Podruhé v letošním roce se mistr nezávislého progressivu Andy Duguid spojil s Jaren Cerf a podruhé v tomto roce vydávají neuvěřitelně silnou klubovou bombu. Nechte se oslovit, obklopit emocemi a vtáhnout do děje. Poctivý videoklip s aktuálním poselstvím navíc slibuje pokračování.
Náhled klipuPharrell Williams (feat. Daft Punk) - Gust of Wind
Možná Vás překvapí, že se tu nachází videoklip zrovna na takovýto kousek. Pakliže jste ale příznivci elektronické muziky, tak Vás určitě bude zajímat i tato novinka, kterou mají na starosti opět Daft Punk. Spolupráce s Pharrellem Williamsem tedy nejspíš stála za to, protože málokdy umělci naváží na své kooperace. Gust of Wind je příjemná elektro popová záležitost s klasickým Pharrellovým hlasem. Zajímavostí je například i to, že videoklip natočil Edgar Wright. Režisér, který má na starosti filmy jako Soumrak mrtvých, Hot Fuzz nebo Scott Pilgrim proti zbytku světa. Důkaz toho, že u této práce se sešlo opravdu slušné množství talentů.
Náhled klipuFabio XB feat. Adina Butar - Stay
Tradičně příjemnou vokálovou práci si nachystal pro podzim tohoto roku Fabio XB. Navíc si připravil první vokálovou spolupráci s Adinou Butar a podle kvalitně zpracovaných vokálů to vypadá na jednu z vokálovek podzimu, na kterou dlouho nebudeme čekat, a přivítáme i následovný follow-up. Skladbě Stay by slušel, fakt totiž stojí za poslech.
Náhled klipuSander van Doorn & Oliver Heldens - THIS
Jak je Sander van Doorn mimo od původní tech-trance produkce se dozvíte, když zamíříte k videoklipu ke skladbě THIS, na které spolupracoval s krajanem Oliverem Heldensem. Musíme uznat, že určité prvky by v tracku byly, výsledek je ale jedno velký klubový mejdlo, ve kterém neexistuje melodie, jen přehršel mnohdy dost primitivních zvuků. This is THIS!
Náhled klipuMoguai & Benny Benassi - Gangsta
Dva hudební vandalové - Moguai a Benny Benassi již z hudebního pravěku se dali dohromady, aby nám ukázali, jak se svými dobře známými prvky jsou schopni připravit brutální elektronický výplach, který podkresluje dnešní hudebně agresivní dobu. Na jejich současné poměry relativně solidní kousek, to se musí nechat...včetně zajímavého kresleného videoklipu.
Náhled klipuElectric Youth - Runaway
Sympatické, jak si elektronická muzika vede ve světě. Takoví Electric Youth se zaměřují na příjemný elektro popík s nádechem osmdesátek a k tomu si nechávají vytvářet atmosferické videoklipy. Stylové a věřím, že stylovější bude i se samotným albem Innerworld, který spolu s tímto klipem vyšel do světa.
Náhled klipuFederation - Be There
Pár Britů, co se podepsalo pod projektem Federation a jeho vůdčí osobností je Ben Lost, se rozhodlo pro vydání novinky s názvem Be There. Jedná se o ryzí pure trance a k tomu se váže i samotná skutečnost ohledně videoklipu. Svižnější a údernější jste dlouho neviděli, tedy ehm...neslyšeli!
Náhled klipuScooter And Vassy - Today
Scooter na nás po odchodu jednoho z lídrů kapely chystá jedno z nejvydařenějších alb za několik posledních let s názvem The Fifth Chapter. Bude to taková brutální směška všeho, až Vám z toho bude na zemdlení. Nicméně kvalitně na tom bude jako právě tenhle kousek s názvem Today. A to se počítá!
Náhled klipuMarkus Schulz & Rex Mundi - Towards The Sun
Markus Schulz nám svojí novinkou Towards The Sun opět dokazuje, že se umí chytnout zajímavých kolaborací. Rex Mundi mu na něm rovnou i zazpívali. Sice to už není ten progressive, na který jsme byli tak zvyklí, ale zlé to není. A za zajímavost stojí i samotný videoklip, který je z pohledu takovém, že spíš uvidíte sami...:-)
Náhled klipuDarren Porter - The Oracle (Sam Switch Radio Mix)
Neoficiální, ale hodně povedené video vytvořil holandský nadšenec Jeroen na Porterovu nejnovější bombu The Oracle. Na pozadí Darrenova vybroušeného upliftingu nabízí stručný pohled na to, kudy se ubírá naše civilizace. "Věštec" vyšel 15. září u Tytanium Recordings a od té doby je jediným právoplatným zástupcem žánru trance v prodejní top 10 na Beatportu.
Náhled klipuTourist feat. Will Heard - I Can\'t Keep Up
Armada Music se pod svá křídla snaží dostávat čím dál tím více zajímavých tváří elektronické scény. Jednou takovou je i alternativní umělec z Londýna skrývající se pod projektem Tourist. Ten na deep housové scéně řádí již několik let a tak je na čase, aby se předvedl i u Armada Music. Ti si pro něj připravili příjemný videoklip zaměřující se na přírodu, což musím i já sám uvítat. Zároveň ale počítejte s tím, že skladba se velice pozvolně rozvádí, včetně samotného místy až soulového vokálu od Willa Hearda.
Náhled klipuDavid Gravell - The Last Of Us
David Gravell je mladý, talentovaný a pochází z Amsterdamu. Na to Armada Music slyší a proto mu dává šanci. Ještě aby ne. Snaží se zalíbit tech-trancem, který před lety skládali například Wéčka. Výsledek musíte posoudit sami. Osobně se mi ale zdá, že právě David se inspiroval jak Wéčky, tak Marcem V. Výsledek je více než rozporuplný a videoklip se neodehrává nikde jinde, než na jedné z řady akcí, které David již stihl navštívit.
Náhled klipuCosmic Gate with Jerome Isma-Ae - Telefunken
Cosmic Gate nám tímto videoklipem podsouvají fakt, abychom je neodsuzovali. Jsou totiž součástí jedné velké elektronické rodiny, k čemuž vlastně inklinuje i samotný videoklip, který se na akci Electronic Family odehrával. Hudebně a vzhledově nezajímavý videoklip, ale třeba se někomu zalíbí.
Kompletní výpis klipů...
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 24.10.
Transmission Seven Sins: Pre-Party
Darren Porter, Menno de Jong, Thomas Coastline, Driftmoon a další
Mecca, Praha

Sobota 25.10.
Transmission: Seven Sins
Solarstone, John O'Callaghan, Giuseppe Ottaviani, Photographer, Bryan Kearney, Alex M.O.R.P.H., Rank 1, Markus Schulz, Thomas Coastline
O2 Arena, Praha

Kompletní přehled akcí

Transmission: Seven Sins


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2015 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.