INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Natalie Gioia & Dan Thompson - Be In Love
23.07.2017
Náhled klipu tyDi Ft. Lola Rhodes - Beautiful War
11.07.2017
Náhled klipu Odonbat & MO - Miss U feat. Maraljingoo
11.07.2017
Náhled klipu Markus Schulz Presents Dakota feat. Bev Wild - Running Up That Hill
24.06.2017
Náhled klipu Gigi D'Agostino - L'Amour Toujours (Wasted Penguinz Bootleg 4)
20.06.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Zprávy 

ZprávyJste zvědaví, jakými novinkami nás obšťastní taneční scéna v první půli léta? Nebojte, na okurkovou sezónu to nevypadá. Máme pro vás ochutnávku z kuchyně Cold Rush, Sied Van Riela, Shugze, Bryana Kearneyho a dalších.
ZprávyJedním z alb, na které se hodně těšíme, je debut finského producenta Jussiho Paasonena tvořícího pod aliasem Simon Templar. Vyjít by měl již příští týden, tak se pojďme trochu navnadit.
ZprávyPojďme společně nahlédnout, co nového přinesou následující týdny. Za zmínku jistě stojí Alex Di Stefano, Adam Ellis, Mauro Picotto, Amir Hussain či Simon O'Shine
ZprávyPo loňské megaúspěšné tour FSOE 450 po čtyřech světadílech se Aly & Fila chystají na další celosvětové tažení. Tentokrát k příležitosti pětistého vydání jejich týdenní show a již první dva potvrzené termíny hovoří o tom, že bude velkolepé.
ZprávyNová Susana, Robert Nickson, Simon Templar, Illitheas, Estigma, Nicholson a mnoho dalších super věcí nás čeká v následujícím měsíci. Pojďme některé z nich omrknout.
ZprávyZatímco pro mnohé znamená datum 30. dubna všelijaké kejkle kolem ohňů, především pamětníci ho mají spojené s jedním z nejstarších elektronických eventů konajícím se již od roku 1991. Pojďme omrknout, co se chystá letos.
ZprávyZdá se, že rok 2017 bude abnormálně plodný. Alespoň tedy co se hudby týče. Oznámeno bylo další album a tentokrát uděláme radost fanouškům Solarstona a jeho čistoskvoucího konceptu.
ZprávyAhmed Romel, Ana Criado, Elles de Graaf, Philippe el Sisi, RAM, Sied Van Riel a další zvučná jména čeká v následujícím měsíci release jejich práce. Pojďte s námi omrknout výsledky jejich produkčního snažení, ať víte, na co se máte těšit.
ZprávyOd vydání WKND uplynulo už pět let. Nyní Ferry Corsten ohlásil páté studiové album. Jmenovat se bude Blueprint, vyjít by mělo ještě na jaře a holandský klasik pojal jeho koncept v opravdu velkém stylu.
ZprávyPod křídly Future Sound Of Egypt se již brzy objeví nový sublabel, který se rozhodli vést Ferry Tayle a Dan Stone. Už to zní slibně. A co teprve, když si poslechnete jejich společný první release.
ZprávyBřezen bude naducaný výtečnou taneční muzikou a stejně tak naditá je naše pravidelná rubrika, jež tentokrát přináší k ochutnání dvaadvacet nadcházejících novot. Aly&Fila, Will Atkinson, Alex M.O.R.P.H., Arnej, Jordan Suckley, Nifra a další.
ZprávyOd vydání Rayelova debutového Find Your Harmony brzy uplynou tři roky a Moldávcovi přívrženci už se nemohou dočkat alba druhého, jehož vydání bylo oznámeno na 5. května.
ZprávyAndré Tanneberger přichystal jubilejní desáté album. Pojďte si s námi poslechnout jeho oficiální minimix, ať víme, na co se máme těšit.
ZprávyCraig Connelly otevírá novou kapitolu jeho kariéry. Debutové album, label a radioshow. Vše představíme uvnitř článku.
ZprávyZdá se, že novoroční útlum máme za sebou a valí se na nás pořádná porce novinek. První část únorové předpovědi přináší ochutnávky novinek od Talla 2XLC, KINETICA, TrancEye, Steve Dekay, First Sight a dalších.
ZprávyAni letos nepřijdou Buurenovi fandové o jeho Armin Only. Show bude výjimečná v tom, že mistr slaví dvacet let na scéně, a my už víme, jaké si pozval speciální hosty
ZprávySander Van Doorn vstoupil do roku 2017 s prohlášením, že by se v rámci nového projektu rád navrátil k trancovému soundu. Ten mu přitom v začátcích jeho kariéry nebyl nikterak cizí. Více o projektu a Doornových představách se dočtete uvnitř článku.
ZprávyTemné a ponuré je alter ego Markuse Schulze Dakota. V roce 2017 otevře třetí kapitolu projektu a my už víme, o čem bude.
ZprávyDo Silvestra ještě pár dní zbývá, už teď ale s námi můžete nahlédnout do roku 2017 a okusit něco z chystaných trancových releasů. My se těšíme třeba na Solarstona v remixu Johna Askewa, spojení UCast & Magnus, legendární Three Drives nebo Tranceye.
ZprávyKaždoročně koncem roku vybírají Aly & Fila třicítku toho nejlepšího, co se za posledních dvanáct měsíců urodilo, a z ní pak sestavují výroční epizodu pořadu Future Sound Of Egypt s podtitulem Wonder Of The Year. Letos tomu ale bude jinak.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 12.8.
Parník Luboše Nováka III
Luboš Novák
parník Tyrš, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.