INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu ATB feat. Sean Ryan - Never Without You
28.12.2017
Náhled klipu Charlotte Gainsbourg - Deadly Valentine
03.12.2017
Náhled klipu Cosmic Gate & Sarah Lynn - Folded Wings
25.11.2017
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Zprávy 

ZprávyMarkus Schulz udělal o silvestrovské noci velký krok a kromě toho, že přítomné překvapil dojemným zpestřením novoročních oslav, požádal o ruku svoji dlouholetou partnerku. Že nevíte, kdo je ta vyvolená?
ZprávyS přáním všeho nejlepšího do nového roku otevíráme okénko do blízké budoucnosti s muzikou, jež se pro nás v nejbližší době chystá. Je libo nový Driftmoon, Lostly, Nickson, Indecent Noise, Talla 2XLC, nebo byste raději objevovali nová jména?
ZprávyI letošní rok byl zajímavý na vánoční dárečky nám, posluchačům, od samotných producentů. V článku máte výčet těch, na které jsme pro Vás narazili a je dost možné, že další budou postupně přibývat...
ZprávyPrávě dnes vychází Arminova tradiční rekapitulace uplynulého roku. Ta letošní obsahuje zase neuvěřitelné množství editů a ani letos nepřijdeme o vysílání v rámci ASOTu. Více již uvnitř článku.
ZprávyArmada Music má opět něco nového pro své fanoušky. Jako první label svého druhu přichází s vlastní video platformou obsahující spoustu zajímavého materiálu.
ZprávyPoslední várka žhavých novinek s pořadovým číslem 17 je tu. Nepovíme vám, co přinese Ježíšek, zaručeně ale můžeme prozradit, co pěkného nám nadělí trancoví producenti jako 4 Strings, Andy Moor, RAM, Solarstone & Indecent Noise či Stoneface & Terminal a další.
ZprávyHned zkraje roku se odehraje jedna z největších událostí trancového světa - oslava 850. vydání legendárního pořadu A State Of Trance. To hlavní se odehraje v holandském Utrechtu a my už víme, kdo si zahraje.
ZprávyČeský trancový DJ Thomas Coastline a módní značka MDMA Fashion spojují síly v boji proti rakovině. Společný charitativní projekt přináší fanouškům elektronické hudby, a nejen jim, možnost podpořit koupí originálního trička s logem DJe boj proti rakovině.
ZprávyRodina Future Sound Of Egypt se v tomto roce nebývale rozrůstá. Na scéně je další sublabel, který povede jeden z nejproduktivnějších zástupců FSOE Monoverse. Coby první vlaštovka vylétne jeho parádní melodická proggy procházka Painting Shadows.
ZprávyDobrá věc se podařila! Gabriel & Dresden po dlouhých jedenácti letech vydávají album a podle všeho je to návrat do bodu, ve kterém nás kdysi opustili.
ZprávyPravidelná degustace čerstvého zboží, jež se objeví na pultech během listopadu je připravena. Tentokrát něco z kuchyně Simona Pattersona, Shugze, Arctic Moona nebo legendárního DJ Sakina.
ZprávyV dnešní době je poměrně populární se jak po hudební, tak po filmové stránce odkazovat do starých dobrých osmdesátých let. U filmů to vlastně bylo vždycky takové, jen poslední dobou je to čím dál tím víc sledované, zjevné a oblibou zavánějící. Pojďte nahlédnout na top deset aktuálně sledovaných synth wave projektů!
ZprávyKaždý rok touto dobou se fandové ryzího trancu třesou nedočkavostí na kompilaci Pure Trance. Představujeme vám její letošní šestý díl, který velde Solarstona připravili Factor B a Robert Nickson.
ZprávyGiuseppe Ottaviani, který se již příští týden představí v Brně a o měsíc později pak v Hradci Králové, tento měsíc otevřel novou kapitolu jeho labelu, jež by do budoucna mohla být velmi zajímavá. Spolu s tím obohatil scénu o blyštivou elektroniku Lumina.
ZprávyVeškerá pozornost tanečního světa se v příštím týdnu soustředí do hlavního města Holandska. Od 18. do 22. října totiž proběhne každoroční Amsterdam Dance Event.
ZprávyPřestože diskografie Binary Finary je poměrně obsáhlá, snad každý si tuhle Australskou partu jako první spojí s nesmrtelným hitem 1998. Ano, letí to jako blázen a bude to již dvacet let od doby, kdy vyšla první verze. Víte, co chystají k jubileu?
ZprávyV pravidelném okénku do blízké budoucnosti vám tentokrát přiblížíme novinky od Gabriel & Dresden, Photographer, Giuseppe Ottaviani, Stoneface & Terminal, Ultimate a dalších světových trancerů. Ale bacha, je tam i jeden czech made.
ZprávyAustralská djská jednička Marlo Hoogstraten započala další level jeho kariéry ve spojení s jedním z největších hráčů na taneční scéně.
ZprávyV době, kdy přes Miami přechází ničivý hurikán Irma, nám Markus Schulz přinesl velice smutné zprávy na svém Facebookovém účtu. Ksindlové jsou opravdu vždy a všude na každém místě. I tam, kde bychom to nejméně čekali.
ZprávyČtvrté album Aly & Fila se nezadržitelně blíží. Aby nám ulehčili čekání, zveřejnili alespoň tracklist.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 27.1.
Parník In The Club vol. 3
Luboš Novák, N-Rico, BluEye, Thomas Verden, Ramon DM, Jimmy Gellar, Trancer
Prostor Země, Praha

Kompletní přehled akcí

Trancenation 2018Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.