INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Omnia feat. Jonny Rose - Why Do You Run
02.05.2017
Náhled klipu Friends Of Mayday - True Rave
25.04.2017
Náhled klipu Showtek & Brooks - On Our Own
24.04.2017
Náhled klipu ATB with F51 – Message Out To You (feat. Robbin & Jonnis)
08.04.2017
Náhled klipu Markus Schulz feat. Brooke Tomlinson - In The Night
13.02.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.53
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.22
Giuseppe Ottaviani 9.14
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Zprávy 

ZprávyPo loňské megaúspěšné tour FSOE 450 po čtyřech světadílech se Aly & Fila chystají na další celosvětové tažení. Tentokrát k příležitosti pětistého vydání jejich týdenní show a již první dva potvrzené termíny hovoří o tom, že bude velkolepé.
ZprávyNová Susana, Robert Nickson, Simon Templar, Illitheas, Estigma, Nicholson a mnoho dalších super věcí nás čeká v následujícím měsíci. Pojďme některé z nich omrknout.
ZprávyZatímco pro mnohé znamená datum 30. dubna všelijaké kejkle kolem ohňů, především pamětníci ho mají spojené s jedním z nejstarších elektronických eventů konajícím se již od roku 1991. Pojďme omrknout, co se chystá letos.
ZprávyZdá se, že rok 2017 bude abnormálně plodný. Alespoň tedy co se hudby týče. Oznámeno bylo další album a tentokrát uděláme radost fanouškům Solarstona a jeho čistoskvoucího konceptu.
ZprávyAhmed Romel, Ana Criado, Elles de Graaf, Philippe el Sisi, RAM, Sied Van Riel a další zvučná jména čeká v následujícím měsíci release jejich práce. Pojďte s námi omrknout výsledky jejich produkčního snažení, ať víte, na co se máte těšit.
ZprávyOd vydání WKND uplynulo už pět let. Nyní Ferry Corsten ohlásil páté studiové album. Jmenovat se bude Blueprint, vyjít by mělo ještě na jaře a holandský klasik pojal jeho koncept v opravdu velkém stylu.
ZprávyPod křídly Future Sound Of Egypt se již brzy objeví nový sublabel, který se rozhodli vést Ferry Tayle a Dan Stone. Už to zní slibně. A co teprve, když si poslechnete jejich společný první release.
ZprávyBřezen bude naducaný výtečnou taneční muzikou a stejně tak naditá je naše pravidelná rubrika, jež tentokrát přináší k ochutnání dvaadvacet nadcházejících novot. Aly&Fila, Will Atkinson, Alex M.O.R.P.H., Arnej, Jordan Suckley, Nifra a další.
ZprávyOd vydání Rayelova debutového Find Your Harmony brzy uplynou tři roky a Moldávcovi přívrženci už se nemohou dočkat alba druhého, jehož vydání bylo oznámeno na 5. května.
ZprávyAndré Tanneberger přichystal jubilejní desáté album. Pojďte si s námi poslechnout jeho oficiální minimix, ať víme, na co se máme těšit.
ZprávyCraig Connelly otevírá novou kapitolu jeho kariéry. Debutové album, label a radioshow. Vše představíme uvnitř článku.
ZprávyZdá se, že novoroční útlum máme za sebou a valí se na nás pořádná porce novinek. První část únorové předpovědi přináší ochutnávky novinek od Talla 2XLC, KINETICA, TrancEye, Steve Dekay, First Sight a dalších.
ZprávyAni letos nepřijdou Buurenovi fandové o jeho Armin Only. Show bude výjimečná v tom, že mistr slaví dvacet let na scéně, a my už víme, jaké si pozval speciální hosty
ZprávySander Van Doorn vstoupil do roku 2017 s prohlášením, že by se v rámci nového projektu rád navrátil k trancovému soundu. Ten mu přitom v začátcích jeho kariéry nebyl nikterak cizí. Více o projektu a Doornových představách se dočtete uvnitř článku.
ZprávyTemné a ponuré je alter ego Markuse Schulze Dakota. V roce 2017 otevře třetí kapitolu projektu a my už víme, o čem bude.
ZprávyDo Silvestra ještě pár dní zbývá, už teď ale s námi můžete nahlédnout do roku 2017 a okusit něco z chystaných trancových releasů. My se těšíme třeba na Solarstona v remixu Johna Askewa, spojení UCast & Magnus, legendární Three Drives nebo Tranceye.
ZprávyKaždoročně koncem roku vybírají Aly & Fila třicítku toho nejlepšího, co se za posledních dvanáct měsíců urodilo, a z ní pak sestavují výroční epizodu pořadu Future Sound Of Egypt s podtitulem Wonder Of The Year. Letos tomu ale bude jinak.
ZprávyMáme před sebou poslední měsíc roku 2016 a všechny nás jistě zajímá, zda se ještě dočkáme nějaké podstatné klubové bomby. Bude to novinka Markuse Schulze, Simona O'Shina, Willa Atkinsona, Sunlounger nebo třeba překopávka klasiky The First Rebirth od Lange?
ZprávyJakmile se v roce 2001 Josh Gabriel a Dave Dresden setkali, bylo okamžitě jasné, že to bude přátelství delší než na dobu nezbytně nutnou. Spolu vydali celou řadu skladeb, remixů, jedno album a nyní se rozhodli k odvážnému kroku vydat album druhé!
ZprávyRoky ponechával Ferry Corsten fanoušky jeho legendárního projektu Gouryella v očekávání alba, které opakovaně sliboval. A když už i ti největší optimisté ztráceli naději, objevila se zpráva o celé kolekci Gouryelláckých artefaktů.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 26.5.
Crystal: CityFest edition
Kristy Jay, BluEye, DJ Beck, Martin Gredner
Fabric, Ostrava

Golden Age
Talla 2XLC, Airwave, Misja Helsloot, Oliver Lieb a další
Radost FX, Praha

Sobota 27.5.
Parník Luboše Nováka
Luboš Novák
Praha Rašínovo nábřeží, Parník Tyrš

Kompletní přehled akcí

Golden Age 26.5.2017Parník Luboše Nováka 2017


RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.