INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Markus Schulz presents Dakota - The Spirit of the Warrior (Transmission 2017 Theme)
20.11.2017
Náhled klipu Sultan + Shepard feat. Nadia Ali & IRO - Almost Home
19.11.2017
Náhled klipu Andrew Rayel feat. Emma Hewitt - My Reflection
12.11.2017
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.5
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Zprávy 

ZprávyRodina Future Sound Of Egypt se v tomto roce nebývale rozrůstá. Na scéně je další sublabel, který povede jeden z nejproduktivnějších zástupců FSOE Monoverse. Coby první vlaštovka vylétne jeho parádní melodická proggy procházka Painting Shadows.
ZprávyDobrá věc se podařila! Gabriel & Dresden po dlouhých jedenácti letech vydávají album a podle všeho je to návrat do bodu, ve kterém nás kdysi opustili.
ZprávyPravidelná degustace čerstvého zboží, jež se objeví na pultech během listopadu je připravena. Tentokrát něco z kuchyně Simona Pattersona, Shugze, Arctic Moona nebo legendárního DJ Sakina.
ZprávyV dnešní době je poměrně populární se jak po hudební, tak po filmové stránce odkazovat do starých dobrých osmdesátých let. U filmů to vlastně bylo vždycky takové, jen poslední dobou je to čím dál tím víc sledované, zjevné a oblibou zavánějící. Pojďte nahlédnout na top deset aktuálně sledovaných synth wave projektů!
ZprávyKaždý rok touto dobou se fandové ryzího trancu třesou nedočkavostí na kompilaci Pure Trance. Představujeme vám její letošní šestý díl, který velde Solarstona připravili Factor B a Robert Nickson.
ZprávyGiuseppe Ottaviani, který se již příští týden představí v Brně a o měsíc později pak v Hradci Králové, tento měsíc otevřel novou kapitolu jeho labelu, jež by do budoucna mohla být velmi zajímavá. Spolu s tím obohatil scénu o blyštivou elektroniku Lumina.
ZprávyVeškerá pozornost tanečního světa se v příštím týdnu soustředí do hlavního města Holandska. Od 18. do 22. října totiž proběhne každoroční Amsterdam Dance Event.
ZprávyPřestože diskografie Binary Finary je poměrně obsáhlá, snad každý si tuhle Australskou partu jako první spojí s nesmrtelným hitem 1998. Ano, letí to jako blázen a bude to již dvacet let od doby, kdy vyšla první verze. Víte, co chystají k jubileu?
ZprávyV pravidelném okénku do blízké budoucnosti vám tentokrát přiblížíme novinky od Gabriel & Dresden, Photographer, Giuseppe Ottaviani, Stoneface & Terminal, Ultimate a dalších světových trancerů. Ale bacha, je tam i jeden czech made.
ZprávyAustralská djská jednička Marlo Hoogstraten započala další level jeho kariéry ve spojení s jedním z největších hráčů na taneční scéně.
ZprávyV době, kdy přes Miami přechází ničivý hurikán Irma, nám Markus Schulz přinesl velice smutné zprávy na svém Facebookovém účtu. Ksindlové jsou opravdu vždy a všude na každém místě. I tam, kde bychom to nejméně čekali.
ZprávyČtvrté album Aly & Fila se nezadržitelně blíží. Aby nám ulehčili čekání, zveřejnili alespoň tracklist.
ZprávyFandové Paul Van Dyka již zcela jistě mají zvýrazněné datum 20. října 2017. To je totiž den, kdy u VANDIT Records vyjde mistrovo dlouho očekávané album. Zároveň s ním Paul rozjíždí i nový koncept live show. Pojďme omrknout, oč kráčí.
ZprávyRAM & Arctic Moon, Simon O'Shine, Purple Haze, Talla 2 XLC, Maria Healy, Adam Ellis, Protoculture a mnozí další se chystají vykročit do klubové sezóny s novými fláky. Pojďme se na ně společně připravit.
ZprávyV současné záplavě labelů je jen pramálo těch, které se mohou pyšnit tolikaletou historií, zvučnou pověstí a diskografií jako Discover Records. Právě tento nedávno oslavil dvoustý release a k této příležitosti také připravil výtečnou mixovanou kompilaci.
ZprávyMagazín Forbes nedávno zveřejnil žebříček nejlépe placených DJs za posledních 12 měsíců. Kdo myslíte, že je v top 10?
ZprávyArmin Van Buuren překvapil o uplynulém víkendu návštěvníky rumunského Untold festivalu a dost možná i sám sebe. Jak? Uvidíte uvnitř článku.
ZprávyJe tu pravidelná rubrika zaměřená na blízkou budoucnost. Sesbírali jsme pro vás ukázky nových prací od Joint Operations Centre, Andrea Ribeca, Skylex, Airbase, The Noble Six a dalších, které již zanedlouho rozvlní taneční parkety.
ZprávyJste zvědaví, jakými novinkami nás obšťastní taneční scéna v první půli léta? Nebojte, na okurkovou sezónu to nevypadá. Máme pro vás ochutnávku z kuchyně Cold Rush, Sied Van Riela, Shugze, Bryana Kearneyho a dalších.
ZprávyJedním z alb, na které se hodně těšíme, je debut finského producenta Jussiho Paasonena tvořícího pod aliasem Simon Templar. Vyjít by měl již příští týden, tak se pojďme trochu navnadit.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Sobota 25.11.
Transmission Prague 2017
Aly & Fila, Simon Patterson, Gouryella 2.0, Coming Soon!!!, Markus Schulz, Purple Haze, Super8 and Tab
O2 Arena, Praha

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.