INSOUND.eu Club: Jste nepřihlášen(a). Můžete se zaregistrovat zde.

INSOUND.eu - web-magazín o elektronické taneční hudbě

Jméno Heslo
Poslední fotky
pixel
Armin Only: Embrace - 7.5.2016

armin_embrace2016_032.jpg

Vloženo 12.05.2016
Nejnovější klipy
pixel
Náhled klipu Novaspace feat Joseph Vincent - Since You\'ve Been Gone
07.09.2017
Náhled klipu APEK, MAXR – Crawl ft. Denny White
03.09.2017
Náhled klipu Simon O\'Shine - Sunstalgia
31.08.2017
Náhled klipu MaWayy - Wrong
27.08.2017
Náhled klipu FM-84 - Running In The Night (feat. Ollie Wride)
27.08.2017
Více...
ClipZone TV [znovu nové]
TOP 10 umělců
pixel
DJ / umělec (profil)
Indecent Noise 9.56
Bryan Kearney 9.53
Darren Porter 9.38
Simon Patterson 9.35
Ferry Tayle 9.3
Giuseppe Ottaviani 9.18
Ahmed Romel 9.14
Arctic Moon 9.07
Armin van Buuren 9.06
James Dymond 9.06
pixel
SoundART - hudební produkce, tvorba spotů, jinglů, audio presetů a samplů
Luboš Novák - www.lubosnovak.net
pixel
pixel
Zprávy 

ZprávyAustralská djská jednička Marlo Hoogstraten započala další level jeho kariéry ve spojení s jedním z největších hráčů na taneční scéně.
ZprávyV době, kdy přes Miami přechází ničivý hurikán Irma, nám Markus Schulz přinesl velice smutné zprávy na svém Facebookovém účtu. Ksindlové jsou opravdu vždy a všude na každém místě. I tam, kde bychom to nejméně čekali.
ZprávyČtvrté album Aly & Fila se nezadržitelně blíží. Aby nám ulehčili čekání, zveřejnili alespoň tracklist.
ZprávyFandové Paul Van Dyka již zcela jistě mají zvýrazněné datum 20. října 2017. To je totiž den, kdy u VANDIT Records vyjde mistrovo dlouho očekávané album. Zároveň s ním Paul rozjíždí i nový koncept live show. Pojďme omrknout, oč kráčí.
ZprávyRAM & Arctic Moon, Simon O'Shine, Purple Haze, Talla 2 XLC, Maria Healy, Adam Ellis, Protoculture a mnozí další se chystají vykročit do klubové sezóny s novými fláky. Pojďme se na ně společně připravit.
ZprávyV současné záplavě labelů je jen pramálo těch, které se mohou pyšnit tolikaletou historií, zvučnou pověstí a diskografií jako Discover Records. Právě tento nedávno oslavil dvoustý release a k této příležitosti také připravil výtečnou mixovanou kompilaci.
ZprávyMagazín Forbes nedávno zveřejnil žebříček nejlépe placených DJs za posledních 12 měsíců. Kdo myslíte, že je v top 10?
ZprávyArmin Van Buuren překvapil o uplynulém víkendu návštěvníky rumunského Untold festivalu a dost možná i sám sebe. Jak? Uvidíte uvnitř článku.
ZprávyJe tu pravidelná rubrika zaměřená na blízkou budoucnost. Sesbírali jsme pro vás ukázky nových prací od Joint Operations Centre, Andrea Ribeca, Skylex, Airbase, The Noble Six a dalších, které již zanedlouho rozvlní taneční parkety.
ZprávyJste zvědaví, jakými novinkami nás obšťastní taneční scéna v první půli léta? Nebojte, na okurkovou sezónu to nevypadá. Máme pro vás ochutnávku z kuchyně Cold Rush, Sied Van Riela, Shugze, Bryana Kearneyho a dalších.
ZprávyJedním z alb, na které se hodně těšíme, je debut finského producenta Jussiho Paasonena tvořícího pod aliasem Simon Templar. Vyjít by měl již příští týden, tak se pojďme trochu navnadit.
ZprávyPojďme společně nahlédnout, co nového přinesou následující týdny. Za zmínku jistě stojí Alex Di Stefano, Adam Ellis, Mauro Picotto, Amir Hussain či Simon O'Shine
ZprávyPo loňské megaúspěšné tour FSOE 450 po čtyřech světadílech se Aly & Fila chystají na další celosvětové tažení. Tentokrát k příležitosti pětistého vydání jejich týdenní show a již první dva potvrzené termíny hovoří o tom, že bude velkolepé.
ZprávyNová Susana, Robert Nickson, Simon Templar, Illitheas, Estigma, Nicholson a mnoho dalších super věcí nás čeká v následujícím měsíci. Pojďme některé z nich omrknout.
ZprávyZatímco pro mnohé znamená datum 30. dubna všelijaké kejkle kolem ohňů, především pamětníci ho mají spojené s jedním z nejstarších elektronických eventů konajícím se již od roku 1991. Pojďme omrknout, co se chystá letos.
ZprávyZdá se, že rok 2017 bude abnormálně plodný. Alespoň tedy co se hudby týče. Oznámeno bylo další album a tentokrát uděláme radost fanouškům Solarstona a jeho čistoskvoucího konceptu.
ZprávyAhmed Romel, Ana Criado, Elles de Graaf, Philippe el Sisi, RAM, Sied Van Riel a další zvučná jména čeká v následujícím měsíci release jejich práce. Pojďte s námi omrknout výsledky jejich produkčního snažení, ať víte, na co se máte těšit.
ZprávyOd vydání WKND uplynulo už pět let. Nyní Ferry Corsten ohlásil páté studiové album. Jmenovat se bude Blueprint, vyjít by mělo ještě na jaře a holandský klasik pojal jeho koncept v opravdu velkém stylu.
ZprávyPod křídly Future Sound Of Egypt se již brzy objeví nový sublabel, který se rozhodli vést Ferry Tayle a Dan Stone. Už to zní slibně. A co teprve, když si poslechnete jejich společný první release.
ZprávyBřezen bude naducaný výtečnou taneční muzikou a stejně tak naditá je naše pravidelná rubrika, jež tentokrát přináší k ochutnání dvaadvacet nadcházejících novot. Aly&Fila, Will Atkinson, Alex M.O.R.P.H., Arnej, Jordan Suckley, Nifra a další.
Translator

Nejbližší akce
pixel
Pátek 29.9.
VINI VICI in PRAGUE
Vini Vici
SaSaZu, Praha

From Dusk Till Dawn
Estiva, Martin Michniak, Dusk
Watt Club, Brno

Kompletní přehled akcí
RadioShows právě teďSkrýt/zobrazit panel
pixel

Zaujal vás tento web? Chcete se stát jeho součástí? Píšete o hudebním dění, či děláte něco jinak zajímavého a máte pocit, že se to sem hodí? Máte nějakou připomínku či návrh? V tom případě neváhejte a kontaktujte nás.
Můžete si také vložit naše ikonky
a uložit si nás do Oblíbených. RSS můžete odebírat zde.
  ©2006 - 2017 INSOUND.eu, ©1998 - 2007 Vizitheque.net
Informace, které vás pohltí.
  Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv užívání, byť jen části obsahu, bez písemného souhlasu redakce, je striktně zakázáno.